Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Cobreloa
2P
1N
2I
2. mesto · 48 bodova
Forma · Deportes Santa Cruz
1P
2N
2I
14. mesto · 22 bodova
Golovi · Over 1.5
83%
vs
69%
BTTS
58% /
54% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3
— 5 —
2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili nerešeno
Cobreloa 91,7%
· Deportes Santa Cruz 83,3%
87,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 17
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:2
Poluvreme
2:1
Stadion
Estadio Zorros del Desierto
Grad
Calama
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
10 / 12
83,3%
Over 1.5
9 / 13
69,2%
5 / 12
41,7%
Over 2.5
5 / 13
38,5%
5 / 12
41,7%
Over 3.5
3 / 13
23,1%
2 / 12
16,7%
Under 1.5
4 / 13
30,8%
7 / 12
58,3%
Under 2.5
8 / 13
61,5%
7 / 12
58,3%
Under 3.5
10 / 13
76,9%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
3
Cobreloa pobede
5
Nerešeno
2
Deportes Santa Cruz pobede
28.02.2026.
Deportes Santa Cruz - Cobreloa
Primera B
0:0
04.10.2025.
Deportes Santa Cruz - Cobreloa
Primera B
1:2
24.05.2025.
Cobreloa - Deportes Santa Cruz
Primera B
1:1
21.09.2023.
Cobreloa - Deportes Santa Cruz
Primera B
2:0
23.04.2023.
Deportes Santa Cruz - Cobreloa
Primera B
1:1
01.08.2022.
Deportes Santa Cruz - Cobreloa
Primera B
1:1
02.06.2022.
Cobreloa - Deportes Santa Cruz
Primera B
1:0
07.11.2021.
Deportes Santa Cruz - Cobreloa
Primera B
2:2
08.08.2021.
Cobreloa - Deportes Santa Cruz
Primera B
0:1
10.12.2020.
Deportes Santa Cruz - Cobreloa
Primera B
4:1
Utakmica Cobreloa - Deportes Santa Cruz donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Chile.
22'
Cobreloa
G. Gotti
Gol
31'
Deportes Santa Cruz
D. Arias
Gol
34'
Cobreloa
M. Tapia
Gol
38'
Cobreloa
J. Gatica
Žuti karton
42'
Cobreloa
C. Insaurralde
Žuti karton
46'
Deportes Santa Cruz
C. Moreno
Izmena · I. Quiroz
61'
Deportes Santa Cruz
I. Quiroz
Gol
62'
Cobreloa
C. Insaurralde
Izmena · J. Duma
68'
Deportes Santa Cruz
H. Herrera
Izmena · S. Mederos
72'
Deportes Santa Cruz
H. Cavero
Žuti karton
74'
Cobreloa
C. Muga
Žuti karton
75'
Deportes Santa Cruz
N. Barrios
Izmena · E. Flores
76'
Cobreloa
J. Gatica
Izmena · M. Sandoval
81'
Cobreloa
R. Gonzalez
Gol
84'
Cobreloa
G. Gotti
Gol
85'
Deportes Santa Cruz
D. Tati
Izmena · C. Castillo
85'
Deportes Santa Cruz
D. Plaza
Izmena · N. Zeineddin
88'
Cobreloa
M. Tapia
Izmena · Y. Gonzalez
88'
Cobreloa
A. Delgado
Izmena · V. Conelli
89'
Cobreloa
F. Velazco
Izmena · F. Matamoros
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Cobreloa
Primera B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Deportes Santa Cruz
Primera B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
12 | 8 | 4 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
12 | 10 | 2 | 83,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
12 | 11 | 1 | 91,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
12 | 5 | 7 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
12 | 9 | 3 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
12 | 7 | 5 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
12 | 8 | 4 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
12 | 0 | 12 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
12 | 5 | 7 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
12 | 1 | 11 | 8,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
12 | 6 | 6 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
12 | 7 | 5 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
12 | 4 | 8 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
12 | 3 | 9 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
12 | 2 | 10 | 16,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Cobreloa kod kuće · Deportes Santa Cruz u gostima · Primera B 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
87,5%Cobreloa 91,7% (12) · Deportes Santa Cruz 83,3% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,5%Cobreloa 91,7% (12) · Deportes Santa Cruz 83,3% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
83,3%Cobreloa 91,7% (12) · Deportes Santa Cruz 75,0% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
83,3%Cobreloa 91,7% (12) · Deportes Santa Cruz 75,0% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,3%Cobreloa 75,0% (12) · Deportes Santa Cruz 91,7% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
83,3%Cobreloa 91,7% (12) · Deportes Santa Cruz 75,0% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
79,2%Cobreloa 83,3% (12) · Deportes Santa Cruz 75,0% (12)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
72,0%Cobreloa 75,0% (12) · Deportes Santa Cruz 69,2% (13)
Bolji uzorak
| Tip | Cobreloa kod kuće | Deportes Santa Cruz u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
91,7% uzorak 12 |
83,3% uzorak 12 |
87,5% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
91,7% uzorak 12 |
83,3% uzorak 12 |
87,5% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
91,7% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
83,3% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
91,7% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
83,3% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
75,0% uzorak 12 |
91,7% uzorak 12 |
83,3% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
91,7% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
83,3% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
83,3% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
79,2% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 12 |
69,2% uzorak 13 |
72,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
83,3% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
75,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
83,3% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
75,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
76,9% uzorak 13 |
72,0% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
76,9% uzorak 13 |
72,0% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
66,7% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
70,8% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
66,7% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
70,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
66,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
83,3% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
70,8% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
83,3% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
70,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
76,9% uzorak 13 |
68,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
75,0% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
66,7% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
66,7% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
66,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
66,7% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
58,3% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
66,7% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
58,3% uzorak 12 |
75,0% uzorak 12 |
66,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
66,7% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
62,5% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
62,5% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
58,3% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
62,5% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
62,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
