Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Cuiaba
0P 1N 4I
13. mesto · 47 bodova
Forma · São Bernardo
2P 1N 2I
10. mesto · 52 bodova
Golovi · Over 1.5
59% vs 82%
BTTS 35% / 65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
92,3%
model procena
Liga 88,8% n=339
Domaćin kod kuće 100,0% n=17
Gost u gostima 100,0% n=17
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
89,5%
model procena
Liga 87,3% n=339
Domaćin kod kuće 100,0% n=17
Gost u gostima 88,2% n=17
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,8%
model procena
Liga 81,4% n=339
Domaćin kod kuće 100,0% n=17
Gost u gostima 88,2% n=17
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
VIP 01.11.2026. 22:30
Cuiaba – São Bernardo
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Cuiaba – São Bernardo
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,5%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Cuiaba – São Bernardo
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
85,8%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 22:30
Cuiaba – São Bernardo
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
83,4%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 22:30
Cuiaba – São Bernardo
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
74,7%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 22:30
Cuiaba – São Bernardo
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
72,1%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Cuiaba – São Bernardo
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,3%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Cuiaba – São Bernardo
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,5%Detalji
VIP 01.11.2026. 22:30
Cuiaba – São Bernardo
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
85,8%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 36
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Arena Pantanal
Grad
Cuiaba

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Cuiaba
13. mesto · 47 bodova
São Bernardo
10. mesto · 52 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Cuiaba pobede
1
Nerešeno
0
São Bernardo pobede
12.07.2026.
São Bernardo - Cuiaba
Serie B
2:2
Utakmica 36. kola Serie B Brazila između Cuiabe i São Bernarda završena je rezultatom 1:2. Pregled ključnih događaja, formacija i statistike donosi dublji uvid u meč.
14'
São Bernardo
Fabrício Daniel
Gol · Lucas Fernandes
14'
São Bernardo
Fabrício Daniel
Gol · Lucas Fernandes
17'
São Bernardo
Marcão Silva
Žuti karton · Foul
17'
São Bernardo
Marcão Silva
Žuti karton · Foul
45'
São Bernardo
Jemerson
Izmena · Helder Maciel
45'
São Bernardo
Jemerson
Izmena · Helder Maciel
45+2'
Cuiaba
Calebe
Gol · David Miguel de Souza Arcanjo
45+5'
Cuiaba
Calebe
VAR
45+5'
Cuiaba
Calebe
VAR
56'
São Bernardo
Pedro Gabriel Pereira Lopes
Izmena · Felipe Garcia
56'
São Bernardo
Pedro Gabriel Pereira Lopes
Izmena · Felipe Garcia
56'
São Bernardo
Fabrício Daniel
Izmena · Daniel Davi Simão Roque
56'
São Bernardo
Fabrício Daniel
Izmena · Daniel Davi Simão Roque
58'
São Bernardo
Daniel Davi Simão Roque
Gol · Lucas Fernandes
58'
São Bernardo
Daniel Davi Simão Roque
Gol · Lucas Fernandes
65'
São Bernardo
Lucas Fernandes
Izmena · Breno Ruan Melo Almeida
65'
São Bernardo
Lucas Fernandes
Izmena · Breno Ruan Melo Almeida
70'
Cuiaba
Jean Dias da Costa
Izmena · Eliel Chrystian
70'
Cuiaba
Jean Dias da Costa
Izmena · Eliel Chrystian
70'
Cuiaba
Raul Lô Gonçalves
Izmena · Guilherme De Almeida Mansano
70'
Cuiaba
Raul Lô Gonçalves
Izmena · Guilherme De Almeida Mansano
70'
Cuiaba
Vinicius Peixoto
Izmena · Nathan Cruz da Silva Rosa
70'
Cuiaba
Vinicius Peixoto
Izmena · Nathan Cruz da Silva Rosa
78'
Cuiaba
Igor
Izmena · Pedro Carminatti Jacomin
78'
Cuiaba
Igor
Izmena · Pedro Carminatti Jacomin
81'
São Bernardo
Foguinho
Izmena · João Vitor Rodrigues Galdino
81'
São Bernardo
Foguinho
Izmena · João Vitor Rodrigues Galdino
86'
Cuiaba
Kauan Cristtyan Cabral do Carmo
Izmena · Eric Almeida de Melo
86'
Cuiaba
Kauan Cristtyan Cabral do Carmo
Izmena · Eric Almeida de Melo
87'
São Bernardo
Helder Maciel
Izmena · Augusto
87'
São Bernardo
Helder Maciel
Izmena · Augusto
57%
Ball Possession
43%
21
Total Shots
9
5
Shots on Goal
5
11
Shots off Goal
1
5
Blocked Shots
3
10
Shots insidebox
3
10
Shots outsidebox
6
6
Corner Kicks
3
1
Offsides
1
15
Fouls
4
0
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
4
553
Total passes
437
501
Passes accurate
365
1.2
expected_goals
1.27
3
Free Kicks
13

