Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Benfica
4P 0N 1I
2. mesto · 19 bodova
Forma · Guimaraes
0P 2N 3I
15. mesto · 5 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 75%
BTTS 75% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
7 — 3 — 0
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili nerešeno

Benfica 100,0% · Guimaraes 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 4
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estádio da Luz
Grad
Lisbon

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Benfica
2. mesto · 19 bodova
Guimaraes
15. mesto · 5 bodova
Benfica je na domaćem terenu pobedila Guimaraes rezultatom 2:0 u okviru 8. kola portugalske Primeira Lige. Detaljna analiza utakmice sa pregledom ključnih događaja i statističkim podacima.
17'
Guimaraes
Tony Strata
Žuti karton · Foul
24'
Benfica
Samuel Dahl
Gol · Vangelis Pavlidis
33'
Guimaraes
Gonçalo Nogueira
Žuti karton · Foul
50'
Guimaraes
Toni Borevković
Žuti karton · Foul
52'
Benfica
Leandro Barreiro
Žuti karton · Foul
55'
Benfica
Tomás Araújo
Žuti karton · Foul
57'
Guimaraes
Fábio Samuel Amorim Silva
Žuti karton · Foul
61'
Benfica
Leandro Barreiro
Izmena · Fredrik Aursnes
61'
Benfica
Andreas Schjelderup
Izmena · Claudio Echeverri
66'
Guimaraes
Lohann Doucet
Izmena · Beni Mukendi
67'
Guimaraes
Miguel Nogueira
Izmena · Telmo Arcanjo
72'
Guimaraes
Balieiro Thiago
Žuti karton · Foul
73'
Benfica
Alexander Bah
Izmena · Heorhii Sudakov
73'
Benfica
Rafa Silva
Izmena · Dodi Lukebakio
73'
Guimaraes
Gonçalo Nogueira
Izmena · Matija Mitrović
73'
Guimaraes
Arnel Jakupović
Izmena · Patrick Ouotro
75'
Benfica
Heorhii Sudakov
Gol · Claudio Echeverri
81'
Guimaraes
Tony Strata
Izmena · Miguel Magalhaes
82'
Benfica
Vangelis Pavlidis
Izmena · Jhon Durán
62%
Ball Possession
38%
23
Total Shots
8
5
Shots on Goal
0
12
Shots off Goal
5
6
Blocked Shots
3
20
Shots insidebox
6
3
Shots outsidebox
2
11
Corner Kicks
6
1
Offsides
2
9
Fouls
23
2
Yellow Cards
5
0
Red Cards
0
0
Goalkeeper Saves
3
554
Total passes
329
479
Passes accurate
258
2.84
expected_goals
0.49
23
Free Kicks
9

Analiza tipova · Benfica

Primeira Liga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Guimaraes

Primeira Liga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Nerešeno
X Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Benfica kod kuće · Guimaraes u gostima · Primeira Liga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
100,0%
Benfica 100,0% (4) · Guimaraes 100,0% (4)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
100,0%
Benfica 100,0% (4) · Guimaraes 100,0% (4)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%
Benfica 100,0% (4) · Guimaraes 100,0% (4)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
Benfica 100,0% (4) · Guimaraes 100,0% (4)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
100,0%
Benfica 100,0% (4) · Guimaraes 100,0% (4)
Srednji uzorak
Pobeda domaćina
87,5%
Benfica 75,0% (4) · Guimaraes 100,0% (4)
Srednji uzorak
Domaćin ili gost
87,5%
Benfica 75,0% (4) · Guimaraes 100,0% (4)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%
Benfica 100,0% (4) · Guimaraes 75,0% (4)
Srednji uzorak
TipBenfica
kod kuće
Guimaraes
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
75,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
75,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
62,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
50,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
25,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
25,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Benfica

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Marco Silva
Startna postava 11
24Samuel SoaresG
6A. BahD
3A. CircatiD
44Tomás AraújoD
26S. DahlD
18L. BarreiroM
36João PalhinhaM
27RafaM
25G. PrestianniM
21A. SchjelderupM
14V. PavlidisF
Klupa 12
30C. EcheverriM
22J. DuránF
34S. El KarouaniD
88Tiago FreitasM
8F. AursnesM
72A. CabralF
62J. NetoD
11D. LukebakioF
16ManuM
10H. SudakovM
1A. TrubinG
33Gabriel IndioD

Guimaraes

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Tiago Margarido
Startna postava 11
48O. ZychG
23T. StrataD
21T. BorevkovićD
28Thiago BalieiroD
13João MendesD
44L. DoucetM
8Gonçalo NogueiraM
17Miguel NogueiraM
20SamuM
7O. CamaraM
9A. JakupovicF
Klupa 12
98Lucas FurtadoG
18Telmo ArcanjoM
2Miguel MagaD
19V. AnderssonM
82F. DiasD
16BeniM
6M. MitrovićM
29V. OuotroF
4Óscar RivasD
5A. SidibéD
56S. VerdiM
10AlanM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 3 min čitanja

Benfica slavila protiv Guimaraesa u 8. kolu Primeira Lige

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 8. kola portugalske Primeira Lige, odigrana je utakmica između Benfice i Guimaraesa na stadionu Estádio da Luz u Lisabonu. Domaćin je slavio sa 2:0, ostvarivši važnu pobedu pred svojim navijačima. Ovo je bio susret u kojem su se sastali timovi sa formacijama 4-2-3-1, a utakmica je protekla uz nekoliko značajnih događaja koji su uticali na konačni rezultat.

