Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Club Guarani
2P 2N 1I
6. mesto · 22 bodova
Forma · Nacional Asuncion
3P 2N 0I
1. mesto · 29 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 75%
BTTS 75% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
92,5%
model procena
Liga 93,1% n=87
Domaćin kod kuće 87,5% n=8
Gost u gostima 100,0% n=8
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Srednji uzorak Manja promena trenda
86,3%
model procena
Liga 87,4% n=87
Domaćin kod kuće 75,0% n=8
Gost u gostima 87,5% n=8
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - 1+ gol
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
85,9%
model procena
Liga 87,4% n=87
Domaćin kod kuće 87,5% n=8
Gost u gostima 87,5% n=8
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
9 stavki
VIP 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,5%Detalji
VIP 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,3%Detalji
VIP 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
85,9%Detalji
VIP 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
85,9%Detalji
Izdvojeno 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
84,5%Detalji
Izdvojeno 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
79,2%Detalji
Izdvojeno 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
77,3%Detalji
Izdvojeno 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
72,1%Detalji
Izdvojeno 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
71,2%Detalji
VIP 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,5%Detalji
VIP 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,3%Detalji
VIP 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
85,9%Detalji
VIP 17.10.2026. 22:00
Club Guarani – Nacional Asuncion
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
85,9%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Rogelio Livieres
Grad
Asunción

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Club Guarani
6. mesto · 22 bodova
Nacional Asuncion
1. mesto · 29 bodova
Utakmica Club Guarani - Nacional Asuncion donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Division Profesional - Clausura, Paraguay.
27'
Nacional Asuncion
Angel Lucena
Žuti karton · Foul
45'
Nacional Asuncion
Orlando Gaona Lugo
Izmena · Hugo Valdez
45'
Nacional Asuncion
Angel Lucena
Izmena · Ignacio Bailone
57'
Club Guarani
Armando Méndez
Žuti karton · Argument
67'
Club Guarani
Maximiliano Nahuel Añasco Dornells
Izmena · Fernando Fernandez
73'
Nacional Asuncion
Josué Colmán
Izmena · Roberto Carlos Ramírez Antúnez
75'
Nacional Asuncion
Hugo Valdez
Gol · Hugo Adrián Benítez
77'
Club Guarani
Martín Maldonado
Izmena · Thiago Ezequiel Romero
77'
Club Guarani
Victor·Cespedes
Izmena · Diego·Fernandez
77'
Club Guarani
Jorge Recalde
Izmena · Juan Manuel García
85'
Club Guarani
Giovanni Emanuel Gómez Lezcano
Izmena · Carlos Arrua
89'
Nacional Asuncion
Fabrizio Jara
Izmena · Jordan·Santacruz
90'
Nacional Asuncion
Roberto Carlos Ramírez Antúnez
Žuti karton · Foul
90+3'
Nacional Asuncion
Ignacio Bailone
Gol · Hugo Valdez
62%
Ball Possession
38%
16
Total Shots
14
4
Shots on Goal
7
8
Shots off Goal
5
4
Blocked Shots
2
9
Shots insidebox
8
7
Shots outsidebox
6
10
Corner Kicks
6
1
Offsides
2
11
Fouls
11
1
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
5
Goalkeeper Saves
4
364
Total passes
367
265
Passes accurate
254
2.06
expected_goals
1.45
10
Free Kicks
9

Analiza tipova · Club Guarani

Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
100,0%
5/5
W5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Nacional Asuncion

Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Club Guarani kod kuće · Nacional Asuncion u gostima · Division Profesional - Clausura 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,8%
Club Guarani 87,5% (8) · Nacional Asuncion 100,0% (8)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
93,8%
Club Guarani 100,0% (8) · Nacional Asuncion 87,5% (8)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
87,5%
Club Guarani 87,5% (8) · Nacional Asuncion 87,5% (8)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
87,5%
Club Guarani 87,5% (8) · Nacional Asuncion 87,5% (8)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
87,5%
Club Guarani 87,5% (8) · Nacional Asuncion 87,5% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
87,5%
Club Guarani 87,5% (8) · Nacional Asuncion 87,5% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,5%
Club Guarani 87,5% (8) · Nacional Asuncion 87,5% (8)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%
Club Guarani 100,0% (8) · Nacional Asuncion 75,0% (8)
Bolji uzorak
TipClub Guarani
kod kuće
Nacional Asuncion
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 8
93,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
93,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
87,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
87,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
87,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
87,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
87,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
87,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
87,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
87,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
81,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
81,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
81,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
81,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
87,5%
uzorak 8
81,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
75,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
68,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
68,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
68,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
68,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
68,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
68,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
68,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
62,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
62,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
56,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
56,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
50,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 8
75,0%
uzorak 8
56,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
62,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
43,8%
Nerešeno
X Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
37,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
50,0%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
37,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
31,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
31,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
25,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
37,5%
uzorak 8
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
37,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
25,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
18,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
12,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
12,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
25,0%
uzorak 8
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
12,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
12,5%
uzorak 8
6,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 8
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Club Guarani

Formacija: 4-4-2 · Trener: F. Arce
Startna postava 11
31M. MartínezG
4A. MéndezD
2I. SegoviaD
15T. ServínD
33L. AllendeD
34M. MaldonadoM
36L. MartínezM
25G. GómezM
17V. CéspedesM
10M. AñascoF
9J. RecaldeF
Klupa 12
16Jonatan Marcelo Benítez OtazúM
21C. ArrúaM
38P. CoroneF
12G. DionisiG
40F. FernándezF
26D. FernándezF
11J. GarcíaF
19A. IbarraD
23M. JacquetD
29F. LlanoM
14R. RodríguezD
18T. RomeroF

Nacional Asuncion

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: V. Bernay
Startna postava 11
30S. RojasG
23C. EspínolaD
3M. CoronelD
5G. BenítezD
29S. VargasD
15Á. Cardozo LucenaM
33O. GaonaM
8F. JaraM
13L. MezaM
10J. ColmánM
9H. BenítezF
Klupa 12
20Rodolfo ArguelloD
7I. BailoneF
19L. GonzálezF
36F. PelozoF
32F. PumpidoM
25Roberto Carlos Ramírez AntúnezM
28A. SamudioF
17J. SantacruzM
18I. ValdezF
38T. VegaF
35Elias Enrique Villlar FleitasG
11Matías Facundo Almeida MartínezF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.