Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Benevento
3P 1N 1I
8. mesto · 10 bodova
Forma · Cesena
1P 3N 1I
11. mesto · 7 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 75% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 1
2 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
72,1%
model procena
Liga 71,7% n=60
Domaćin kod kuće 100,0% n=4
Gost u gostima 66,7% n=3
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 10.10.2026. 15:00
Benevento – Cesena
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
72,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Stadio Ciro Vigorito
Grad
Benevento

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Benevento
8. mesto · 10 bodova
Cesena
11. mesto · 7 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica 6. kola italijanske Serie B između Beneventa i Cesene završena je pobedom domaćina rezultatom 2:0. Pogledajte detaljnu analizu statistike i toka meča.
25'
Benevento
Antonis Siatounis
Gol · David Okereke
44'
Benevento
Christian Kouan
Žuti karton · Foul
45'
Cesena
Emil Bohinen
Izmena · Matteo Guidi
45'
Cesena
Marco Dalla Vecchia
Izmena · Antonio Fiori
51'
Cesena
Dimitri Bisoli
VAR
62'
Benevento
Davide Lamesta
Izmena · Christian Dalle Mura
67'
Cesena
Luca D'Andrea
Izmena · Alessandro Debenedetti
68'
Cesena
Riccardo Pagano
Izmena · X. Druiventak
75'
Cesena
Andrea Ciofi
Izmena · Vittorio Magni
79'
Benevento
David Okereke
Izmena · Luigi Cherubini
79'
Benevento
Edoardo·Pierozzi
Izmena · Raffaele Romano
81'
Benevento
Luigi Cherubini
Žuti karton · Foul
84'
Benevento
Mattia Maita
Izmena · Pier Luigi·Simonetti
85'
Benevento
Raffaele Romano
Žuti karton · Foul
85'
Benevento
Stefano Scognamillo
Žuti karton · Dissent
86'
Benevento
Francesco Salvemini
Žuti karton · Foul
90+3'
Benevento
Luigi Cherubini
Gol · Pietro Saio
43%
Ball Possession
57%
18
Total Shots
11
6
Shots on Goal
1
10
Shots off Goal
5
2
Blocked Shots
5
10
Shots insidebox
1
8
Shots outsidebox
10
5
Corner Kicks
5
2
Offsides
5
16
Fouls
8
5
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
3
346
Total passes
457
274
Passes accurate
379
1.59
expected_goals
0.51
7
Free Kicks
16

Analiza tipova · Benevento

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cesena

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno
X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Benevento kod kuće · Cesena u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
Benevento 100,0% (4) · Cesena 100,0% (3)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
Benevento 100,0% (4) · Cesena 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
100,0%
Benevento 100,0% (4) · Cesena 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
Benevento 100,0% (4) · Cesena 100,0% (3)
Srednji uzorak
Ukupno golova 0-3
85,7%
Benevento 75,0% (4) · Cesena 100,0% (3)
Srednji uzorak
Manje od 3,5 gola
85,7%
Benevento 75,0% (4) · Cesena 100,0% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
85,7%
Benevento 75,0% (4) · Cesena 100,0% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
85,7%
Benevento 75,0% (4) · Cesena 100,0% (3)
Srednji uzorak
TipBenevento
kod kuće
Cesena
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
100,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
71,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
57,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
42,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
42,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Benevento

Formacija: 4-5-1 · Trener: Antonio Floro Flores
Startna postava 11
26G. VannucchiG
77E. PierozziD
14S. ScognamilloD
23P. SaioD
20P. BeruattoD
11D. LamestaM
6A. SiatounisM
8M. MaitaM
28C. KouanM
29D. OkerekeM
9F. SalveminiF
Klupa 12
22M. EspositoG
5L. CaldirolaD
15C. Dalle MuraD
38A. TaliaM
25R. RomanoD
18P. SimonettiM
16M. ManniniD
32G. MignaniF
10L. CherubiniF
90S. VerdiM
93M. TumminelloF
21E. SchimmentiM

Cesena

Formacija: 4-3-3 · Trener: Alessandro Diamanti
Startna postava 11
1A. SianoG
15A. CiofiD
6M. IlicD
24M. MangravitiD
7G. FrabottaD
25D. BisoliM
32E. BohinenM
10R. PaganoM
16L. D'AndreaF
9C. ShpendiF
27M. Dalla VecchiaF
Klupa 12
39N. FontanaG
26M. PiacentiniD
2M. NattaD
3A. DavidD
4J. GelliD
23V. MagniD
18M. GuidiM
34M. LontaniM
8M. FrancesconiM
80A. FioriF
14X. DruiventakM
91A. DebenedettiF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 11.10.2026. 2 min čitanja

Benevento - Cesena 2:0, Serie B analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

Utakmica 6. kola italijanske Serie B odigrana je 10. oktobra 2026. godine na stadionu Ciro Vigorito u Beneventu, gde je domaći tim Benevento savladao Cesenu sa 2:0. Ovaj susret pružio je zanimljiv uvid u statističke pokazatelje dvaju timova, sa jasnom razlikom u efikasnosti, uprkos tome što je Cesena imala veći broj određenih statističkih parametara.

Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 43% 57%
Blokirani šutevi 2 5
Korneri 5 5
Očekivani golovi (xG) 1.59 0.51
Faulovi 16 8
Slobodni udarci 7 16
Odbrane golmana 1 3
Ofsajdi 2 5
Precizni pasovi 274 379
Žuti kartoni 5 0
Pucanja unutar šesnaesterca 10 1
Pucanja van okvira gola 10 5
Pucanja na gol 6 1
Pucanja van šesnaesterca 8 10
Ukupni pasovi 346 457
Ukupno šutevi 18 11
Crveni kartoni 0 0
Zaključak

U ovom susretu Benevento je uspeo da ostvari pobedu rezultatom 2:0 uprkos manjem posedovanju lopte u odnosu na Cesenu (43% naspram 57%). Statistički podaci ukazuju da je Benevento bio efikasniji u fazi napada, sa ukupno 18 šuteva, od kojih je 6 bilo na gol, dok je Cesena imala 11 šuteva i samo jedan na gol. Takođe, Benevento je imao znatno više pokušaja unutar šesnaesterca (10 prema 1), što može biti značajan faktor u diferenciji golova i očekivanih golova (1.59 naspram 0.51).

Sa druge strane, Cesena je imala više ukupnih pasova (457 prema 346) i veći procenat posedovanja lopte, ali to nije bilo dovoljno da se stvori veći broj šansi ili da se ugrozi gol Beneventa. Takođe, Benevento je napravio više faulova (16 u odnosu na 8), a dobio je i 5 žutih kartona dok su gosti ostali bez opomena, što može ukazivati na agresivniju i možda taktički disciplinovaniju igru domaćina u odbrani.

Oba tima su imala isti broj kornera (5), ali je broj blokiranih šuteva bio veći na strani Cesene (5 prema 2), što može ukazivati da su Beneventoovi napadi bili precizniji ili da je Cesena češće morala da interveniše u odbrani. Odbrane golmana su bile 3 za Cesenu i 1 za Benevento, što dodatno potvrđuje da su domaći stvorili više opasnih situacija pred golom rivala.

Uzimajući u obzir sve dostupne statistike, Benevento je iskoristio svoje prilike efikasnije i zasluženo upisao tri boda na svom terenu, dok je Cesena uprkos većem posedovanju i broju pasova ostala bez golova. Ova analiza pokazuje važnost efikasnosti u završnici i kvaliteta šuteva u odnosu na samu kontrolu lopte.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.