62,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
58,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
58,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
53,9% uzorak 13 |
60,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
53,9% uzorak 13 |
56,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
53,9% uzorak 13 |
56,0% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
58,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
54,2% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
54,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
54,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
54,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
54,2% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
58,3% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
54,2% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
41,7% uzorak 12 |
54,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
41,7% uzorak 12 |
54,2% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
41,7% uzorak 12 |
54,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
66,7% uzorak 12 |
54,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
61,5% uzorak 13 |
52,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
58,3% uzorak 12 |
50,0% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
45,8% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
45,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
45,8% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
46,2% uzorak 13 |
44,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
41,7% uzorak 12 |
41,7% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
38,5% uzorak 13 |
40,0% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
53,9% uzorak 13 |
44,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
41,7% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
46,2% uzorak 13 |
40,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
37,5% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
37,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
37,5% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
37,5% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
41,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
37,5% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
41,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
37,5% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
41,7% uzorak 12 |
37,5% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
37,5% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
33,3% uzorak 12 |
38,5% uzorak 13 |
36,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
33,3% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
33,3% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
45,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
50,0% uzorak 12 |
37,5% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
41,7% uzorak 12 |
33,3% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
41,7% uzorak 12 |
33,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
41,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
33,3% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
29,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
29,2% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
29,2% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
29,2% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
25,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
25,0% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
25,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
25,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
25,0% |
Nerešeno X Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
20,8% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
20,8% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
20,8% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
20,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
20,8% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
20,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
20,8% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
16,7% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
16,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 12 |
15,4% uzorak 13 |
24,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
15,4% uzorak 13 |
20,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
15,4% uzorak 13 |
20,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
15,4% uzorak 13 |
20,0% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
20,8% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
33,3% uzorak 12 |
20,8% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
25,0% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
16,7% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
25,0% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
16,7% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
8,3% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
16,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
16,7% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
25,0% uzorak 12 |
16,7% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
12,5% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
12,5% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
12,5% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
16,7% uzorak 12 |
12,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
12,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
16,7% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
12,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
15,4% uzorak 13 |
12,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
8,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
8,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
8,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
8,3% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 12 |
7,7% uzorak 13 |
16,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
7,7% uzorak 13 |
8,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
7,7% uzorak 13 |
8,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
4,2% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
4,2% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
4,2% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
4,2% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
4,2% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
4,2% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 12 |
8,3% uzorak 12 |
4,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
8,3% uzorak 12 |
0,0% uzorak 12 |
4,2% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 12 |
0,0% uzorak 12 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 12 |
0,0% uzorak 12 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Cobreloa
Formacija: - · Trener: Cesar Bravo
Startna postava 11
1H. E. Araya Tobar
17D. Tapia
4B. San Juan
5R. Gonzalez
6M. Tapia
29J. Gatica
21C. Muga
32F. Velazco
22A. Delgado
11G. Gotti
10C. Insaurralde
Klupa 7
30D. Tapia
3Y. Gonzalez
9V. Conelli
19Y. Navarro
20F. Matamoros
27M. Sandoval
37J. Duma

Deportes Santa Cruz
Formacija: -
Startna postava 11
29J. Dobboletta
22D. Tati
4G. Alucema
20H. Cavero
12F. Alvarado
6F. Orellana
14D. Plaza
18H. Herrera
26C. Moreno
30D. Arias
23N. Barrios
Klupa 7
28M. Quezada
2I. Quiroz
10S. Mederos
16J. Gonzalez
19E. Flores
34C. Castillo
9N. Zeineddin
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
