Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Deportivo Pasto
2P
1N
2I
17. mesto · 19 bodova
Forma · Atletico Nacional
1P
2N
2I
3. mesto · 37 bodova
Golovi · Over 1.5
75%
vs
73%
BTTS
50% /
65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 1 —
9
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Deportivo Pasto 80,0%
· Atletico Nacional 88,5%
84,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 20
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Departamental Libertad
Grad
Pasto
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2025
15 / 20
75,0%
Over 1.5
19 / 26
73,1%
11 / 20
55,0%
Over 2.5
15 / 26
57,7%
5 / 20
25,0%
Over 3.5
7 / 26
26,9%
5 / 20
25,0%
Under 1.5
7 / 26
26,9%
9 / 20
45,0%
Under 2.5
11 / 26
42,3%
15 / 20
75,0%
Under 3.5
19 / 26
73,1%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
0
Deportivo Pasto pobede
1
Nerešeno
9
Atletico Nacional pobede
30.03.2026.
Deportivo Pasto - Atletico Nacional
Primera A
1:2
30.04.2025.
Atletico Nacional - Deportivo Pasto
Primera A
3:0
06.12.2024.
Atletico Nacional - Deportivo Pasto
Primera A
2:1
24.11.2024.
Deportivo Pasto - Atletico Nacional
Primera A
0:1
07.10.2024.
Deportivo Pasto - Atletico Nacional
Primera A
1:2
25.03.2024.
Atletico Nacional - Deportivo Pasto
Primera A
1:0
26.08.2023.
Atletico Nacional - Deportivo Pasto
Primera A
2:0
18.06.2023.
Atletico Nacional - Deportivo Pasto
Primera A
3:2
21.05.2023.
Deportivo Pasto - Atletico Nacional
Primera A
1:1
05.03.2023.
Deportivo Pasto - Atletico Nacional
Primera A
0:1
Utakmica Deportivo Pasto - Atletico Nacional donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera A, Colombia.
7'
Deportivo Pasto
Saleth Puello
Žuti karton · Foul
13'
Atletico Nacional
D. Asprilla
Gol
27'
Deportivo Pasto
Luis Caicedo
Žuti karton · Foul
27'
Atletico Nacional
Marlos Moreno
Crveni karton · Violent conduct
34'
Deportivo Pasto
John Méndez
Žuti karton · Foul
46'
Deportivo Pasto
L. Caicedo
Izmena · D. Camacho
46'
Deportivo Pasto
J. Mendez
Izmena · K. Rendon
53'
Deportivo Pasto
J. Rivas
Gol · M. Castano
56'
Deportivo Pasto
Freddy Espinal
Žuti karton · Persistent fouling
58'
Atletico Nacional
J. Rengifo
Izmena · J. Campuzano
58'
Atletico Nacional
J. Bauza
Izmena · A. Sarmiento
65'
Atletico Nacional
Marino Hinestroza
VAR
76'
Atletico Nacional
D. Asprilla
Izmena · F. Batista
77'
Deportivo Pasto
F. Espinal
Izmena · P. Preciado
77'
Deportivo Pasto
S. Puello
Izmena · F. Villa
84'
Deportivo Pasto
Fabian Villa
Žuti karton · Foul
88'
Atletico Nacional
M. Hinestroza
Izmena · C. Candido
89'
Deportivo Pasto
J. Rivas
Izmena · W. F. Ordonez
90'
Deportivo Pasto
D. Camacho
Gol · F. Bone
90'
Atletico Nacional
J. Campuzano
Gol iz penala
90+10'
Atletico Nacional
Cristian Uribe
VAR
90+11'
Deportivo Pasto
Nicolas Gil
Žuti karton · Argument
90+11'
Deportivo Pasto
Kevin Rendón
Žuti karton · Argument
90+12'
Deportivo Pasto
Victor Cabezas
Žuti karton · Foul
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Deportivo Pasto
Primera A · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
20 | 11 | 9 | 55,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
20 | 5 | 15 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
20 | 4 | 16 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
20 | 16 | 4 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
20 | 15 | 5 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
20 | 9 | 11 | 45,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
20 | 5 | 15 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
20 | 9 | 11 | 45,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
20 | 15 | 5 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
20 | 15 | 5 | 75,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
20 | 11 | 9 | 55,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
20 | 5 | 15 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
20 | 3 | 17 | 15,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
20 | 15 | 5 | 75,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
20 | 11 | 9 | 55,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
20 | 5 | 15 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
20 | 5 | 15 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
20 | 9 | 11 | 45,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
20 | 15 | 5 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
20 | 10 | 10 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
20 | 8 | 12 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
20 | 8 | 12 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
20 | 7 | 13 | 35,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
20 | 10 | 10 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
20 | 10 | 10 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
20 | 12 | 8 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
20 | 18 | 2 | 90,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
20 | 8 | 12 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
20 | 18 | 2 | 90,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
20 | 8 | 12 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
20 | 17 | 3 | 85,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
20 | 11 | 9 | 55,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
20 | 6 | 14 | 30,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
20 | 13 | 7 | 65,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
20 | 6 | 14 | 30,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
20 | 2 | 18 | 10,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
20 | 7 | 13 | 35,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
20 | 3 | 17 | 15,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
