Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · CF Montreal
1P 0N 4I
15. mesto · 24 bodova
Forma · Atlanta United FC
2P 2N 1I
14. mesto · 30 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 73%
BTTS 53% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 2 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
74,9%
model procena
Liga 75,4% n=435
Domaćin kod kuće 80,0% n=15
Gost u gostima 66,7% n=15
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 15.10.2026. 01:30
CF Montreal – Atlanta United FC
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
74,9%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 29
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:3
Poluvreme
0:2
Stadion
Saputo Stadium
Grad
Montreal

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

CF Montreal
15. mesto · 24 bodova
Atlanta United FC
14. mesto · 30 bodova
Atlanta United FC je ostvario ubedljivu pobedu nad CF Montrealom rezultatom 3:0 na Saputo stadionu u okviru 29. kola MLS sezone 2026.
22'
Atlanta United FC
Miguel Almirón
Gol · Elías Báez
22'
Atlanta United FC
Miguel Almirón
Gol · Elías Báez
41'
Atlanta United FC
Giuliano Galoppo
Gol
41'
Atlanta United FC
Giuliano Galoppo
Gol
45'
CF Montreal
Dawid Bugaj
Izmena · Efrain Morales
45'
CF Montreal
Dawid Bugaj
Izmena · Efrain Morales
58'
Atlanta United FC
Lucas Hoyos
Žuti karton · Time Wasting
58'
Atlanta United FC
Lucas Hoyos
Žuti karton · Time Wasting
60'
Atlanta United FC
Breel Embolo
Gol
60'
Atlanta United FC
Breel Embolo
Gol
65'
Atlanta United FC
Ajani Fortune
Izmena · Steven Alzate
65'
Atlanta United FC
Ajani Fortune
Izmena · Steven Alzate
67'
CF Montreal
Daniel Pereira
Izmena · Victor Loturi
67'
CF Montreal
Daniel Pereira
Izmena · Victor Loturi
67'
CF Montreal
Matthew Longstaff
Izmena · Fabian Herbers
67'
CF Montreal
Matthew Longstaff
Izmena · Fabian Herbers
67'
CF Montreal
Wikelman·Carmona
Izmena · Gennadiy Synchuk
67'
CF Montreal
Wikelman·Carmona
Izmena · Gennadiy Synchuk
74'
Atlanta United FC
Breel Embolo
Izmena · Sergi Santos
74'
Atlanta United FC
Breel Embolo
Izmena · Sergi Santos
75'
Atlanta United FC
Giuliano Galoppo
Izmena · Cooper Sanchez
75'
Atlanta United FC
Giuliano Galoppo
Izmena · Cooper Sanchez
81'
CF Montreal
Alexis Sanchez
Izmena · Olger Escobar
81'
CF Montreal
Alexis Sanchez
Izmena · Olger Escobar
83'
Atlanta United FC
Miguel Almirón
Izmena · Fafà Picault
83'
Atlanta United FC
Miguel Almirón
Izmena · Fafà Picault
83'
Atlanta United FC
Mauricio Amaro
Izmena · Tristan Muyumba
83'
Atlanta United FC
Mauricio Amaro
Izmena · Tristan Muyumba
83'
CF Montreal
Olger Escobar
Žuti karton · Dissent
83'
CF Montreal
Olger Escobar
Žuti karton · Dissent
90+1'
Atlanta United FC
Fafà Picault
Žuti karton · Time Wasting
90+1'
Atlanta United FC
Fafà Picault
Žuti karton · Time Wasting
52%
Ball Possession
48%
9
Total Shots
18
2
Shots on Goal
6
5
Shots off Goal
8
2
Blocked Shots
4
3
Shots insidebox
10
6
Shots outsidebox
8
7
Corner Kicks
6
1
Offsides
1
16
Fouls
15
1
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
2
504
Total passes
473
425
Passes accurate
398
0.48
expected_goals
2.13
14
Free Kicks
14