Tok utakmice

Utakmica je imala nekoliko ključnih trenutaka od samog početka. U 17. minutu, igrač Guimaraesa Tony Strata dobio je žuti karton zbog prekršaja. Domaćin je došao do prednosti u 24. minutu kada je Samuel Dahl postigao gol nakon asistencije Vangelisa Pavlidisa. Guimaraes je takođe imao problema sa disciplinom, pa su žute kartone dobili i Gonçalo Nogueira u 33. minutu, Toni Borevković u 50. minutu, kao i Fabio Samuel Amorim Silva u 57. minutu. Sa druge strane, za Benficu su žute kartone dobili Leandro Barreiro u 52. i Tomás Araújo u 55. minutu.

U drugom poluvremenu bilo je nekoliko izmena na obe strane. Benfica je u 61. minutu uvela Leandra Barreira umesto Fredrika Aursnesa i Andreasa Schjelderupa umesto Claudia Echeverrija. Guimaraes je u 66. i 67. minutu napravio dve izmene: Lohann Doucet je ušao umesto Benija Mukendija, a Miguel Nogueira je zamenio Telma Arcanja. U 72. minutu Balieiro Thiago je dobio žuti karton. Benfika je u 73. minutu izvršila dve izmene: Alexander Bah je ušao umesto Heorghija Sudakova, a Rafa Silva je zamenio Dodija Lukebakija. Istovremeno, Guimaraes je u 73. minutu uveo Gonçala Nogueiru umesto Matije Mitrovića i Arnel Jakupovića umesto Patricka Ouotra. Najvažniji trenutak drugog poluvremena desio se u 75. minutu kada je Heorhii Sudakov postigao drugi gol za Benficu, nakon pasa Claudia Echeverrija. U 81. i 82. minutu bilo je još po jedna izmena na obe strane - Tony Strata je ušao umesto Miguel Magalhaesa, dok je Vangelis Pavlidis zamenio Jhona Durána.

Ključni momenti
  • 24' - Samuel Dahl postiže prvi gol za Benficu, asistira Vangelis Pavlidis.
  • 33', 50', 57', 72' - Više žutih kartona za igrače Guimaraesa, što je uticalo na ritam meča.
  • 75' - Heorhii Sudakov postiže drugi gol za Benficu, pas Claudio Echeverri.
  • Više izmena u drugom poluvremenu sa obe strane, sa ciljem osveženja tima.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Benfica 4-2-3-1 Marco Silva
Guimaraes 4-2-3-1 Tiago Margarido
Tim Broj Igrač Pozicija
Benfica24Samuel SoaresG
Benfica6A. BahD
Benfica3A. CircatiD
Benfica44Tomás AraújoD
Benfica26Samuel DahlD
Benfica18Leandro BarreiroM
Benfica36João PalhinhaM
Benfica27RafaM
Benfica25G. PrestianniM
Benfica21A. SchjelderupM
Benfica14V. PavlidisF
Guimaraes48O. ZychG
Guimaraes23T. StrataD
Guimaraes21T. BorevkovićD
Guimaraes28Thiago BalieiroD
Guimaraes13João MendesD
Guimaraes44L. DoucetM
Guimaraes8Gonçalo NogueiraM
Guimaraes17Miguel NogueiraM
Guimaraes20SamuM
Guimaraes7O. CamaraM
Guimaraes9A. JakupovicF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Golovi20
Poseb lopte62%38%
Ukupni šutevi238
Šutevi u okvir gola50
Šutevi van okvira gola125
Šutevi izvan kaznenog prostora32
Šutevi unutar kaznenog prostora206
Blokirani šutevi63
Korneri116
Žuti kartoni25
Faulovi923
Slobodni udarci239
Golmanske intervencije03
Offside12
Ukupni pasovi554329
Precizni pasovi479258
Očekivani golovi (xG)2.840.49
Zaključak

Benfica je na domaćem terenu ostvarila pobedu rezultatom 2:0 protiv Guimaraesa u 8. kolu Primeira Lige. Statistički podaci pokazuju da je domaći tim imao znatno veći broj šuteva, naročito onih unutar kaznenog prostora, kao i veću preciznost u pasovima, što se odrazilo na krajnji rezultat. Guimaraes je bio disciplinovaniji u nekim segmentima igre, ali je napravio znatno više faulova, što je uticalo na tok meča. Dva gola su postignuta u prvom i drugom poluvremenu, a nekoliko izmena u drugom delu utakmice nije promenilo ishod. Ova analiza je zasnovana isključivo na dostupnim podacima i daje uvid u ključne momente i statistiku susreta.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.