Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Junior
1P 2N 2I
2. mesto · 35 bodova
Forma · Deportivo Pereira
0P 3N 2I
20. mesto · 10 bodova
Golovi · Over 1.5
89% vs 59%
BTTS 58% / 41% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 3 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
81,8%
model procena
Liga 84,9% n=330
Domaćin kod kuće 89,5% n=19
Gost u gostima 82,4% n=17
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
74,4%
model procena
Liga 73,6% n=330
Domaćin kod kuće 79,0% n=19
Gost u gostima 88,2% n=17
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
Dobar uzorak Manja promena trenda
71,1%
model procena
Liga 72,7% n=330
Domaćin kod kuće 57,9% n=19
Gost u gostima 70,6% n=17
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
Izdvojeno 14.10.2026. 23:30
Junior – Deportivo Pereira
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,8%Detalji
Izdvojeno 14.10.2026. 23:30
Junior – Deportivo Pereira
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
74,4%Detalji
Izdvojeno 14.10.2026. 23:30
Junior – Deportivo Pereira
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
71,1%Detalji
Izdvojeno 14.10.2026. 23:30
Junior – Deportivo Pereira
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
71,1%Detalji
Tipsteri 14.10.2026. 23:30
Junior – Deportivo Pereira
Tip: Domaćin ili nerešeno
Risk Radar AI · 1X
76,6%Detalji
AI tiketi 14.10.2026. 23:30
Junior – Deportivo Pereira
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 14.10.2026. · tiket #30 · par 4
82,3%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Tipsteri 14.10.2026. 23:30
Junior – Deportivo Pereira
Tip: Domaćin ili nerešeno
Risk Radar AI · 1X
76,6%Detalji
AI tiketi 14.10.2026. 23:30
Junior – Deportivo Pereira
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
AI tiket tiket · 14.10.2026. · tiket #30 · par 4
82,3%Detalji
Takmičenje
Kolo
Clausura - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Romelio Martinez
Grad
Barranquilla

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Junior
2. mesto · 35 bodova
Deportivo Pereira
20. mesto · 10 bodova
Utakmica četvrtog kola Clausure u kolumbijskoj Primera A između Juniora i Deportivo Pereire završila je rezultatom 1:1. Analiziramo ključne momente, statistiku i postave oba tima.
5'
Junior
Jermein Pena
Gol · Kevin Pérez
5'
Junior
Jermein Pena
Gol · Kevin Pérez
25'
Deportivo Pereira
Manuel Alejandro Diaz Hernandez
