Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
2 izdvojena predloga
Forma · Carlisle
2P 1N 2I
14. mesto · 17 bodova
Forma · Kidderminster Harriers
0P 3N 2I
11. mesto · 20 bodova
Golovi · Over 1.5
86% vs 67%
BTTS 86% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 0
0 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PAO Ceo meč
Domaćin - 1+ gol
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
86,9%
model procena
Liga 83,9% n=155
Domaćin kod kuće 85,7% n=7
Gost u gostima 66,7% n=6
Izdvojeno PAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Srednji uzorak Manja promena trenda
72,5%
model procena
Liga 76,1% n=155
Domaćin kod kuće 71,4% n=7
Gost u gostima 50,0% n=6
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
2 stavki
VIP 10.10.2026. 13:30
Carlisle – Kidderminster Harriers
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,9%Detalji
Izdvojeno 10.10.2026. 13:30
Carlisle – Kidderminster Harriers
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
72,5%Detalji
VIP 10.10.2026. 13:30
Carlisle – Kidderminster Harriers
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,9%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 13
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Brunton Park
Grad
Carlisle

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Carlisle
14. mesto · 17 bodova
Kidderminster Harriers
11. mesto · 20 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 0 završenih utakmica

Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi

U 13. kolu National League, Carlisle i Kidderminster Harriers su na Brunton Parku odigrali utakmicu bez golova. Utakmica je bila taktički izjednačena uz dve izmene kod gostiju.
46'
Kidderminster Harriers
B. Crompton
Izmena · M. Brogan
55'
Kidderminster Harriers
O. Evans
Izmena · L. Giles
61'
Carlisle
R. Galvin
Izmena · M. Obiero
61'
Carlisle
T. Jenks
Izmena · S. Wearne
68'
Kidderminster Harriers
C. Dolan
Izmena · C. Mahoney
75'
Carlisle
J. Ellis
Izmena · T. Anderson
80'
Carlisle
D. Ajiboye
Izmena · C. Whelan
83'
Kidderminster Harriers
R. Faakye
Žuti karton
85'
Kidderminster Harriers
R. Devine
Žuti karton
88'
Carlisle
M. Feeney
Žuti karton
89'
Kidderminster Harriers
C. Harries
Žuti karton
90+1'
Carlisle
R. Linney
Promašen penal · R. Linney

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Carlisle

National League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Kidderminster Harriers

National League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Carlisle kod kuće · Kidderminster Harriers u gostima · National League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
76,9%
Carlisle 85,7% (7) · Kidderminster Harriers 66,7% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
76,9%
Carlisle 85,7% (7) · Kidderminster Harriers 66,7% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
76,9%
Carlisle 85,7% (7) · Kidderminster Harriers 66,7% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
76,9%
Carlisle 85,7% (7) · Kidderminster Harriers 66,7% (6)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
76,9%
Carlisle 85,7% (7) · Kidderminster Harriers 66,7% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
76,9%
Carlisle 85,7% (7) · Kidderminster Harriers 66,7% (6)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
69,2%
Carlisle 71,4% (7) · Kidderminster Harriers 66,7% (6)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
69,2%
Carlisle 71,4% (7) · Kidderminster Harriers 66,7% (6)
Bolji uzorak
TipCarlisle
kod kuće
Kidderminster Harriers
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
61,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
61,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
61,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
69,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
69,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
69,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
69,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
53,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Nerešeno
X Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
15,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Carlisle

Formacija: -
Startna postava 11
1A. Desbois
17L. Duru
18J. Ellis
5M. Feeney
15B. Nicholson
12R. Galvin
30T. Jenks
4H. Bunker
6M. Azeez
10R. Linney
7D. Ajiboye
Klupa 7
16A. Mair
2K. Richardson
3C. Harper
8C. Whelan
19M. Obiero
20S. Wearne
31T. Anderson

Kidderminster Harriers

Formacija: -
Startna postava 11
1J. Wint
4C. Harries
6R. Faakye
24O. Evans
8B. Crompton
14Z. Brown
26D. Davis
33R. Devine
10C. Dolan
20C. Hargreaves
9L. Walker
Klupa 7
13J. Bishop
3L. Giles
5A. MacDonald
7M. Brogan
11C. Mahoney
17E. Moore
28C. Stewart

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 10.10.2026. 2 min čitanja

Carlisle - Kidderminster 0:0, National League 13. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 13. kola National League u Engleskoj, na stadionu Brunton Park u Carlisleu odigrana je utakmica između domaće ekipe Carlisle i gostiju Kidderminster Harriers. Utakmica je završena bez golova, rezultatom 0:0, što odražava neefikasnost u završnici i izjednačenu borbu tokom celog susreta.

Tok utakmice

Utakmica nije donela golove, a jedini zabeleženi događaji su bile dve izmene koje je izvršio tim Kidderminster Harriers u nastavku susreta. Prva izmena dogodila se odmah na početku drugog poluvremena, u 46. minutu, kada je u igru ušao B. Crompton umesto M. Brogana. Druga izmena viđena je u 55. minutu, kada je O. Evans zamenio L. Gilesa. Ove promene ukazuju na pokušaj gostujućeg trenera da osveži tim i eventualno pronađe rešenje za probijanje odbrane domaćina, ali rezultat se nije menjao do kraja utakmice.

Ključni momenti
  • 46' - B. Crompton ušao u igru umesto M. Brogana (Kidderminster Harriers)
  • 55' - O. Evans ušao u igru umesto L. Gilesa (Kidderminster Harriers)
Zaključak

Utakmica između Carlisle i Kidderminster Harriers završena je bez golova, što ukazuje na čvrstu odbranu i neefikasnost u napadu oba tima. Domaći teren nije doneo prednost Carlisleu u vidu postignutih golova, dok su gosti pokušavali da osveže sastav kroz dve izmene u drugom poluvremenu. Zbog nedostatka statističkih podataka o posedu lopte, udarcima ili drugim relevantnim parametrima, analiza je ograničena na dostupne događaje. Bez golova i sa minimalnim brojem događaja, utakmica je ostala neodlučena, što je često slučaj u takmičenjima gde se bodovi vrednuju i gde se igrači fokusiraju na čvrstu odbranu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.