Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 1:2

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Lillestrom
2P 1N 2I
6. mesto · 33 bodova
Forma · Molde
3P 1N 1I
4. mesto · 37 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 91%
BTTS 64% / 82% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 2 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Dobar uzorak Manja promena trenda
88,8%
model procena
Liga 87,0% n=169
Domaćin kod kuće 100,0% n=11
Gost u gostima 90,9% n=11
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Više od 1,5 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
88,8%
model procena
Liga 87,0% n=169
Domaćin kod kuće 100,0% n=11
Gost u gostima 90,9% n=11
VIP predlog PROŠAO 1. poluvreme
Prvo poluvreme - 1+ gol
Dobar uzorak Manja promena trenda
86,2%
model procena
Liga 85,2% n=169
Domaćin kod kuće 100,0% n=11
Gost u gostima 90,9% n=11
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
7 stavki
VIP 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Ukupno golova 2+
88,8%Detalji
VIP 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Više od 1,5 gola
88,8%Detalji
VIP 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Prvo poluvreme - 1+ gol
86,2%Detalji
VIP 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
86,2%Detalji
Izdvojeno 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
81,4%Detalji
Izdvojeno 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
79,3%Detalji
Izdvojeno 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
71,8%Detalji
VIP 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Ukupno golova 2+
88,8%Detalji
VIP 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Više od 1,5 gola
88,8%Detalji
VIP 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Prvo poluvreme - 1+ gol
86,2%Detalji
VIP 11.10.2026. 19:15
Lillestrom – Molde
Tip: Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
86,2%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 23
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:2
Stadion
Åråsen Stadion
Grad
Lillestrom

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Lillestrom
6. mesto · 33 bodova
Molde
4. mesto · 37 bodova
U 23. kolu norveške Eliteserien, Lillestrom i Molde odigrali su nerešeno 2:2 na Åråsen stadionu. Pregled ključnih događaja, formacija i statistika utakmice.
10'
Molde
Sander Hestetun Kilen
Gol · Kristian Lonebu
16'
Lillestrom
Felix Vá
Gol · Daniel Bassi
24'
Molde
Sondre Granaas
Žuti karton · Foul
26'
Molde
Emil Breivik
Gol · Daniel Daga
37'
Molde
Sander Hestetun Kilen
Žuti karton · Foul
45'
Lillestrom
Lars Ranger
Izmena · Sturla Ottesen
45'
Molde
Sander Hestetun Kilen
Izmena · Mats Møller Dæhli
50'
Molde
Martin Linnes
Žuti karton · Foul
66'
Lillestrom
Frederik Elkaer
Izmena · Winston Robin Yaw Paintsil
66'
Lillestrom
Daniel Bassi
Izmena · Fredrik Gulbrandsen
67'
Molde
Eirik Haugan
Izmena · Niklas Ödegard
67'
Molde
Kristian Lonebu
Izmena · Trent Kone-Doherty
67'
Molde
Martin Linnes
Izmena · Viktor Bender
80'
Molde
Daniel Daga
Žuti karton · Foul
80'
Lillestrom
Eric Kitolano
Izmena · Henrik Molvaer Melland
80'
Molde
Daniel Daga
Izmena · Birk Risa
87'
Lillestrom
Sander Moen Foss
Gol
87'
Lillestrom
Gustav Kjolstad Nyheim
Izmena · Yildren Ibrahimaj
43%
Ball Possession
57%
13
Total Shots
27
5
Shots on Goal
12
5
Shots off Goal
5
3
Blocked Shots
10
10
Shots insidebox
19
3
Shots outsidebox
8
7
Corner Kicks
6
1
Offsides
0
8
Fouls
10
0
Yellow Cards
4
0
Red Cards
0
9
Goalkeeper Saves
3
459
Total passes
626
368
Passes accurate
552
1.67
expected_goals
2.97
10
Free Kicks
8

Analiza tipova · Lillestrom

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Molde

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Lillestrom kod kuće · Molde u gostima · Eliteserien 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
95,5%
Lillestrom 100,0% (11) · Molde 90,9% (11)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
95,5%
Lillestrom 100,0% (11) · Molde 90,9% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
95,5%
Lillestrom 100,0% (11) · Molde 90,9% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
95,5%
Lillestrom 100,0% (11) · Molde 90,9% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
90,9%
Lillestrom 100,0% (11) · Molde 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
90,9%
Lillestrom 100,0% (11) · Molde 81,8% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
90,9%
Lillestrom 100,0% (11) · Molde 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
90,9%
Lillestrom 100,0% (11) · Molde 81,8% (11)
Bolji uzorak
TipLillestrom
kod kuće
Molde
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
95,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
95,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
95,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
95,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
90,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
90,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
90,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
90,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
86,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
86,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
90,9%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
86,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
86,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
81,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
81,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
72,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
81,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
77,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
72,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
63,6%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
72,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
68,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
68,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
68,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
77,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
72,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
63,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
54,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
54,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
54,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
72,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
68,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
63,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
63,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
59,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
54,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
54,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
45,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
59,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
59,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
54,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
50,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
27,3%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
31,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
27,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
31,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
45,5%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
27,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
22,7%
Nerešeno
X Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
18,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
13,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
13,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
9,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Lillestrom

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: H. Ødegaard
Startna postava 11
12P. DahlbergG
2L. RangerD
5S. FossD
28R. GabrielsenD
11F. ElkærD
21F. OttossonM
22D. BassiM
14G. NyheimM
17E. KitolanoM
20VáM
10T. Lehne OlsenF
Klupa 9
8F. GulbrandsenF
1S. HagerupG
29Y. IbrahimajF
47S. KristiansenD
18K. KrygårdM
16H. MellandM
15G. NordhF
3S. OttesenD
26Y. PaintsilM

