Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Club Tijuana
1P
2N
2I
8. mesto · 15 bodova
Forma · U.N.A.M. - Pumas
1P
2N
2I
12. mesto · 13 bodova
Golovi · Over 1.5
67%
vs
100%
BTTS
50% /
60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 4 —
4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin - 1+ gol
Club Tijuana 83,3%
· U.N.A.M. - Pumas 100,0%
90,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 5
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Caliente
Grad
Tijuana
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
4 / 6
66,7%
Over 1.5
5 / 5
100,0%
3 / 6
50,0%
Over 2.5
3 / 5
60,0%
2 / 6
33,3%
Over 3.5
1 / 5
20,0%
2 / 6
33,3%
Under 1.5
0 / 5
0,0%
3 / 6
50,0%
Under 2.5
2 / 5
40,0%
4 / 6
66,7%
Under 3.5
4 / 5
80,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
2
Club Tijuana pobede
4
Nerešeno
4
U.N.A.M. - Pumas pobede
28.02.2026.
Club Tijuana - U.N.A.M. - Pumas
Liga MX
1:1
02.11.2025.
U.N.A.M. - Pumas - Club Tijuana
Liga MX
4:1
26.02.2025.
Club Tijuana - U.N.A.M. - Pumas
Liga MX
4:2
23.09.2024.
U.N.A.M. - Pumas - Club Tijuana
Liga MX
1:0
10.03.2024.
U.N.A.M. - Pumas - Club Tijuana
Liga MX
3:3
01.07.2023.
Club Tijuana - U.N.A.M. - Pumas
Liga MX
2:3
28.01.2023.
Club Tijuana - U.N.A.M. - Pumas
Liga MX
0:0
03.07.2022.
U.N.A.M. - Pumas - Club Tijuana
Liga MX
1:1
06.02.2022.
Club Tijuana - U.N.A.M. - Pumas
Liga MX
1:0
24.10.2021.
U.N.A.M. - Pumas - Club Tijuana
Liga MX
3:1
Utakmica Club Tijuana - U.N.A.M. - Pumas donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga MX, Mexico.
12'
U.N.A.M. - Pumas
Adalberto Carrasquilla
Žuti karton · Foul
33'
Club Tijuana
Iván Tona
Žuti karton · Foul
53'
Club Tijuana
Gilberto Mora
Gol iz penala
59'
U.N.A.M. - Pumas
Pablo Bennevendo
Crveni karton · Foul
60'
U.N.A.M. - Pumas
Pablo Bennevendo
VAR
67'
U.N.A.M. - Pumas
Adalberto Carrasquilla
Izmena · Juninho
67'
U.N.A.M. - Pumas
Alan Medina
Izmena · Pedro Vite
77'
Club Tijuana
Francisco González
Izmena · Ramiro Árciga
77'
Club Tijuana
Yael Padilla
Izmena · Ángel Zapata
77'
Club Tijuana
Jesús Vega
Izmena · Unai Bilbao
79'
Club Tijuana
Mourad El Ghezouani
VAR
81'
Club Tijuana
Gilberto Mora
Gol iz penala
82'
Club Tijuana
Adonis Preciado
Izmena · Pablo Nicolás Ortíz
84'
Club Tijuana
Mourad El Ghezouani
Izmena · Diego Abreu
84'
U.N.A.M. - Pumas
Victor Arteaga
Izmena · Israel Luna
84'
U.N.A.M. - Pumas
Uriel Antuna
Izmena · Cristian Calderón
57%
Ball Possession
43%
11
Total Shots
10
3
Shots on Goal
3
3
Shots off Goal
5
5
Blocked Shots
2
8
Shots insidebox
3
3
Shots outsidebox
7
3
Corner Kicks
6
6
Offsides
2
12
Fouls
10
1
Yellow Cards
1
0
Red Cards
1
3
Goalkeeper Saves
1
540
Total passes
403
485
Passes accurate
341
90%
Passes %
85%
2.50
expected_goals
0.40
-0.35
goals_prevented
-0.35
Analiza tipova · Club Tijuana
Liga MX · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · U.N.A.M. - Pumas
Liga MX · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Club Tijuana kod kuće · U.N.A.M. - Pumas u gostima · Liga MX 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
90,9%Club Tijuana 83,3% (6) · U.N.A.M. - Pumas 100,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,9%Club Tijuana 83,3% (6) · U.N.A.M. - Pumas 100,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
90,9%Club Tijuana 100,0% (6) · U.N.A.M. - Pumas 80,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,8%Club Tijuana 83,3% (6) · U.N.A.M. - Pumas 80,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,8%Club Tijuana 83,3% (6) · U.N.A.M. - Pumas 80,0% (5)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,8%Club Tijuana 83,3% (6) · U.N.A.M. - Pumas 80,0% (5)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,8%Club Tijuana 66,7% (6) · U.N.A.M. - Pumas 100,0% (5)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
81,8%Club Tijuana 66,7% (6) · U.N.A.M. - Pumas 100,0% (5)
Bolji uzorak
| Tip | Club Tijuana kod kuće | U.N.A.M. - Pumas u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
83,3% uzorak 6 |
100,0% uzorak 5 |
90,9% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
83,3% uzorak 6 |
100,0% uzorak 5 |
90,9% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
100,0% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
90,9% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
83,3% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
81,8% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
83,3% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
81,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
83,3% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
81,8% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
100,0% uzorak 5 |
81,8% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
100,0% uzorak 5 |
81,8% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
72,7% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
72,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
66,7% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
72,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
66,7% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
72,7% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
72,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
