Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · CF Pachuca
2P 1N 2I
12. mesto · 19 bodova
Forma · Tigres UANL
1P 2N 2I
15. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 78%
BTTS 86% / 56% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 2 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
78,6%
model procena
Liga 78,4% n=134
Domaćin kod kuće 71,4% n=7
Gost u gostima 88,9% n=9
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 01.11.2026. 00:00
CF Pachuca – Tigres UANL
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,6%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Hidalgo
Grad
Pachuca de Soto

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

CF Pachuca
12. mesto · 19 bodova
Tigres UANL
15. mesto · 15 bodova
CF Pachuca je na svom terenu u Estadio Hidalgo savladao Tigres UANL rezultatom 3:0 u okviru 15. kola Apertura sezone Liga MX 2026.
42'
CF Pachuca
Salomón Rondón
Gol
45'
Tigres UANL
Diego Sánchez
Izmena · Jonathan Herrera
53'
CF Pachuca
Salomón Rondón
Gol · Oussama Idrissi
56'
Tigres UANL
Guillermo Martinez
Izmena · Rodrigo Aguirre
57'
Tigres UANL
Diego Lainez
Izmena · Ricardo Monreal
63'
CF Pachuca
Javier Vallejo
Izmena · Robert Nunes
68'
Tigres UANL
Rafael Guerrero
Žuti karton · Foul
69'
CF Pachuca
Robert Nunes
Gol · Oussama Idrissi
72'
Tigres UANL
Jesús Garza
Izmena · Vladimir Loroña
72'
Tigres UANL
Rafael Guerrero
Izmena · Cesar Araujo
76'
CF Pachuca
Alan Bautista
Izmena · Mauricio Isais
76'
CF Pachuca
Jorge Berlanga
Izmena · Sebastian Santos
79'
Tigres UANL
Alan Franco
VAR
80'
Tigres UANL
Alan Franco
Crveni karton · Serious Foul
89'
CF Pachuca
Rodolfo Pizarro
Žuti karton · Foul
90'
CF Pachuca
Oussama Idrissi
Izmena · Thomas Contreras
90'
CF Pachuca
Rodolfo Pizarro
Izmena · Cristóbal Hernández
90+4'
CF Pachuca
Sebastian Santos
Žuti karton · Foul
61%
Ball Possession
39%
21
Total Shots
10
7
Shots on Goal
2
10
Shots off Goal
7
4
Blocked Shots
1
11
Shots insidebox
5
10
Shots outsidebox
5
4
Corner Kicks
4
1
Offsides
0
17
Fouls
6
2
Yellow Cards
1
0
Red Cards
1
2
Goalkeeper Saves
4
429
Total passes
435
350
Passes accurate
351
2.74
expected_goals
0.45
6
Free Kicks
17

Analiza tipova · CF Pachuca

Liga MX · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Tigres UANL

Liga MX · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W6
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

CF Pachuca kod kuće · Tigres UANL u gostima · Liga MX 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,5%
CF Pachuca 85,7% (7) · Tigres UANL 88,9% (9)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%
CF Pachuca 100,0% (7) · Tigres UANL 77,8% (9)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,5%
CF Pachuca 100,0% (7) · Tigres UANL 77,8% (9)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,5%
CF Pachuca 100,0% (7) · Tigres UANL 77,8% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
87,5%
CF Pachuca 100,0% (7) · Tigres UANL 77,8% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,5%
CF Pachuca 100,0% (7) · Tigres UANL 77,8% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
87,5%
CF Pachuca 100,0% (7) · Tigres UANL 77,8% (9)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,3%
CF Pachuca 71,4% (7) · Tigres UANL 88,9% (9)
Bolji uzorak
TipCF Pachuca
kod kuće
Tigres UANL
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
88,9%
uzorak 9
87,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
87,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
87,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
87,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
87,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
87,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
88,9%
uzorak 9
81,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 9
68,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,1%
uzorak 7
100,0%
uzorak 9
81,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
68,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
68,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
68,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
68,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
68,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
75,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
75,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
75,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
75,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
68,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
85,7%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
68,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
68,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
62,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
62,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
56,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
56,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
56,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
62,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
62,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
62,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
62,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
62,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
56,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
56,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
56,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
62,5%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
77,8%
uzorak 9
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 9
56,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
50,0%
Nerešeno
X Ceo meč
42,9%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
43,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
43,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
43,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
43,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
43,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
50,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
43,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
37,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
66,7%
uzorak 9
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
37,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
37,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
37,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
31,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
37,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
37,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
37,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
37,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
37,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
37,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
31,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
25,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
37,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
37,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
37,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
14,3%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
37,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
37,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
37,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
55,6%
uzorak 9
37,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
31,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
31,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
31,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
31,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
31,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
18,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
37,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
25,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
18,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
12,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
11,1%
uzorak 9
12,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
31,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
25,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
44,4%
uzorak 9
25,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
18,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
18,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
18,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
18,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
18,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
18,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
18,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
18,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
18,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 9
18,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
12,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
12,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
12,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
12,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
12,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
22,2%
uzorak 9
12,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
6,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 9
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

