Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Cerro Porteno
1P 2N 2I
3. mesto · 38 bodova
Forma · Club Guarani
1P 2N 2I
7. mesto · 29 bodova
Golovi · Over 1.5
82% vs 64%
BTTS 27% / 55% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 2 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Cerro Porteno 100,0% · Club Guarani 90,9%
95,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Apertura - 20
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:0
Poluvreme
0:0
Stadion
General Pablo Rojas
Grad
Asuncion

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Cerro Porteno
3. mesto · 38 bodova
Club Guarani
7. mesto · 29 bodova
Utakmica Cerro Porteno - Club Guarani donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Division Profesional - Apertura, Paraguay.

Događaji nisu dostupni

62%
Ball Possession
38%
9
Total Shots
5
2
Shots on Goal
1
5
Shots off Goal
2
2
Blocked Shots
2
6
Shots insidebox
3
3
Shots outsidebox
2
3
Corner Kicks
3
0
Offsides
1
17
Fouls
16
1
Yellow Cards
2
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
2
543
Total passes
330
460
Passes accurate
244
85%
Passes %
74%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Cerro Porteno

Division Profesional - Apertura · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Club Guarani

Division Profesional - Apertura · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Cerro Porteno kod kuće · Club Guarani u gostima · Division Profesional - Apertura 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
95,5%
Cerro Porteno 100,0% (11) · Club Guarani 90,9% (11)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
86,4%
Cerro Porteno 81,8% (11) · Club Guarani 90,9% (11)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
86,4%
Cerro Porteno 90,9% (11) · Club Guarani 81,8% (11)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
86,4%
Cerro Porteno 100,0% (11) · Club Guarani 72,7% (11)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
86,4%
Cerro Porteno 100,0% (11) · Club Guarani 72,7% (11)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
86,4%
Cerro Porteno 100,0% (11) · Club Guarani 72,7% (11)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
81,8%
Cerro Porteno 90,9% (11) · Club Guarani 72,7% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
77,3%
Cerro Porteno 81,8% (11) · Club Guarani 72,7% (11)
Bolji uzorak
TipCerro Porteno
kod kuće
Club Guarani
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
95,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
81,8%
uzorak 11
90,9%
uzorak 11
86,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
86,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
86,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
86,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
86,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
81,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
81,8%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
77,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
77,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
81,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
72,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
72,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
68,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
72,7%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
68,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
72,7%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
68,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
68,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
68,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
68,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
63,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
59,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
54,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
54,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
54,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
45,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Nerešeno
X Ceo meč
27,3%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
40,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
40,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
40,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
27,3%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
40,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
36,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
36,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
36,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
31,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
31,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
31,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
31,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
40,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
31,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
31,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
27,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
27,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
45,5%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
27,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
22,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
22,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
31,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
22,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
13,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
13,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
13,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
13,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
9,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
9,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
4,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Cerro Porteno

Formacija: 4-3-3 · Trener: Jorge Achucarro
Startna postava 11
25R. Fernandez
2F. DominguezD
23G. VelazquezD
22M. PerezD
35M. ChaparroD
5J. MorelM
26R. PirisM
32C. BobadillaM
11J. IturbeF
19P. VegettiF
27J. TorresF
Klupa 12
1A. MartinG
14L. A. Quintana RodriguezD
24E. PaezF
38A. Cristaldo
8C. ParedesM
40M. KlimowiczM
20W. VieraM
16F. PeraltaM
18R. Melgarejo
36F. NogueraF
28C. FrancoF
37V. SanchezD

Club Guarani

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Leandro Romagnoli
Startna postava 11
1G. ServioG
14M. RamosD
2I. SegoviaD
4S. ZarachoD
15T. ServinD
36L. MartinezM
26D. FernandezM
29J. LlanoM
5P. TandaM
38P. CoronelM
17R. ToralesF
Klupa 12
31M. ArzamendiaG
11Jhon SanchezF
8M. LopezM
19C. G. Ramirez PerdesenD
20R. QuinonezF
27M. GomezM
7A. ManzurM
9I. RamirezF
25G. GomezM
33K. Ferreira Gonzalez
35J. CenturionF
16L. ParedesD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.