Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Celta de Vigo II
1P 2N 2I
15. mesto · 13 bodova
Forma · Cordoba
3P 1N 1I
11. mesto · 16 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 86%
BTTS 86% / 86% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 1
2 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
86,7%
model procena
Liga 87,5% n=128
Domaćin kod kuće 85,7% n=7
Gost u gostima 100,0% n=7
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
75,7%
model procena
Liga 80,5% n=128
Domaćin kod kuće 57,1% n=7
Gost u gostima 71,4% n=7
Izdvojeno PAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
72,8%
model procena
Liga 74,2% n=128
Domaćin kod kuće 71,4% n=7
Gost u gostima 42,9% n=7
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
3 stavki
VIP 31.10.2026. 18:30
Celta de Vigo II – Cordoba
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,7%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 18:30
Celta de Vigo II – Cordoba
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
75,7%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 18:30
Celta de Vigo II – Cordoba
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
72,8%Detalji
VIP 31.10.2026. 18:30
Celta de Vigo II – Cordoba
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,7%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 12
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Municipal de Balaídos
Grad
Vigo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Celta de Vigo II
15. mesto · 13 bodova
Cordoba
11. mesto · 16 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
U 12. kolu Segunda División, Celta de Vigo II i Cordoba su na stadionu Municipal de Balaídos odigrali nerešeno 2:2. Analiziramo ključne statistike i detalje utakmice.
21'
Celta de Vigo II
Alvaro·Marin Sesma
Žuti karton · Dissent
24'
Celta de Vigo II
Aldrine Kibet
Gol
27'
Cordoba
Diego Bri
Gol · Cristian Carracedo
35'
Cordoba
Ismael Ruiz Sánchez
Žuti karton · Foul
41'
Cordoba
Cristian Carracedo
Žuti karton · Foul
45'
Cordoba
Álex Martín
VAR
45'
Cordoba
Cristian Carracedo
Izmena · Rubén González Alves
45+2'
Cordoba
Álex Martín
Crveni karton · Serious Foul
56'
Celta de Vigo II
Alvaro·Marin Sesma
Gol
61'
Cordoba
Eder Garcia
Izmena · Damián Cáceres Rodríguez
61'
Cordoba
Diego Percan
Izmena · Enol Rodríguez Heres
61'
Cordoba
Diego Bri
Izmena · Victor Sánchez Morales
68'
Celta de Vigo II
Aldrine Kibet
Izmena · Vladimir Henrique Silva
68'
Celta de Vigo II
Pablo Gavián Alonso
Izmena · Frank Germain Jonathan Miller
72'
Cordoba
Victor Sánchez Morales
Gol · Daniel Budesca
77'
Cordoba
Adnane Ghailan Benktib
Izmena · Théo Zidane
79'
Celta de Vigo II
Adrià Capdevila
Izmena · David Sueiro Muiños
79'
Celta de Vigo II
Mateo Sobral Sabajanes
Izmena · Stefan Bajcetic
83'
Celta de Vigo II
David Sueiro Muiños
Žuti karton · Foul
85'
Cordoba
Ismael Ruiz Sánchez
Crveni karton
87'
Cordoba
Théo Zidane
Žuti karton · Foul
87'
Celta de Vigo II
Óscar Marcos
Izmena · Angel Davila Outerelo
90+2'
Celta de Vigo II
Óscar Marcos
Žuti karton · Dissent
54%
Ball Possession
46%
17
Total Shots
11
7
Shots on Goal
5
7
Shots off Goal
4
3
Blocked Shots
2
8
Shots insidebox
9
9
Shots outsidebox
2
4
Corner Kicks
7
5
Offsides
0
13
Fouls
10
3
Yellow Cards
2
0
Red Cards
2
3
Goalkeeper Saves
5
408
Total passes
309
343
Passes accurate
223
1.84
expected_goals
0.85
10
Free Kicks
11

Analiza tipova · Celta de Vigo II

Segunda División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cordoba

Segunda División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Celta de Vigo II kod kuće · Cordoba u gostima · Segunda División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
100,0%
Celta de Vigo II 100,0% (7) · Cordoba 100,0% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
92,9%
Celta de Vigo II 100,0% (7) · Cordoba 85,7% (7)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
92,9%
Celta de Vigo II 100,0% (7) · Cordoba 85,7% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
92,9%
Celta de Vigo II 85,7% (7) · Cordoba 100,0% (7)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
85,7%
Celta de Vigo II 85,7% (7) · Cordoba 85,7% (7)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol - Da
85,7%
Celta de Vigo II 85,7% (7) · Cordoba 85,7% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
85,7%
Celta de Vigo II 85,7% (7) · Cordoba 85,7% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
85,7%
Celta de Vigo II 85,7% (7) · Cordoba 85,7% (7)
Bolji uzorak
TipCelta de Vigo II
kod kuće
Cordoba
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
92,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
92,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
92,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
85,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
85,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
64,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno
X Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
21,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Celta de Vigo II

