Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Bukovyna
0P 3N 2I
10. mesto · 8 bodova
Forma · Polessya
4P 1N 0I
2. mesto · 19 bodova
Golovi · Over 1.5
60% vs 100%
BTTS 40% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 3 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PAO Ceo meč
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
Srednji uzorak Trend je promenljiv
73,9%
model procena
Liga 68,2% n=66
Domaćin kod kuće 80,0% n=5
Gost u gostima 33,3% n=3
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 11.10.2026. 17:00
Bukovyna – Polessya
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
73,9%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Bukovyna Stadium
Grad
Chernivtsi

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Bukovyna
10. mesto · 8 bodova
Polessya
2. mesto · 19 bodova
Utakmica 8. kola Premijer lige Ukrajine između Bukovyne i Polessye završila je nerešeno 2:2 na stadionu u Černivcima. Pregled ključnih statističkih podataka i toka meča.
18'
Polessya
Maksym Bragaru
Gol · Mykyta Kravchenko
26'
Polessya
Lindon Emerllahu
Žuti karton · Foul
30'
Bukovyna
Vladyslav Pryimak
Žuti karton · Argument
31'
Polessya
Giorgi Maisuradze
Žuti karton · Foul
32'
Bukovyna
Vitaliy Dakhnovskyi
Žuti karton · Foul
44'
Bukovyna
Vitaliy Dakhnovskyi
Gol · Vitaliy Grusha
45'
Polessya
Oleg Fedor
Izmena · Vladyslav Veleten
47'
Polessya
Ruslan Babenko
Žuti karton · Foul
55'
Bukovyna
Andriy Busko
Gol
62'
Bukovyna
Oleh·Kozhushko
Žuti karton
65'
Bukovyna
Vitaliy Grusha
Žuti karton · Foul
65'
Bukovyna
Oleh·Kozhushko
Izmena · Renat Dadaşov
65'
Bukovyna
Maksym Zaderaka
Izmena · Danylo Kravchuk
66'
Polessya
Oleksandr Nazarenko
Izmena · Igor Krasnopir
66'
Polessya
Lindon Emerllahu
Izmena · Volodymyr Shepelev
73'
Bukovyna
Vitaliy Dakhnovskyi
Izmena · Mor Talla Gaye
73'
Bukovyna
Vitaliy Grusha
Izmena · Vyacheslav Tankovskyi
79'
Polessya
Mykyta Kravchenko
Izmena · Borys Krushynskyi
79'
Bukovyna
Andriy Busko
Izmena · E. Odinaka
84'
Polessya
Ruslan Babenko
Izmena · Andrusw Araujo
90'
Bukovyna
Vyacheslav Tankovskyi
Žuti karton · Argument
90+2'
Bukovyna
D. Karas
Žuti karton · Foul
90+3'
Bukovyna
Herman Penkov
Žuti karton · Argument
90+3'
Polessya
Vladyslav Veleten
Gol iz penala
46%
Ball Possession
54%
9
Total Shots
15
3
Shots on Goal
7
6
Shots off Goal
8
0
Blocked Shots
0
2
Corner Kicks
10
7
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
0
Free Kicks
0

