Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Bayern München
3P 1N 1I
2. mesto · 21 bodova
Forma · Atalanta
1P 0N 4I
15. mesto · 13 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 67%
BTTS 71% / 17% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Bayern München 85,7% · Atalanta 100,0%
92,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 6
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Round of 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Allianz Arena
Grad
Munich

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Bayern München
2. mesto · 21 bodova
Atalanta
15. mesto · 13 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
1
Bayern München pobede
0
Nerešeno
0
Atalanta pobede
10.03.2026.
Atalanta - Bayern München
UEFA Champions League
1:6
Utakmica Bayern München - Atalanta donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja UEFA Champions League, World.

Događaji nisu dostupni

70%
Ball Possession
30%
25
Total Shots
14
8
Shots on Goal
8
9
Shots off Goal
5
8
Blocked Shots
1
15
Shots insidebox
10
10
Shots outsidebox
4
6
Corner Kicks
3
1
Offsides
3
8
Fouls
4
Yellow Cards
Red Cards
7
Goalkeeper Saves
4
859
Total passes
351
801
Passes accurate
298
93%
Passes %
85%
3.61
expected_goals
2.30
-1.75
goals_prevented
-1.75

Analiza tipova · Bayern München

UEFA Champions League · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Atalanta

UEFA Champions League · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Bayern München kod kuće · Atalanta u gostima · UEFA Champions League 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
92,3%
Bayern München 85,7% (7) · Atalanta 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,3%
Bayern München 100,0% (7) · Atalanta 83,3% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,3%
Bayern München 100,0% (7) · Atalanta 83,3% (6)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
84,6%
Bayern München 100,0% (7) · Atalanta 66,7% (6)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
84,6%
Bayern München 100,0% (7) · Atalanta 66,7% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
84,6%
Bayern München 100,0% (7) · Atalanta 66,7% (6)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
84,6%
Bayern München 100,0% (7) · Atalanta 66,7% (6)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
84,6%
Bayern München 100,0% (7) · Atalanta 66,7% (6)
Bolji uzorak
TipBayern München
kod kuće
Atalanta
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
92,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
92,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
92,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
84,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
84,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
84,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
84,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
84,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
61,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
76,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
76,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
69,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
69,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
69,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
53,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
53,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
53,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
53,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
53,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
53,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
46,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
46,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
46,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
71,4%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
46,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
30,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.