Žuti karton · Foul
25'
Deportivo Pereira
Manuel Alejandro Diaz Hernandez
Žuti karton · Foul
36'
Junior
Jermein Pena
Žuti karton · Foul
36'
Junior
Jermein Pena
Žuti karton · Foul
44'
Junior
Kevin Pérez
VAR
44'
Junior
Kevin Pérez
VAR
44'
Deportivo Pereira
Nicolás Rengifo
Žuti karton · Foul
44'
Deportivo Pereira
Nicolás Rengifo
Žuti karton · Foul
45'
Junior
Luis Muriel
Promašen penal
45'
Junior
Luis Muriel
Promašen penal
45'
Deportivo Pereira
Sebastian Acosta
Izmena · Anderson Plata
45'
Deportivo Pereira
Sebastian Acosta
Izmena · Anderson Plata
45'
Deportivo Pereira
Nicolás Rengifo
Izmena · Sebastián Urrea Arbeláez
45'
Deportivo Pereira
Nicolás Rengifo
Izmena · Sebastián Urrea Arbeláez
45'
Deportivo Pereira
Manuel Alejandro Diaz Hernandez
Izmena · Ederson Moreno
45'
Deportivo Pereira
Manuel Alejandro Diaz Hernandez
Izmena · Ederson Moreno
47'
Junior
Daniel Socarras
Žuti karton · Foul
47'
Junior
Daniel Socarras
Žuti karton · Foul
49'
Deportivo Pereira
Ederson Moreno
VAR
49'
Deportivo Pereira
Ederson Moreno
VAR
49'
Deportivo Pereira
Ederson Moreno
Žuti karton · Foul
49'
Deportivo Pereira
Ederson Moreno
Žuti karton · Foul
58'
Deportivo Pereira
Anderson Plata
Gol · Ederson Moreno
58'
Deportivo Pereira
Anderson Plata
Gol · Ederson Moreno
62'
Junior
Luis Muriel
Izmena · Francisco Fydriszewski
62'
Junior
Luis Muriel
Izmena · Francisco Fydriszewski
62'
Junior
Bryan Castrillón
Izmena · Teófilo Gutiérrez
62'
Junior
Bryan Castrillón
Izmena · Teófilo Gutiérrez
69'
Junior
Edwin Herrera
Izmena · Andrés Shmalbach
69'
Junior
Edwin Herrera
Izmena · Andrés Shmalbach
69'
Junior
Guillermo Paiva
Izmena · Cristian Barrios
69'
Junior
Guillermo Paiva
Izmena · Cristian Barrios
69'
Deportivo Pereira
Luis Jeiner Moreno
Izmena · Miguel Ángel Aguirre
69'
Deportivo Pereira
Luis Jeiner Moreno
Izmena · Miguel Ángel Aguirre
79'
Junior
Kevin Pérez
Izmena · Yimmi Chará
79'
Junior
Kevin Pérez
Izmena · Yimmi Chará
90'
Deportivo Pereira
Miguel Palacios
Izmena · Tobías Bovone
90'
Deportivo Pereira
Miguel Palacios
Izmena · Tobías Bovone
49%
Ball Possession
51%
14
Total Shots
5
3
Shots on Goal
1
8
Shots off Goal
3
3
Blocked Shots
1
9
Shots insidebox
1
5
Shots outsidebox
4
9
Corner Kicks
3
1
Offsides
0
8
Fouls
11
2
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
0
Goalkeeper Saves
2
387
Total passes
401
325
Passes accurate
324
1.74
expected_goals
0.21
11
Free Kicks
8

