Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Corvinul Hunedoara
2P 1N 2I
7. mesto · 16 bodova
Forma · FC Voluntari
1P 1N 3I
15. mesto · 8 bodova
Golovi · Over 1.5
83% vs 100%
BTTS 50% / 60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 2
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili nerešeno

Corvinul Hunedoara 83,3% · FC Voluntari 100,0%
90,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 5
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:2
Poluvreme
2:1
Stadion
Michael Klein Stadium
Grad
Hunedoara

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Corvinul Hunedoara
7. mesto · 16 bodova
FC Voluntari
15. mesto · 8 bodova
Corvinul Hunedoara je na Michael Klein stadionu savladao FC Voluntari rezultatom 3:2 u 11. kolu rumunske Liga I. Pogledajte ključne momente, formacije i statistiku utakmice.
5'
FC Voluntari
Metod Jurhar
Žuti karton · Foul
6'
Corvinul Hunedoara
Sérgio Ribeiro
Gol iz penala
26'
FC Voluntari
Lovro Cvek
Gol · Ion Gheorghe
28'
Corvinul Hunedoara
Emmanuel Yeboah
Gol · alexandru neacsa
30'
FC Voluntari
Merloi George Cristian
Žuti karton
45'
FC Voluntari
Merloi George Cristian
Izmena · Matko Babić
45'
FC Voluntari
David Kiki
Izmena · Alexandru Suteu
45'
FC Voluntari
Denis Haruț
Izmena · Daniel Dumbravanu
45'
Corvinul Hunedoara
Gideon Uche Goodlad
Izmena · Andrej Fabry
50'
Corvinul Hunedoara
Ion Cararus
Žuti karton · Foul
57'
Corvinul Hunedoara
Daniel Pirvulescu
Žuti karton · Foul
63'
FC Voluntari
Matko Babić
Gol · Ion Gheorghe
72'
Corvinul Hunedoara
Sérgio Ribeiro
Izmena · Mario·Bratu
73'
Corvinul Hunedoara
Ángel Nahuel Gillard
Izmena · Renato Espinoza
80'
Corvinul Hunedoara
Ion Cararus
Gol · Andrej Fabry
81'
Corvinul Hunedoara
Emmanuel Yeboah
Izmena · Roger Rodrigues
81'
FC Voluntari
Marvin Schieb
Izmena · Nuno Miguel Santos Rodrigues
82'
FC Voluntari
Mihai Roman II
Izmena · Adi Marian Chică-Roșă
84'
FC Voluntari
Radu Crişan
Žuti karton · Argument
89'
Corvinul Hunedoara
Flavius iacob
Izmena · Constantin Dragos Albu
43%
Ball Possession
57%
18
Total Shots
15
7
Shots on Goal
3
11
Shots off Goal
7
0
Blocked Shots
5
13
Shots insidebox
12
5
Shots outsidebox
3
4
Corner Kicks
2
1
Offsides
1
18
Fouls
12
2
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
4
301
Total passes
393
231
Passes accurate
326
2.73
expected_goals
1.59
10
Free Kicks
17

Analiza tipova · Corvinul Hunedoara

Liga I · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · FC Voluntari

Liga I · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Nerešeno
X Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Corvinul Hunedoara kod kuće · FC Voluntari u gostima · Liga I 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
90,9%
Corvinul Hunedoara 83,3% (6) · FC Voluntari 100,0% (5)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
90,9%
Corvinul Hunedoara 83,3% (6) · FC Voluntari 100,0% (5)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
90,9%
Corvinul Hunedoara 83,3% (6) · FC Voluntari 100,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
90,9%
Corvinul Hunedoara 83,3% (6) · FC Voluntari 100,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
90,9%
Corvinul Hunedoara 83,3% (6) · FC Voluntari 100,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
90,9%
Corvinul Hunedoara 83,3% (6) · FC Voluntari 100,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
90,9%
Corvinul Hunedoara 83,3% (6) · FC Voluntari 100,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
90,9%
Corvinul Hunedoara 83,3% (6) · FC Voluntari 100,0% (5)
Bolji uzorak
TipCorvinul Hunedoara
kod kuće
FC Voluntari
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
81,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
81,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
81,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
81,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
81,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
63,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
54,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
45,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
45,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
45,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
45,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
36,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
18,2%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Corvinul Hunedoara

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: F. Maxim
Startna postava 11
21C. SanduG
13F. IacobD
18F. IlieD
30A. ManolacheD
10A. NeacșaD
23I. CărărușM
20Sérgio RibeiroM
99E. YeboahM
47G. Uche GoodladM
19N. PîrvulescuM
32A. GillardF
Klupa 11
8Constantin Dragoș AlbuM
16Gabriel ApurM
41M. BratuF
70R. DeaconuM
9R. EspinosaF
12A. FrânculescuG
22A. FábryM
14M. HayatuF
15M. IvančevićD
11Roger JunioM
5M. AbualnadiD

FC Voluntari

Formacija: 4-4-2 · Trener: Florin Pîrvu
Startna postava 11
31M. JurharG
5D. HaruţD
27R. CrişanD
6S. ČestićD
25D. KikiD
19M. SchiebM
40L. CvekM
8I. GheorgheM
11R. GuțeaM
10G. MerloiF
7M. RomanF
Klupa 8
30A. ȘuteuD
28B. ȘtefanM
99I. VencuF
22Nuno RodriguesM
4D. DumbrăvanuD
14A. ChioveanuG
29A. Chică-RoșăF
9M. BabićF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 09.10.2026. 3 min čitanja

Corvinul Hunedoara - FC Voluntari 3:2 analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 11. kola rumunske Liga I, na Michael Klein stadionu u Hunedorai odigrana je utakmica između Corvinul Hunedoara i FC Voluntari. Domaćin je slavio rezultatom 3:2, nakon što je na poluvremenu bilo 2:1. Meč je obeležilo pet golova, nekoliko žutih kartona i ukupno 20 događaja koji su uticali na tok susreta.

