Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Boreham Wood
5P 0N 0I
1. mesto · 44 bodova
Forma · Hartlepool
2P 0N 3I
21. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 78%
BTTS 88% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 4 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - 1+ gol
Srednji uzorak Manja promena trenda
88,1%
model procena
Liga 86,7% n=180
Domaćin kod kuće 100,0% n=8
Gost u gostima 87,5% n=8
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
Srednji uzorak Manja promena trenda
88,1%
model procena
Liga 86,7% n=180
Domaćin kod kuće 100,0% n=8
Gost u gostima 87,5% n=8
Izdvojeno PAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Trend je promenljiv
73,4%
model procena
Liga 72,8% n=180
Domaćin kod kuće 50,0% n=8
Gost u gostima 50,0% n=8
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
VIP 31.10.2026. 16:00
Boreham Wood – Hartlepool
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
88,1%Detalji
VIP 31.10.2026. 16:00
Boreham Wood – Hartlepool
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,1%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 16:00
Boreham Wood – Hartlepool
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
73,4%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 16:00
Boreham Wood – Hartlepool
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
71,9%Detalji
VIP 31.10.2026. 16:00
Boreham Wood – Hartlepool
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
88,1%Detalji
VIP 31.10.2026. 16:00
Boreham Wood – Hartlepool
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:3
Poluvreme
2:0
Stadion
Meadow Park
Grad
Borehamwood

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Boreham Wood
1. mesto · 44 bodova
Hartlepool
21. mesto · 15 bodova
Napeta utakmica 16. kola National League između Boreham Wooda i Hartlepola završena je rezultatom 4:3 na Meadow Parku.
8'
Boreham Wood
C. O'Connell
Žuti karton
18'
Hartlepool
C. Deeming
Žuti karton
20'
Boreham Wood
D. Cashman
Gol iz penala
37'
Hartlepool
J. Nolan
Žuti karton
41'
Boreham Wood
Z. Brunt
Žuti karton
45+1'
Boreham Wood
T. White
Gol · D. Cashman
47'
Hartlepool
M. Kouogun
Gol · J. Nolan
52'
Hartlepool
C. Deeming
Gol
59'
Hartlepool
J. Miley
Gol
61'
Boreham Wood
D. Cashman
Izmena · B. Whitfield
64'
Hartlepool
B. Ilunga
Izmena · L. Charman
68'
Boreham Wood
J. Bird
Izmena · M. Rush
74'
Hartlepool
L. Charman
Izmena · C. Popov
78'
Hartlepool
C. Deeming
Izmena · J. Hunter
78'
Hartlepool
W. Harris
Izmena · J. Hugill
87'
Boreham Wood
Z. Brunt
Gol · O. Bainbridge
90+2'
Boreham Wood
M. Rush
Gol · B. Whitfield
90+2'
Boreham Wood
Žuti karton
Žuti karton
90+7'
Boreham Wood
T. Allarakhia
Izmena · M. Marshall-Miranda
90+7'
Boreham Wood
R. Booty
Izmena · W. Wright
90+7'
Boreham Wood
Z. Brunt
Izmena · J. Clarke

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Boreham Wood

National League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Nerešeno
X Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Hartlepool

National League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Boreham Wood kod kuće · Hartlepool u gostima · National League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
93,8%
Boreham Wood 87,5% (8) · Hartlepool 100,0% (8)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
93,8%
Boreham Wood 100,0% (8) · Hartlepool 87,5% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
93,8%
Boreham Wood 100,0% (8) · Hartlepool 87,5% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
93,8%
Boreham Wood 100,0% (8) · Hartlepool 87,5% (8)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
87,5%
Boreham Wood 100,0% (8) · Hartlepool 75,0% (8)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%
Boreham Wood 100,0% (8) · Hartlepool 75,0% (8)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,5%
Boreham Wood 100,0% (8) · Hartlepool 75,0% (8)
Bolji uzorak
Domaćin - 2+ gola
87,5%
Boreham Wood 100,0% (8) · Hartlepool 75,0% (8)
Bolji uzorak
TipBoreham Wood
kod kuće
Hartlepool
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
93,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
93,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
93,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
93,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
87,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
87,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
87,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
87,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
87,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
81,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
87,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
81,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
87,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
81,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
81,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
81,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
81,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
81,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
81,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
81,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
81,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
81,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
81,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
75,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
68,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
68,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
62,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
62,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
62,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
62,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
56,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
56,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
56,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
56,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
56,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
56,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
50,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
43,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
43,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
43,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
37,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
31,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
25,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
18,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
18,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
18,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
12,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
12,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
12,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
12,5%
Nerešeno
X Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.11.2026. 3 min čitanja