20 | 7 | 13 | 35,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
20 | 4 | 16 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
20 | 3 | 17 | 15,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
20 | 1 | 19 | 5,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
20 | 11 | 9 | 55,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
20 | 8 | 12 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
20 | 7 | 13 | 35,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
20 | 8 | 12 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
20 | 7 | 13 | 35,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
20 | 4 | 16 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
20 | 7 | 13 | 35,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
20 | 2 | 18 | 10,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
20 | 5 | 15 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
20 | 5 | 15 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
20 | 0 | 20 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L20 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
20 | 4 | 16 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
20 | 2 | 18 | 10,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
20 | 1 | 19 | 5,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
20 | 2 | 18 | 10,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
20 | 1 | 19 | 5,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
20 | 1 | 19 | 5,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
20 | 3 | 17 | 15,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
20 | 13 | 7 | 65,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
20 | 14 | 6 | 70,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
20 | 7 | 13 | 35,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
20 | 4 | 16 | 20,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
20 | 14 | 6 | 70,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
20 | 7 | 13 | 35,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
20 | 4 | 16 | 20,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
20 | 6 | 14 | 30,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
20 | 13 | 7 | 65,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
20 | 16 | 4 | 80,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
20 | 10 | 10 | 50,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
20 | 6 | 14 | 30,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
20 | 4 | 16 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
20 | 16 | 4 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
20 | 13 | 7 | 65,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
20 | 13 | 7 | 65,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
20 | 10 | 10 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
20 | 9 | 11 | 45,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
20 | 7 | 13 | 35,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
20 | 7 | 13 | 35,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
20 | 4 | 16 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
20 | 10 | 10 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
20 | 8 | 12 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Atletico Nacional
Primera A · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
26 | 8 | 18 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
26 | 11 | 15 | 42,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
26 | 19 | 7 | 73,1% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
26 | 15 | 11 | 57,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
26 | 18 | 8 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
26 | 11 | 15 | 42,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
26 | 19 | 7 | 73,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
26 | 19 | 7 | 73,1% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
26 | 15 | 11 | 57,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
26 | 4 | 22 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
26 | 19 | 7 | 73,1% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
26 | 15 | 11 | 57,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
26 | 11 | 15 | 42,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
26 | 19 | 7 | 73,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
26 | 17 | 9 | 65,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
26 | 14 | 12 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
26 | 14 | 12 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
26 | 8 | 18 | 30,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
26 | 17 | 9 | 65,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
26 | 9 | 17 | 34,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
26 | 17 | 9 | 65,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
26 | 19 | 7 | 73,1% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
26 | 9 | 17 | 34,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
26 | 19 | 7 | 73,1% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
26 | 9 | 17 | 34,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
26 | 19 | 7 | 73,1% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
26 | 10 | 16 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
26 | 3 | 23 | 11,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
26 | 19 | 7 | 73,1% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
26 | 11 | 15 | 42,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
26 | 4 | 22 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
26 | 1 | 25 | 3,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L20 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
26 | 4 | 22 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