Analiza tipova · CF Montreal

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Atlanta United FC

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

CF Montreal kod kuće · Atlanta United FC u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,0%
CF Montreal 93,3% (15) · Atlanta United FC 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,3%
CF Montreal 86,7% (15) · Atlanta United FC 80,0% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,0%
CF Montreal 86,7% (15) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,0%
CF Montreal 86,7% (15) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
76,7%
CF Montreal 80,0% (15) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
76,7%
CF Montreal 80,0% (15) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
76,7%
CF Montreal 80,0% (15) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
73,3%
CF Montreal 66,7% (15) · Atlanta United FC 80,0% (15)
Bolji uzorak
TipCF Montreal
kod kuće
Atlanta United FC
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
93,3%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
90,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
83,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
80,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
80,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
76,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
76,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
76,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
73,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
73,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
70,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
70,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
70,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
70,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
70,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
70,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
70,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
70,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
66,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
63,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
60,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
60,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
63,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
56,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
56,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
56,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
53,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
53,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
56,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
56,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
46,7%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
53,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
46,7%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
53,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
53,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
53,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
46,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
46,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
46,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
46,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
46,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
46,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
46,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
46,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
43,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
43,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
43,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
43,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
46,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
43,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
43,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
43,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
43,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
43,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
43,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
40,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
36,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
40,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
36,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
36,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
36,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
36,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
33,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
46,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
36,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
30,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
26,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
26,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
26,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
26,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
23,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
23,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
23,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
23,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
23,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
20,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
20,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
16,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
13,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
10,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
6,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
6,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
6,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

CF Montreal

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Philippe Eullaffroy
Startna postava 11
1S. BrezaG
27D. BugajD
2J. NealD
5B. CraigD
13L. PetrassoD
8M. LongstaffM
7D. PereiraM
16W. CarmonaM
10A. SánchezM
23N. StreitM
14D. RíosF
Klupa 9
22V. LoturiM
21F. HerbersF
41S. KeitaG
24E. MoralesD
6S. PietteM
18H. SynchukM
26I. LosenkoM
29O. EscobarF
25F. AmayaM

Atlanta United FC

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: G. Martino
Startna postava 11
1L. HoyosG
47Matthew EdwardsD
27P. DíazD
6J. AlonsoD
3E. BáezD
14M. AmaroM
59A. MiranchukM
35A. FortuneM
11G. GaloppoM
10M. AlmirónM
36B. EmboloF
Klupa 9
22F. PicaultF
48C. SanchezM
19Sergio SantosF
4E. MihajD
42Jayden HibbertG
16Adrian GillM
8T. MuyumbaM
7S. AlzateM
30C. TogashiF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 15.10.2026. 4 min čitanja

CF Montreal - Atlanta United FC 0:3, MLS 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 29. kola Major League Soccer sezone 2026, na stadionu Saputo u Montrealu odigrana je utakmica između CF Montreal i Atlanta United FC. Gostujući tim je slavio ubedljivu pobedu rezultatom 3:0. Utakmica je održana 14. oktobra 2026. godine, a glavni sudija bio je Ricardo Montero Araya.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Miguel Almirón u 22. minutu nakon dodavanja Elíasa Báeza. U 41. minutu Atlanta United FC je povećao prednost golom Giuliana Galoppa, bez asistencije. Pred kraj prvog poluvremena, u 45. minutu, CF Montreal je izvršio prvu izmenu - Dawid Bugaj je ušao u igru umesto Efraina Moralesa.

U drugom poluvremenu, u 58. minutu, Lucas Hoyos iz Atlante dobio je žuti karton zbog odugovlačenja. Sledeći gol za goste postigao je Breel Embolo u 60. minutu, bez asistencije. Atlanta United FC je u 65. minutu izvršio izmenu - Ajani Fortune je ušao u igru umesto Stevena Alzatea.

CF Montreal je u 67. minutu izvršio čak tri izmene: Daniel Pereira je ušao umesto Victora Loturija, Matthew Longstaff umesto Fabiana Herbersa, a Wikelmán Carmona umesto Gennadiya Synchuka. Atlanta je u 74. i 75. minutu zabeležila dve izmene - Breel Embolo je izašao iz igre, a ušao je Sergio Santos, dok je Giuliano Galoppo zamenjen Cooperom Sanchezom.

