Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Deportes Tolima
1P 1N 3I
6. mesto · 31 bodova
Forma · Junior
1P 3N 1I
2. mesto · 35 bodova
Golovi · Over 1.5
65% vs 80%
BTTS 50% / 65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 2 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals

Deportes Tolima 80,0% · Junior 79,0%
79,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
2:0
Stadion
Estadio Manuel Murillo Toro
Grad
Ibague

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Deportes Tolima
6. mesto · 31 bodova
Junior
2. mesto · 35 bodova
Utakmica Deportes Tolima - Junior donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera A, Colombia.
25'
Junior
J. Sarmiento
Žuti karton
37'
Deportes Tolima
J. Hurtado
Gol · J. Hernandez
45'
Deportes Tolima
K. Florez
Gol · J. Hurtado
46'
Deportes Tolima
C. Trujillo
Izmena · H. E. Martinez Yepez
46'
Junior
J. Sarmiento
Izmena · Y. Chara
46'
Junior
F. S. Angel Bernal
Izmena · G. Celis
49'
Deportes Tolima
J. Hurtado
Žuti karton
59'
Deportes Tolima
K. Florez
Izmena · A. Parra Osorio
59'
Deportes Tolima
E. Valencia
Izmena · J. Valencia
67'
Junior
C. Barrios
Izmena · J. Canchimbo
68'
Deportes Tolima
J. Hurtado
Izmena · C. Arrieta
72'
Junior
K. Perez
Izmena · D. Caicedo
79'
Junior
G. Paiva
Gol · D. Caicedo
86'
Deportes Tolima
L. Sandoval
Izmena · S. P. Barbosa Gomez
90'
Junior
J. Canchimbo
Žuti karton
90+1'
Junior
J. Rios
Izmena · J. D. Munive
90+4'
Junior
G. Paiva
Žuti karton
40%
Ball Possession
60%
9
Total Shots
15
4
Shots on Goal
3
3
Shots off Goal
7
2
Blocked Shots
5
6
Shots insidebox
8
3
Shots outsidebox
7
1
Corner Kicks
7
1
Offsides
3
14
Fouls
8
1
Yellow Cards
2
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
2
421
Total passes
621
366
Passes accurate
549
87%
Passes %
88%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Deportes Tolima

Primera A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 11 9 55,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 16 4 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 15 5 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 9 11 45,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 7 13 35,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 15 5 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 15 5 75,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 5 15 25,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 5 15 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 15 5 75,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 15 5 75,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 5 15 25,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 5 15 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 12 8 60,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
20 15 5 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
20 11 9 55,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
20 8 12 40,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
20 11 9 55,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
20 19 1 95,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
20 14 6 70,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
20 12 8 60,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Junior

Primera A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 13 6 68,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
19 8 11 42,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Deportes Tolima kod kuće · Junior u gostima · Primera A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
79,5%
Deportes Tolima 80,0% (20) · Junior 79,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
79,5%
Deportes Tolima 75,0% (20) · Junior 84,2% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
76,9%
Deportes Tolima 75,0% (20) · Junior 79,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
74,4%
Deportes Tolima 75,0% (20) · Junior 73,7% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
74,4%
Deportes Tolima 80,0% (20) · Junior 68,4% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
74,4%
Deportes Tolima 80,0% (20) · Junior 68,4% (19)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
74,4%
Deportes Tolima 80,0% (20) · Junior 68,4% (19)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
74,4%
Deportes Tolima 65,0% (20) · Junior 84,2% (19)
Bolji uzorak
TipDeportes Tolima
kod kuće
Junior
u gostima
Zajednički trend
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
79,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 20
84,2%
uzorak 19
79,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
76,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 20
73,7%
uzorak 19
74,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
74,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
74,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
74,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
84,2%
uzorak 19
74,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
71,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
71,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
65,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
71,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
65,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
71,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
95,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
79,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
80,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
71,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 20
89,5%
uzorak 19
74,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 20
89,5%
uzorak 19
74,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
66,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
64,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
70,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
64,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
59,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
59,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
56,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
56,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
56,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
53,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
79,0%
uzorak 19
64,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
59,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
56,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 20
63,2%
uzorak 19
56,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
51,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
51,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
51,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
51,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
56,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
48,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
48,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
48,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
59,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
51,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
51,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
43,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
43,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
68,4%
uzorak 19
53,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
48,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
48,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
46,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
52,6%
uzorak 19
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
43,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
43,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
41,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
70,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
53,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
43,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
41,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
41,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
46,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
41,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
41,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
35,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
53,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
46,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
41,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
41,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
38,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
35,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
43,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
33,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
30,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
30,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
41,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
38,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
38,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
28,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
41,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
41,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
25,0%
uzorak 20
57,9%
uzorak 19
41,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
30,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
25,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
25,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
28,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
28,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
35,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
28,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
35,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
28,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
28,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
25,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
23,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
23,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
23,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
47,4%
uzorak 19
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
28,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
28,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
28,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
28,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
25,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
25,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
25,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
25,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
31,6%
uzorak 19
25,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
23,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
20,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
20,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
20,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
20,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
35,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
28,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
35,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
25,6%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
20,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
25,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
20,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
17,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
28,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
42,1%
uzorak 19
28,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
17,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
17,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
17,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
17,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
17,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
17,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
15,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
18,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
18,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
12,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
12,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
36,8%
uzorak 19
23,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
15,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
15,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
10,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
10,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
10,5%
uzorak 19
10,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
20,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
12,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
12,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
5,3%
uzorak 19
7,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
15,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5,0%
uzorak 20
26,3%
uzorak 19
15,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
12,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,0%
uzorak 20
21,1%
uzorak 19
12,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
10,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
10,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 19
12,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 20
15,8%
uzorak 19
7,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Deportes Tolima

Formacija: -
Startna postava 11
13M. OrtegaG
33J. MosqueraD
3J. AnguloD
2A. AnguloD
20J. HernandezD
7J. HurtadoM
6C. TrujilloM
32S. GuzmanM
18K. FlorezM
8E. ValenciaF
9L. SandovalF
Klupa 9
23G. J. Balanta CarabaliG
71Y. OsorioD
14H. E. Martinez YepezM
17C. ArrietaD
24A. Parra OsorioF
11J. ValenciaF
30S. P. Barbosa GomezD
19J. SantiagoF
22S. Urrutia

Junior

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Alfredo Arias
Startna postava 11
30J. MartinezG
5D. RiveraD
3E. HerreraD
98J. PenaD
26Y. SuarezD
14J. RiosM
80F. S. Angel BernalM
77C. BarriosM
20J. SarmientoM
18K. PerezM
9G. PaivaF
Klupa 9
12J. L. Acosta AlmeidaG
8Y. CharaM
25D. CaicedoF
21J. CanchimboF
28G. CelisM
24J. PestanaD
6D. VillarrealM
15J. D. Munive
99F. Correa

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.