Analiza tipova · Bukovyna

Premier League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Polessya

Premier League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno
X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Bukovyna kod kuće · Polessya u gostima · Premier League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
Bukovyna 100,0% (5) · Polessya 100,0% (3)
Srednji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
100,0%
Bukovyna 100,0% (5) · Polessya 100,0% (3)
Srednji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%
Bukovyna 100,0% (5) · Polessya 100,0% (3)
Srednji uzorak
Nerešeno ili gost
87,5%
Bukovyna 80,0% (5) · Polessya 100,0% (3)
Srednji uzorak
Ukupno golova 0-3
75,0%
Bukovyna 80,0% (5) · Polessya 66,7% (3)
Srednji uzorak
Manje od 3,5 gola
75,0%
Bukovyna 80,0% (5) · Polessya 66,7% (3)
Srednji uzorak
Isti broj golova u oba poluvremena
75,0%
Bukovyna 80,0% (5) · Polessya 66,7% (3)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
75,0%
Bukovyna 60,0% (5) · Polessya 100,0% (3)
Srednji uzorak
TipBukovyna
kod kuće
Polessya
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
100,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
87,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
75,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
75,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
75,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
75,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
62,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
62,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
62,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
62,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
62,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
62,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
62,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
62,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
62,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
75,0%
Nerešeno
X Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
62,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
62,5%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
62,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
50,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
37,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
37,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
25,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
60,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
37,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
37,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
25,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 3
25,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
25,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
25,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
25,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
25,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
12,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
12,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
12,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
12,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
12,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 3
12,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 3
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Bukovyna

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: S. Shishchenko
Startna postava 11
94H. PenkovG
24A. BuskoD
5V. PryymakD
2D. KarasD
95P. StasyukD
44V. VitenchukM
97O. IlyinM
20M. ZaderakaM
25V. GrushaM
11V. DakhnovskyiM
7O. KozhushkoF
Klupa 12
21D. KravchukF
9R. DadashovF
77M. KlepačF
17F. BabakM
12Y. PidlepenetsM
6V. TankovskyiM
18E. OdinakaD
4T. SakivD
3M. BezuglyiD
30Danylo KanevtsevG
10B. BoychukF
70M. GayeM

Polessya

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: R. Rotan
Startna postava 11
1O. KudrykG
31G. MaisuradzeD
44S. ChobotenkoD
5E. SarapiyD
4M. KravchenkoD
8R. BabenkoM
7O. NazarenkoM
14L. EmërllahuM
27O. FedorM
45M. BragaruM
89M. GayduchykF
Klupa 12
15B. MykhailichenkoD
95I. KrasnopirF
16I. KrasniqiD
55B. KrushynskyiD
94D. GryshkevychD
10V. VeletenM
18O. AndrievskyiM
19V. ShepelevM
22A. AraujoD
25Oleksandr IvanovM
77N. MakarenkoG
99R. IvanovychM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 11.10.2026. 2 min čitanja

Bukovyna i Polessya remizirali u Premijer ligi Ukrajine

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 8. kola Premijer lige Ukrajine, na stadionu Bukovyna u Černivcima odigrana je utakmica između domaćeg tima Bukovyne i gostujuće ekipe Polessye. Meč je završen rezultatom 2:2, što je donelo izjednačen ishod nakon 90 minuta igre. Poluvreme je završeno nerešenim rezultatom 1:1, a oba tima su pokazala aktivnost u napadu i odbrani, što potvrđuju i dostupni statistički podaci.

Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 46% 54%
Blokirani šutevi 0 0
Korneri 2 10
Slobodni udarci 0 0
Crveni kartoni 0 0
Šutevi van okvira gola 6 8
Šutevi u okvir gola 3 7
Ukupno šutevi 9 15
Žuti kartoni 7 3
Zaključak

Utakmica između Bukovyne i Polessye donela je dinamičan susret sa ukupno četiri postignuta gola, po dva na obe strane. Iako Polessya ima nešto izraženiju statistiku u posedovanju lopte (54%) i značajno više kornera (10 u odnosu na 2), meč se završio nerešenim rezultatom. Bukovyna je pokazala efikasnost u realizaciji šansi, uz 3 šuta u okvir gola i ukupno 9 pokušaja, dok je Polessya imala veći broj šuteva ukupno i u okvir gola, ali to nije bilo dovoljno za pobedu. Zanimljivo je i da je domaći tim zaradio više žutih kartona (7 naspram 3), što može ukazivati na čvršću ili taktički zahtevniju igru u odbrani. Nema podataka o događajima tokom utakmice, pa je analiza zasnovana isključivo na statističkim pokazateljima. Ovakav rezultat odražava izjednačenost snaga i daje osnovu za dalje praćenje forme oba tima u nastavku sezone.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.