Analiza tipova · Cuiaba

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · São Bernardo

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Cuiaba kod kuće · São Bernardo u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%
Cuiaba 100,0% (17) · São Bernardo 100,0% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
94,1%
Cuiaba 100,0% (17) · São Bernardo 88,2% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
94,1%
Cuiaba 100,0% (17) · São Bernardo 88,2% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
88,2%
Cuiaba 94,1% (17) · São Bernardo 82,4% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
88,2%
Cuiaba 94,1% (17) · São Bernardo 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,4%
Cuiaba 82,4% (17) · São Bernardo 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,4%
Cuiaba 82,4% (17) · São Bernardo 82,4% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
82,4%
Cuiaba 82,4% (17) · São Bernardo 82,4% (17)
Bolji uzorak
TipCuiaba
kod kuće
São Bernardo
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
100,0%
uzorak 17
100,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
94,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
94,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
88,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
88,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
82,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
82,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
82,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
82,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
88,2%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
79,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
79,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
76,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
70,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
73,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
70,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
70,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
67,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
67,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
64,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
64,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
76,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
64,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
64,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
64,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
64,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
61,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
61,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
58,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
58,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
58,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
35,3%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
64,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
47,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
41,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
35,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
41,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
41,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
38,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno
X Ceo meč
41,2%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
35,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
32,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
29,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
29,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
32,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
32,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
47,1%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
29,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
26,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
35,3%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
20,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
11,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
8,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
8,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
5,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
5,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
5,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 17
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Cuiaba

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Eduardo Barros
Startna postava 11
1João CarlosG
13João BassoD
5CalebeD
4Vitor MendesD
2Igor InocêncioM
30RaulM
20David MiguelM
36LorenzoM
41KauanM
77Jean DiasM
29Vinicius PeixotoF
Klupa 12
91LuisãoD
99Nathan Cruz da Silva RosaF
23Marcos JúniorM
11ElielF
53WeversonM
26Joao SilvaD
39Guilherme MansanoF
14EricD
97Luiz OtávioM
12BusattoG
22Pedro Carminatti JacominM
50Pedro Felipetto Colen BarcellosM

São Bernardo

Formacija: 3-4-3 · Trener: Vinícius Bergantin
Startna postava 11
1Alex AlvesG
77MarcãoD
35JemersonD
90LuizãoD
21Hugo SanchesM
8FoguinhoM
14Lucas LimaM
6ParáM
31Lucas FernandesF
10Fabrício DanielF
29PedrinhoF
Klupa 12
27EchaporãF
9Felipe GarciaF
42HyoranM
22Léo LangG
33Mário SérgioD
97AugustoD
3HélderD
30BreninhoM
36João Vitor Rodrigues GaldinoM
37D. DaviF
12Júnior OliveiraG
89Daniel AmorimF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 3 min čitanja

Cuiaba - São Bernardo 1:2, Serie B Brazil 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 36. kola brazilske Serie B za sezonu 2026, na stadionu Arena Pantanal u Cuiabi odigran je meč između domaće ekipe Cuiaba i gostiju iz São Bernarda. Utakmica je završena rezultatom 1:2 u korist gostiju, što je donelo važan ishod u ovom delu sezone.

Tok utakmice

Prvi pogodak na meču postigao je São Bernardo već u 14. minutu preko Fabrícia Daniela, kome je asistirao Lucas Fernandes. Samo tri minuta kasnije, u 17. minutu, Marcão Silva iz São Bernarda dobio je žuti karton zbog prekršaja, što je bio jedini karton na utakmici. Pred kraj prvog poluvremena, u 45. minutu, došlo je do izmene u timu São Bernarda kada je Jemerson ušao u igru umesto Heldera Maciela.

U drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, u 45+2. minutu, Calebe je smanjio rezultat za Cuiabu nakon dodavanja Davida Miguela de Souza Arcanja. Ovaj gol je potvrđen posle VAR provere u 45+5. minutu.

U nastavku utakmice, u 56. minutu, São Bernardo je izvršio dve izmene: Pedro Gabriel Pereira Lopes je ušao umesto Felipa Garcije, dok je Fabrício Daniel zamenio Daniela Davija Simão Roquea. Ipak, samo dva minuta kasnije, u 58. minutu, Daniel Davi Simão Roque je postigao gol za goste nakon asistencije Lucasa Fernandesa, čime je vratio prednost São Bernarda.

U 65. minutu, još jedna izmena u São Bernardu, Lucas Fernandes je ušao umesto Breno Ruana Melo Almeide. Sa druge strane, Cuiaba je u 70. minutu napravila tri izmene: Jean Dias da Costa ušao je umesto Eliela, Raul Lô Gonçalves zamenio je Guilherme De Almeida Mansanoa, a Vinicius Peixoto ušao je umesto Nathana Cruza da Silve Rose.

Kasnije, u 78. minutu, Igor je ušao u igru umesto Pedra Carminattija Jacomina za Cuiabu, dok je São Bernardo u 81. minutu izvršio petu izmenu kada je Foguinho ušao umesto João Vitor Rodrigues Galdina. U 86. minutu, Kauan Cristtyan Cabral do Carmo zamenio je Erica Almeidu de Meloa u timu Cuiaba, a u 87. minutu Helder Maciel ušao je umesto Augusta za São Bernardo.

Ključni momenti
  • 14' - Fabrício Daniel postiže prvi gol za São Bernardo uz asistenciju Lucasa Fernandesa.
  • 17' - Marcão Silva dobija žuti karton zbog prekršaja.
  • 45+2' - Calebe smanjuje rezultat za Cuiabu, gol potvrđen VAR-om u 45+5'.
  • 58' - Daniel Davi Simão Roque postiže gol za São Bernardo, asistira Lucas Fernandes.
  • Više izmena u drugom poluvremenu koje su uticale na dinamiku utakmice.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Cuiaba 3-4-2-1 Eduardo Barros
São Bernardo 3-4-3 Vinícius Bergantin
Tim Broj Igrač Pozicija
Cuiaba1João CarlosG
Cuiaba13João BassoD
Cuiaba5CalebeD
Cuiaba4Vitor MendesD
Cuiaba2Igor InocêncioM
Cuiaba30RaulM
Cuiaba20David MiguelM
Cuiaba36LorenzoM
Cuiaba41KauanM
Cuiaba77Jean DiasM
Cuiaba29Vinicius PeixotoF
São Bernardo1Alex AlvesG
São Bernardo77MarcãoD
São Bernardo35JemersonD
São Bernardo90LuizãoD
São Bernardo21Hugo SanchesM
São Bernardo8FoguinhoM
São Bernardo14Lucas LimaM
São Bernardo6ParáM
São Bernardo31Lucas FernandesF
São Bernardo10Fabrício DanielF
São Bernardo29PedrinhoF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession57%43%
Blocked Shots43
Corner Kicks63
Expected Goals (xG)1.21.27
Fouls154
Free Kicks313
Goalkeeper Saves34
Offsides11
Passes accurate502363
Red Cards00
Shots inside box103
Shots off Goal111
Shots on Goal55
Shots outside box106
Total passes552434
Total Shots209
Yellow Cards01
Zaključak

Utakmica između Cuiabe i São Bernarda na Arena Pantanal donela je dinamičan susret sa ukupno tri gola i brojnim izmenama koje su uticale na tok igre. Gostujući tim je uspeo da ostvari pobedu rezultatom 2:1, uprkos manjem posedovanju lopte i manjem broju ukupnih šuteva. Statistički podaci pokazuju da je Cuiaba imala veći broj preciznih dodavanja i ukupnih šuteva, dok je São Bernardo bio efikasniji u realizaciji svojih prilika. Razlika u broju prekršaja i slobodnih udaraca ukazuje na drugačiji stil igre timova. Ova analiza pruža detaljan uvid u događaje i statistiku utakmice, bez dodatnih interpretacija ili prognoza.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.