Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Defensor Sporting
1P 1N 3I
11. mesto · 39 bodova
Forma · Penarol
1P 3N 1I
1. mesto · 65 bodova
Golovi · Over 1.5
67% vs 53%
BTTS 50% / 29% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 9
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Defensor Sporting 83,3% · Penarol 82,4%
82,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Torneo Intermedio - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Luis Franzini
Grad
Montevideo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Defensor Sporting
11. mesto · 39 bodova
Penarol
1. mesto · 65 bodova
Utakmica Defensor Sporting - Penarol donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División - Apertura, Uruguay.
46'
Penarol
E. Remedi
Izmena · Jesus Trindade
46'
Penarol
G. Togni
Izmena · L. Umpierrez
46'
Penarol
F. Batista
Izmena · M. Arezo
48'
Penarol
M. Arezo
Gol iz penala
52'
Defensor Sporting
Guillermo De los Santos
Žuti karton
58'
Penarol
Eduardo Darias
Žuti karton
64'
Penarol
E. Gularte
Izmena · M. Lemos
70'
Defensor Sporting
G. Rodriguez
Izmena · B. Lozano
71'
Penarol
L. Angulo
Izmena · J. Cabrera
76'
Defensor Sporting
Francisco Sorondo
Žuti karton
80'
Penarol
Brian Barboza
Žuti karton
81'
Defensor Sporting
Brian Lozano
Žuti karton
81'
Defensor Sporting
G. Barrios
Izmena · L. Navarro
84'
Defensor Sporting
A. Torterolo
Izmena · F. Castro
84'
Defensor Sporting
N. Wunsch
Izmena · E. Alonso
85'
Penarol
Matías Arezo
Žuti karton
87'
Penarol
Diego Laxalt
Žuti karton
90'
Penarol
D. Laxalt
Gol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Defensor Sporting

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
18 13 5 72,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Penarol

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Defensor Sporting kod kuće · Penarol u gostima · Primera División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,9%
Defensor Sporting 83,3% (18) · Penarol 82,4% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,7%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Penarol 94,1% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
85,7%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Penarol 94,1% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
82,9%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Penarol 88,2% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
82,9%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Penarol 88,2% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
82,9%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Penarol 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
77,1%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Penarol 76,5% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
77,1%
Defensor Sporting 72,2% (18) · Penarol 82,4% (17)
Bolji uzorak
TipDefensor Sporting
kod kuće
Penarol
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
82,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
94,1%
uzorak 17
85,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
94,1%
uzorak 17
85,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
88,2%
uzorak 17
82,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
88,2%
uzorak 17
82,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
88,2%
uzorak 17
82,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
77,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
77,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
74,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
74,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
66,7%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
74,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
71,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
71,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
71,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
82,4%
uzorak 17
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
68,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
68,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
62,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
65,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
65,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
76,5%
uzorak 17
65,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
62,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
62,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
55,6%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
60,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
60,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
54,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 18
70,6%
uzorak 17
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
54,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 18
52,9%
uzorak 17
51,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
61,1%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
54,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
61,1%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
54,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
48,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
48,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
64,7%
uzorak 17
54,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
45,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
60,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
61,1%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
51,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
48,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
48,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
45,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
48,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
48,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
48,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
41,2%
uzorak 17
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
40,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
37,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
37,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
40,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
40,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
34,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
34,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
34,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
42,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
40,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
37,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
37,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
31,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
31,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
34,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
34,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
31,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
31,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
31,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
31,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
28,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
28,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
28,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
25,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
25,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
25,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
22,2%
uzorak 18
58,8%
uzorak 17
40,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
35,3%
uzorak 17
28,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
29,4%
uzorak 17
25,7%
Nerešeno
X Ceo meč
22,2%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
22,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
31,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
28,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
28,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
28,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
28,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
25,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
25,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
25,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
25,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
25,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
25,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
22,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
22,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
22,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
22,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
22,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
22,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
22,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
20,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
47,1%
uzorak 17
31,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
20,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
20,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 18
23,5%
uzorak 17
20,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
17,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 18
17,7%
uzorak 17
17,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
20,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
17,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
14,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
11,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
17,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
14,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
11,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
11,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
11,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
11,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
11,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
8,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
8,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
8,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
8,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,9%
uzorak 17
8,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
11,8%
uzorak 17
8,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 17
5,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
0,0%
uzorak 17
5,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
0,0%
uzorak 17
2,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
0,0%
uzorak 17
2,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
0,0%
uzorak 17
2,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
0,0%
uzorak 17
2,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
0,0%
uzorak 17
2,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
0,0%
uzorak 17
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Defensor Sporting

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Roman Cuello
Startna postava 11
12K. DawsonG
4G. Rodriguez
14F. SorondoD
3G. De los SantosD
15A. FrugoneD
6M. AmaroM
5G. BarriosM
11L. AgazziD
8N. WunschM
22A. TorteroloM
26B. MontenegroF
Klupa 10
1L. MachadoG
20M. CaballeroD
25D. AbellaD
30E. CuelloM
33S. BruschiF
27Juan JorgeM
7B. LozanoM
77F. CastroM
18E. AlonsoF
28L. NavarroF

Penarol

Formacija: 4-3-3 · Trener: Diego Aguirre
Startna postava 11
29W. AguerreG
36B. BarbozaD
4E. GularteD
6L. FerreiraD
27Lucas HernandezD
13E. DariasM
5E. RemediM
93D. LaxaltM
77L. AnguloM
9F. BatistaF
23G. TogniM
Klupa 10
1S. BritosG
2F. EscobarD
3M. LemosD
14K. RodriguezD
18G. Barbas
21Jesus TrindadeM
32L. UmpierrezM
7J. CabreraM
19M. ArezoF
99A. HernandezF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.