Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · SV Darmstadt 98
2P 0N 3I
14. mesto · 7 bodova
Forma · Energie Cottbus
1P 2N 2I
8. mesto · 8 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 100%
BTTS 75% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 0
0 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
72,7%
model procena
Liga 71,4% n=63
Domaćin kod kuće 75,0% n=4
Gost u gostima 100,0% n=4
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 10.10.2026. 13:00
SV Darmstadt 98 – Energie Cottbus
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
72,7%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Merck-Stadion am Böllenfalltor
Grad
Darmstadt

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

SV Darmstadt 98
14. mesto · 7 bodova
Energie Cottbus
8. mesto · 8 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 0 završenih utakmica

Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi

U 7. kolu 2. Bundeslige, SV Darmstadt 98 je na svom terenu savladao Energie Cottbus rezultatom 3:1. Pogledajte detaljnu statistiku i formacije oba tima.
4'
Energie Cottbus
Justin Butler
Gol · King Samuel Manu
36'
SV Darmstadt 98
Noah Weisshaupt
Gol · Lee Ho-Jae
45'
Energie Cottbus
Christian Kinsombi
Izmena · Lucas Copado
45+1'
Energie Cottbus
Christian Kinsombi
Žuti karton · Foul
55'
Energie Cottbus
Axel Borgmann
Izmena · fousseny doumbia
62'
SV Darmstadt 98
Milan Smit
Žuti karton · Foul
63'
Energie Cottbus
Justin Butler
Žuti karton · Argument
64'
SV Darmstadt 98
Nicolas Verkooijen
Izmena · Hiroki Akiyama
65'
SV Darmstadt 98
Lee Ho-Jae
Izmena · Lance Duijvestijn
69'
Energie Cottbus
Leonardo Bittencourt
Izmena · Dominik Pelivan
69'
Energie Cottbus
Moritz Hannemann
Izmena · Dmytro Bogdanov
74'
SV Darmstadt 98
Marco Richter
Izmena · Fynn-Luca Lakenmacher
74'
SV Darmstadt 98
William Mikelbrencis
Izmena · Yannik Luhrs
77'
SV Darmstadt 98
Aleksandar Vukotić
Gol · Lance Duijvestijn
80'
SV Darmstadt 98
Noah Weisshaupt
Žuti karton · Foul
80'
Energie Cottbus
Tolcay Cigerci
Žuti karton · Argument
81'
Energie Cottbus
Lukas Michelbrink
Izmena · Jannis Boziaris
85'
SV Darmstadt 98
Lance Duijvestijn
Žuti karton · Foul
88'
SV Darmstadt 98
Yannik Luhrs
Gol · Raoul Petretta
88'
Energie Cottbus
Claus-Dieter Wollitz
Žuti karton · Dissent
90+2'
SV Darmstadt 98
Noah Weisshaupt
Izmena · Yosuke Furukawa
43%
Ball Possession
57%
16
Total Shots
10
7
Shots on Goal
6
5
Shots off Goal
3
4
Blocked Shots
1
13
Shots insidebox
5
3
Shots outsidebox
5
7
Corner Kicks
8
1
Offsides
2
12
Fouls
10
3
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
5
Goalkeeper Saves
4
343
Total passes
468
273
Passes accurate
390
1.42
expected_goals
1.49
10
Free Kicks
11

Analiza tipova · SV Darmstadt 98

2. Bundesliga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Energie Cottbus

2. Bundesliga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

SV Darmstadt 98 kod kuće · Energie Cottbus u gostima · 2. Bundesliga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%
SV Darmstadt 98 100,0% (4) · Energie Cottbus 100,0% (4)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
SV Darmstadt 98 100,0% (4) · Energie Cottbus 100,0% (4)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%
SV Darmstadt 98 75,0% (4) · Energie Cottbus 100,0% (4)
Srednji uzorak
Ukupno golova 3+
87,5%
SV Darmstadt 98 75,0% (4) · Energie Cottbus 100,0% (4)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
87,5%
SV Darmstadt 98 75,0% (4) · Energie Cottbus 100,0% (4)
Srednji uzorak
Više od 2,5 gola
87,5%
SV Darmstadt 98 75,0% (4) · Energie Cottbus 100,0% (4)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
87,5%
SV Darmstadt 98 75,0% (4) · Energie Cottbus 100,0% (4)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
87,5%
SV Darmstadt 98 75,0% (4) · Energie Cottbus 100,0% (4)
Srednji uzorak
TipSV Darmstadt 98
kod kuće
Energie Cottbus
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
25,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

