Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Colo Colo
1P 3N 1I
1. mesto · 58 bodova
Forma · Concepción
1P 2N 2I
11. mesto · 32 bodova
Golovi · Over 1.5
77% vs 64%
BTTS 54% / 36% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 0 — 0
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Colo Colo 84,6% · Concepción 90,9%
87,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 23
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Monumental David Arellano
Grad
Santiago de Chile

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Colo Colo
1. mesto · 58 bodova
Concepción
11. mesto · 32 bodova
Utakmica Colo Colo - Concepción donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División, Chile.
12'
Concepción
Norman Rodriguez
Gol · Jorge Henríquez
12'
Concepción
Norman Rodriguez
Gol · Jorge Henríquez
40'
Concepción
Cristian Riquelme
Žuti karton · Foul
40'
Concepción
Cristian Riquelme
Žuti karton · Foul
45'
Colo Colo
Diego Ulloa
Izmena · Francisco Marchant
45'
Colo Colo
Diego Ulloa
Izmena · Francisco Marchant
59'
Colo Colo
Fernando Ortiz
Žuti karton · Dissent
59'
Colo Colo
Fernando Ortiz
Žuti karton · Dissent
62'
Colo Colo
Álvaro Madrid
Izmena · Tomás Alarcón
62'
Colo Colo
Álvaro Madrid
Izmena · Tomás Alarcón
62'
Colo Colo
Lautaro Pastrán
Izmena · Marcos Bolados
62'
Colo Colo
Lautaro Pastrán
Izmena · Marcos Bolados
66'
Concepción
Jorge Henríquez
Izmena · Joaquín Montecinos
66'
Concepción
Jorge Henríquez
Izmena · Joaquín Montecinos
66'
Concepción
Cristian Riquelme
Izmena · Misael Dávila
66'
Concepción
Cristian Riquelme
Izmena · Misael Dávila
67'
Concepción
Norman Rodriguez
Žuti karton · Handball
67'
Concepción
Norman Rodriguez
Žuti karton · Handball
68'
Concepción
Mario Sandoval
Žuti karton · Dissent
68'
Concepción
Mario Sandoval
Žuti karton · Dissent
76'
Concepción
Joaquín Larrivey
Izmena · Carlos Escobar
76'
Concepción
Joaquín Larrivey
Izmena · Carlos Escobar
76'
Concepción
Ethan Espinoza
Izmena · Matías Cavalleri
76'
Concepción
Ethan Espinoza
Izmena · Matías Cavalleri
77'
Colo Colo
Fernando Martinez
Autogol
77'
Colo Colo
Fernando Martinez
Autogol
78'
Colo Colo
Jeyson Rojas
Izmena · Felipe Raipán
78'
Colo Colo
Jeyson Rojas
Izmena · Felipe Raipán
71%
Ball Possession
29%
17
Total Shots
7
5
Shots on Goal
1
4
Shots off Goal
3
8
Blocked Shots
3
7
Shots insidebox
5
10
Shots outsidebox
2
9
Corner Kicks
3
1
Offsides
2
8
Fouls
11
0
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
0
Goalkeeper Saves
5
622
Total passes
252
554
Passes accurate
196
8
Free Kicks
7

Analiza tipova · Colo Colo

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Concepción

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Colo Colo kod kuće · Concepción u gostima · Primera División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
87,5%
Colo Colo 84,6% (13) · Concepción 90,9% (11)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
83,3%
Colo Colo 76,9% (13) · Concepción 90,9% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
75,0%
Colo Colo 69,2% (13) · Concepción 81,8% (11)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
75,0%
Colo Colo 69,2% (13) · Concepción 81,8% (11)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
70,8%
Colo Colo 69,2% (13) · Concepción 72,7% (11)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
75,0%
Colo Colo 84,6% (13) · Concepción 63,6% (11)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
75,0%
Colo Colo 84,6% (13) · Concepción 63,6% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
75,0%
Colo Colo 84,6% (13) · Concepción 63,6% (11)
Bolji uzorak
TipColo Colo
kod kuće
Concepción
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
90,9%
uzorak 11
87,5%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
90,9%
uzorak 11
83,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
81,8%
uzorak 11
75,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
81,8%
uzorak 11
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
72,7%
uzorak 11
70,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
84,6%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
75,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
75,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
70,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
70,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
100,0%
uzorak 11
79,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
81,8%
uzorak 11
70,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
81,8%
uzorak 11
70,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
66,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
62,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
62,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
62,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
62,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
58,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
58,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
90,9%
uzorak 11
70,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
90,9%
uzorak 11
70,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
81,8%
uzorak 11
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
81,8%
uzorak 11
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
54,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
54,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
81,8%
uzorak 11
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
81,8%
uzorak 11
62,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
72,7%
uzorak 11
58,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
72,7%
uzorak 11
58,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
54,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
54,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,2%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
54,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
58,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
54,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
54,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
45,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
81,8%
uzorak 11
58,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
45,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
45,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
45,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
45,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
54,6%
uzorak 11
45,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
41,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
41,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
45,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
45,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
45,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,9%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
45,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
53,9%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
45,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
45,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
41,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
41,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
45,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
45,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
37,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
37,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
37,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
45,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
41,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
41,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
37,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
37,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
37,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
33,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
30,8%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
29,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
29,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
29,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
63,6%
uzorak 11
41,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
33,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
29,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
29,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
29,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
20,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
20,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
20,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
45,5%
uzorak 11
29,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
36,4%
uzorak 11
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
20,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
20,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
20,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
16,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
16,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
29,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
29,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
29,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
20,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
16,7%
Nerešeno
X Ceo meč
15,4%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
12,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
12,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
12,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
12,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
12,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
16,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
27,3%
uzorak 11
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
18,2%
uzorak 11
12,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
8,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
8,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
25,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
20,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
20,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
12,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
12,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
8,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
8,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
4,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
4,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
4,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
9,1%
uzorak 11
4,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
4,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
4,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
4,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 11
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Colo Colo

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: F. Ortiz
Startna postava 11
29VózinhaG
2J. VillagraD
17I. RománD
21É. WiembergD
28J. RojasM
8Á. MadridM
5V. MéndezM
26D. UlloaM
24L. HernándezM
10L. PastránM
19M. RomeroF
Klupa 9
50F. RaipanF
3A. OlguinD
7F. MarchantM
13M. FernándezD
42C. DiazM
6T. AlarcónM
11M. BoladosF
12E. VillanuevaG
31B. TorresD

Concepción

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Fernando Díaz
Startna postava 11
25N. ArayaG
4A. CáceresD
21N. RodríguezD
3D. CarrascoD
29D. VarasD
8F. MartínezM
16M. SandovalM
30E. EspinozaM
20J. HenríquezM
23C. RiquelmeM
32J. LarriveyF
Klupa 9
12N. VelosoG
27D. AcostaF
24M. CavalleriF
22M. DávilaM
9C. EscobarF
28M. GonzálezD
19A. JaraF
15J. MontecinosF
7F. RomeroF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.