Analiza tipova · Junior

Primera A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
19 8 11 42,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 11 8 57,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
19 9 10 47,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
19 17 2 89,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
19 14 5 73,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
19 11 8 57,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
19 6 13 31,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
19 11 8 57,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
19 12 7 63,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
19 10 9 52,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
19 3 16 15,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
19 7 12 36,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
19 9 10 47,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Deportivo Pereira

Primera A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Junior kod kuće · Deportivo Pereira u gostima · Primera A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
86,1%
Junior 89,5% (19) · Deportivo Pereira 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,3%
Junior 84,2% (19) · Deportivo Pereira 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
86,1%
Junior 79,0% (19) · Deportivo Pereira 94,1% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
83,3%
Junior 79,0% (19) · Deportivo Pereira 88,2% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
83,3%
Junior 79,0% (19) · Deportivo Pereira 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
77,8%
Junior 73,7% (19) · Deportivo Pereira 82,4% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
75,0%
Junior 73,7% (19) · Deportivo Pereira 76,5% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
75,0%
Junior 73,7% (19) · Deportivo Pereira 76,5% (17)
Bolji uzorak
TipJunior
kod kuće
Deportivo Pereira
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
89,5%
uzorak 19
82,4%
uzorak 17
86,1%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
84,2%
uzorak 19
82,4%
uzorak 17
83,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
79,0%
uzorak 19
94,1%
uzorak 17
86,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
79,0%
uzorak 19
88,2%
uzorak 17
83,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
79,0%
uzorak 19
88,2%
uzorak 17
83,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
82,4%
uzorak 17
77,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
73,7%
uzorak 19
76,5%
uzorak 17
75,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
73,7%
uzorak 19
76,5%
uzorak 17
75,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
70,6%
uzorak 17
72,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
70,6%
uzorak 17
72,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
82,4%
uzorak 17
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,2%
uzorak 19
64,7%
uzorak 17
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,2%
uzorak 19
64,7%
uzorak 17
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
64,7%
uzorak 17
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
82,4%
uzorak 17
72,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
89,5%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
75,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
89,5%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
66,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
61,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
70,6%
uzorak 17
63,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
64,7%
uzorak 17
61,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
58,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
79,0%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
63,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
63,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
63,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
58,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
55,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
55,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
55,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
52,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
47,1%
uzorak 17
55,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
47,1%
uzorak 17
55,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
47,1%
uzorak 17
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
70,6%
uzorak 17
55,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
70,6%
uzorak 17
55,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,1%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
50,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
58,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
52,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,9%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
47,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
47,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
44,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
44,4%
Nerešeno
X Ceo meč
42,1%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
41,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
44,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
52,9%
uzorak 17
44,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,1%
uzorak 17
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
52,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
47,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
52,6%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
44,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
44,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
44,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
41,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
41,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
36,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
47,1%
uzorak 17
38,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
47,1%
uzorak 17
38,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
33,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
44,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
44,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
41,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
38,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
36,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
36,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
33,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
33,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
36,8%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,6%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
30,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
30,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
26,3%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
58,8%
uzorak 17
41,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
27,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
27,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
27,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
27,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
41,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
47,4%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
36,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
36,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
36,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
36,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
30,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
30,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
30,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
30,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
27,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
27,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
47,1%
uzorak 17
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
23,5%
uzorak 17
22,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
31,6%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
31,6%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
25,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
19,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
19,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
19,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,8%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
25,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15,8%
uzorak 19
35,3%
uzorak 17
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
29,4%
uzorak 17
22,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
16,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15,8%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15,8%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
17,7%
uzorak 17
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
11,8%
uzorak 17
19,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21,1%
uzorak 19
11,8%
uzorak 17
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
11,8%
uzorak 17
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
11,8%
uzorak 17
13,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
11,8%
uzorak 17
13,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
25,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
41,2%
uzorak 17
25,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
13,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
13,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
13,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
11,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
11,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
11,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
11,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
11,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
11,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
11,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
8,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
8,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
8,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
8,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
11,8%
uzorak 17
8,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,9%
uzorak 17
5,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
0,0%
uzorak 17
8,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
0,0%
uzorak 17
8,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
0,0%
uzorak 17
8,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
0,0%
uzorak 17
5,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
0,0%
uzorak 17
5,6%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 17
2,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Junior

Formacija: 4-4-2 · Trener: S. Viera
Startna postava 11
30J. MartínezG
34Daniel SocarrasD
98J. PeñaD
5D. RiveraD
3E. HerreraD
88B. CastrillónM
22Jesús RivasM
80F. ÁngelM
18K. PérezM
10L. MurielF
9G. PaivaF
Klupa 9
38Andrés ShmalbachM
28G. CelisM
77C. BarriosF
12J. AcostaG
8Y. CharáM
19F. FydriszewskiF
29T. GutiérrezF
16Carlos PérezD
14J. RíosM

Deportivo Pereira

Formacija: 4-4-2 · Trener: A. Márquez
Startna postava 11
1Yimy GómezG
20J. MonroyD
15S. AguilarD
3N. RengifoD
25F. DelgadoD
11J. LargachaM
21W. PachecoM
37L. MorenoM
24M. PalaciosM
10S. AcostaF
29M. DiazF
Klupa 9
12J. BetancourthG
23T. BovoneD
26J. MontoyaM
27J. MoralesF
16Eber MorenoD
14Ederson MorenoM
7Á. PlataF
19M. AguirreM
2S. UrreaD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 15.10.2026. 3 min čitanja

Junior i Deportivo Pereira remizirali u Kolumbijskoj Primjeri

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru četvrtog kola Clausure sezone 2026 u kolumbijskoj Primera A, odigrana je utakmica između domaćeg tima Junior i gostujuće ekipe Deportivo Pereira na stadionu Estadio Romelio Martinez u Barranquilli. Meč je završen nerešenim rezultatom 1:1, što je odraz borbene igre oba tima.

