Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Barracas Central
2P 2N 1I
9. mesto · 21 bodova
Forma · Independ. Rivadavia
2P 1N 2I
1. mesto · 34 bodova
Golovi · Over 1.5
57% vs 64%
BTTS 43% / 43% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 3 — 2
9 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
89,3%
model procena
Liga 87,6% n=434
Domaćin kod kuće 100,0% n=14
Gost u gostima 92,3% n=13
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 0-3
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,0%
model procena
Liga 83,9% n=434
Domaćin kod kuće 100,0% n=14
Gost u gostima 84,6% n=13
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Manje od 3,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,0%
model procena
Liga 83,9% n=434
Domaćin kod kuće 100,0% n=14
Gost u gostima 84,6% n=13
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
VIP 22.09.2026. 00:00
Barracas Central – Independ. Rivadavia
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,3%Detalji
VIP 22.09.2026. 00:00
Barracas Central – Independ. Rivadavia
Tip: Ukupno golova 0-3
86,0%Detalji
VIP 22.09.2026. 00:00
Barracas Central – Independ. Rivadavia
Tip: Manje od 3,5 gola
86,0%Detalji
Izdvojeno 22.09.2026. 00:00
Barracas Central – Independ. Rivadavia
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
76,0%Detalji
VIP 22.09.2026. 00:00
Barracas Central – Independ. Rivadavia
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,3%Detalji
VIP 22.09.2026. 00:00
Barracas Central – Independ. Rivadavia
Tip: Ukupno golova 0-3
86,0%Detalji
VIP 22.09.2026. 00:00
Barracas Central – Independ. Rivadavia
Tip: Manje od 3,5 gola
86,0%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Claudio Chiqui Tapia
Grad
Barracas

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Barracas Central
9. mesto · 21 bodova
Independ. Rivadavia
1. mesto · 34 bodova
Utakmica 10. kola Clausure u argentinskoj Liga Profesional između Barracas Central i Independ. Rivadavia završena je minimalnom pobedom gostiju rezultatom 1:0.
12'
Independ. Rivadavia
Jose Ignacio Florentin
Gol · Luciano Gomez
12'
Independ. Rivadavia
Jose Ignacio Florentin
Gol · Luciano Gomez
45+2'
Barracas Central
Elías Pereyra
Žuti karton · Foul
45+2'
Barracas Central
Elías Pereyra
Žuti karton · Foul
53'
Barracas Central
Esteban Rolón
Izmena · Gonzalo Maroni
53'
Barracas Central
Esteban Rolón
Izmena · Gonzalo Maroni
60'
Barracas Central
Nicolás Demartini
Žuti karton · Foul
60'
Barracas Central
Nicolás Demartini
Žuti karton · Foul
61'
Barracas Central
Rodrigo Bogarin
Izmena · Enzo Taborda
61'
Barracas Central
Rodrigo Bogarin
Izmena · Enzo Taborda
61'
Barracas Central
Elías Pereyra
Izmena · Rodrigo Insua
61'
Barracas Central
Elías Pereyra
Izmena · Rodrigo Insua
68'
Independ. Rivadavia
Luis Sequeira
Izmena · Tomas Bottari
68'
Independ. Rivadavia
Luis Sequeira
Izmena · Tomas Bottari
68'
Independ. Rivadavia
Maximiliano Salas
Izmena · Leonel Bucca
68'
Independ. Rivadavia
Maximiliano Salas
Izmena · Leonel Bucca
77'
Independ. Rivadavia
Fabrizio Sartori Prieto
Izmena · Luis Ángel Díaz Cuesta
77'
Independ. Rivadavia
Fabrizio Sartori Prieto
Izmena · Luis Ángel Díaz Cuesta
77'
Barracas Central
Rafael Barrios
Izmena · Damián Martínez
77'
Barracas Central
Rafael Barrios
Izmena · Damián Martínez
77'
Barracas Central
Norberto Briasco
Izmena · Facundo Bruera
77'
Barracas Central
Norberto Briasco
Izmena · Facundo Bruera
81'
Barracas Central
Rodrigo Insua
Žuti karton · Foul
81'
Barracas Central
Rodrigo Insua
Žuti karton · Foul
89'
Barracas Central
Enzo Taborda
Žuti karton · Argument
89'
Barracas Central
Enzo Taborda
Žuti karton · Argument
89'
Independ. Rivadavia
Luciano Gomez
Žuti karton · Argument
89'
Independ. Rivadavia
Luciano Gomez
Žuti karton · Argument
90'
Independ. Rivadavia
Matías Fernández
Izmena · Gonzalo Rios
90'
Independ. Rivadavia
Matías Fernández
Izmena · Gonzalo Rios
90'
Independ. Rivadavia
Luciano Gomez
Izmena · Alex Vigo
90'
Independ. Rivadavia
Luciano Gomez
Izmena · Alex Vigo
90+3'
Barracas Central
Gonzalo Maroni
Žuti karton · Foul
90+3'
Barracas Central
Gonzalo Maroni
Žuti karton · Foul
90+4'
Barracas Central
Marcelo Miño
Žuti karton · Argument
90+4'
Barracas Central
Marcelo Miño
Žuti karton · Argument
67%
Ball Possession
33%
8
Total Shots
14
2
Shots on Goal
7
4
Shots off Goal
6
2
Blocked Shots
1
2
Shots insidebox
7
6
Shots outsidebox
7
7
Corner Kicks
5
1
Offsides
8
11
Fouls
11
6
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
6
Goalkeeper Saves
2
592
Total passes
285
479
Passes accurate
179
11
Free Kicks
11

