Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Belgrano Cordoba
2P 1N 2I
5. mesto · 26 bodova
Forma · Barracas Central
3P 2N 0I
9. mesto · 21 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 63%
BTTS 47% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 4 — 2
8 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Trend je promenljiv
93,0%
model procena
Liga 92,3% n=479
Domaćin kod kuće 100,0% n=17
Gost u gostima 87,5% n=16
VIP predlog PAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
89,1%
model procena
Liga 87,7% n=479
Domaćin kod kuće 82,4% n=17
Gost u gostima 87,5% n=16
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
88,5%
model procena
Liga 83,7% n=479
Domaćin kod kuće 94,1% n=17
Gost u gostima 93,8% n=16
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
9 stavki
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,0%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,1%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
88,5%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Ukupno golova 0-3
87,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Manje od 3,5 gola
87,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
85,6%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
81,4%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
76,5%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
75,2%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,0%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,1%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
88,5%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Ukupno golova 0-3
87,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: Manje od 3,5 gola
87,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Belgrano Cordoba – Barracas Central
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
85,6%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Julio César Villagra
Grad
Cordoba

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Belgrano Cordoba
5. mesto · 26 bodova
Barracas Central
9. mesto · 21 bodova
U utakmici 15. kola argentinske Lige Profesional Belgrano Cordoba i Barracas Central podelili su bodove rezultatom 2:2 na stadionu Estadio Julio César Villagra u Cordobi.
27'
Belgrano Cordoba
Lucas Passerini
Gol · Emiliano Rigoni
27'
Belgrano Cordoba
Lucas Passerini
Gol · Emiliano Rigoni
31'
Barracas Central
Yonatthan Rak
Žuti karton · Foul
31'
Barracas Central
Yonatthan Rak
Žuti karton · Foul
48'
Belgrano Cordoba
Lucas Passerini
Gol · Lucas Zelarayán
48'
Belgrano Cordoba
Lucas Passerini
Gol · Lucas Zelarayán
51'
Belgrano Cordoba
Santiago Longo
Žuti karton · Foul
51'
Belgrano Cordoba
Santiago Longo
Žuti karton · Foul
59'
Barracas Central
Facundo Bruera
Izmena · Nicolas Orsini
59'
Barracas Central
Facundo Bruera
Izmena · Nicolas Orsini
59'
Barracas Central
Tomás Porra
Izmena · Esteban Rolón
59'
Barracas Central
Tomás Porra
Izmena · Esteban Rolón
71'
Belgrano Cordoba
Franco Vázquez
Izmena · Francisco González Metilli
71'
Belgrano Cordoba
Franco Vázquez
Izmena · Francisco González Metilli
72'
Barracas Central
Rodrigo Bogarin
Izmena · Tomás Lavezzi
72'
Barracas Central
Rodrigo Bogarin
Izmena · Tomás Lavezzi
72'
Barracas Central
Elías Pereyra
Izmena · Rodrigo Insua
72'
Barracas Central
Elías Pereyra
Izmena · Rodrigo Insua
74'
Barracas Central
Gonzalo Maroni
Izmena · Enzo Taborda
74'
Barracas Central
Gonzalo Maroni
Izmena · Enzo Taborda
74'
Barracas Central
Nicolás Demartini
Žuti karton · Foul
74'
Barracas Central
Nicolás Demartini
Žuti karton · Foul
80'
Barracas Central
Esteban Rolón
Gol
80'
Barracas Central
Esteban Rolón
Gol
81'
Belgrano Cordoba
Santiago Longo
Izmena · Ramiro Hernandes
81'
Belgrano Cordoba
Santiago Longo
Izmena · Ramiro Hernandes
82'
Belgrano Cordoba
Lucas Zelarayán
Izmena · Juan Velázquez
82'
Belgrano Cordoba
Lucas Zelarayán
Izmena · Juan Velázquez
86'
Belgrano Cordoba
Lucas Passerini
Izmena · Lautaro Ismael Gutierrez
86'
Belgrano Cordoba
Lucas Passerini
Izmena · Lautaro Ismael Gutierrez
86'
Belgrano Cordoba
Emiliano Rigoni
Izmena · Agustín Falcón
86'
Belgrano Cordoba
Emiliano Rigoni
Izmena · Agustín Falcón
90+6'
Barracas Central
Nicolás Demartini
Gol · Rafael Barrios
46%
Ball Possession
54%
12
Total Shots
21
6
Shots on Goal
9
4
Shots off Goal
5
2
Blocked Shots
7
10
Shots insidebox
15
2
Shots outsidebox
6
5
Corner Kicks
14
3
Offsides
1
12
Fouls
7
1
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
7
Goalkeeper Saves
4
348
Total passes
393
275
Passes accurate
323
1.61
expected_goals
1.2
6
Free Kicks
11

