Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Penarol
3P 2N 0I
1. mesto · 63 bodova
Forma · Progreso
2P 1N 2I
16. mesto · 29 bodova
Golovi · Over 1.5
94% vs 63%
BTTS 76% / 44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
9 — 1 — 0
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
87,4%
model procena
Liga 87,8% n=245
Domaćin kod kuće 87,5% n=16
Gost u gostima 93,3% n=15
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
VIP 10.10.2026. 23:30
Penarol – Progreso
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,4%Detalji
VIP 10.10.2026. 23:30
Penarol – Progreso
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Centenario
Grad
Montevideo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Penarol
1. mesto · 63 bodova
Progreso
16. mesto · 29 bodova
Utakmica Penarol - Progreso donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División, Uruguay.
5'
Progreso
Marco Antonio Saravia
Izmena · hernan carroso
26'
Progreso
nahuel lopez
Gol
46'
Penarol
Roberto Fernández
Izmena · Abel Hernández
46'
Penarol
nahuel herrera
Izmena · Ignacio alegre
58'
Penarol
Cristian Jaime
Žuti karton
61'
Penarol
leandro umpierrez
Izmena · eduardo darias
70'
Progreso
Ayrton Cougo
Izmena · Gastón Silva
70'
Progreso
Maximiliano Juambeltz
Izmena · Matteo copelotti
71'
Penarol
Thiago Espinosa
Izmena · Lucas Hernández
76'
Penarol
eduardo darias
Žuti karton
78'
Penarol
Cristian Jaime
Izmena · Franco González
83'
Progreso
Agustín Ocampo
Izmena · Santino Bruschi
83'
Progreso
Facundo De Leon
Izmena · Agustin Codagnone
90+2'
Penarol
Abel Hernández
Gol
61%
Ball Possession
39%
22
Total Shots
10
6
Shots on Goal
6
16
Shots off Goal
4
0
Blocked Shots
0
4
Corner Kicks
2
2
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
0
Free Kicks
0

Analiza tipova · Penarol

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Progreso

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Penarol kod kuće · Progreso u gostima · Primera División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,3%
Penarol 87,5% (16) · Progreso 93,3% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,1%
Penarol 87,5% (16) · Progreso 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
83,9%
Penarol 81,3% (16) · Progreso 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
80,6%
Penarol 81,3% (16) · Progreso 80,0% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
80,6%
Penarol 81,3% (16) · Progreso 80,0% (15)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
84,8%
Penarol 76,5% (17) · Progreso 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,8%
Penarol 76,5% (17) · Progreso 87,5% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
83,9%
Penarol 93,8% (16) · Progreso 73,3% (15)
Bolji uzorak
TipPenarol
kod kuće
Progreso
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
93,3%
uzorak 15
90,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
87,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
83,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
81,3%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
80,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
80,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
93,8%
uzorak 16
84,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
81,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
93,8%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
83,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
93,8%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
83,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
77,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
77,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
77,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
86,7%
uzorak 15
77,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
77,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
75,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
80,0%
uzorak 15
71,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
67,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
64,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
64,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
93,8%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
77,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
77,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
74,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
61,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
61,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
58,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
71,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
67,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
53,3%
uzorak 15
67,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
60,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
61,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
61,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
73,3%
uzorak 15
61,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
64,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
61,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
61,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
51,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
48,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
57,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
51,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
43,8%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
45,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
58,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
75,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
58,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
54,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
51,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
51,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
48,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
45,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
54,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
54,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
51,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
48,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
48,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
35,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 15
35,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
48,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
42,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
48,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
48,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
48,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
38,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
38,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
35,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
35,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
32,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
45,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 15
45,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
41,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
36,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
32,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
41,9%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
41,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
38,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
35,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
32,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
32,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
32,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
29,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
29,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
29,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
25,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
25,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
38,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
24,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,8%
uzorak 16
26,7%
uzorak 15
22,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
19,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
29,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
22,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
22,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
22,6%
Nerešeno
X Ceo meč
18,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
16,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
16,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
16,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
60,0%
uzorak 15
35,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
29,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
46,7%
uzorak 15
29,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
18,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
20,0%
uzorak 15
16,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
13,3%
uzorak 15
12,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
22,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
16,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
16,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
12,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
9,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
22,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
40,0%
uzorak 15
22,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
12,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
12,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,7%
uzorak 15
6,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
5,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 15
3,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 15
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 15
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Penarol

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Diego Aguirre
Startna postava 11
29W. AguerreG
6L. FerreiraD
2G. PezzellaD
34N. HerreraD
7J. CabreraF
5E. RemediD
8N. FernandezM
26T. N. Espinosa DovatD
11C. JaimeF
32L. UmpierrezF
19M. ArezoF
Klupa 10
1S. BritosG
3M. LemosD
27Lucas HernandezD
28I. AlegreD
13E. DariasM
21Jesus TrindadeM
80F. GonzalezM
9F. BatistaF
33J. RodriguezF
99A. HernandezF

Progreso

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Tabare Silva
Startna postava 11
1R. BacchiaG
24E. AlvarezD
15M. MartinF
6M. SaraviaD
40A. CougoD
5A. PinheiroM
25R. CristobalM
17F. De LeonF
10N. LopezF
7A. OcampoF
8M. JuambeltzF
Klupa 10
12L. FernandezG
18G. SilvaM
2S. Cardozo CoitinhoD
21S. BruschiM
13H. CarrosoD
30A. CodagnoneM
26J. Pablo Oliva
20G. Silva
27G. SilvaD
23M. CopelottiF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.