Analiza tipova · Barracas Central

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Independ. Rivadavia

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Barracas Central kod kuće · Independ. Rivadavia u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
96,3%
Barracas Central 100,0% (14) · Independ. Rivadavia 92,3% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
89,3%
Barracas Central 85,7% (14) · Independ. Rivadavia 92,9% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
92,6%
Barracas Central 100,0% (14) · Independ. Rivadavia 84,6% (13)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
92,6%
Barracas Central 100,0% (14) · Independ. Rivadavia 84,6% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
89,3%
Barracas Central 100,0% (14) · Independ. Rivadavia 78,6% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
78,6%
Barracas Central 78,6% (14) · Independ. Rivadavia 78,6% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
81,5%
Barracas Central 85,7% (14) · Independ. Rivadavia 76,9% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
81,5%
Barracas Central 85,7% (14) · Independ. Rivadavia 76,9% (13)
Bolji uzorak
TipBarracas Central
kod kuće
Independ. Rivadavia
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 14
92,3%
uzorak 13
96,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
89,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
92,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 14
84,6%
uzorak 13
92,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
89,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
78,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
85,7%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
81,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
81,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
77,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
77,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
85,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
77,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
76,9%
uzorak 13
70,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
66,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
69,2%
uzorak 13
66,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
70,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
70,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
70,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
67,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,1%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
59,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
59,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
61,5%
uzorak 13
59,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
66,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
59,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
59,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
59,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
59,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
55,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
57,1%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
55,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
55,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
53,9%
uzorak 13
51,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
51,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
51,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
48,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
60,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
44,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
59,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
48,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
44,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
40,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
40,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
40,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
40,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
40,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
50,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
40,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
46,2%
uzorak 13
40,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
37,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
37,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
37,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
44,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
44,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
37,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
33,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28,6%
uzorak 14
30,8%
uzorak 13
29,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
40,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
29,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
29,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
29,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
25,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
25,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno
X Ceo meč
21,4%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
29,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
38,5%
uzorak 13
29,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
22,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
25,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
25,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14,3%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
18,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14,3%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
18,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
23,1%
uzorak 13
18,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
14,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
14,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
14,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
14,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
14,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
14,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
14,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
11,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
11,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
11,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
7,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
7,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
7,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
7,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
15,4%
uzorak 13
7,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,7%
uzorak 13
3,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 13
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Barracas Central

Formacija: 5-3-2 · Trener: D. Ayude
Startna postava 11
30M. MiñoG
28R. BogarínD
13R. BarriosD
15Y. RakD
31N. DemartiniD
17E. PereyraD
35E. RolónM
5D. MilocM
10I. TapiaM
11N. BriascoF
20J. CandiaF
Klupa 12
24Enzo TabordaM
19Carlos ArceM
7J. BarbieriF
77F. BrueraF
37G. CampiD
2N. CapraroD
43Luca Ian FernándezG
16Ivan GuarazM
6R. InsúaD
36Tomas LavezziF
33G. MaroniM
4D. MartínezD

Independ. Rivadavia

Formacija: 3-1-4-2 · Trener: A. Berti
Startna postava 11
30Nicolás BolcatoG
2L. CostaD
40I. VillalbaD
42S. StuderD
25J. FlorentínM
14L. GómezM
10M. FernándezM
77L. SequeiraM
3J. ElordiM
43F. SartoriF
17M. SalasF
Klupa 12
5T. BottariM
8L. BuccaM
27D. CregoM
23L. DíazF
21Emmanuel GómezG
34S. MoreyraM
13A. OsellaD
7V. RamisF
11G. RíosM
28A. VigoD
32K. VázquezM
19R. AtencioF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 03.10.2026. 3 min čitanja

Barracas Central - Independ. Rivadavia 0:1, Liga Profesional Argentina

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 10. kola Clausure sezone 2026. u argentinskoj Liga Profesional, na stadionu Estadio Claudio Chiqui Tapia u Barracasu odigrana je utakmica između domaćeg tima Barracas Central i gostiju iz Independiente Rivadavia. Susret je završen rezultatom 0:1 u korist gostiju.