Tok utakmice

Već u 6. minutu Corvinul je došao do vođstva preko Sérgia Ribeira koji je realizovao penal. Voluntari su odgovorili u 26. minutu golom Lovra Cveka, koji je pogodak postigao nakon asistencije Ion Gheorghea. Samo dva minuta kasnije, domaći su ponovo stigli do prednosti golom Emmanuela Yeboaha, kome je asistirao Alexandru Neacsa.

Tokom prvog poluvremena, FC Voluntari su dobili dva žuta kartona - Metod Jurhar u 5. minutu zbog prekršaja i Merloi George Cristian u 30. minutu. Na poluvremenu su izvršene brojne izmene, naročito kod gostiju, koji su ušli sa tri nove igrača, dok je Corvinul izvršio jednu zamenu.

U drugom delu meča, u 50. i 57. minutu Corvinul je dobio dva žuta kartona preko igrača Ion Cararusa i Daniela Pirvulescua, oba zbog faulova. Voluntari su u 63. minutu preko Matka Babića, uz asistenciju Ion Gheorghea, izjednačili rezultat na 2:2.

U 80. minutu domaći su ponovo poveli golom Ion Cararusa, koji je iskoristio asistenciju Andreja Fabryja. Do kraja utakmice bilo je još nekoliko izmena na obe strane, a rezultat se nije menjao do kraja susreta.

Ključni momenti
  • 6' - Sérgio Ribeiro postiže gol sa penala za Corvinul.
  • 26' - Lovro Cvek postiže gol za FC Voluntari uz asistenciju Ion Gheorghea.
  • 28' - Emmanuel Yeboah donosi prednost Corvinulu nakon asistencije Alexandru Neacse.
  • 63' - Matko Babić izjednačuje za goste, asistencija Ion Gheorghe.
  • 80' - Ion Cararus postiže odlučujući gol za Corvinul, asistira Andrej Fabry.
  • Više žutih kartona kod oba tima, koji su uticali na disciplinu u igri.
  • Brojne izmene u oba tima u drugom poluvremenu, posebno kod FC Voluntari.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Corvinul Hunedoara 4-2-3-1 F. Maxim
FC Voluntari 4-4-2 Florin Pîrvu
Tim Broj Igrač Pozicija
Corvinul Hunedoara21C. SanduG
Corvinul Hunedoara13F. IacobD
Corvinul Hunedoara18F. IlieD
Corvinul Hunedoara30A. ManolacheD
Corvinul Hunedoara10A. NeacsaD
Corvinul Hunedoara23I. CararusM
Corvinul Hunedoara47G. Uche GoodladM
Corvinul Hunedoara99E. YeboahM
Corvinul Hunedoara20Sérgio RibeiroM
Corvinul Hunedoara19N. PîrvulescuM
Corvinul Hunedoara32A. GillardF
FC Voluntari31M. JurharG
FC Voluntari5D. HaruțD
FC Voluntari27R. CrișanD
FC Voluntari6S. ČestićD
FC Voluntari25D. KikiD
FC Voluntari19M. SchiebM
FC Voluntari40L. CvekM
FC Voluntari8I. GheorgheM
FC Voluntari11R. GușeaM
FC Voluntari10G. MerloiF
FC Voluntari7M. RomanF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession43%57%
Blocked Shots05
Corner Kicks42
Expected Goals (xG)2.731.59
Fouls1812
Free Kicks1017
Goalkeeper Saves14
Offsides11
Passes Accurate231326
Red Cards00
Shots Inside Box1312
Shots Off Goal117
Shots On Goal73
Shots Outside Box53
Total Passes301393
Total Shots1815
Yellow Cards23
Zaključak

Utakmica između Corvinul Hunedoara i FC Voluntari ponudila je pet golova i nekoliko ključnih trenutaka koji su odlučili pobednika. Iako je FC Voluntari imao veći posed lopte (57%) i preciznije dodavanja (326 tačnih od 393 ukupnih), Corvinul je imao viši broj šuteva na gol (7 prema 3) i ukupno više šuteva (18 prema 15), što se odrazilo i na konačni rezultat.

Corvinul je uspeo da iskoristi svoje šanse efikasnije, što potvrđuje i viši očekivani broj golova (xG 2.73 prema 1.59). Domaći su takođe imali više kornera (4 prema 2), dok je Voluntari imao više slobodnih udaraca (17 prema 10). Žuti kartoni nisu značajnije uticali na ishod, ali su ukazali na čvršću igru obe ekipe.

Izmene su bile učestale, naročito kod gostiju u pauzi i u drugom delu utakmice, što je pokazalo želju da se rezultat promeni, ali domaći su sačuvali prednost do kraja. Ova analiza ukazuje na to da je Corvinul uspeo da iskoristi svoje prilike i da je efikasnost u završnici bila ključ pobede u ovom susretu rumunske Liga I.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.