U 81. minutu, Alexis Sanchez je ušao u igru umesto Olgera Escobara, dok je u 83. minutu Miguel Almirón zamenio Fafà Picaulta, a Mauricio Amaro ušao umesto Tristana Muyumbe. U istoj minuti Olger Escobar iz CF Montreala dobio je žuti karton zbog neslaganja sa sudijskim odlukama. U nadoknadi vremena, u 90+1. minutu, Fafà Picault je dobio žuti karton zbog odugovlačenja.

Ključni momenti
  • 22' - Gol Miguela Almiróna za Atlanta United FC, asistencija Elíasa Báeza
  • 41' - Gol Giuliana Galoppa za Atlanta United FC
  • 45' - Izmena u CF Montreal: Dawid Bugaj ušao umesto Efraina Moralesa
  • 58' - Žuti karton Lucas Hoyos (Atlanta United FC) zbog odugovlačenja
  • 60' - Gol Breela Embola za Atlanta United FC
  • 67' - Tri izmene u CF Montreal: Daniel Pereira, Matthew Longstaff i Wikelmán Carmona ušli umesto Victora Loturija, Fabiana Herbersa i Gennadiya Synchuka
  • 74' i 75' - Izmene u Atlanta United FC: Sergio Santos i Cooper Sanchez ušli umesto Breela Embola i Giuliana Galoppa
  • 83' - Izmene: Miguel Almirón i Mauricio Amaro ušli u Atlanta United FC, Alexis Sanchez ušao u CF Montreal
  • 83' - Žuti karton Olger Escobar (CF Montreal) zbog neslaganja
  • 90+1' - Žuti karton Fafà Picault (Atlanta United FC) zbog odugovlačenja
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Atlanta United FC 4-1-4-1 G. Martino
CF Montreal 4-2-3-1 Philippe Eullaffroy
Tim Broj Igrač Pozicija
Atlanta United FC 1 L. Hoyos G
Atlanta United FC 47 Matthew Edwards D
Atlanta United FC 27 P. Díaz D
Atlanta United FC 6 J. Alonso D
Atlanta United FC 3 E. Báez D
Atlanta United FC 14 M. Amaro M
Atlanta United FC 35 A. Fortune M
Atlanta United FC 59 A. Miranchuk M
Atlanta United FC 10 M. Almirón M
Atlanta United FC 11 G. Galoppo M
Atlanta United FC 36 B. Embolo F
CF Montreal 1 S. Breza G
CF Montreal 27 D. Bugaj D
CF Montreal 2 J. Neal D
CF Montreal 5 B. Craig D
CF Montreal 13 L. Petrasso D
CF Montreal 8 M. Longstaff M
CF Montreal 7 D. Pereira M
CF Montreal 16 W. Carmona M
CF Montreal 10 A. Sánchez M
CF Montreal 23 N. Streit M
CF Montreal 14 D. Ríos F
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 52% 48%
Blokirani šutevi 2 4
Korneri 7 6
Očekivani golovi (xG) 0.67 2.14
Faulovi 16 15
Slobodni udarci 14 14
Odbrane golmana 3 2
Ofsajdi 1 1
Precizni pasovi 423 397
Ukupni pasovi 501 472
Šutevi ukupno 9 18
Šutevi u okvir gola 2 6
Šutevi van okvira gola 5 8
Šutevi unutar šesnaesterca 3 10
Šutevi van šesnaesterca 6 8
Žuti kartoni 1 2
Crveni kartoni 0 0
Zaključak

Atlanta United FC je ostvario značajnu pobedu na gostovanju kod CF Montreala rezultatom 3:0, što potvrđuju i statistički podaci o ukupnom broju šuteva (18 prema 9) i očekivanim golovima (2.14 prema 0.67). Iako je domaćin imao nešto veći posed lopte i više preciznih pasova, to nije bilo dovoljno da se ugrozi rezultat gostiju. Tri gola su postignuta u različitim fazama utakmice, a izmene su bile učestale na obe strane, naročito u drugom poluvremenu. Kartoni su imali manji uticaj na tok meča, ali su žuti kartoni zbog odugovlačenja ukazali na pokušaje usporavanja igre. Ovako izvedena analiza pokazuje jasnu statističku i događajnu sliku utakmice bez dodatnih interpretacija izvan dostupnih podataka.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.