Analiza tipova · Belgrano Cordoba

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Barracas Central

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Belgrano Cordoba kod kuće · Barracas Central u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
93,9%
Belgrano Cordoba 94,1% (17) · Barracas Central 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,9%
Belgrano Cordoba 100,0% (17) · Barracas Central 87,5% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
90,9%
Belgrano Cordoba 94,1% (17) · Barracas Central 87,5% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
84,8%
Belgrano Cordoba 82,4% (17) · Barracas Central 87,5% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
84,8%
Belgrano Cordoba 82,4% (17) · Barracas Central 87,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,8%
Belgrano Cordoba 82,4% (17) · Barracas Central 87,5% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
87,9%
Belgrano Cordoba 94,1% (17) · Barracas Central 81,3% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
81,8%
Belgrano Cordoba 82,4% (17) · Barracas Central 81,3% (16)
Bolji uzorak
TipBelgrano Cordoba
kod kuće
Barracas Central
u gostima
Zajednički trend
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
94,1%
uzorak 17
93,8%
uzorak 16
93,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
93,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
94,1%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
90,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
84,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
84,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
84,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
87,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
81,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
75,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
70,6%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
69,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
69,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
63,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
63,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
63,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
57,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
66,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
63,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
63,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
57,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
54,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
63,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
57,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
52,9%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
51,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
51,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
54,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
48,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
48,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
48,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
48,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
48,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
48,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
45,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
64,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
51,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
42,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
42,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
42,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
54,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
35,3%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
51,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
48,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
42,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
42,4%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
35,3%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
36,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
42,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
45,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
64,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
42,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
36,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
36,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
30,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
30,3%
Nerešeno
X Ceo meč
23,5%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
30,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
42,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
39,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
33,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
30,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
30,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
24,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
30,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17,7%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
30,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
24,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
24,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
30,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
24,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
24,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
18,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
24,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
18,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
18,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
12,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
12,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
12,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
6,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
6,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Belgrano Cordoba

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: R. Zielinski
Startna postava 11
25T. CardozoG
26Alcides BenítezD
14L. MoralesD
17Lisandro LópezD
16F. RiccaD
21A. SánchezM
5S. LongoM
24E. RigoniM
20F. VázquezM
10L. ZelarayánM
9L. PasseriniF
Klupa 12
19Santino GattiM
45A. FalconD
11F. GonzálezM
37L. GutierrezF
8R. HernandesM
2A. MaldonadoD
62Gastón David MartínezM
3A. SpörleD
15R. TuliánM
53J. VelazquezF
23M. VicentiniG
30G. ZelarayánF

Barracas Central

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: D. Ayude
Startna postava 11
1J. EspínolaG
13R. BarriosD
15Y. RakD
31N. DemartiniD
17E. PereyraD
10I. TapiaM
5D. MilocM
28R. BogarínM
8T. PorraM
33G. MaroniM
77F. BrueraF
Klupa 12
16Ivan GuarazM
19Carlos ArceM
6R. InsúaD
38Juan Pablo InsúaG
36Tomas LavezziF
4D. MartínezD
34N. OrsiniF
35E. RolónM
24Enzo TabordaM
2N. CapraroD
20J. CandiaF
37G. CampiD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 3 min čitanja

Belgrano Cordoba vs Barracas Central 2:2

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 15. kola argentinske Lige Profesional, na stadionu Estadio Julio César Villagra u Cordobi, sastali su se domaći Belgrano Cordoba i gostujući Barracas Central. Utakmica je završena nerešenim rezultatom 2:2, što je odraz neizvesne i dinamične igre oba tima tokom celog meča.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Lucas Passerini za Belgrano Cordoba u 27. minutu, nakon asistencije Emiliana Rigonia. Do kraja prvog poluvremena rezultat je ostao 1:0 u korist domaćina.

U drugom poluvremenu, Passerini je ponovo zatresao mrežu u 48. minutu, ovaj put uz asistenciju Lucasa Zelarayána, čime je Belgrano povećao prednost na 2:0.

