Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Deportes Santa Cruz
1P 2N 2I
14. mesto · 31 bodova
Forma · Cobreloa
1P 2N 2I
3. mesto · 50 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 89%
BTTS 33% / 56% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 5 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Deportes Santa Cruz 80,0% · Cobreloa 88,9%
84,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 26
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Municipal Joaquín Muñoz García
Grad
Santa Cruz

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Deportes Santa Cruz
14. mesto · 31 bodova
Cobreloa
3. mesto · 50 bodova
Utakmica Deportes Santa Cruz - Cobreloa donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Chile.
3'
Cobreloa
G. Gotti
Žuti karton
20'
Cobreloa
C. Muga
Žuti karton
22'
Deportes Santa Cruz
D. Gonzalez
Žuti karton
24'
Cobreloa
D. Tapia
Žuti karton
45'
Deportes Santa Cruz
D. Urzua
Žuti karton
52'
Deportes Santa Cruz
C. Moreno
Izmena · R. Sandoval
61'
Cobreloa
G. Navarrete
Izmena · S. Zuniga
72'
Deportes Santa Cruz
B. Alvarez
Izmena · M. Maturana
72'
Deportes Santa Cruz
L. Munoz
Izmena · C. Castillo
82'
Deportes Santa Cruz
M. Alegre
Izmena · K. Harbottle
82'
Deportes Santa Cruz
I. Caroca
Izmena · D. Plaza
84'
Cobreloa
A. Valdes
Izmena · C. Huanca
89'
Deportes Santa Cruz
D. Urzua
Izmena · H. Cavero
90'
Deportes Santa Cruz
K. Harbottle
Gol
90'
Cobreloa
A. Jara
Gol
90'
Cobreloa
A. Heredia
Gol
90+4'
Cobreloa
I. Ledezma
Izmena · L. Barrera
90+6'
Deportes Santa Cruz
D. Plaza
Žuti karton
90+19'
Cobreloa
A. Heredia
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Deportes Santa Cruz

Primera B · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cobreloa

Primera B · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Deportes Santa Cruz kod kuće · Cobreloa u gostima · Primera B 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
84,8%
Deportes Santa Cruz 80,0% (15) · Cobreloa 88,9% (18)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
84,8%
Deportes Santa Cruz 80,0% (15) · Cobreloa 88,9% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
81,8%
Deportes Santa Cruz 86,7% (15) · Cobreloa 77,8% (18)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,8%
Deportes Santa Cruz 86,7% (15) · Cobreloa 77,8% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,8%
Deportes Santa Cruz 80,0% (15) · Cobreloa 77,8% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
75,8%
Deportes Santa Cruz 73,3% (15) · Cobreloa 77,8% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
75,8%
Deportes Santa Cruz 73,3% (15) · Cobreloa 77,8% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
75,8%
Deportes Santa Cruz 80,0% (15) · Cobreloa 72,2% (18)
Bolji uzorak
TipDeportes Santa Cruz
kod kuće
Cobreloa
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
88,9%
uzorak 18
84,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
88,9%
uzorak 18
84,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
77,8%
uzorak 18
81,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
77,8%
uzorak 18
81,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
77,8%
uzorak 18
78,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
77,8%
uzorak 18
75,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
77,8%
uzorak 18
75,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 15
72,2%
uzorak 18
75,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
83,3%
uzorak 18
75,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
83,3%
uzorak 18
75,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 15
83,3%
uzorak 18
75,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
66,7%
uzorak 18
69,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
61,1%
uzorak 18
63,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60,0%
uzorak 15
72,2%
uzorak 18
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
72,2%
uzorak 18
66,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
61,1%
uzorak 18
60,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
55,6%
uzorak 18
57,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
72,2%
uzorak 18
63,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 18
51,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 18
51,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 18
51,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 18
51,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
72,2%
uzorak 18
60,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
72,2%
uzorak 18
60,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 18
48,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 18
48,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
66,7%
uzorak 15
44,4%
uzorak 18
54,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
44,4%
uzorak 18
51,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
44,4%
uzorak 18
51,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
55,6%
uzorak 18
48,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
55,6%
uzorak 18
48,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 18
45,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
55,6%
uzorak 18
45,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
33,3%
uzorak 15
55,6%
uzorak 18
45,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 15
44,4%
uzorak 18
39,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
44,4%
uzorak 18
39,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
38,9%
uzorak 18
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
38,9%
uzorak 18
36,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
27,8%
uzorak 18
33,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
27,8%
uzorak 18
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
27,8%
uzorak 18
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 15
27,8%
uzorak 18
30,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
38,9%
uzorak 18
33,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
38,9%
uzorak 18
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 18
30,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 18
30,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 18
30,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
27,8%
uzorak 18
27,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
27,8%
uzorak 18
27,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
22,2%
uzorak 18
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
22,2%
uzorak 18
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
40,0%
uzorak 15
22,2%
uzorak 18
30,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
38,9%
uzorak 18
30,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 18
27,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 18
27,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 15
27,8%
uzorak 18
24,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 15
27,8%
uzorak 18
24,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
22,2%
uzorak 18
21,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
22,2%
uzorak 18
21,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
22,2%
uzorak 18
21,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
16,7%
uzorak 18
27,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 15
16,7%
uzorak 18
24,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
16,7%
uzorak 18
24,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
16,7%
uzorak 18
24,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 15
16,7%
uzorak 18
24,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
16,7%
uzorak 18
21,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
27,8%
uzorak 18
21,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
22,2%
uzorak 18
18,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
22,2%
uzorak 18
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
11,1%
uzorak 18
18,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
11,1%
uzorak 18
18,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
11,1%
uzorak 18
15,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
11,1%
uzorak 18
15,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
11,1%
uzorak 18
12,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 18
21,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 18
21,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 18
21,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
5,6%
uzorak 18
12,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
5,6%
uzorak 18
9,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
5,6%
uzorak 18
6,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
11,1%
uzorak 18
6,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
11,1%
uzorak 18
6,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 18
3,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.