Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Yunnan Yukun
1P 2N 2I
6. mesto · 39 bodova
Forma · Chongqing Tongliang Long
0P 3N 2I
9. mesto · 33 bodova
Golovi · Over 1.5
86% vs 57%
BTTS 64% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 4 — 1
6 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
87,4%
model procena
Liga 87,5% n=216
Domaćin kod kuće 100,0% n=14
Gost u gostima 78,6% n=14
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
87,4%
model procena
Liga 87,5% n=216
Domaćin kod kuće 100,0% n=14
Gost u gostima 78,6% n=14
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Domaćin - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,3%
model procena
Liga 83,8% n=216
Domaćin kod kuće 92,9% n=14
Gost u gostima 71,4% n=14
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
VIP 17.10.2026. 13:35
Yunnan Yukun – Chongqing Tongliang Long
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
87,4%Detalji
VIP 17.10.2026. 13:35
Yunnan Yukun – Chongqing Tongliang Long
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,4%Detalji
VIP 17.10.2026. 13:35
Yunnan Yukun – Chongqing Tongliang Long
Tip: Domaćin - 1+ gol
85,3%Detalji
Izdvojeno 17.10.2026. 13:35
Yunnan Yukun – Chongqing Tongliang Long
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
73,9%Detalji
VIP 17.10.2026. 13:35
Yunnan Yukun – Chongqing Tongliang Long
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
87,4%Detalji
VIP 17.10.2026. 13:35
Yunnan Yukun – Chongqing Tongliang Long
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,4%Detalji
VIP 17.10.2026. 13:35
Yunnan Yukun – Chongqing Tongliang Long
Tip: Domaćin - 1+ gol
85,3%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 28
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Yuxi Plateau Sports Center Stadium
Grad
Yuxi

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Yunnan Yukun
6. mesto · 39 bodova
Chongqing Tongliang Long
9. mesto · 33 bodova
Utakmica Yunnan Yukun - Chongqing Tongliang Long donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super League, China.

Događaji nisu dostupni

53%
Ball Possession
47%
17
Total Shots
6
2
Shots on Goal
1
10
Shots off Goal
2
5
Blocked Shots
3
11
Shots insidebox
3
6
Shots outsidebox
3
6
Corner Kicks
6
0
Offsides
1
8
Fouls
8
1
Yellow Cards
0
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
1
417
Total passes
370
344
Passes accurate
302
82%
Passes %
82%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Yunnan Yukun

Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 10 4 71,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 10 4 71,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Chongqing Tongliang Long

Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Yunnan Yukun kod kuće · Chongqing Tongliang Long u gostima · Super League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
89,3%
Yunnan Yukun 100,0% (14) · Chongqing Tongliang Long 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
89,3%
Yunnan Yukun 100,0% (14) · Chongqing Tongliang Long 78,6% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
78,6%
Yunnan Yukun 78,6% (14) · Chongqing Tongliang Long 78,6% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,7%
Yunnan Yukun 71,4% (14) · Chongqing Tongliang Long 100,0% (14)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,1%
Yunnan Yukun 92,9% (14) · Chongqing Tongliang Long 71,4% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
75,0%
Yunnan Yukun 71,4% (14) · Chongqing Tongliang Long 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,6%
Yunnan Yukun 64,3% (14) · Chongqing Tongliang Long 92,9% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
71,4%
Yunnan Yukun 78,6% (14) · Chongqing Tongliang Long 64,3% (14)
Bolji uzorak
TipYunnan Yukun
kod kuće
Chongqing Tongliang Long
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
89,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
89,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
78,6%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
100,0%
uzorak 14
85,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
82,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
75,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
78,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
71,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
71,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
71,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
85,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
71,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
85,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
71,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
71,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
67,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
64,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
60,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
60,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
60,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
57,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
53,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
57,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
53,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
53,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
71,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
53,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
39,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
53,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
53,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
53,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
46,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
46,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
46,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
46,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
46,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
46,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
46,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
42,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
39,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
39,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
39,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Nerešeno
X Ceo meč
21,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
32,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
32,1%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
32,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
28,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
28,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
28,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
28,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
21,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
21,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
14,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
14,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
14,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Yunnan Yukun

Formacija: 4-3-3
Startna postava 11
23Zhifeng WangG
3Wang-Kit TsuiD
33Andrei BurcăD
2Ruibao HuD
21Zihao YangD
10Alexandru IonițăM
8Xin XuM
34Caio ViníciusM
39Bunyamin AbdusalamF
9CléberF
11Oscar Taty MarituF
Klupa 12
24Jianxian YuG
1Yaxiong BaoG
26Chenliang ZhangD
16Zhang XiangshuoD
5Ke ShiD
22Liuyu DuanM
17Sun XuelongM
27Zilong HanM
7Chugui YeD
30John Hou SæterM
6Yuhao ZhaoM
36Ernanduo FeiF

Chongqing Tongliang Long

Formacija: 5-4-1
Startna postava 11
1Haoyang YaoG
37Wei SuoweiD
4Ruijie YueD
16Zhixiong ZhangD
33LucãoD
26Xiaoqiang HeD
9Alexandru CîmpanuM
10Ibrahim AmadouM
18Weipeng LiangM
7Yuwang XiangM
11Nany DimataF
Klupa 11
31Wu ZitongG
25Yeerzhati YeerjietiG
6Pengxiang JinD
24Mingshi LiuD
3Zhang YingkaiD
38Qilong RuanD
21Jiale LiuM
27Yongqiang WuM
15Chen ChunxinM
17Yu-Hei NgF
19Du YuezhengF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.