Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Deportes Limache
2P 1N 2I
6. mesto · 34 bodova
Forma · Palestino
2P 1N 2I
5. mesto · 37 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 75%
BTTS 36% / 58% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 5
6 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PAO Ceo meč
Domaćin ili gost
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,1%
model procena
Liga 78,6% n=182
Domaćin kod kuće 90,9% n=11
Gost u gostima 91,7% n=12
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
VIP 12.10.2026. 01:00
Deportes Limache – Palestino
Tip: Domaćin ili gost
85,1%Detalji
VIP 12.10.2026. 01:00
Deportes Limache – Palestino
Tip: Domaćin ili gost
85,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 24
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Gustavo Ocaranza
Grad
Limache

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Deportes Limache
6. mesto · 34 bodova
Palestino
5. mesto · 37 bodova
U 24. kolu chilenske Primere Deportes Limache i Palestino odigrali su nerešeno 2:2 na stadionu Estadio Gustavo Ocaranza u Limacheu. Pregled ključnih događaja, statistika i formacije.
43'
Palestino
Marcelo Eggel
Žuti karton · Foul
43'
Palestino
M. Eggel
Žuti karton · Foul
45'
Deportes Limache
Vicente Álvarez
Izmena · Leonardo Valencia
45+3'
Deportes Limache
Gonzalo Sosa
Gol
45+3'
Deportes Limache
G. Sosa
Gol
46'
Deportes Limache
V. Alvarez
Izmena · L. Valencia Rossel
53'
Palestino
Sebastian Gallegos
Gol · Gonzalo Tapia
53'
Palestino
S. Gallegos
Gol · G. Tapia Paez
55'
Deportes Limache
Gonzalo Sosa
Gol · Leonardo Valencia
55'
Deportes Limache
G. Sosa
Gol · L. Valencia Rossel
66'
Palestino
Marcelo Eggel
Izmena · Jonathan Benítez
66'
Palestino
M. Eggel
Izmena · J. Benitez
73'
Palestino
Ronnie Fernández
Gol · Jonathan Benítez
73'
Palestino
R. Fernandez
Gol · J. Benitez
78'
Palestino
Gonzalo Tapia
Izmena · Francisco Montes
78'
Palestino
G. Tapia Paez
Izmena · F. T. Montes Romero
78'
Palestino
Bryan Carrasco
Izmena · Jose Bizama
79'
Palestino
B. Carrasco
Izmena · J. Bizama
90+2'
Palestino
C. Munder
Izmena · I. Alegria
90+2'
Palestino
S. Gallegos
Izmena · N. Meza
46%
Ball Possession
54%
10
Total Shots
14
4
Shots on Goal
3
5
Shots off Goal
7
1
Blocked Shots
4
7
Shots insidebox
6
3
Shots outsidebox
8
3
Corner Kicks
4
1
Offsides
1
7
Fouls
12
0
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
2
413
Total passes
477
318
Passes accurate
399
1.62
expected_goals
1.29
9
Free Kicks
7

Analiza tipova · Deportes Limache

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 10 1 90,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Palestino