72,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
72,7% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
72,7% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
63,6% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
66,7% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
63,6% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
63,6% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
63,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
63,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
63,6% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
50,0% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
63,6% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
63,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
63,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
80,0% uzorak 5 |
63,6% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
54,5% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
54,5% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
54,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
54,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
54,5% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
45,5% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
45,5% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
36,4% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
36,4% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
50,0% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
36,4% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
36,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
36,4% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
27,3% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
36,4% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
60,0% uzorak 5 |
36,4% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
27,3% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
27,3% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
27,3% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
27,3% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
27,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
27,3% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
40,0% uzorak 5 |
27,3% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
18,2% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
18,2% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
18,2% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
16,7% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
18,2% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
18,2% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
18,2% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
18,2% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
18,2% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
18,2% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
18,2% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
18,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
18,2% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
18,2% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
18,2% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
18,2% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
9,1% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
9,1% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
16,7% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
9,1% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
16,7% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
9,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
9,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
9,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
9,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
9,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
9,1% |
Nerešeno X Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
9,1% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
9,1% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
9,1% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
9,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
20,0% uzorak 5 |
9,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Club Tijuana
Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Sebastian Abreu
Startna postava 11
2Antonio RodríguezG
3Rafael FernándezD
12Jackson PorozoD
6Jesús GómezD
16Jesús VegaD
8Iván TonaM
11Francisco GonzálezM
31Yael PadillaM
10Gilberto MoraM
7Adonis PreciadoM
9Mourad El GhezouaniF
Klupa 10
4Unai BilbaoD
17Ramiro ÁrcigaF
20Ángel ZapataM
33Pablo Nicolás OrtízD
19Diego AbreuF
29Jorge HernándezG
18Aarón MejíaF
34Frank BoyaM
26Aldahir PérezM
202Joban GonzálezF

U.N.A.M. - Pumas
Formacija: 5-4-1 · Trener: Esteban Solari
Startna postava 11
1Keylor NavasG
7Rodrigo LopezD
2Pablo BennevendoD
6Nathan SilvaD
5Rubén DuarteD
21Uriel AntunaD
22Alan MedinaM
8Adalberto CarrasquillaM
18Victor ArteagaM
14Luciano HerreraM
31Robert MoralesF
Klupa 10
45Pedro ViteM
23JuninhoF
12Cristian CalderónD
15Israel LunaM
35Pablo LaraG
34Angel AzuajeD
13Pablo MonroyD
19Jesús RivasD
20Santiago TrigosM
9Guillermo MartínezF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