26 | 3 | 23 | 11,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
26 | 8 | 18 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
26 | 6 | 20 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
26 | 6 | 20 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
26 | 6 | 20 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
26 | 2 | 24 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L18 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
26 | 8 | 18 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
26 | 6 | 20 | 23,1% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
26 | 6 | 20 | 23,1% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
26 | 5 | 21 | 19,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
26 | 7 | 19 | 26,9% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
26 | 6 | 20 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
26 | 6 | 20 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
26 | 6 | 20 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
26 | 6 | 20 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
26 | 5 | 21 | 19,2% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
26 | 2 | 24 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
26 | 16 | 10 | 61,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
26 | 16 | 10 | 61,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
26 | 10 | 16 | 38,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
26 | 3 | 23 | 11,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
26 | 16 | 10 | 61,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
26 | 10 | 16 | 38,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
26 | 3 | 23 | 11,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
26 | 10 | 16 | 38,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
26 | 16 | 10 | 61,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
26 | 23 | 3 | 88,5% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
26 | 10 | 16 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
26 | 8 | 18 | 30,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
26 | 8 | 18 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
26 | 14 | 12 | 53,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
26 | 13 | 13 | 50,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
26 | 13 | 13 | 50,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
26 | 9 | 17 | 34,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
26 | 13 | 13 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
26 | 12 | 14 | 46,2% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
26 | 12 | 14 | 46,2% | 60,0% 6/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
26 | 9 | 17 | 34,6% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
26 | 13 | 13 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
26 | 12 | 14 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Deportivo Pasto kod kuće · Atletico Nacional u gostima · Primera A 2025
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,8%Deportivo Pasto 80,0% (20) · Atletico Nacional 88,5% (26)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
80,4%Deportivo Pasto 90,0% (20) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
80,4%Deportivo Pasto 90,0% (20) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,3%Deportivo Pasto 85,0% (20) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
76,1%Deportivo Pasto 80,0% (20) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
73,9%Deportivo Pasto 75,0% (20) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
73,9%Deportivo Pasto 75,0% (20) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
73,9%Deportivo Pasto 75,0% (20) · Atletico Nacional 73,1% (26)
Bolji uzorak
| Tip | Deportivo Pasto kod kuće | Atletico Nacional u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
80,0% uzorak 20 |
88,5% uzorak 26 |
84,8% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
90,0% uzorak 20 |
73,1% uzorak 26 |
80,4% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
90,0% uzorak 20 |
73,1% uzorak 26 |
80,4% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
85,0% uzorak 20 |
73,1% uzorak 26 |
78,3% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
80,0% uzorak 20 |
73,1% uzorak 26 |
76,1% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 20 |
73,1% uzorak 26 |
73,9% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 20 |
73,1% uzorak 26 |
73,9% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 20 |
73,1% uzorak 26 |
73,9% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 20 |
73,1% uzorak 26 |
73,9% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
65,0% uzorak 20 |
73,1% uzorak 26 |
69,6% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
70,0% uzorak 20 |
61,5% uzorak 26 |
65,2% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
70,0% uzorak 20 |
61,5% uzorak 26 |
65,2% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
65,0% uzorak 20 |
61,5% uzorak 26 |
63,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
65,0% uzorak 20 |
61,5% uzorak 26 |
63,0% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
60,0% uzorak 20 |
65,4% uzorak 26 |
63,0% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
75,0% uzorak 20 |
57,7% uzorak 26 |
65,2% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
55,0% uzorak 20 |
57,7% uzorak 26 |
56,5% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
55,0% uzorak 20 |
57,7% uzorak 26 |
56,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 20 |
53,9% uzorak 26 |
65,2% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 20 |
65,4% uzorak 26 |
58,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
50,0% uzorak 20 |
65,4% uzorak 26 |
58,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
