Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Guayaquil City FC
2P 1N 2I
9. mesto · 39 bodova
Forma · Leones del Norte
1P 2N 2I
8. mesto · 39 bodova
Golovi · Over 1.5
50% vs 76%
BTTS 50% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 5 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
90,0%
model procena
Liga 89,9% n=248
Domaćin kod kuće 93,3% n=15
Gost u gostima 100,0% n=16
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
VIP 19.09.2026. 23:30
Guayaquil City FC – Leones del Norte
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,0%Detalji
VIP 19.09.2026. 23:30
Guayaquil City FC – Leones del Norte
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,0%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Placement Group - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Christian Benitez Betancourt
Grad
Guayaquil

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Guayaquil City FC
9. mesto · 39 bodova
Leones del Norte
8. mesto · 39 bodova
Utakmica Guayaquil City FC - Leones del Norte donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga Pro, Ecuador.
14'
Leones del Norte
A. Aguas
Izmena · J. Moran
14'
Leones del Norte
A. Aguas
Izmena · J. Moran
29'
Guayaquil City FC
Roger Arias
Žuti karton · Foul
29'
Guayaquil City FC
Roger Arias
Žuti karton · Foul
32'
Leones del Norte
Emiliano Griffa
Žuti karton · Argument
32'
Leones del Norte
Emiliano Griffa
Žuti karton · Argument
38'
Leones del Norte
M. Luque
Gol · P. Madero
38'
Leones del Norte
M. Luque
Gol · P. Madero
43'
Guayaquil City FC
Dixon Arroyo
Žuti karton · Argument
43'
Guayaquil City FC
Dixon Arroyo
Žuti karton · Argument
46'
Guayaquil City FC
J. Quinonez
Izmena · E. P. Ladines Calvache
46'
Guayaquil City FC
J. Quinonez
Izmena · E. P. Ladines Calvache
46'
Guayaquil City FC
A. Naula
Izmena · P. Mancilla
46'
Guayaquil City FC
A. Naula
Izmena · P. Mancilla
57'
Leones del Norte
Jordan Morán
Žuti karton · Foul
57'
Leones del Norte
Jordan Morán
Žuti karton · Foul
64'
Guayaquil City FC
P. Gonzalez
Izmena · J. Vivar
64'
Guayaquil City FC
P. Gonzalez
Izmena · J. Vivar
66'
Guayaquil City FC
R. Arias
Izmena · J. Ordonez
66'
Guayaquil City FC
R. Arias
Izmena · J. Ordonez
66'
Leones del Norte
E. Griffa
Izmena · M. Caramuto
66'
Leones del Norte
E. Griffa
Izmena · M. Caramuto
69'
Guayaquil City FC
Yardely Rodriguez
Žuti karton · Foul
69'
Guayaquil City FC
Yardely Rodriguez
Žuti karton · Foul
88'
Leones del Norte
Tobías Coppo
Žuti karton · Foul
88'
Leones del Norte
Tobías Coppo
Žuti karton · Foul
90'
Guayaquil City FC
D. Dorregaray
Gol iz penala
90'
Guayaquil City FC
D. Dorregaray
Gol iz penala
90+2'
Leones del Norte
Juan Anangonó
Žuti karton · Argument
90+2'
Leones del Norte
Juan Anangonó
Žuti karton · Argument
90+4'
Leones del Norte
Patricio Madero
Crveni karton · Argument
90+4'
Leones del Norte
Patricio Madero
Crveni karton · Argument
90+5'
Leones del Norte
M. Luque
Izmena · F. Vargas
90+5'
Leones del Norte
C. Solano
Izmena · D. Pazmino
90+5'
Leones del Norte
J. Anangono
Izmena · D. Pazmino
90+5'
Leones del Norte
J. Anangono
Izmena · T. Amilivia
90+5'
Leones del Norte
C. Solano
Izmena · T. Amilivia
90+9'
Guayaquil City FC
D. Dorregaray
Izmena · M. Palma
64%
Ball Possession
36%
8
Total Shots
19
3
Shots on Goal
4
4
Shots off Goal
6
1
Blocked Shots
9
5
Shots insidebox
13
3
Shots outsidebox
6
3
Corner Kicks
2
1
Offsides
1
11
Fouls
14
3
Yellow Cards
4
0
Red Cards
1
3
Goalkeeper Saves
2
550
Total passes
298
476
Passes accurate
225
87%
Passes %
76%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Guayaquil City FC

Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Leones del Norte

Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Guayaquil City FC kod kuće · Leones del Norte u gostima · Liga Pro 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
97,0%
Guayaquil City FC 100,0% (16) · Leones del Norte 94,1% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
96,8%
Guayaquil City FC 93,3% (15) · Leones del Norte 100,0% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
90,9%
Guayaquil City FC 87,5% (16) · Leones del Norte 94,1% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
90,3%
Guayaquil City FC 86,7% (15) · Leones del Norte 93,8% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
90,3%
Guayaquil City FC 86,7% (15) · Leones del Norte 93,8% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
78,8%
Guayaquil City FC 81,3% (16) · Leones del Norte 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
80,6%
Guayaquil City FC 86,7% (15) · Leones del Norte 75,0% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
74,2%
Guayaquil City FC 80,0% (15) · Leones del Norte 68,8% (16)
Bolji uzorak
TipGuayaquil City FC
kod kuće
Leones del Norte
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
94,1%
uzorak 17
97,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
93,3%
uzorak 15
100,0%
uzorak 16
96,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
94,1%
uzorak 17
90,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
93,8%
uzorak 16
90,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
93,8%
uzorak 16
90,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
78,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
86,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
80,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
72,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
73,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
71,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
73,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
71,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
63,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
64,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
64,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
64,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
64,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
61,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
63,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
63,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
58,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
64,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
64,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
58,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
51,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
48,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
61,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
61,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
54,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
54,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
54,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
48,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
48,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
57,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
51,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
54,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
45,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
48,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
35,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
35,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
45,5%
Nerešeno
X Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
41,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
38,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
38,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
46,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
35,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
24,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
21,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
6,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
6,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
6,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
6,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
6,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
6,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
3,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
3,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
3,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
3,2%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
3,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Guayaquil City FC

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Pool Gavilanez
Startna postava 11
30J. PinosG
17J. J. Ayovi Caicedo
3Y. RodriguezD
29J. QuinonezD
6R. AriasD
14D. ArroyoM
20S. LaurinoM
80P. GonzalezM
21D. DorregarayM
19A. NaulaM
11E. MeroF
Klupa 12
12R. PereaG
1G. NapaG
51E. CabezasD
4E. P. Ladines CalvacheD
16J. OrdonezM
33R. CaicedoD
15K. SamboninoM
50F. RivadeneiraM
28J. VivarF
70P. MancillaD
9M. PalmaF
7S. CaicedoF

Leones del Norte

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Matias Cordoba
Startna postava 11
45L. NazarenoG
32A. AguasD
23N. MonserratD
25B. KreimanD
16M. De La CruzD
5T. CoppoM
7M. LuqueM
29P. MaderoM
6E. GriffaM
99C. SolanoM
40J. AnangonoF
Klupa 12
22J. ArroyoG
50M. CaicedoD
3F. VargasD
2J. MoranD
14A. FollecoD
31G. PadillaD
8C. VelezM
70D. PazminoM
11M. CaramutoM
19E. PepinosM
13J. CabezaM
17T. AmiliviaF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.