Tok utakmice

Junior je rano poveo već u 5. minutu golom Jermeina Pene, koji je pogodak postigao nakon asistencije Kevina Pereza. Do kraja prvog poluvremena domaći tim je imao i šansu iz penala u 45. minutu koju je promašio Luis Muriel. Prethodno je u 44. minutu potvrđen penal nakon intervencije VAR tehnologije na asistenciju Kevina Pereza. U prvom poluvremenu videli smo i po nekoliko žutih kartona, a zanimljivo je da su u 45. minutu Deportivo Pereira izvršili tri izmene u jednom trenutku, uvodeći Sebastiana Acostu, Nicolása Rengifa i Manuela Alejandra Diaza Hernandeza umesto Andersona Plate, Sebastiána Urree Arbeláeza i Edersona Morena.

U drugom delu utakmice Deportivo Pereira je uspeo da izjednači u 58. minutu golom Andersona Plate, kome je asistirao Ederson Moreno. Tokom drugog poluvremena bilo je još nekoliko žutih kartona, uključujući i za igrače Juniora i Deportivo Pereire. VAR je u 49. minutu poništio crveni karton za Edersona Morena, koji je na kraju dobio žuti karton. Junior je izveo nekoliko izmena u nastavku, između ostalih ušli su Luis Muriel umesto Francisca Fydriszewskog i Bryan Castrillón umesto Teófila Gutiérreza, dok je Deportivo Pereira u kasnijim fazama utakmice uveo i igrače poput Luisa Jeinera Morena i Miguela Palaciosa.

Ključni momenti
  • 5' - Gol Jermein Pena za Junior nakon asistencije Kevina Pereza.
  • 44' - VAR potvrđuje penal za Junior, ali u 45. minutu Luis Muriel promašuje penal.
  • 45' - Tri izmene u Deportivo Pereira pre početka drugog poluvremena.
  • 58' - Gol Anderson Plata za Deportivo Pereira, asistencija Ederson Moreno.
  • 49' - VAR poništava crveni karton Edersonu Morenu, igrač dobija žuti karton.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Junior 4-2-3-1 S. Viera
Deportivo Pereira 4-2-3-1 A. Márquez
Tim Broj Igrač Pozicija
Junior30J. MartínezG
Junior18K. PérezD
Junior3E. HerreraD
Junior34Daniel SocarrasD
Junior98J. PeñaD
Junior5D. RiveraM
Junior80F. ÁngelM
Junior10L. MurielM
Junior88B. CastrillónM
Junior22Jesús RivasM
Junior9G. PaivaF
Deportivo Pereira1Yimy GómezG
Deportivo Pereira20J. MonroyD
Deportivo Pereira15S. AguilarD
Deportivo Pereira21W. PachecoD
Deportivo Pereira25F. DelgadoD
Deportivo Pereira3N. RengifoM
Deportivo Pereira37L. MorenoM
Deportivo Pereira24M. PalaciosM
Deportivo Pereira10S. AcostaM
Deportivo Pereira29M. DiazM
Deportivo Pereira11J. LargachaF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession49%51%
Blocked Shots31
Corner Kicks93
Expected Goals (xG)1.740.21
Fouls811
Free Kicks118
Goalkeeper Saves02
Offsides10
Shots insidebox91
Shots off Goal83
Shots on Goal31
Shots outsidebox54
Total passes387401
Passes accurate325324
Yellow Cards23
Red Cards00
Zaključak

Utakmica između Juniora i Deportivo Pereire donela je izjednačen rezultat 1:1, što potvrđuju i statistički podaci. Iako je Junior imao veći broj šuteva i bolji očekivani broj golova (xG 1.74 naspram 0.21), Deportivo Pereira je uspeo da iskoristi svoje šanse i izjednači. Posed lopte je bio gotovo izjednačen, a broj preciznih dodavanja sličan, što ukazuje na ravnopravnu borbu na terenu. Žuti kartoni i VAR intervencije su obeležili utakmicu, ali nije bilo isključenja. Oba trenera su koristila izmene kako bi osvežila svoje ekipe, što je dodatno uticalo na dinamiku meča. Ovaj rezultat ostavlja otvorena pitanja za naredne duele u Clausuri, gde će oba tima težiti boljem učinku u nastavku sezone.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.