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Deportes Limache kod kuće · Palestino u gostima · Primera División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
91,3%
Deportes Limache 90,9% (11) · Palestino 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
87,0%
Deportes Limache 90,9% (11) · Palestino 83,3% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
87,0%
Deportes Limache 90,9% (11) · Palestino 83,3% (12)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,0%
Deportes Limache 90,9% (11) · Palestino 83,3% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,6%
Deportes Limache 81,8% (11) · Palestino 83,3% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,6%
Deportes Limache 81,8% (11) · Palestino 83,3% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,0%
Deportes Limache 100,0% (11) · Palestino 75,0% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,0%
Deportes Limache 100,0% (11) · Palestino 75,0% (12)
Bolji uzorak
TipDeportes Limache
kod kuće
Palestino
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
91,7%
uzorak 12
91,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
90,9%
uzorak 11
83,3%
uzorak 12
87,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
90,9%
uzorak 11
83,3%
uzorak 12
87,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
90,9%
uzorak 11
83,3%
uzorak 12
87,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
83,3%
uzorak 12
82,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,8%
uzorak 11
83,3%
uzorak 12
82,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 11
75,0%
uzorak 12
87,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 11
75,0%
uzorak 12
87,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
90,9%
uzorak 11
75,0%
uzorak 12
82,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
90,9%
uzorak 11
75,0%
uzorak 12
82,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
75,0%
uzorak 12
82,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
75,0%
uzorak 12
73,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
66,7%
uzorak 12
78,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
66,7%
uzorak 12
73,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
66,7%
uzorak 12
73,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
72,7%
uzorak 11
66,7%
uzorak 12
69,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
66,7%
uzorak 12
69,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
66,7%
uzorak 12
69,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
75,0%
uzorak 12
69,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
75,0%
uzorak 12
69,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
66,7%
uzorak 12
65,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
90,9%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
73,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
69,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
69,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
69,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
69,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
69,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
65,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
65,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
65,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
60,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
60,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
60,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
60,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
75,0%
uzorak 12
65,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
65,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
65,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
81,8%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
65,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
60,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
60,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
60,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
56,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
56,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
54,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
52,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
52,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
66,7%
uzorak 12
56,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
45,5%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
47,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
45,5%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
47,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
56,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
63,6%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
52,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
52,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
52,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
52,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
54,6%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
47,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
47,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
47,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
47,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
43,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
66,7%
uzorak 12
52,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
36,4%
uzorak 11
66,7%
uzorak 12
52,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
47,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
47,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
47,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
36,4%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
47,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
43,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
39,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
36,4%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
39,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
39,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
39,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
39,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
47,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
63,6%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
47,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
47,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
43,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
43,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
43,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
43,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
43,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
43,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
34,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
34,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
34,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
34,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
58,3%
uzorak 12
43,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
34,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
30,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
30,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
43,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
43,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
39,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
39,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
39,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
45,5%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
34,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
45,5%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
34,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
30,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
30,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
30,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
30,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
30,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
30,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
30,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
30,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
30,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
26,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
26,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
50,0%
uzorak 12
34,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
30,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
30,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
30,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
41,7%
uzorak 12
30,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
26,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
34,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
34,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
45,5%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
30,4%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
27,3%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
21,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
21,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
21,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
21,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,2%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
17,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
17,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
17,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
17,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,2%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
17,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,2%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
17,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
17,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
17,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
17,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
17,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9,1%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
17,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
13,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9,1%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
13,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
13,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
16,7%
uzorak 12
13,0%
Nerešeno
X Ceo meč
9,1%
uzorak 11
8,3%
uzorak 12
8,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
8,3%
uzorak 12
8,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
8,3%
uzorak 12
8,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
8,3%
uzorak 12
8,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
17,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
33,3%
uzorak 12
17,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
13,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
25,0%
uzorak 12
13,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
0,0%
uzorak 12
13,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
0,0%
uzorak 12
8,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
8,3%
uzorak 12
4,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
8,3%
uzorak 12
4,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 12
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Deportes Limache

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: V. Rivero
Startna postava 11
17C. GonzálezG
33D. EscobarD
2A. AguirreD
24A. ParotD
11Javier RojasD
27T. GallettoM
6C. FuentesM
15V. ÁlvarezM
16J. MenesesM
19D. CastroM
9G. SosaF
Klupa 9
5A. AlfonzoD
7C. MoralesD
21F. MoyaM
10L. ValenciaM
14H. MartínezM
32V. CárcamoM
1M. BórquezG
26M. ArturiaF
3B. MolinaD

Palestino

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: G. Farré
Startna postava 11
25S. PérezG
7B. CarrascoD
2V. EspinozaD
3E. RocoD
28D. ZúñigaD
5D. GlabyM
18S. GallegosM
17M. EggelM
20G. TapiaM
27C. MunderM
9R. FernándezF
Klupa 9
21M. ArayaF
11J. BenítezF
16J. BizamaD
4A. CezaD
23J. LeónD
8N. MezaM
15F. MontesM
30I. AlegriaF
1S. SalasG

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 3 min čitanja

Deportes Limache i Palestino remizirali 2:2 u 24. kolu chilenske Primere

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 24. kola chilenske Primera División, utakmica između Deportes Limache i Palestino završena je rezultatom 2:2. Duel je odigran 11. oktobra 2026. godine na stadionu Estadio Gustavo Ocaranza u Limacheu, a sudiju je predvodio Francisco Gilabert. Obe ekipe su podelile bodove u zanimljivom susretu sa četiri gola i nekoliko značajnih događaja.

Tok utakmice

Utakmica je donela uzbudljiv razvoj događaja, sa golovima koji su padali u ključnim momentima. Prvi gol postigao je domaći Gonzalo Sosa u 45+3. minutu, neposredno pred kraj prvog poluvremena, čime je Deportes Limache poveo sa 1:0. U drugom poluvremenu, Palestino je brzo odgovorio golom Sebastiana Gallegosa u 53. minutu, kome je asistirao Gonzalo Tapia.