Molde

Formacija: 4-4-2 · Trener: S. Tjelmeland
Startna postava 11
22A. PosiadałaG
25M. LinnesD
19E. HauganD
27F. DahlD
8M. LøvikD
11C. Zady SeryM
30D. DagaM
23S. GranaasM
16S. KilenM
20K. LonebuF
10E. BreivikF
Klupa 10
28V. BenderM
17M. Møller DæhliM
26S. KabiniD
24Trent Toure Kone DohertyF
12P. LervikG
6N. ØdegårdM
33B. RisaD
21O. Spiten-NysæterF
43Jonathan FugelsnesF
32Mads Eikrem MyklebustG

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 3 min čitanja

Lillestrom - Molde 2:2, Eliteserien 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 23. kolu norveške Eliteserien sezone 2026, na Åråsen stadionu u Lillestromu sastali su se domaći tim Lillestrom i gostujući Molde. Utakmica je završena rezultatom 2:2, što je odraz neizvesne borbe između dva tima u ovom delu sezone.

Tok utakmice

Već u 10. minutu gosti iz Moldea su došli do prednosti golom Sandera Hestetuna Kilena, kome je asistirao Kristian Lonebu. Lillestrom je brzo odgovorio u 16. minutu preko Felixa Vá, koji je postigao gol uz asistenciju Daniela Bassija. Molde je ponovo poveo u 26. minutu golom Emila Breivika, kojem je asistirao Daniel Daga. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promena na semaforu, a u 45. minutu oba tima su izvršila prve izmene: kod Lillestroma Lars Ranger je ušao u igru umesto Sturle Ottesena, dok je Molde zamenio Sander Hestetuna Kilena, koji je izašao umesto Matsa Møllera Dæhlija.

Drugo poluvreme je donelo dodatnu dinamiku. U 87. minutu Lillestrom je uspeo da izjednači golom Sandera Moen Fossa bez asistencije. U nastavku utakmice bilo je još izmena na obe strane, a u periodu između 66. i 80. minuta Molde je izvršio čak četiri izmene, dok je Lillestrom u istom periodu napravio tri izmene. Važno je napomenuti da je Molde tokom utakmice dobio četiri žuta kartona, dok Lillestrom nije dobio nijedan.

Ključni momenti
  • 10' - Gol Sandera Hestetuna Kilena za Molde (asistirao Kristian Lonebu)
  • 16' - Gol Felixa Vá za Lillestrom (asistirao Daniel Bassi)
  • 26' - Gol Emila Breivika za Molde (asistirao Daniel Daga)
  • 45' - Izmene na obe strane: Lars Ranger ušao umesto Sturle Ottesena (Lillestrom), Sander Hestetun Kilen izašao umesto M. Møllera Dæhlija (Molde)
  • 87' - Gol Sandera Moen Fossa za Lillestrom (bez asistencije)
  • Više izmena tokom drugog poluvremena na obe strane
  • Molde je dobio četiri žuta kartona u utakmici, što je imalo uticaj na disciplinu tima
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Lillestrom 4-1-4-1 H. Ødegaard
Molde 4-4-2 S. Tjelmeland
Tim Broj Igrač Pozicija
Lillestrom12P. DahlbergG
Lillestrom2L. RangerD
Lillestrom5S. FossD
Lillestrom28R. GabrielsenD
Lillestrom11F. ElkærD
Lillestrom21F. OttossonM
Lillestrom22D. BassiM
Lillestrom14G. NyheimM
Lillestrom17E. KitolanoM
Lillestrom20VáM
Lillestrom10T. Lehne OlsenF
Molde22A. PosiadałaG
Molde25M. LinnesD
Molde19E. HauganD
Molde27F. DahlD
Molde8M. LøvikD
Molde11C. Zady SeryM
Molde30D. DagaM
Molde23S. GranaasM
Molde16S. KilenM
Molde20K. LonebuF
Molde10E. BreivikF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession43%57%
Blocked Shots310
Corner Kicks76
Expected Goals (xG)1.672.97
Fouls810
Free Kicks108
Goalkeeper Saves93
Offsides10
Passes accurate368552
Red Cards00
Shots inside box1019
Shots off Goal55
Shots on Goal512
Shots outside box38
Total passes459626
Total Shots1327
Yellow Cards04
Zaključak

Utakmica između Lillestroma i Moldea završena je rezultatom 2:2, što potvrđuje izjednačenost snaga na terenu. Molde je imao veću posed lopte (57%) i znatno više šuteva ka golu (27 ukupno u odnosu na 13 Lillestroma), kao i bolji broj očekivanih golova (2.97 prema 1.67). Ipak, Lillestrom je uspeo da iskoristi svoje prilike i postigne dva gola, a golman domaćih je zabeležio devet odbrana, što ukazuje na njegov značajan doprinos. Četiri žuta kartona za Molde mogu ukazivati na nešto agresivniju igru ili pokušaj da se zaustave domaći igrači, što je možda uticalo na tok meča. Oba tima su u drugom poluvremenu izvršila više izmena, što je donelo dodatnu svežinu i prilike za promene u igri. Sve u svemu, rezultat odražava ravnotežu u ovom susretu, a detaljna statistika pruža uvid u to kako su oba tima nastojala da ostvare svoje ciljeve na terenu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.