65,0% uzorak 20 |
50,0% uzorak 26 |
56,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
65,0% uzorak 20 |
50,0% uzorak 26 |
56,5% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 20 |
50,0% uzorak 26 |
50,0% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
45,0% uzorak 20 |
69,2% uzorak 26 |
58,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
45,0% uzorak 20 |
50,0% uzorak 26 |
47,8% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
45,0% uzorak 20 |
42,3% uzorak 26 |
43,5% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
45,0% uzorak 20 |
42,3% uzorak 26 |
43,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 20 |
53,9% uzorak 26 |
47,8% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 20 |
53,9% uzorak 26 |
47,8% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 20 |
46,2% uzorak 26 |
43,5% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
55,0% uzorak 20 |
38,5% uzorak 26 |
45,7% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
50,0% uzorak 20 |
38,5% uzorak 26 |
43,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
35,0% uzorak 20 |
46,2% uzorak 26 |
41,3% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
35,0% uzorak 20 |
46,2% uzorak 26 |
41,3% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
35,0% uzorak 20 |
38,5% uzorak 26 |
37,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
35,0% uzorak 20 |
38,5% uzorak 26 |
37,0% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
50,0% uzorak 20 |
34,6% uzorak 26 |
41,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 20 |
34,6% uzorak 26 |
41,3% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
40,0% uzorak 20 |
34,6% uzorak 26 |
37,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
40,0% uzorak 20 |
34,6% uzorak 26 |
37,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
55,0% uzorak 20 |
30,8% uzorak 26 |
41,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
55,0% uzorak 20 |
30,8% uzorak 26 |
41,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
35,0% uzorak 20 |
30,8% uzorak 26 |
32,6% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
30,0% uzorak 20 |
42,3% uzorak 26 |
37,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
30,0% uzorak 20 |
38,5% uzorak 26 |
34,8% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
30,0% uzorak 20 |
30,8% uzorak 26 |
30,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
32,6% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
32,6% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
35,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
30,4% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
35,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
30,4% |
Nerešeno X Ceo meč |
25,0% uzorak 20 |
42,3% uzorak 26 |
34,8% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
26,1% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
26,1% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
26,1% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
26,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
35,0% uzorak 20 |
23,1% uzorak 26 |
28,3% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
35,0% uzorak 20 |
23,1% uzorak 26 |
28,3% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 20 |
23,1% uzorak 26 |
23,9% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
25,0% uzorak 20 |
23,1% uzorak 26 |
23,9% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 20 |
34,6% uzorak 26 |
28,3% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
20,0% uzorak 20 |
30,8% uzorak 26 |
26,1% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
20,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
23,9% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
20,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
23,9% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
20,0% uzorak 20 |
23,1% uzorak 26 |
21,7% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
15,0% uzorak 20 |
26,9% uzorak 26 |
21,7% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
15,0% uzorak 20 |
15,4% uzorak 26 |
15,2% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
15,0% uzorak 20 |
15,4% uzorak 26 |
15,2% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
30,0% uzorak 20 |
11,5% uzorak 26 |
19,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
20,0% uzorak 20 |
11,5% uzorak 26 |
15,2% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
20,0% uzorak 20 |
11,5% uzorak 26 |
15,2% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
10,0% uzorak 20 |
30,8% uzorak 26 |
21,7% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
10,0% uzorak 20 |
23,1% uzorak 26 |
17,4% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
10,0% uzorak 20 |
23,1% uzorak 26 |
17,4% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
10,0% uzorak 20 |
15,4% uzorak 26 |
13,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
35,0% uzorak 20 |
7,7% uzorak 26 |
19,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
15,0% uzorak 20 |
7,7% uzorak 26 |
10,9% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
5,0% uzorak 20 |
23,1% uzorak 26 |
15,2% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
5,0% uzorak 20 |
23,1% uzorak 26 |
15,2% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
5,0% uzorak 20 |
19,2% uzorak 26 |
13,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
5,0% uzorak 20 |
11,5% uzorak 26 |
8,7% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 20 |
3,9% uzorak 26 |
10,9% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 20 |
19,2% uzorak 26 |
10,9% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.
Sastavi nisu dostupni
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