Barracas Central je uspeo da smanji zaostatak golom Estebana Rolóna u 80. minutu, dok je izjednačenje doneo Nicolás Demartini u 90+6. minutu, nakon asistencije Rafaela Barriosa.

Tokom utakmice podeljena su tri žuta kartona: Yonatthan Rak (Barracas Central) u 31. minutu, Santiago Longo (Belgrano Cordoba) u 51. minutu i Nicolás Demartini (Barracas Central) u 74. minutu. Kartoni su uticali na disciplinu i ritam meča.

Izmene su bile značajne u drugom delu utakmice. Barracas Central je u 59. minutu u igru uveo Facundo Brueru umesto Nicolasa Orsinija i Tomása Porru umesto Estebana Rolóna. U 72. i 74. minutu usledile su dodatne izmene za goste, dok su domaći uveli Franco Vázqueza u 71. minutu umesto Francisca Gonzáleza Metillija, a kasnije i druge igrače, uključujući i zamene za strelca golova Passerinija i Rigonia.

Ključni momenti
  • 27' - Gol Lucasa Passerinija za Belgrano Cordoba, asistirao Emiliano Rigoni.
  • 31' - Žuti karton za Yonatthana Raka (Barracas Central) zbog prekršaja.
  • 48' - Drugi gol Lucasa Passerinija, asistirao Lucas Zelarayán.
  • 51' - Žuti karton za Santiago Longa (Belgrano Cordoba) zbog prekršaja.
  • 74' - Žuti karton za Nicolás Demartinija (Barracas Central).
  • 80' - Gol Estebana Rolóna za Barracas Central.
  • 90+6' - Izjednačujući gol za Barracas Central postigao je Nicolás Demartini, asistirao Rafael Barrios.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Belgrano Cordoba 4-4-2 R. Zielinski
Barracas Central 4-2-3-1 D. Ayude
Tim Broj Igrač Pozicija
Belgrano Cordoba25T. CardozoG
Belgrano Cordoba26Alcides BenítezD
Belgrano Cordoba14L. MoralesD
Belgrano Cordoba17Lisandro LópezD
Belgrano Cordoba16F. RiccaD
Belgrano Cordoba20F. VázquezM
Belgrano Cordoba21A. SánchezM
Belgrano Cordoba5S. LongoM
Belgrano Cordoba24E. RigoniM
Belgrano Cordoba10L. ZelarayánF
Belgrano Cordoba9L. PasseriniF
Barracas Central1J. EspínolaG
Barracas Central13R. BarriosD
Barracas Central15Y. RakD
Barracas Central31N. DemartiniD
Barracas Central17E. PereyraD
Barracas Central5D. MilocM
Barracas Central28R. BogarínM
Barracas Central33G. MaroniM
Barracas Central10I. TapiaM
Barracas Central8T. PorraM
Barracas Central77F. BrueraF
Statistika utakmice
Statistika Belgrano Cordoba Barracas Central
Posed lopte46%54%
Ukupni šutevi1221
Šutevi u okvir gola69
Šutevi van okvira gola45
Šutevi izvan kaznenog prostora26
Šutevi iz kaznenog prostora1015
Blokirani šutevi27
Korneri514
Precizni pasovi275323
Ukupni pasovi348393
Faulovi127
Slobodni udarci611
Žuti kartoni12
Crveni kartoni00
Offside31
Odbrane golmana74
Očekivani golovi (xG)1.611.2
Zaključak

Utakmica između Belgrano Cordobe i Barracas Centrala donela je neizvestan rezultat 2:2, što potvrđuju i statistički podaci koji pokazuju da je Barracas Central imao nešto veći posed lopte (54%) i više ukupnih šuteva (21 naspram 12). Belgrano Cordoba je, sa druge strane, imao veći očekivani broj golova (1.61) u odnosu na protivnika (1.2), kao i bolji učinak golmana sa sedam odbrana. Dva gola Lucasa Passerinija u prvom delu meča i kasni golovi Barracas Centrala ukazuju na dinamičnost i promenu ritma tokom susreta. Broj žutih kartona i izmene u drugom delu utakmice uticale su na tok meča, ali nijedna ekipa nije uspela da osvoji sva tri boda. Ovaj remi odražava ravnotežu snaga i taktičke prilagodbe oba trenera tokom utakmice.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.