Boreham Wood - Hartlepool 4:3, National League

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 16. kola National League, Boreham Wood je na svom terenu, stadionu Meadow Park u Borehamwoodu, ugostio Hartlepool. Utakmica je završena rezultatom 4:3 u korist domaćina, što je donelo zanimljiv i dinamičan susret sa čak sedam golova.

Tok utakmice

Prvi značajniji događaj desio se u 8. minutu kada je C. O'Connell iz Boreham Wooda dobio žuti karton. U 18. minutu žuti karton je zaradio i C. Deeming iz Hartlepola. Boreham Wood je došao u vođstvo u 20. minutu preko D. Cashmana koji je realizovao penal.

U nastavku prvog poluvremena bilo je još nekoliko žutih kartona: J. Nolan iz Hartlepola u 37. i Z. Brunt iz Boreham Wooda u 41. minutu. Pred kraj prvog dela igre, u 45+1 minutu, T. White je povećao prednost domaćina na 2:0, a gol je postignut uz asistenciju D. Cashmana.

Drugo poluvreme donelo je preokret u igri Hartlepola. M. Kouogun je smanjio rezultat na 2:1 u 47. minutu, dok je J. Nolan bio u ulozi asistenta. Sledeći gol za goste postigao je C. Deeming u 52. minutu, a zatim je J. Miley u 59. minutu izjednačio rezultat na 3:3.

Izmene su počele u 61. minutu kada je D. Cashman iz Boreham Wooda izašao iz igre, a umesto njega ušao B. Whitfield. Hartlepool je izvršio zamenu u 64. minutu kada je B. Ilunga ušao umesto L. Charmana. Boreham Wood je nastavio sa izmenama u 68. minutu ulaskom J. Birda umesto M. Rusha.

Hartlepool je u periodu između 74. i 78. minuta napravio tri izmene: L. Charman je ušao umesto C. Popova, zatim je C. Deeming izašao, a ušao J. Hunter, kao i W. Harris koji je zamenio J. Hugilla.

U 87. minutu Z. Brunt je vratio prednost Boreham Woodu rezultatom 4:3, uz asistenciju O. Bainbridgea. Konačni rezultat postavio je M. Rush u 90+2 minutu, uz asistenciju B. Whitfielda.

U samom finišu meča, u 90+2 minutu, zabeležen je još jedan žuti karton za domaće, dok su u 90+7 minutu Boreham Wood izveo tri izmene: T. Allarakhia ušao je umesto M. Marshall-Mirande, R. Booty je ušao umesto W. Wrighta, a Z. Brunt je izašao, a umesto njega je ušao J. Clarke.

Ključni momenti
  • 20' - Penal i gol D. Cashmana za vođstvo Boreham Wooda.
  • 45+1' - Gol T. White za 2:0, asistirao D. Cashman.
  • 47' - M. Kouogun smanjuje za Hartlepool, asistira J. Nolan.
  • 52' - Gol C. Deeminga za 2:2.
  • 59' - J. Miley dovodi Hartlepool do izjednačenja 3:3.
  • 87' - Z. Brunt postiže gol za 4:3, asistira O. Bainbridge.
  • 90+2' - M. Rush postiže konačni gol za Boreham Wood, asistira B. Whitfield.
Zaključak

Utakmica između Boreham Wooda i Hartlepola donela je zanimljiv i efikasan fudbal sa sedam postignutih golova. Domaćin je uspeo da sačuva minimalnu prednost iako je Hartlepool uspeo da izjednači u drugom poluvremenu. Broj kartona ukazuje na dinamičan i ponekad oštar duel, ali bez eksplicitnih uticaja na konačni ishod. Izmene su bile relativno česte, naročito u drugom delu, što je dodatno uticalo na ritam utakmice. Rezultat 4:3 odražava neizvesnost susreta, a pobeda Boreham Wooda na Meadow Parku može biti značajna u kontekstu nastavka sezone National League.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.