SV Darmstadt 98

Formacija: 4-4-2 · Trener: Florian Kohfeldt
Startna postava 11
1M. SchuhenG
25W. MikelbrencisD
6P. PfeifferD
20A. VukoticD
18R. PetrettaD
5M. RichterM
17K. KlefischM
10N. VerkooijenM
7N. WeisshauptM
9Lee Ho-JaeF
36M. SmitF
Klupa 9
30A. BrunstG
49Y. LuhrsD
3F. KleinhanslD
22L. KehlM
41L. DuijvestijnM
16H. AkiyamaM
19F. LakenmacherF
11I. El KadiriF
44Y. FurukawaF

Energie Cottbus

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Claus-Dieter Wollitz
Startna postava 11
1M. LotkaG
3H. RorigD
2K. ManuD
21L. ErleinD
20A. BorgmannD
32L. BittencourtM
8L. MichelbrinkM
11M. HannemannM
10T. CigerciM
7C. KinsombiM
31J. ButlerF
Klupa 9
29K. KratzschG
23F. DoumbiaD
16R. MaloneD
4T. CampulkaD
6J. HofmannM
5D. PelivanM
19J. BoziarisM
9L. CopadoF
13D. BogdanovF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 11.10.2026. 2 min čitanja

Darmstadt 3:1 Energie Cottbus - 2. Bundesliga analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 7. kola 2. Bundeslige odigrana je utakmica između SV Darmstadt 98 i Energie Cottbusa na stadionu Merck-Stadion am Böllenfalltor u Darmstadtu. Domaći tim je ostvario pobedu rezultatom 3:1, nakon što su na poluvremenu oba tima postigla po jedan gol.

Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession 43% 57%
Blocked Shots 4 1
Corner Kicks 7 8
Expected Goals (xG) 1.42 1.49
Fouls 12 10
Free Kicks 10 11
Goalkeeper Saves 5 4
Offsides 1 2
Passes accurate 273 390
Red Cards 0 0
Shots insidebox 13 5
Shots off Goal 5 3
Shots on Goal 7 6
Shots outsidebox 3 5
Total passes 343 468
Total Shots 16 10
Yellow Cards 3 3
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
SV Darmstadt 98 4-4-2 F. Kohfeldt
Energie Cottbus 4-2-3-1 C. Wollitz
Tim Broj Igrač Pozicija
SV Darmstadt 981M. SchuhenG
SV Darmstadt 9825W. MikelbrencisD
SV Darmstadt 986P. PfeifferD
SV Darmstadt 9820A. VukotićD
SV Darmstadt 9818R. PetrettaD
SV Darmstadt 985M. RichterM
SV Darmstadt 9810N. VerkooijenM
SV Darmstadt 9817K. KlefischM
SV Darmstadt 987N. WeißhauptM
SV Darmstadt 989Lee Ho-JaeF
SV Darmstadt 9836M. SmitF
Energie Cottbus1M. LotkaG
Energie Cottbus3H. RorigD
Energie Cottbus2K. ManuD
Energie Cottbus21Luca ErleinD
Energie Cottbus20A. BorgmannD
Energie Cottbus32L. BittencourtM
Energie Cottbus8Lukas MichelbrinkM
Energie Cottbus10T. CiğerciM
Energie Cottbus11M. HannemannM
Energie Cottbus7C. KinsombiM
Energie Cottbus31J. ButlerF
Zaključak

Utakmica između SV Darmstadt 98 i Energie Cottbusa donela je zanimljiv preokret u drugom poluvremenu, gde je domaći tim uspeo da postigne dva gola više i dođe do pobede od 3:1. Statistički podaci ukazuju na to da je gostujući tim imao nešto veći posed lopte (57% naspram 43%) i precizniji broj dodavanja, ali je Darmstadt imao znatno više šuteva, naročito unutar kaznenog prostora (13 prema 5), što je verovatno doprinelo konačnom rezultatu. Obe ekipe su pokazale sličan nivo agresivnosti i disciplinovanosti sa po tri žuta kartona i bez isključenja. Formacije su bile različite, sa Darmstadtom u 4-4-2 sistemu i Energie Cottbusom u 4-2-3-1, što je odrazilo na stil igre oba tima. Bez detaljnijih podataka o događajima na utakmici, teško je preciznije analizirati tok meča, ali statistika jasno pokazuje da je Darmstadt iskoristio svoje šanse efikasnije i ostvario važnu pobedu na domaćem terenu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.