Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:1
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Ceara
1P 1N 3I
16. mesto · 43 bodova
Forma · Fortaleza EC
2P 3N 0I
5. mesto · 62 bodova
Golovi · Over 1.5
63% vs 56%
BTTS 50% / 38% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 6 — 0
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Ceara 86,7% · Fortaleza EC 87,5%
87,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 9
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estádio Governador Plácido Castelo
Grad
Fortaleza

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Ceara
16. mesto · 43 bodova
Fortaleza EC
5. mesto · 62 bodova
Utakmica Ceara - Fortaleza EC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Brazil.
28'
Fortaleza EC
Mailton
Gol iz penala
40'
Fortaleza EC
Vitinho
Žuti karton · Foul
45+3'
Fortaleza EC
Juan Miritello
Žuti karton · Foul
46'
Ceara
Fernando
Izmena · Sanchez
49'
Ceara
Alex Silva
Žuti karton · Argument
49'
Fortaleza EC
Maílton
Žuti karton · Argument
53'
Ceara
Alex Silva
Izmena · Enzo Lodovico
58'
Ceara
Melk
Gol · Enzo Lodovico
60'
Ceara
Gustavo Prado
Izmena · Giulio
60'
Ceara
Fernandinho
Izmena · Matheus Araujo
63'
Fortaleza EC
Vitinho
Izmena · Rodriguinho
68'
Ceara
Julio Cesar
Gol · Melk
74'
Fortaleza EC
T. Pochettino
Izmena · Welliton
75'
Fortaleza EC
Ronald
Izmena · Paulo Baya
77'
Ceara
Dieguinho
Žuti karton · Foul
79'
Ceara
Diego
Izmena · Lucas Lima
87'
Fortaleza EC
Rodrigo
Izmena · Lucca Prior
90+3'
Ceara
Enzo Valentim Lodovico
Žuti karton · Foul
90+5'
Fortaleza EC
Lucas Sasha
Žuti karton · Foul
50%
Ball Possession
50%
10
Total Shots
17
5
Shots on Goal
5
2
Shots off Goal
10
3
Blocked Shots
2
7
Shots insidebox
5
3
Shots outsidebox
12
3
Corner Kicks
2
1
Offsides
2
20
Fouls
21
3
Yellow Cards
4
Red Cards
4
Goalkeeper Saves
3
359
Total passes
350
287
Passes accurate
290
80%
Passes %
83%
0.79
expected_goals
1.63
-0.10
goals_prevented
-0.10

Analiza tipova · Ceara

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Fortaleza EC

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno
X Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Ceara kod kuće · Fortaleza EC u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,1%
Ceara 86,7% (15) · Fortaleza EC 87,5% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
83,9%
Ceara 86,7% (15) · Fortaleza EC 81,3% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
83,9%
Ceara 86,7% (15) · Fortaleza EC 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,3%
Ceara 80,0% (15) · Fortaleza EC 100,0% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
83,9%
Ceara 80,0% (15) · Fortaleza EC 87,5% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
83,9%
Ceara 80,0% (15) · Fortaleza EC 87,5% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
80,6%
Ceara 80,0% (15) · Fortaleza EC 81,3% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
80,6%
Ceara 73,3% (15) · Fortaleza EC 87,5% (16)
Bolji uzorak
TipCeara
kod kuće
Fortaleza EC
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
87,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
86,7%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
83,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
83,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
100,0%
uzorak 16
90,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
83,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
83,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
80,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
80,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
80,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
71,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
74,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
71,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
71,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
73,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
67,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
67,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
74,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
74,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
67,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
58,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
58,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
58,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
64,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
64,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
61,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
61,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
58,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
61,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
58,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
51,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
54,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
54,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
54,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
54,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
51,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
51,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
48,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
26,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
38,7%
Nerešeno
X Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
29,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
35,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
35,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
35,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
46,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
35,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
35,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
35,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
22,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
22,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
53,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
35,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
29,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
25,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
25,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
22,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
22,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
19,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
9,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
9,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
9,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
6,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
6,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Ceara

Formacija: -
Startna postava 11
94Bruno FerreiraG
21Alex SilvaD
33EderD
4Luiz OtavioD
17FernandoD
20DiegoM
18Julio CesarM
40MelkM
81Joao GabrielM
30Gustavo PradoM
11FernandinhoF
Klupa 12
41Gustavo MartinsG
2R. Ramos
12SanchezD
98MatheusinhoM
10Juan AlanoF
90Kaua ZieglerF
35GiulioF
80Pedro EsliM
31Lucas LimaM
8Matheus AraujoM
63GilmarD
60Enzo LodovicoF

Fortaleza EC

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Carpini Thiago
Startna postava 11
25Vinicius SilvestreG
4Luan FreitasD
8RonaldD
3Lucas GazalD
22MailtonM
88Lucas SashaM
29RodrigoM
13Mauricio JuniorM
7T. PochettinoF
11VitinhoF
9J. B. MiritelloF
Klupa 12
1Joao RicardoG
10Lucas CrispimM
18G. FuentesD
75RodriguinhoM
28PaulinhoD
38Lucca PriorM
99KaykeF
20Matheus RossettoM
31WellitonF
77Paulo BayaF
19Lucas EmanoelF
33Kaua RochaD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.