Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
2 izdvojena predloga
Forma · Barranquilla
1P 1N 3I
9. mesto · 38 bodova
Forma · Quindio
2P 0N 3I
3. mesto · 57 bodova
Golovi · Over 1.5
88% vs 53%
BTTS 50% / 41% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 4 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
92,4%
model procena
Liga 89,2% n=241
Domaćin kod kuće 100,0% n=15
Gost u gostima 93,8% n=16
Izdvojeno PAO Ceo meč
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
70,3%
model procena
Liga 68,1% n=241
Domaćin kod kuće 66,7% n=15
Gost u gostima 75,0% n=16
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
7 stavki
VIP 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,4%Detalji
Izdvojeno 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
70,3%Detalji
Tipsteri 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Trend AI · IIU2.5
92,4%Detalji
Tipsteri 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
ValueScan AI · IIU2.5
92,4%Detalji
Tipsteri 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Forma AI · IIU2.5
92,4%Detalji
AI tiketi 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 12.10.2026. · tiket #16 · par 1
92,4%Detalji
AI tiketi 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 12.10.2026. · tiket #15 · par 1
92,4%Detalji
VIP 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,4%Detalji
Tipsteri 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Trend AI · IIU2.5
92,4%Detalji
Tipsteri 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
ValueScan AI · IIU2.5
92,4%Detalji
Tipsteri 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Forma AI · IIU2.5
92,4%Detalji
AI tiketi 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 12.10.2026. · tiket #16 · par 1
92,4%Detalji
AI tiketi 12.10.2026. 00:00
Barranquilla – Quindio
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 12.10.2026. · tiket #15 · par 1
92,4%Detalji
Takmičenje
Kolo
Clausura - 5
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Romelio Martinez
Grad
Barranquilla

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Barranquilla
9. mesto · 38 bodova
Quindio
3. mesto · 57 bodova
Utakmica Barranquilla - Quindio donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Colombia.
18'
Barranquilla
J. Lozano
Gol
18'
Barranquilla
J. Lozano
Gol
20'
Barranquilla
Žuti karton
Žuti karton
20'
Barranquilla
Žuti karton
Žuti karton
33'
Quindio
J. Lloreda
Gol
33'
Quindio
J. Lloreda
Gol
41'
Barranquilla
Žuti karton
Žuti karton
41'
Barranquilla
Žuti karton
Žuti karton
49'
Barranquilla
M. Agamez
Gol
49'
Barranquilla
M. Agamez
Gol
59'
Barranquilla
Žuti karton
Žuti karton
59'
Barranquilla
Žuti karton
Žuti karton
61'
Barranquilla
M. Pino
Gol
61'
Barranquilla
M. Pino
Gol
68'
Barranquilla
J. Ocampo
Autogol
68'
Barranquilla
J. Ocampo
Autogol
70'
Quindio
J. Lloreda
Izmena · M. Bacca
70'
Quindio
J. Lloreda
Izmena · M. Bacca
70'
Quindio
S. Orozco
Izmena · J. Cordoba
70'
Quindio
S. Orozco
Izmena · J. Cordoba
70'
Quindio
F. Valencia
Izmena · L. Rodrigo Moran
70'
Quindio
F. Valencia
Izmena · L. Rodrigo Moran
70'
Quindio
S. Roa
Izmena · S. Ramirez
70'
Quindio
S. Roa
Izmena · S. Ramirez
75'
Quindio
Žuti karton
Žuti karton
75'
Quindio
Žuti karton
Žuti karton
80'
Quindio
J. P. Ibarguen
Izmena · J. Delgado
80'
Quindio
J. P. Ibarguen
Izmena · J. Delgado

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Barranquilla

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Quindio

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Barranquilla kod kuće · Quindio u gostima · Primera B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
97,0%
Barranquilla 93,8% (16) · Quindio 100,0% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
96,8%
Barranquilla 100,0% (15) · Quindio 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
87,9%
Barranquilla 87,5% (16) · Quindio 88,2% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
87,1%
Barranquilla 80,0% (15) · Quindio 93,8% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
87,1%
Barranquilla 80,0% (15) · Quindio 93,8% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
74,2%
Barranquilla 73,3% (15) · Quindio 75,0% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
75,8%
Barranquilla 68,8% (16) · Quindio 82,4% (17)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
74,2%
Barranquilla 66,7% (15) · Quindio 81,3% (16)
Bolji uzorak
TipBarranquilla
kod kuće
Quindio
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
100,0%
uzorak 17
97,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 15
93,8%
uzorak 16
96,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
87,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
93,8%
uzorak 16
87,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
93,8%
uzorak 16
87,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
74,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
75,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
74,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
66,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
71,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
69,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
61,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
69,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
60,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
71,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
58,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
61,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
61,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
58,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
67,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
67,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
60,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
46,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
61,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
46,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
61,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
64,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
58,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
54,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
51,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
51,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
54,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
51,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
51,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
48,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
41,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
41,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
48,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
41,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
42,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
26,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
41,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
38,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
38,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
35,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Nerešeno
X Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
30,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
32,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
22,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
35,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
35,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
29,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
32,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
29,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
22,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
16,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
16,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
6,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
6,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
3,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
3,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.