Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Chongqing Tongliang Long
0P 3N 2I
9. mesto · 33 bodova
Forma · Chengdu Better City
1P 1N 3I
1. mesto · 52 bodova
Golovi · Over 1.5
69% vs 71%
BTTS 62% / 57% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 2 — 0
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Chongqing Tongliang Long 84,6% · Chengdu Better City 92,9%
88,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 3
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:3
Poluvreme
0:2
Stadion
Tongliang Long Stadium
Grad
Chongqing

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Chongqing Tongliang Long
9. mesto · 33 bodova
Chengdu Better City
1. mesto · 52 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica Chongqing Tongliang Long - Chengdu Better City donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super League, China.
19'
Chengdu Better City
Shihao Wei
Žuti karton · Foul
27'
Chongqing Tongliang Long
Qilong Ruan
Žuti karton · Foul
29'
Chengdu Better City
Wei Shihao
Gol iz penala
33'
Chengdu Better City
Hetao Hu
Žuti karton · Foul
40'
Chengdu Better City
Wellington Silva
Gol · Wei Shihao
46'
Chongqing Tongliang Long
Ruan Qilong
Izmena · Wei Suowei
47'
Chongqing Tongliang Long
Michael Ngadeu
Žuti karton · Foul
58'
Chongqing Tongliang Long
Zhang Yingkai
Izmena · Ng Yu-Hei
59'
Chengdu Better City
Wang Ziming
Izmena · Abduweli Behram
65'
Chengdu Better City
Wellington Silva
Izmena · Liao Rongxiang
71'
Chongqing Tongliang Long
Xiang Yuwang
Izmena · Du Yuezheng
74'
Chongqing Tongliang Long
G. Cimpanu
Gol · Li Zhenquan
81'
Chongqing Tongliang Long
L. Dimata
Gol · I. Amadou
86'
Chongqing Tongliang Long
L. Dimata
Gol · Ng Yu-Hei
89'
Chongqing Tongliang Long
Izmena
Izmena · Liu Mingshi
89'
Chengdu Better City
He Yiran
Izmena · Wang Dongsheng
89'
Chengdu Better City
Yang Ming-Yang
Izmena · M. Iminqari
90'
Chongqing Tongliang Long
L. Dimata
Izmena · Jin Pengxiang
90'
Chengdu Better City
Abduweli Behram
Gol
59%
Ball Possession
41%
7
Total Shots
12
5
Shots on Goal
5
0
Shots off Goal
5
2
Blocked Shots
2
5
Shots insidebox
6
2
Shots outsidebox
6
7
Corner Kicks
8
1
Offsides
3
14
Fouls
10
2
Yellow Cards
2
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
2
506
Total passes
348
417
Passes accurate
264
82%
Passes %
76%
1.80
expected_goals
2.13
goals_prevented

Analiza tipova · Chongqing Tongliang Long

Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Chengdu Better City

Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Chongqing Tongliang Long kod kuće · Chengdu Better City u gostima · Super League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
88,9%
Chongqing Tongliang Long 84,6% (13) · Chengdu Better City 92,9% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,9%
Chongqing Tongliang Long 84,6% (13) · Chengdu Better City 92,9% (14)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
81,5%
Chongqing Tongliang Long 84,6% (13) · Chengdu Better City 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,5%
Chongqing Tongliang Long 92,3% (13) · Chengdu Better City 71,4% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
77,8%
Chongqing Tongliang Long 84,6% (13) · Chengdu Better City 71,4% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
77,8%
Chongqing Tongliang Long 84,6% (13) · Chengdu Better City 71,4% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
74,1%
Chongqing Tongliang Long 76,9% (13) · Chengdu Better City 71,4% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
74,1%
Chongqing Tongliang Long 76,9% (13) · Chengdu Better City 71,4% (14)
Bolji uzorak
TipChongqing Tongliang Long
kod kuće
Chengdu Better City
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
92,9%
uzorak 14
88,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
92,9%
uzorak 14
88,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
81,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
81,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
77,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
77,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
74,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
74,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
78,6%
uzorak 14
74,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
70,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
70,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
70,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
70,4%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
70,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
66,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
66,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
63,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
63,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
70,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
59,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
61,5%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
59,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
71,4%
uzorak 14
63,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
59,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
55,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
55,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
55,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
55,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
76,9%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
63,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
59,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
59,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
59,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
55,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
46,2%
uzorak 13
64,3%
uzorak 14
55,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
55,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
55,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
55,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
51,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
48,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
48,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
48,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
48,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
44,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
40,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
40,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
44,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
44,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
40,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
37,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
44,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
57,1%
uzorak 14
44,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
40,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
40,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
40,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
40,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
37,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
37,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
37,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
37,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
46,2%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
37,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
37,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
33,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
29,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
37,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
37,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
33,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
25,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
29,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
29,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
29,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
25,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
25,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
22,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
22,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
22,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
22,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
50,0%
uzorak 14
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
42,9%
uzorak 14
29,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
25,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
25,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
25,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
25,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
25,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
35,7%
uzorak 14
25,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
22,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
22,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
22,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
22,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
18,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
18,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
18,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
18,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
18,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
21,4%
uzorak 14
18,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
25,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
25,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
25,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
14,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
14,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
14,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
14,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
14,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7,7%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
18,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7,7%
uzorak 13
28,6%
uzorak 14
18,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
11,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
11,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
11,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
11,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
11,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
14,3%
uzorak 14
11,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
14,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
11,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
11,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
7,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
7,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
7,4%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,1%
uzorak 14
7,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 14
3,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 14
3,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 14
3,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.