Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Club Guarani
3P 1N 1I
6. mesto · 28 bodova
Forma · Cerro Porteno
3P 1N 1I
7. mesto · 24 bodova
Golovi · Over 1.5
89% vs 78%
BTTS 67% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 2 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Club Guarani 88,9% · Cerro Porteno 88,9%
88,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 9
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Rogelio Livieres
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Club Guarani
6. mesto · 28 bodova
Cerro Porteno
7. mesto · 24 bodova
Utakmica Club Guarani - Cerro Porteno donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Division Profesional - Clausura, Paraguay.
38'
Club Guarani
Diego·Fernandez
Gol · Carlos Arrua
43'
Cerro Porteno
A. Cañete
Gol · Ignacio Aliseda
45'
Cerro Porteno
Cesar Bobadilla
Izmena · Pablo Gamarra
52'
Club Guarani
Diego·Fernandez
Žuti karton · Foul
63'
Cerro Porteno
Lucas Merolla
Izmena · Piris da Motta
63'
Cerro Porteno
Blás Riveros
Izmena · Guillermo Benitez
67'
Club Guarani
Carlos Arrua
Izmena · Jorge Recalde
72'
Club Guarani
Giovanni Emanuel Gómez Lezcano
Žuti karton · Foul
76'
Club Guarani
Juan Manuel García
Izmena · Fernando Fernandez
76'
Club Guarani
Giovanni Emanuel Gómez Lezcano
Izmena · Victor·Cespedes
76'
Club Guarani
Diego·Fernandez
Izmena · P. Coronel
78'
Cerro Porteno
Ignacio Aliseda
Izmena · Jonathan Gabriel Torres
81'
Cerro Porteno
Pablo Vegetti
VAR
83'
Club Guarani
Imanol Segovia
Žuti karton · Handball
84'
Cerro Porteno
Pablo Vegetti
Promašen penal
87'
Club Guarani
Armando Méndez
Izmena · R. Rodríguez
90+2'
Cerro Porteno
Carlos Rubén Chena Báez
Izmena · Gastón Giménez
90+7'
Cerro Porteno
Piris da Motta
VAR
90+7'
Cerro Porteno
Piris da Motta
Žuti karton · Foul
49%
Ball Possession
51%
14
Total Shots
14
5
Shots on Goal
1
7
Shots off Goal
11
2
Blocked Shots
2
11
Shots insidebox
9
3
Shots outsidebox
5
6
Corner Kicks
5
1
Offsides
0
13
Fouls
9
3
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
0
Goalkeeper Saves
4
383
Total passes
493
292
Passes accurate
380
9
Free Kicks
11

Analiza tipova · Club Guarani

Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
100,0%
5/5
W6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W6
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cerro Porteno

Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Club Guarani kod kuće · Cerro Porteno u gostima · Division Profesional - Clausura 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
88,9%
Club Guarani 88,9% (9) · Cerro Porteno 88,9% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,9%
Club Guarani 77,8% (9) · Cerro Porteno 100,0% (9)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
83,3%
Club Guarani 88,9% (9) · Cerro Porteno 77,8% (9)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
83,3%
Club Guarani 88,9% (9) · Cerro Porteno 77,8% (9)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
83,3%
Club Guarani 88,9% (9) · Cerro Porteno 77,8% (9)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
83,3%
Club Guarani 88,9% (9) · Cerro Porteno 77,8% (9)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
83,3%
Club Guarani 88,9% (9) · Cerro Porteno 77,8% (9)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
83,3%
Club Guarani 77,8% (9) · Cerro Porteno 88,9% (9)
Bolji uzorak
TipClub Guarani
kod kuće
Cerro Porteno
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
88,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 9
100,0%
uzorak 9
88,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
83,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
88,9%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
83,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
83,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
83,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
88,9%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
83,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
83,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
88,9%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
83,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
88,9%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
83,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
77,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
77,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
77,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
72,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
72,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
72,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
72,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
66,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
66,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
77,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
72,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
66,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
66,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
61,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
61,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
55,6%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
61,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
55,6%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
61,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
61,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
61,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
61,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
61,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
61,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
55,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
55,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
88,9%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
61,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
55,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
55,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
55,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
55,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
55,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
55,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
55,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
44,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
88,9%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
61,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
55,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
44,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
44,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
55,6%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
44,4%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
44,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
38,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
38,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
44,4%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
38,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
38,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
38,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
44,4%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
38,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
44,4%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
38,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
38,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
38,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
38,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
38,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11,1%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11,1%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
33,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11,1%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
27,8%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
22,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
22,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
22,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
22,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
22,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
22,2%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
16,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
11,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
11,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
22,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
11,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
11,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
11,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
11,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Club Guarani

Formacija: 4-4-2 · Trener: F. Arce
Startna postava 11
31M. MartínezG
4A. MéndezD
2I. SegoviaD
15T. ServínD
33L. AllendeD
8M. LópezM
36L. MartínezM
25G. GómezM
26D. FernándezM
21C. ArrúaF
11J. GarcíaF
Klupa 12
17V. CéspedesF
12G. DionisiG
38P. CoroneF
40F. FernándezF
23M. JacquetD
29F. LlanoM
34M. MaldonadoM
9J. RecaldeM
14R. RodríguezD
39C. RolónD
22Javier Velazquez PalmaD
10M. AñascoM

Cerro Porteno

Formacija: 5-3-2 · Trener: G. Costas
Startna postava 11
1M. RoffoG
16I. RamírezD
4A. CañeteD
14L. QuintanaD
6L. MerollaD
15B. RiverosD
32C. BobadillaM
5J. MorelM
34C. ChenaM
19P. VegettiF
31I. AlisedaF
Klupa 12
24E. AcostaD
20E. AlmendraM
13G. BenítezD
18A. GamarraM
30G. GiménezM
40M. KlimowiczM
33B. LuciattiD
12A. MartínezG
26R. Piris Da MottaM
7D. RodríguezM
39L. J. ServinD
27J. TorresF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.