Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Deportivo Recoleta
2P 0N 3I
8. mesto · 28 bodova
Forma · Cerro Porteno
1P 2N 2I
3. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
82% vs 70%
BTTS 73% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 6
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Deportivo Recoleta 72,7% · Cerro Porteno 80,0%
76,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 10
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Apertura - 19
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Roque F. Batelhana
Grad
Asuncion

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Deportivo Recoleta
8. mesto · 28 bodova
Cerro Porteno
3. mesto · 38 bodova
Utakmica Deportivo Recoleta - Cerro Porteno donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Division Profesional - Apertura, Paraguay.
-5'
Cerro Porteno
Juan Iturbe
Žuti karton · Argument
14'
Deportivo Recoleta
A. Wlk
Gol · R. Dominguez
21'
Cerro Porteno
A. Sonora
Gol iz penala
41'
Cerro Porteno
Rodrigo Gómez
Crveni karton · Foul
41'
Cerro Porteno
Rodrigo Gómez
VAR
46'
Cerro Porteno
C. Franco
Izmena · J. Iturbe
46'
Cerro Porteno
F. Noguera
Izmena · J. Torres
46'
Cerro Porteno
C. Bobadilla
Izmena · M. Chaparro
51'
Deportivo Recoleta
A. Wlk
Gol
55'
Cerro Porteno
A. Sonora
Izmena · E. Paez
64'
Deportivo Recoleta
T. Vidal
Izmena · H. Lopez
76'
Deportivo Recoleta
J. Espinola
Izmena · F. Galeano
76'
Deportivo Recoleta
W. Baez
Izmena · B. Ferreira
82'
Deportivo Recoleta
Dairon Mosquera
Žuti karton · Foul
83'
Cerro Porteno
da Motta
Žuti karton · Foul
83'
Deportivo Recoleta
J. Falcon
Izmena · M. Schupp
83'
Deportivo Recoleta
R. Dominguez
Izmena · C. Garay
84'
Cerro Porteno
R. Piris
Izmena · F. Peralta
49%
Ball Possession
51%
11
Total Shots
7
3
Shots on Goal
2
6
Shots off Goal
4
2
Blocked Shots
1
8
Shots insidebox
4
3
Shots outsidebox
3
3
Corner Kicks
2
4
Offsides
1
10
Fouls
11
1
Yellow Cards
2
0
Red Cards
1
1
Goalkeeper Saves
1
434
Total passes
455
361
Passes accurate
389
83%
Passes %
85%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Deportivo Recoleta

Division Profesional - Apertura · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno
X Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cerro Porteno

Division Profesional - Apertura · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Deportivo Recoleta kod kuće · Cerro Porteno u gostima · Division Profesional - Apertura 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
76,2%
Deportivo Recoleta 72,7% (11) · Cerro Porteno 80,0% (10)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
76,2%
Deportivo Recoleta 81,8% (11) · Cerro Porteno 70,0% (10)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
76,2%
Deportivo Recoleta 81,8% (11) · Cerro Porteno 70,0% (10)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
76,2%
Deportivo Recoleta 81,8% (11) · Cerro Porteno 70,0% (10)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,2%
Deportivo Recoleta 81,8% (11) · Cerro Porteno 70,0% (10)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
76,2%
Deportivo Recoleta 81,8% (11) · Cerro Porteno 70,0% (10)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
71,4%
Deportivo Recoleta 72,7% (11) · Cerro Porteno 70,0% (10)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
71,4%
Deportivo Recoleta 72,7% (11) · Cerro Porteno 70,0% (10)
Bolji uzorak
TipDeportivo Recoleta
kod kuće
Cerro Porteno
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
80,0%
uzorak 10
76,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
76,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
76,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
76,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
81,8%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
76,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
81,8%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
76,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
72,7%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
71,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
71,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
80,0%
uzorak 10
71,4%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
66,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
76,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
63,6%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
61,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
61,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
57,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
54,6%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
57,1%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
60,0%
uzorak 10
57,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
81,8%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
61,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
72,7%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
61,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
57,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
57,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
63,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
57,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
63,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
57,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
52,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
52,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
52,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
52,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
52,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
52,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
52,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
57,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
45,5%
uzorak 11
70,0%
uzorak 10
57,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
47,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
47,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
47,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
47,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
47,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
47,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
47,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
42,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
42,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
42,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
42,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
36,4%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
38,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
36,4%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
38,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
38,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
38,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
38,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
38,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
52,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
52,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
38,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
38,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
38,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
33,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
38,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
33,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
27,3%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
28,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
27,3%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
28,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
28,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
28,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
28,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
28,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
38,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
33,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
36,4%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
28,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
36,4%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
28,6%
Nerešeno
X Ceo meč
27,3%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
23,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
23,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
50,0%
uzorak 10
33,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
23,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
19,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
19,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
19,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
19,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
23,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
19,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
19,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
19,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
19,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
19,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
19,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
14,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
14,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9,1%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
23,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
23,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
40,0%
uzorak 10
23,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
19,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
19,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
19,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
19,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
14,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9,1%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
14,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
10,0%
uzorak 10
9,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
30,0%
uzorak 10
14,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 10
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 10
14,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
9,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 11
20,0%
uzorak 10
9,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Deportivo Recoleta

Formacija: 4-4-2 · Trener: Jorge Gonzalez
Startna postava 11
12N. FerreiraG
2F. A. Echeguren ZarzaD
5N. MarottaD
3L. CardozoD
25D. MosqueraD
37J. FalconM
7R. DominguezM
6J. EspinolaM
17W. BaezM
24T. VidalF
29A. WlkF
Klupa 12
1A. MarsengoG
40P. ZeballosF
20M. CaneteM
4M. PereiraD
8F. GaleanoM
31M. SchuppM
23J. NunezM
21C. GarayM
28L. MendozaD
19H. LopezM
36B. Ferreira
39G. GuggiariF

Cerro Porteno

Formacija: 4-3-3 · Trener: Jorge Achucarro
Startna postava 11
1A. MartinG
33R. GomezD
18R. Melgarejo
14L. A. Quintana RodriguezD
13A. G. BenitezD
32C. BobadillaM
26R. PirisM
7A. SonoraM
28C. FrancoF
36F. NogueraF
40M. KlimowiczF
Klupa 12
12A. MartinezG
11J. IturbeF
24E. PaezF
38A. Cristaldo
8C. ParedesM
27J. TorresF
16F. PeraltaM
17D. EspinolaM
34M. De CarvalhoF
39L. J. ServinD
35M. ChaparroD
37V. SanchezD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.