Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Cerro Porteno
2P
1N
2I
7. mesto · 20 bodova
Forma · Sportivo Luqueno
1P
0N
4I
9. mesto · 13 bodova
Golovi · Over 1.5
57%
vs
100%
BTTS
29% /
43% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5
— 3 —
2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Cerro Porteno 100,0%
· Sportivo Luqueno 85,7%
92,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 7
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 3
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:0
Poluvreme
2:0
Stadion
General Pablo Rojas
Grad
Asuncion
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
4 / 7
57,1%
Over 1.5
7 / 7
100,0%
2 / 7
28,6%
Over 2.5
5 / 7
71,4%
0 / 7
0,0%
Over 3.5
2 / 7
28,6%
3 / 7
42,9%
Under 1.5
0 / 7
0,0%
5 / 7
71,4%
Under 2.5
2 / 7
28,6%
7 / 7
100,0%
Under 3.5
5 / 7
71,4%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
5
Cerro Porteno pobede
3
Nerešeno
2
Sportivo Luqueno pobede
11.10.2026.
Sportivo Luqueno - Cerro Porteno
Division Profesional - Clausura
0:3
01.04.2026.
Sportivo Luqueno - Cerro Porteno
Division Profesional - Apertura
2:3
03.02.2026.
Cerro Porteno - Sportivo Luqueno
Division Profesional - Apertura
2:0
27.09.2025.
Sportivo Luqueno - Cerro Porteno
Division Profesional - Clausura
0:1
20.07.2025.
Cerro Porteno - Sportivo Luqueno
Division Profesional - Clausura
0:0
12.04.2025.
Cerro Porteno - Sportivo Luqueno
Division Profesional - Apertura
0:0
29.01.2025.
Sportivo Luqueno - Cerro Porteno
Division Profesional - Apertura
1:1
05.10.2024.
Sportivo Luqueno - Cerro Porteno
Division Profesional - Clausura
1:0
05.08.2024.
Cerro Porteno - Sportivo Luqueno
Division Profesional - Clausura
4:0
02.06.2024.
Cerro Porteno - Sportivo Luqueno
Division Profesional - Apertura
0:2
Utakmica Cerro Porteno - Sportivo Luqueno donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Division Profesional - Clausura, Paraguay.
6'
Cerro Porteno
J. Morel
Gol
8'
Cerro Porteno
Jorge Morel
VAR
36'
Cerro Porteno
P. Vegetti
Gol
43'
Sportivo Luqueno
Jonathan Diaz
Žuti karton · Argument
46'
Cerro Porteno
F. Dominguez
Izmena · D. Rodriguez
46'
Cerro Porteno
B. Riveros
Izmena · A. G. Benitez
46'
Sportivo Luqueno
S. Beltran
Izmena · G. Bogado
46'
Sportivo Luqueno
S. Ocampos
Izmena · I. Maggi
52'
Cerro Porteno
Jonatan Torres
Žuti karton · Foul
54'
Cerro Porteno
J. Torres
Izmena · A. Gamarra
58'
Cerro Porteno
Alexis Canete
VAR
61'
Cerro Porteno
J. Morel
Gol
62'
Sportivo Luqueno
W. Gonzalez
Izmena · M. Perez
62'
Sportivo Luqueno
L. Comas
Izmena · M. Ojeda
65'
Cerro Porteno
C. Dominguez
Izmena · C. Franco
76'
Cerro Porteno
Guillermo Benitez
Žuti karton · Foul
77'
Cerro Porteno
R. Piris
Izmena · C. Bobadilla
77'
Sportivo Luqueno
O. Ruiz
Izmena · T. Muro
79'
Cerro Porteno
Derlis Rodríguez
Žuti karton · Foul
52%
Ball Possession
48%
15
Total Shots
8
10
Shots on Goal
2
4
Shots off Goal
5
1
Blocked Shots
1
7
Shots insidebox
3
8
Shots outsidebox
5
2
Corner Kicks
2
1
Offsides
3
11
Fouls
3
3
Yellow Cards
1
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
5
447
Total passes
411
366
Passes accurate
329
82%
Passes %
80%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · Cerro Porteno
Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Sportivo Luqueno
Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
7 | 7 | 0 | 100,0% | 100,0% 7/7 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
7 | 6 | 1 | 85,7% | 85,7% 6/7 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
7 | 0 | 7 | 0,0% | 0,0% 0/7 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
7 | 2 | 5 | 28,6% | 28,6% 2/7 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
7 | 3 | 4 | 42,9% | 42,9% 3/7 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
7 | 5 | 2 | 71,4% | 71,4% 5/7 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
7 | 4 | 3 | 57,1% | 57,1% 4/7 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
7 | 1 | 6 | 14,3% | 14,3% 1/7 |
0,0% 0/5 |
L6 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Cerro Porteno kod kuće · Sportivo Luqueno u gostima · Division Profesional - Clausura 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,9%Cerro Porteno 100,0% (7) · Sportivo Luqueno 85,7% (7)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
85,7%Cerro Porteno 85,7% (7) · Sportivo Luqueno 85,7% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
85,7%Cerro Porteno 85,7% (7) · Sportivo Luqueno 85,7% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
85,7%Cerro Porteno 85,7% (7) · Sportivo Luqueno 85,7% (7)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
85,7%Cerro Porteno 85,7% (7) · Sportivo Luqueno 85,7% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
85,7%Cerro Porteno 100,0% (7) · Sportivo Luqueno 71,4% (7)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
85,7%Cerro Porteno 100,0% (7) · Sportivo Luqueno 71,4% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,7%Cerro Porteno 100,0% (7) · Sportivo Luqueno 71,4% (7)
Bolji uzorak
| Tip | Cerro Porteno kod kuće | Sportivo Luqueno u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
92,9% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
85,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
85,7% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
85,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
85,7% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
85,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
85,7% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
85,7% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
85,7% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
85,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
78,6% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
78,6% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
78,6% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
