Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:1
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Bodo/Glimt
3P 0N 2I
2. mesto · 59 bodova
Forma · Molde
2P 1N 2I
3. mesto · 43 bodova
Golovi · Over 1.5
77% vs 92%
BTTS 38% / 83% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 4 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Prvo poluvreme - 1+ gol

Bodo/Glimt 92,3% · Molde 91,7%
92,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Aspmyra Stadion
Grad
Bodo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Bodo/Glimt
2. mesto · 59 bodova
Molde
3. mesto · 43 bodova
Utakmica Bodo/Glimt - Molde donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eliteserien, Norway.
-5'
Molde
Eirik Hestad
Žuti karton · Argument
36'
Molde
F. Gulbrandsen
Gol
41'
Molde
Albert Posiadała
Žuti karton · Time wasting
46'
Molde
J. Christensen
Izmena · V. Hoff
46'
Molde
F. Gulbrandsen
Izmena · I. Gosik
56'
Molde
Sondre Milian Granaas
Žuti karton · Foul
61'
Bodo/Glimt
H. Evjen
Izmena · S. Fet
66'
Molde
S. Granaas
Izmena · B. Isufi
74'
Bodo/Glimt
O. Blomberg
Izmena · A. Helmersen
75'
Molde
E. Hestad
Izmena · O. Spiten-Nysaeter
85'
Molde
M. Daehli
Izmena · E. Haugan
89'
Bodo/Glimt
F. Sjovold
Izmena · I. Maatta
89'
Bodo/Glimt
K. Hogh
Izmena · O. Brynhildsen
60%
Ball Possession
40%
25
Total Shots
4
8
Shots on Goal
3
8
Shots off Goal
1
9
Blocked Shots
0
20
Shots insidebox
4
5
Shots outsidebox
1
11
Corner Kicks
1
3
Offsides
2
10
Fouls
12
0
Yellow Cards
3
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
8
632
Total passes
427
553
Passes accurate
348
88%
Passes %
81%
2.72
expected_goals
0.99
0.73
goals_prevented
0.73

Analiza tipova · Bodo/Glimt

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Molde

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Bodo/Glimt kod kuće · Molde u gostima · Eliteserien 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 1+ gol
92,0%
Bodo/Glimt 92,3% (13) · Molde 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
92,0%
Bodo/Glimt 92,3% (13) · Molde 91,7% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
88,0%
Bodo/Glimt 84,6% (13) · Molde 91,7% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
84,0%
Bodo/Glimt 76,9% (13) · Molde 91,7% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
84,0%
Bodo/Glimt 76,9% (13) · Molde 91,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,0%
Bodo/Glimt 76,9% (13) · Molde 83,3% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,0%
Bodo/Glimt 76,9% (13) · Molde 83,3% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
80,0%
Bodo/Glimt 76,9% (13) · Molde 83,3% (12)
Bolji uzorak
TipBodo/Glimt
kod kuće
Molde
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
92,3%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
92,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
92,3%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
92,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
88,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
84,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
84,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
80,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
100,0%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
88,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
76,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
76,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
76,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
76,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
76,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
72,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
76,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
72,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
68,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
68,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
68,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
68,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
60,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
60,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
91,7%
uzorak 12
72,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
60,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
64,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
60,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
60,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
52,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
52,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
48,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
64,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
64,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
60,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
60,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
56,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
56,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
52,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
61,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
52,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
52,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
48,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
48,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
60,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
83,3%
uzorak 12
60,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
56,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
75,0%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
48,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
44,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
40,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
40,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
56,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
56,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
52,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
40,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
36,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
36,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
66,7%
uzorak 12
48,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
44,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
44,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
40,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
36,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
36,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
32,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
52,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
40,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
40,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
36,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
32,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
28,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
40,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
36,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
36,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
28,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
24,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
32,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
32,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
24,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
20,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
36,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
58,3%
uzorak 12
36,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 12
24,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
20,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
16,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
46,2%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
28,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
16,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
12,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
12,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
12,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
24,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
50,0%
uzorak 12
24,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
41,7%
uzorak 12
20,0%
Nerešeno
X Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
25,0%
uzorak 12
12,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
16,7%
uzorak 12
8,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
8,3%
uzorak 12
4,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Bodo/Glimt

Formacija: 4-3-3 · Trener: Kjetil Knutsen
Startna postava 11
12Nikita HaikinG
20Fredrik SjøvoldD
4Odin Luras BjørtuftD
5Haitam AleesamiD
15Fredrik André BjørkanD
26Håkon EvjenM
7Patrick BergM
8Sondre AuklendM
11Ole Didrik BlombergF
9Kasper HøghF
10Jens HaugeF
Klupa 9
19Sondre FetM
21Andreas HelmersenF
25Isak Dybvik MäättäD
17Ola BrynhildsenF
1Julian LundG
6Jostein GundersenD
22Ferslev Anders KlyngeM
23Magnus RiisnæsM
24Daniel BassiF

Molde

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Martin Falk
Startna postava 11
22Albert PosiadałaG
18Halldor StenevikD
4Sivert Sira HansenD
33Birk RisaD
26Samukelo KabiniD
14Jacob ChristensenM
17Mats Møller DæhliM
5Eirik HestadM
10Emil BreivikM
23Sondre Milian GranaasM
8Fredrik GulbrandsenF
Klupa 9
15Vebjørn HoffM
44Igor Fabian GosikF
31Blerton IsufiM
21Oskar Spiten-NysæterF
19Eirik HauganD
12Peder Hoel LervikG
25Martin LinnesD
28Viktor BenderM
24Trent Kone DohertyF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.