Tok utakmice

Jedini gol na utakmici postigao je Jose Ignacio Florentin u 12. minutu nakon asistencije Luciana Gomeza, što je bilo dovoljno Independiente Rivadavia da zabeleži važnu pobedu na gostovanju. Tokom meča zabeleženo je ukupno šest žutih kartona, od kojih je pet dobio domaći tim, dok je jedan žuti karton dobio Luciano Gomez sa strane gostiju.

Što se tiče izmena, domaći tim je uveo Estebana Rolóna umesto Gonzala Maronija u 53. minutu, a minut kasnije u igru su ušli Rodrigo Bogarin umesto Enza Taborde i Elías Pereyra umesto Rodrigoa Insue. Na strani Independiente Rivadavia, Luis Sequeira je ušao umesto Tomasa Bottarija, a Maximiliano Salas je zamenio Leonela Buccu u 68. minutu. Fabrizio Sartori Prieto je zamenio Luisa Ángela Díaza Cuestu u 77. minutu, dok su u poslednjim minutima Matías Fernández i Luciano Gomez ušli umesto Gonzala Riosa i Alexa Vigoa.

Ključni momenti
  • 12' - Gol Jose Ignacio Florentina za Independiente Rivadavia posle asistencije Luciana Gomeza.
  • 45+2' - Žuti karton za Elíasa Pereyru (Barracas Central) zbog prekršaja.
  • 60' - Žuti karton za Nicolása Demartinija (Barracas Central) zbog prekršaja.
  • 81' - Žuti karton za Rodrigoa Insuu (Barracas Central) zbog prekršaja.
  • 89' - Žuti karton za Enza Tabordu (Barracas Central) zbog rasprave.
  • 89' - Žuti karton za Luciana Gomeza (Independiente Rivadavia) zbog rasprave.
  • 90+3' - Žuti karton za Gonzala Maronija (Barracas Central) zbog prekršaja.
  • 90+4' - Žuti karton za Marcela Miña (Barracas Central) zbog rasprave.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Barracas Central 5-3-2 D. Ayude
Independ. Rivadavia 3-1-4-2 A. Berti
Tim Broj Igrač Pozicija
Barracas Central30M. MiñoG
Barracas Central28R. BogarínD
Barracas Central13R. BarriosD
Barracas Central15Y. RakD
Barracas Central31N. DemartiniD
Barracas Central17E. PereyraD
Barracas Central35E. RolónM
Barracas Central5D. MilocM
Barracas Central10I. TapiaM
Barracas Central11N. BriascoF
Barracas Central20J. CandiaF
Independ. Rivadavia30Nicolás BolcatoG
Independ. Rivadavia2L. CostaD
Independ. Rivadavia40I. VillalbaD
Independ. Rivadavia42S. StuderD
Independ. Rivadavia25J. FlorentínM
Independ. Rivadavia14L. GómezM
Independ. Rivadavia10M. FernándezM
Independ. Rivadavia77L. SequeiraM
Independ. Rivadavia3J. ElordiM
Independ. Rivadavia43F. SartoriF
Independ. Rivadavia17M. SalasF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession67%33%
Blocked Shots21
Corner Kicks75
Fouls1111
Free Kicks1111
Goalkeeper Saves62
Offsides18
Passes accurate479179
Red Cards00
Shots insidebox27
Shots off Goal46
Shots on Goal27
Shots outsidebox67
Total passes592285
Total Shots814
Yellow Cards61
Zaključak

Utakmica je donela minimalnu pobedu Independiente Rivadavije zahvaljujući ranom golu Jose Ignacio Florentina. Statistički podaci pokazuju da je Barracas Central imao znatno veći posed lopte (67% naspram 33%), kao i više ukupnih i preciznih pasova, što ukazuje na kontrolu igre u smislu posedovanja lopte. Međutim, to nije bilo dovoljno da se probije čvrsta odbrana gostiju i da se stvori veći broj šansi, jer je Independiente Rivadavia imao značajno više udaraca ka golu (14 ukupno, od čega 7 u okvir gola) u poređenju sa domaćim timom (8 ukupno, 2 u okvir gola). Takođe, golman gostiju imao je manje intervencija (2) u odnosu na domaćeg golmana (6), što može ukazivati na efikasnu odbranu i taktičku disciplinu gostiju. Broj žutih kartona bio je veći na strani domaćina, što može odražavati i veću nervozu u pokušaju da se izjednači rezultat. Sve navedeno ukazuje na utakmicu u kojoj je jedan zgoditak bio odlučujući, a statistika potvrđuje da posed lopte i broj dodavanja ne garantuju uvek pobedu ako se ne realizuju šanse.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.