Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Cerro
3P 2N 0I
7. mesto · 24 bodova
Forma · Penarol
3P 1N 1I
1. mesto · 35 bodova
Golovi · Over 1.5
38% vs 89%
BTTS 25% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 2 — 8
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Cerro 100,0% · Penarol 88,9%
94,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 8
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 13
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Luis Troccoli
Grad
Montevideo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Cerro
7. mesto · 24 bodova
Penarol
1. mesto · 35 bodova
Utakmica Cerro - Penarol donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División - Clausura, Uruguay.
24'
Cerro
E. Larrosa
Gol
42'
Penarol
M. Olivera
Izmena · Lucas Hernandez
47'
Penarol
Ignacio Sosa
Žuti karton
49'
Cerro
Axel Frugone
Žuti karton
49'
Penarol
Jesús Trindade
Žuti karton
52'
Penarol
Javier Méndez
Žuti karton
54'
Cerro
I. Neira
Gol
61'
Penarol
I. Sosa
Izmena · A. Cruz
61'
Penarol
D. G. Garcia Cardozo
Izmena · J. Baez
68'
Cerro
M. Ocampo
Izmena · I. Valenzuela
74'
Cerro
S. Paiva
Izmena · E. Cuello
77'
Penarol
Emanuel Gularte
Žuti karton
82'
Penarol
Eric Remedi
Žuti karton
84'
Penarol
Jaime Báez
Žuti karton
90+1'
Cerro
E. Larrosa
Izmena · B. Morales
90+5'
Cerro
Bruno Morales
Žuti karton
90+5'
Penarol
Lucas Hernández
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Cerro

Primera División - Clausura · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
100,0%
5/5
W5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Penarol

Primera División - Clausura · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Cerro kod kuće · Penarol u gostima · Primera División - Clausura 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
94,1%
Cerro 100,0% (8) · Penarol 88,9% (9)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,5%
Cerro 75,0% (8) · Penarol 77,8% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,4%
Cerro 62,5% (8) · Penarol 100,0% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,4%
Cerro 62,5% (8) · Penarol 100,0% (9)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
76,5%
Cerro 62,5% (8) · Penarol 88,9% (9)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
76,5%
Cerro 100,0% (8) · Penarol 55,6% (9)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
76,5%
Cerro 100,0% (8) · Penarol 55,6% (9)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
64,7%
Cerro 75,0% (8) · Penarol 55,6% (9)
Bolji uzorak
TipCerro
kod kuće
Penarol
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 8
88,9%
uzorak 9
94,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
77,8%
uzorak 9
76,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
62,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 9
82,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 9
82,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
88,9%
uzorak 9
76,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
55,6%
uzorak 9
76,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
55,6%
uzorak 9
76,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 8
55,6%
uzorak 9
64,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 8
55,6%
uzorak 9
64,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
77,8%
uzorak 9
64,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
77,8%
uzorak 9
64,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
58,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
55,6%
uzorak 9
52,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
100,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
70,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
70,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
88,9%
uzorak 9
64,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
88,9%
uzorak 9
64,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
77,8%
uzorak 9
58,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
52,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
37,5%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
41,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
52,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
52,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
52,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
75,0%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
52,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
41,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
41,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
47,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
47,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
47,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
47,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
47,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
47,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
47,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
35,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
35,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
35,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
35,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
35,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
35,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
35,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
35,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
25,0%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
29,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
62,5%
uzorak 8
22,2%
uzorak 9
41,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
22,2%
uzorak 9
29,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
37,5%
uzorak 8
22,2%
uzorak 9
29,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 8
22,2%
uzorak 9
29,4%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 8
22,2%
uzorak 9
23,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
22,2%
uzorak 9
23,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
22,2%
uzorak 9
23,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
41,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
41,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
66,7%
uzorak 9
41,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
55,6%
uzorak 9
35,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
29,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
29,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
23,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
23,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
23,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
23,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
35,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
35,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
37,5%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
23,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
17,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
11,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
11,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
11,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
11,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
11,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 8
55,6%
uzorak 9
29,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 8
55,6%
uzorak 9
29,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
23,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
44,4%
uzorak 9
23,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 9
17,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
33,3%
uzorak 9
17,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 9
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 9
11,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
22,2%
uzorak 9
11,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
22,2%
uzorak 9
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
22,2%
uzorak 9
11,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
5,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
5,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 8
11,1%
uzorak 9
5,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 9
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.