Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Burgos
3P
0N
2I
8. mesto · 14 bodova
Forma · AD Ceuta FC
1P
2N
2I
21. mesto · 5 bodova
Golovi · Over 1.5
60%
vs
100%
BTTS
60% /
75% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 1 —
1
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili nerešeno
Burgos 100,0%
· AD Ceuta FC 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 4
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 5
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:1
Poluvreme
1:1
Stadion
-
Grad
Burgos
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
3 / 5
60,0%
Over 1.5
4 / 4
100,0%
3 / 5
60,0%
Over 2.5
3 / 4
75,0%
3 / 5
60,0%
Over 3.5
2 / 4
50,0%
2 / 5
40,0%
Under 1.5
0 / 4
0,0%
2 / 5
40,0%
Under 2.5
1 / 4
25,0%
2 / 5
40,0%
Under 3.5
2 / 4
50,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 2 završenih utakmica
0
Burgos pobede
1
Nerešeno
1
AD Ceuta FC pobede
01.04.2026.
Burgos - AD Ceuta FC
Segunda División
1:1
29.11.2025.
AD Ceuta FC - Burgos
Segunda División
1:0
Utakmica Burgos - AD Ceuta FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Segunda División, Spain.
14'
AD Ceuta FC
Carlos Hernández
Gol · Kuki Zalazar
20'
Burgos
Alberto Dadie
Gol · Jon Karrikaburu
27'
AD Ceuta FC
Chidiebere Gabriel Okoro
Žuti karton · Foul
48'
Burgos
Jon Karrikaburu
Gol · David Gonzalez
62'
Burgos
José Gragera
Žuti karton · Foul
66'
AD Ceuta FC
Kuki Zalazar
Žuti karton · Foul
66'
Burgos
Jon Karrikaburu
Izmena · Álex Forés
66'
Burgos
Unai Vencedor
Izmena · Pablo Galdames
66'
Burgos
Javier Llabrés Exposito
Izmena · Kevin Appin
71'
AD Ceuta FC
Edgar Sevikyan
Izmena · Umaru Konare
75'
Burgos
José Gragera
Izmena · Oier Luengo Redondo
81'
AD Ceuta FC
Mawuli Kwame Mensah Vadze
Izmena · José Antonio Abad Martínez
81'
AD Ceuta FC
José Matos
Izmena · Joaquín Felipe González Rodríguez
81'
AD Ceuta FC
Chidiebere Gabriel Okoro
Izmena · Alejandro Meléndez
81'
Burgos
Curro
Izmena · Santiago Lencina
81'
Burgos
Carlos Redruello Nimo
Autogol
84'
AD Ceuta FC
Alejandro Camacho Ramírez
Izmena · Jordi Escobar
86'
Burgos
David Gonzalez
Žuti karton · Foul
90'
Burgos
Alberto Dadie
Žuti karton · Foul
47%
Ball Possession
53%
7
Total Shots
12
2
Shots on Goal
3
2
Shots off Goal
6
3
Blocked Shots
3
4
Shots insidebox
8
3
Shots outsidebox
4
1
Corner Kicks
7
1
Offsides
4
21
Fouls
13
3
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
0
445
Total passes
461
359
Passes accurate
394
12
Free Kicks
21
Analiza tipova · Burgos
Segunda División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · AD Ceuta FC
Segunda División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Burgos kod kuće · AD Ceuta FC u gostima · Segunda División 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
100,0%Burgos 100,0% (4) · AD Ceuta FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
100,0%Burgos 100,0% (4) · AD Ceuta FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%Burgos 100,0% (4) · AD Ceuta FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
100,0%Burgos 100,0% (4) · AD Ceuta FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
100,0%Burgos 100,0% (4) · AD Ceuta FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%Burgos 75,0% (4) · AD Ceuta FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
87,5%Burgos 75,0% (4) · AD Ceuta FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
87,5%Burgos 75,0% (4) · AD Ceuta FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
| Tip | Burgos kod kuće | AD Ceuta FC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
87,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
87,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
75,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
75,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
62,5% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
62,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
62,5% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
62,5% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
62,5% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
62,5% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
50,0% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
50,0% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
50,0% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
60,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
44,4% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Nerešeno X Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
37,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
25,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
25,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
25,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
25,0% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
12,5% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
0,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
12,5% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
12,5% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
12,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Burgos
Formacija: 4-4-2 · Trener: Sergio Francisco
Startna postava 11
13Ander CanteroG
23Alberto DadieD
5Marcelo ExpósitoD
8GregoD
3Ignasi VilarrasaD
14David GonzálezM
20José GrageraM
12Unai VencedorM
19Javi LlabrésM
7Jon KarrikaburuF
16Curro SánchezF
Klupa 11
17Mario CanteroM
9Álex ForésF
4P. GaldamesM
1Bruno IribarneG
24S. LencinasM
15Oier LuengoD
22Brais MartínezD
36I. MartinezD
11Víctor MollejoF
18Saúl del CerroM
10K. AppinM

AD Ceuta FC
Formacija: 4-3-3 · Trener: José Juan Romero
Startna postava 11
1Pedro LópezG
16RedruD
6Carlos HernándezD
14Y. BodigerD
3José MatosD
8KukiM
32Chidiebere Gabriel OkoroM
17Mawuli MensahM
19E. SevikyanF
29O. SadikF
7Alejandro Camacho RamírezF
Klupa 8
13Guille VallejoG
20Álex MeléndezM
34D. MasM
27U. KonareF
15JoaquínM
9Jordi EscobarF
26Arick BetancourtM
2Toni AbadD
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