71,4% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
71,4% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
78,6% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
78,6% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
78,6% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
57,1% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
78,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
100,0% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
78,6% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
85,7% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
71,4% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
85,7% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
71,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
71,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
71,4% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
71,4% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
64,3% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
71,4% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
64,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
64,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
64,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
64,3% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
57,1% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
100,0% uzorak 7 |
71,4% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
64,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
64,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
64,3% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
64,3% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
85,7% uzorak 7 |
64,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
57,1% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
50,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
50,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
50,0% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
42,9% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
50,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
50,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
50,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
71,4% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
50,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
50,0% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
42,9% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
42,9% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
42,9% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
35,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
35,7% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
28,6% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
28,6% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
28,6% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
28,6% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
28,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
28,6% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
28,6% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
71,4% uzorak 7 |
42,9% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
35,7% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
35,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
57,1% uzorak 7 |
35,7% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
35,7% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
35,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
28,6% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
42,9% uzorak 7 |
28,6% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
28,6% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
21,4% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
21,4% |
Nerešeno X Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
14,3% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
21,4% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
21,4% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
42,9% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
21,4% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
14,3% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
14,3% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
0,0% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
14,3% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
14,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
14,3% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
14,3% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
28,6% uzorak 7 |
14,3% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
7,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
14,3% uzorak 7 |
7,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
0,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 7 |
0,0% uzorak 7 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Cerro Porteno
Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Jorge Achucarro
Startna postava 11
1Manuel RoffoG
4Alexis CaneteD
23Gustavo VelázquezD
22Matías PérezD
15Blás RiverosD
26Piris da MottaM
8Fabricio DomínguezM
5Jorge MorelM
27Jonatan TorresM
10Cecilio DomínguezM
19Pablo VegettiF
Klupa 12
13Guillermo BenitezD
7Derlis RodríguezM
18Ariel GamarraM
28Carlos FrancoF
32Cesar BobadillaM
25Roberto FernándezG
14Lucas QuintanaD
24Alan NúñezD
16Iván RamírezD
34Carlos ChenaM
40Mateo KlimowiczM
36Fredy NogueraF

Sportivo Luqueno
Formacija: 5-4-1 · Trener: Lucas Barrios
Startna postava 11
1Nicolás CampisiG
4Lucas MoralesD
5Jonathan DiazD
3Adrian BrizuelaD
28Axel BalbuenaD
22Santiago OcamposD
37Lautaro ComasM
8Aldo MaizM
24Samuel BeltranM
11Óscar RuizM
9Walter GonzálezF
Klupa 12
10Giovanni BogadoM
20Iván MaggiF
21Marcelo OjedaM
19Marcelo PerezF
29Tomás MuroM
40Angel EspinolaG
34Álvaro MartínezM
6Facundo WiechniakD
2Miguel BarretoD
14Fernando BenítezM
25Jonathan RamosM
7Kevin PereiraF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
