Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Fortaleza EC
2P 3N 0I
5. mesto · 62 bodova
Forma · Ceara
1P 1N 3I
16. mesto · 43 bodova
Golovi · Over 1.5
72% vs 78%
BTTS 56% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 5 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
88,5%
model procena
Liga 87,3% n=339
Domaćin kod kuće 94,4% n=18
Gost u gostima 88,9% n=18
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
VIP 13.09.2026. 23:30
Fortaleza EC – Ceara
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,5%Detalji
VIP 13.09.2026. 23:30
Fortaleza EC – Ceara
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,5%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 28
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
-
Grad
Fortaleza

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Fortaleza EC
5. mesto · 62 bodova
Ceara
16. mesto · 43 bodova
Utakmica Fortaleza EC - Ceara donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Brazil.
12'
Fortaleza EC
Maílton
VAR
12'
Fortaleza EC
Maílton
VAR
20'
Fortaleza EC
Rodrigo Oliveira dos Santos
Žuti karton · Argument
20'
Fortaleza EC
Rodrigo Oliveira dos Santos
Žuti karton · Argument
20'
Ceara
Vinicius Zanocelo
Žuti karton · Foul
20'
Ceara
Vinicius Zanocelo
Žuti karton · Foul
28'
Fortaleza EC
Pedro Henrique
Izmena · Paulo Baya
28'
Fortaleza EC
Pedro Henrique
Izmena · Paulo Baya
30'
Fortaleza EC
Vitor Ferreira
Gol
30'
Fortaleza EC
Vitor Ferreira
Gol
35'
Fortaleza EC
Pierre
Žuti karton · Dissent
35'
Fortaleza EC
Pierre
Žuti karton · Dissent
41'
Ceara
Vinicius Zanocelo
Izmena · Vinícius
41'
Ceara
Vinicius Zanocelo
Izmena · Vinícius
61'
Ceara
Nicolás Ferreira
Izmena · Rian Bonfim De Santana
61'
Ceara
Nicolás Ferreira
Izmena · Rian Bonfim De Santana
65'
Fortaleza EC
Vitor Ferreira
Izmena · Chico da Costa
65'
Fortaleza EC
Vitor Ferreira
Izmena · Chico da Costa
68'
Ceara
Rian Bonfim De Santana
Žuti karton · Foul
68'
Ceara
Rian Bonfim De Santana
Žuti karton · Foul
76'
Ceara
Sanchez Costa
Izmena · Sávio António Alves
76'
Ceara
Sanchez Costa
Izmena · Sávio António Alves
76'
Ceara
Julio Cesar Alves Goncalves
Izmena · Matheus Araujo
76'
Ceara
Julio Cesar Alves Goncalves
Izmena · Matheus Araujo
76'
Ceara
Saulo Mineiro
Izmena · Lucca Holanda Sampaio Tavares
76'
Ceara
Saulo Mineiro
Izmena · Lucca Holanda Sampaio Tavares
80'
Fortaleza EC
Pierre
Izmena · ronald falkoski
80'
Fortaleza EC
Pierre
Izmena · ronald falkoski
80'
Fortaleza EC
Luiz Fernando
Izmena · Ryan Gustavo de Lima
80'
Fortaleza EC
Luiz Fernando
Izmena · Ryan Gustavo de Lima
80'
Fortaleza EC
Kaio Henrique
Izmena · Maurício Mucuri
80'
Fortaleza EC
Kaio Henrique
Izmena · Maurício Mucuri
87'
Ceara
Melquisedeque Costa De Oliveira
Gol · Matheus Araujo
87'
Ceara
Melquisedeque Costa De Oliveira
Gol · Matheus Araujo
48%
Ball Possession
52%
11
Total Shots
15
3
Shots on Goal
5
5
Shots off Goal
5
3
Blocked Shots
5
10
Shots insidebox
9
1
Shots outsidebox
6
3
Corner Kicks
4
3
Offsides
1
17
Fouls
10
2
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
2
385
Total passes
407
308
Passes accurate
325
9
Free Kicks
16

Analiza tipova · Fortaleza EC

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 17 1 94,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 10 8 55,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 10 8 55,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 17 1 94,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
18 4 14 22,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
18 6 12 33,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
18 10 8 55,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
18 13 5 72,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Ceara

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Fortaleza EC kod kuće · Ceara u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
91,7%
Fortaleza EC 94,4% (18) · Ceara 88,9% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
88,9%
Fortaleza EC 94,4% (18) · Ceara 83,3% (18)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
86,1%
Fortaleza EC 83,3% (18) · Ceara 88,9% (18)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
83,3%
Fortaleza EC 83,3% (18) · Ceara 83,3% (18)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
83,3%
Fortaleza EC 83,3% (18) · Ceara 83,3% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
83,3%
Fortaleza EC 77,8% (18) · Ceara 88,9% (18)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
83,3%
Fortaleza EC 77,8% (18) · Ceara 88,9% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
80,6%
Fortaleza EC 83,3% (18) · Ceara 77,8% (18)
Bolji uzorak
TipFortaleza EC
kod kuće
Ceara
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,4%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
91,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
94,4%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
88,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
86,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
83,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
83,3%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
83,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
83,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
83,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
80,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
80,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
80,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
75,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
72,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
72,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
66,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
66,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
72,2%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
66,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
72,2%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
61,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
61,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
55,6%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
66,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
63,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
63,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
61,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
61,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
61,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
58,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
61,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
61,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
58,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
52,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
55,6%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
52,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
52,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
52,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
44,4%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
47,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
47,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
47,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
47,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
47,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
52,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
44,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
41,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
47,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
44,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
41,7%
Nerešeno
X Ceo meč
44,4%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
38,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
38,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
38,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
38,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
38,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
36,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
36,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
36,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
33,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
33,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
36,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
36,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
44,4%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
36,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
36,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
30,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
30,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
30,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
27,8%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
30,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
30,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
30,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
30,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
30,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
44,4%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
44,4%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
33,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
30,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
27,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
27,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
27,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
27,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
27,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
22,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
19,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
13,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
11,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
11,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
11,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
11,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
8,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
8,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
8,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
8,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
8,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,6%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
8,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,6%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
8,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
8,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
5,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
5,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
5,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
5,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
8,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
8,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
5,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
5,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
5,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
5,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
2,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Fortaleza EC

Formacija: 4-4-2 · Trener: Paulo Autuori
Startna postava 11
1João RicardoG
22MaíltonD
3Lucas GazalD
6T. CardonaD
12Kaio HenriqueD
11VitinhoM
5PierreM
29RodrigoM
75RodriguinhoM
32Luiz FernandoF
16Pedro HenriqueF
Klupa 12
10Lucas CrispimM
31WellitonF
25Vinícius SilvestreG
37Ryan GustavoM
8RonaldM
77Paulo BayaF
23NerisD
38LuccaM
9J. MiritelloF
17Nathan FogaçaF
19Lucas EmanoelF
13Maurício Júnior Lima RodriguesD

Ceara

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Daniel Paulista
Startna postava 11
1RichardG
18JúlioD
4Luiz OtávioD
13Luiz OtávioD
12SanchezD
81Joao GabrielM
25Vinicius ZanoceloM
60EnzoM
40RichardM
11N. FerreiraM
73Saulo MineiroF
Klupa 12
26RichardsonM
6SávioD
8Matheus AraújoM
99LuccaF
10L. MugniM
77Lenny LobatoF
16Rian Bonfim De SantanaF
7R. LópezF
45Vini UchellaD
29VinaM
23Caíque FrançaG
2Rafael RamosD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.