Formacija: 3-4-3 · Trener: Fredi
Startna postava 11
1Coke CarrilloG
3K. RibesD
4S. M. NdiayeD
18Joel LópezD
2P. GavianM
16Adrià CapdevilaM
29M. SobralM
11Ángel ArcosM
15A. KibetF
9A. MarinF
10O. MarcosF
Klupa 11
25M. GonzalezG
19A. Davila OutereloF
13Caio BaroneG
22Stefan BajčetićM
28Vladimir Henrique SilvaF
23G. MillerD
14Jan OliverasD
26Jorge Pérez-Lafuente ReyF
34Pablo Rodríguez DominguezM
27Noah Rodríguez GuallarM
33David Sueiro MuiñosM

Cordoba

Formacija: 4-3-3 · Trener: Iván Ania
Startna postava 11
1Iker ÁlvarezG
30Daniel BudescaD
5Juan GutiérrezD
4Álex MartínD
3Dani TasendeD
28Eder GarcíaM
8Isma RuizM
14Adnane GhailanM
23Cristian CarracedoF
9PercanF
11Diego BriF
Klupa 11
7T. ZidaneM
16Rubén AlvesD
24S. El JebariF
6D. CaceresM
21Carlos AlbarránD
20Nélson MonteD
27Egoitz MuñozD
18Enol RodríguezF
19Ibai SanzF
13Guilherme FernandesG
15V. SanchezF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 31.10.2026. 2 min čitanja

Celta de Vigo II i Cordoba odigrali nerešeno 2:2 u Segunda División

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 12. kola španske Segunda División, na stadionu Municipal de Balaídos u Vigu, sastali su se Celta de Vigo II i Cordoba. Utakmica je završena rezultatom 2:2, što je označilo i podelu bodova između domaćina i gostiju. Ova analiza fokusira se na dostupne statističke podatke, pružajući uvid u tok meča i ključne aspekte igre oba tima.

Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 54% 46%
Blokirani šutevi 3 2
Korneri 4 7
Očekivani golovi (xG) 1.84 0.85
Faulovi 13 10
Slobodni udarci 10 11
Odbrane golmana 3 5
Offside 5 0
Precizni pasovi 343 223
Crveni kartoni 0 2
Šutevi izvan kaznenog prostora 9 2
Šutevi unutar kaznenog prostora 8 9
Ukupno šutevi 17 11
Šutevi u okvir gola 7 5
Šutevi van okvira gola 7 4
Ukupni pasovi 408 309
Žuti kartoni 3 2
Zaključak

Utakmica između Celta de Vigo II i Cordobe u 12. kolu Segunda División završena je rezultatom 2:2, što je potvrđeno i statističkim podacima koji ukazuju na izjednačenost u nekim segmentima igre, dok su drugi pokazali razlike u pristupu i performansama oba tima. Domaćin je ostvario veći broj preciznih i ukupnih pasova (343 prema 223 i 408 prema 309), što se poklapa sa nešto većim posedom lopte (54% u odnosu na 46%). Takođe, Celta de Vigo II je imala i veći broj šuteva ukupno (17 prema 11) i šuteva u okvir gola (7 prema 5), kao i viši očekivani gol (xG 1.84 u odnosu na 0.85), što sugeriše da je stvarala prilike koje su bile kvalitetnije po statistici očekivanih golova.

S druge strane, Cordoba je imala više kornera (7 prema 4) i šuteva unutar kaznenog prostora (9 prema 8), što ukazuje na određeni stepen opasnosti u njihovim napadima. Međutim, značajno je bilo prisustvo dva crvena kartona za gostujući tim, što je moglo uticati na tok utakmice. Više odbrana golmana Cordobe (5 prema 3) pokazuje da su se suočili sa većim pritiskom u odbrani.

Ova analiza je zasnovana isključivo na dostupnim statističkim podacima i ne uključuje detalje o konkretnim događajima na terenu, sastavima ili taktičkim promenama, jer ti podaci nisu bili dostupni. Rezultat i statistika ukazuju na utakmicu u kojoj su oba tima imala svoje prilike i izazove, a konačni remi odražava ravnotežu snaga na terenu u ovom susretu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.