Deportes Limache je ponovo došao u vođstvo u 55. minutu, kada je Gonzalo Sosa postigao svoj drugi gol na utakmici, ovog puta uz asistenciju Leonarda Valencije. Međutim, Palestino nije odustajao i uspeo je da izjednači u 73. minutu golom Ronnieja Fernándeza, kome je asistirao Jonathan Benítez.

Tokom utakmice zabeležena je i jedna žuta kartona, koji je dobio Marcelo Eggel iz Palestina u 43. minutu zbog prekršaja. Što se izmene tiče, domaći tim je na poluvremenu izvršio jednu zamenu kada je Vicente Álvarez ušao umesto Leonarda Valencije. Palestino je napravio četiri izmene u drugom poluvremenu, uključujući ulazak Marcela Eggela umesto Jonathana Beníteza u 66. minutu, kao i nekoliko drugih zamena u završnici utakmice.

Ključni momenti
  • 43' - Marcelo Eggel (Palestino) dobija žuti karton zbog prekršaja.
  • 45' - Vicente Álvarez ulazi u igru umesto Leonarda Valencije (Deportes Limache).
  • 45+3' - Gol Gonzala Sose (Deportes Limache).
  • 53' - Gol Sebastiana Gallegosa (Palestino), asistira Gonzalo Tapia.
  • 55' - Gol Gonzala Sose (Deportes Limache), ulaz Leonardo Valencia.
  • 66' - Marcelo Eggel ulazi umesto Jonathana Beníteza (Palestino).
  • 73' - Gol Ronnieja Fernándeza (Palestino), asistira Jonathan Benítez.
  • 78' - Gonzalo Tapia ulazi umesto Francisca Montesa (Palestino).
  • 78' - Bryan Carrasco ulazi umesto Jose Bizame (Palestino).
  • 90+2' - César Munder ulazi umesto Iana Zohara Alegría Pindala (Palestino).
  • 90+2' - Sebastian Gallegos ulazi umesto Nicolás Meze (Palestino).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Deportes Limache 4-2-3-1 V. Rivero
Palestino 4-1-3-2 G. Farré
Tim Broj Igrač Pozicija
Deportes Limache17C. GonzálezG
Deportes Limache33D. EscobarD
Deportes Limache2A. AguirreD
Deportes Limache24A. ParotD
Deportes Limache11Javier RojasD
Deportes Limache27T. GallettoM
Deportes Limache6C. FuentesM
Deportes Limache15V. ÁlvarezM
Deportes Limache19D. CastroM
Deportes Limache16J. MenesesM
Deportes Limache9G. SosaF
Palestino25S. PérezG
Palestino7B. CarrascoD
Palestino2V. EspinozaD
Palestino3E. RocoD
Palestino28D. ZúñigaD
Palestino5D. GlabyM
Palestino17M. EggelM
Palestino18S. GallegosM
Palestino27C. MunderM
Palestino20G. TapiaF
Palestino9R. FernándezF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession46%54%
Blocked Shots14
Corner Kicks34
Expected Goals (xG)1.621.29
Fouls712
Free Kicks97
Goalkeeper Saves12
Offsides11
Passes Accurate318399
Red Cards00
Shots Inside Box76
Shots Off Goal57
Shots On Goal43
Shots Outside Box38
Total Passes413477
Total Shots1014
Yellow Cards01
Zaključak

Utakmica između Deportes Limache i Palestino završila je rezultatom 2:2, što odražava izjednačenost snaga na terenu. Statistički podaci pokazuju da je Palestino imao nešto veći posed lopte (54%) i više preciznih pasa (399), dok je Deportes Limache imao viši očekivani broj golova (1.62 xG) u odnosu na goste (1.29 xG). Domaći su iskoristili svoje šanse efikasnije, što potvrđuju dva gola Gonzala Sose. Ipak, Palestino je uspeo da se vrati u meč i izjednači golom u 73. minutu. Broj faulova i žuti karton za Palestino ukazuju na nešto agresivniju igru gostiju. Ukupno, utakmica je bila dinamična sa nekoliko ključnih izmena koje su uticale na tok meča. Rezultat odražava borbenost obe ekipe i ravnotežu u ovom susretu regularnog dela sezone chilenske Primere.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.