CF Pachuca

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: B. Mora
Startna postava 11
25C. MorenoG
13J. BerlangaD
4Eduardo BauermannD
2S. BarretoD
15F. VenegasD
16C. RiveraM
26Alán Ernesto Bautista GutiérrezM
21N. VallejoM
7R. PizarroM
11O. IdrissiM
23S. RondónF
Klupa 10
207Ian Josué Zavala OsorioF
31J. EulogioG
206Thomas ContrerasM
32P. BudibD
9A. AlcárazF
211C. HernandezF
6M. IsaísD
221Ulises Natanael Martínez ReynosoD
29KenedyM
12S. SantosM

Tigres UANL

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: M. Vucetich
Startna postava 11
1N. GuzmánG
14J. GarzaD
15A. FrancoD
33R. GuerreroD
19M. LaínezD
8F. GorriaránM
9E. GómezM
16D. LainezM
11J. BrunettaM
30D. SánchezM
22G. MartínezF
Klupa 10
17R. AguirreF
5C. AraújoM
29J. ContrerasF
77O. HerreraF
32V. LoroñaD
21R. MonrealF
25F. RodríguezG
34SimeoneM
6J. VigónM
184I. AcevesD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.11.2026. 3 min čitanja

CF Pachuca - Tigres UANL 3:0, Liga MX 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 15. kola Apertura sezone Liga MX 2026, CF Pachuca je na stadionu Estadio Hidalgo u Pachuca de Soto ostvario ubedljivu pobedu protiv Tigres UANL rezultatom 3:0. Utakmica je vođena pod vođstvom sudije Victora Alfonsa Caceresa Hernandeza, a domaći tim je upisao važnu pobedu pred svojim navijačima.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Salomón Rondón u 42. minutu, čime je CF Pachuca stekao prednost pred odlazak na odmor. U nastavku, Rondón je u 53. minutu ponovo zatresao mrežu, a ovom prilikom mu je asistirao Oussama Idrissi. Tigres UANL je pokušavao da odgovori, ali su u 45. minutu izvršili prvu izmenu kada je Diego Sánchez ušao u igru umesto Jonathana Herrere. Dodatne izmene su usledile u drugom poluvremenu, ali nisu donele željeni preokret gostima.

U 69. minutu Robert Nunes je povećao prednost CF Pachuce na 3:0 nakon asistencije Oussame Idrissija. U nastavku utakmice Tigres UANL je ostao sa igračem manje nakon što je Alan Franco u 80. minutu dobio crveni karton zbog ozbiljnog prekršaja, potvrđenog VAR odlukom. Domaći tim je kontrolisao rezultat do kraja, a u poslednjim minutima došlo je do nekoliko izmena u redovima oba tima.

Ključni momenti
  • 42' - Gol Salomóna Rondóna za 1:0
  • 53' - Drugi gol Salomóna Rondóna, asistirao Oussama Idrissi
  • 69' - Gol Roberta Nunesa, asistirao Oussama Idrissi za 3:0
  • 80' - Crveni karton za Alana Franca (Tigres UANL), potvrđen VAR-om
  • Više izmena u drugom poluvremenu kod oba tima
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
CF Pachuca 4-2-3-1 B. Mora
Tigres UANL 4-2-3-1 M. Vucetich
Tim Broj Igrač Pozicija
CF Pachuca25C. MorenoG
CF Pachuca13J. BerlangaD
CF Pachuca4Eduardo BauermannD
CF Pachuca2S. BarretoD
CF Pachuca15F. VenegasD
CF Pachuca16C. RiveraM
CF Pachuca26Alán Ernesto Bautista GutiérrezM
CF Pachuca21N. VallejoM
CF Pachuca7R. PizarroM
CF Pachuca11O. IdrissiM
CF Pachuca23S. RondónF
Tigres UANL1N. GuzmánG
Tigres UANL14J. GarzaD
Tigres UANL33R. GuerreroD
Tigres UANL15A. FrancoD
Tigres UANL19M. LaínezD
Tigres UANL8F. GorriaránM
Tigres UANL9E. GómezM
Tigres UANL16D. LainezM
Tigres UANL11J. BrunettaM
Tigres UANL30D. SánchezM
Tigres UANL22G. MartínezF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession61%39%
Blocked Shots41
Corner Kicks44
Expected Goals (xG)2.740.45
Fouls176
Free Kicks617
Goalkeeper Saves24
Offsides10
Passes Accurate350351
Red Cards01
Shots Inside Box115
Shots Off Goal107
Shots On Goal72
Shots Outside Box105
Total Passes429435
Total Shots2110
Yellow Cards21
Zaključak

CF Pachuca je u ovom susretu ostvario ubedljivu pobedu rezultatom 3:0, što potvrđuju i statistički podaci koji pokazuju znatno veći broj šuteva (21 naspram 10), kao i očekivane golove (2.74 prema 0.45) u korist domaćina. Iako su oba tima imala sličan broj ukupnih dodavanja, efikasnost u završnici bila je na strani Pachuce. Crveni karton za Tigres UANL u 80. minutu dodatno je otežao situaciju gostima u nastavku utakmice. Ova analiza jasno osvetljava ključne momente i statističke pokazatelje koji su uticali na konačan rezultat, bez dodatnih pretpostavki ili prognoza.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.