Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:1
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Casarano
4P 0N 1I
8. mesto · 56 bodova
Forma · Potenza
2P 2N 1I
10. mesto · 49 bodova
Golovi · Over 1.5
74% vs 89%
BTTS 47% / 58% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 2
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Casarano 84,2% · Potenza 89,5%
86,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone C - 35
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Stadio Giuseppe Capozza
Grad
Casarano

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Casarano
8. mesto · 56 bodova
Potenza
10. mesto · 49 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica Casarano - Potenza donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone C, Italy.
15'
Casarano
V. Ferrara
Gol
60'
Casarano
F. Palumbo
Izmena · I. Cajazzo
60'
Casarano
V. Ferrara
Izmena · A. D'Alena
65'
Potenza
B. Erradi
Izmena · M. Ghisolfi
65'
Potenza
L. Petrungaro
Izmena · E. Schimmenti
66'
Casarano
A. D'Alena
Žuti karton
71'
Casarano
V. Leonetti
Izmena · S. Cerbone
74'
Potenza
G. Selleri
Izmena · J. Murano
77'
Potenza
E. Schimmenti
Žuti karton
78'
Casarano
F. Grandolfo
Izmena · L. Perez
81'
Casarano
C. Chirico
Gol
83'
Potenza
F. Maisto
Izmena · A. Siatounis
83'
Potenza
L. Mazzeo
Izmena · G. Ragone
86'
Potenza
C. Adjapong
Gol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Casarano

Serie C - Girone C · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Potenza

Serie C - Girone C · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Casarano kod kuće · Potenza u gostima · Serie C - Girone C 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
86,8%
Casarano 84,2% (19) · Potenza 89,5% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
86,8%
Casarano 79,0% (19) · Potenza 94,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
86,8%
Casarano 79,0% (19) · Potenza 94,7% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
81,6%
Casarano 79,0% (19) · Potenza 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
79,0%
Casarano 79,0% (19) · Potenza 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,6%
Casarano 73,7% (19) · Potenza 89,5% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
81,6%
Casarano 73,7% (19) · Potenza 89,5% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
78,9%
Casarano 73,7% (19) · Potenza 84,2% (19)
Bolji uzorak
TipCasarano
kod kuće
Potenza
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
86,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
94,7%
uzorak 19
86,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
94,7%
uzorak 19
86,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
79,0%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
81,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
79,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
81,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
81,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
78,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
73,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
73,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
73,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
71,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
71,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
79,0%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
71,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
71,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
71,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
63,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
57,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
57,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
57,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
55,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
63,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
55,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
52,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
47,4%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
52,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
47,4%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
52,6%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
47,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
47,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
47,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
47,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
44,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
44,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
42,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
36,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
34,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
34,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
34,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Nerešeno
X Ceo meč
26,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
26,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
21,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
28,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
21,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
28,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
26,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
10,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
7,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
5,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
2,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Casarano

Formacija: -
Startna postava 11
1F. Bacchin
25M. Bachini
33M. Mercadante
27L. Versienti
11V. Ferrara
7F. Palumbo
17R. Maiello
3F. Giraudo
10C. Chirico
46V. Leonetti
9F. Grandolfo
Klupa 11
22N. Chiorra
24E. Gega
77I. Cajazzo
6G. Patrignani
80F. Di Dio
16A. Santarcangelo
98M. Ferilli
34S. Negro
8A. D'Alena
35S. Cerbone
18L. Perez

Potenza

Formacija: - · Trener: Pietro De Giorgio
Startna postava 11
17T. Cucchietti
98C. Adjapong
14C. Riggio
47R. Bura
19M. Balzano
28F. Maisto
23A. De Marco
27B. Erradi
30L. Petrungaro
70G. Selleri
11L. Mazzeo
Klupa 13
22D. Franchi
15A. Camigliano
3Y. Rocchetti
77M. Ghisolfi
21E. Schimmenti
10G. D'Auria
96G. Guiotto
26N. Kirwan
8M. Castorani
5Lucas Martello
31A. Siatounis
9J. Murano
20G. Ragone

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.