Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Deportivo Riestra
0P 3N 2I
15. mesto · 11 bodova
Forma · Central Cordoba de Santiago
0P 3N 2I
13. mesto · 16 bodova
Golovi · Over 1.5
57% vs 57%
BTTS 29% / 36% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 1
4 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
90,4%
model procena
Liga 87,6% n=435
Domaćin kod kuće 100,0% n=14
Gost u gostima 92,9% n=14
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 0-3
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,7%
model procena
Liga 83,9% n=435
Domaćin kod kuće 100,0% n=14
Gost u gostima 85,7% n=14
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Manje od 3,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,7%
model procena
Liga 83,9% n=435
Domaćin kod kuće 100,0% n=14
Gost u gostima 85,7% n=14
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
5 stavki
VIP 05.10.2026. 21:45
Deportivo Riestra – Central Cordoba de Santiago
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,4%Detalji
VIP 05.10.2026. 21:45
Deportivo Riestra – Central Cordoba de Santiago
Tip: Ukupno golova 0-3
86,7%Detalji
VIP 05.10.2026. 21:45
Deportivo Riestra – Central Cordoba de Santiago
Tip: Manje od 3,5 gola
86,7%Detalji
Izdvojeno 05.10.2026. 21:45
Deportivo Riestra – Central Cordoba de Santiago
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
78,5%Detalji
Izdvojeno 05.10.2026. 21:45
Deportivo Riestra – Central Cordoba de Santiago
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
73,3%Detalji
VIP 05.10.2026. 21:45
Deportivo Riestra – Central Cordoba de Santiago
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,4%Detalji
VIP 05.10.2026. 21:45
Deportivo Riestra – Central Cordoba de Santiago
Tip: Ukupno golova 0-3
86,7%Detalji
VIP 05.10.2026. 21:45
Deportivo Riestra – Central Cordoba de Santiago
Tip: Manje od 3,5 gola
86,7%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Guillermo Laza
Grad
Buenos Aires

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Deportivo Riestra
15. mesto · 11 bodova
Central Cordoba de Santiago
13. mesto · 16 bodova
Utakmica 11. kola Clausura lige Argentina između Deportivo Riestra i Central Cordoba završena je rezultatom 1:1. Pogledajte detaljnu analizu događaja, statistike i sastava obe ekipe.
1'
Central Cordoba de Santiago
Felipe Aguilar
Žuti karton · Foul
1'
Central Cordoba de Santiago
Felipe Aguilar
Žuti karton · Foul
3'
Deportivo Riestra
Milton Celiz
Gol
3'
Deportivo Riestra
Milton Celiz
Gol
5'
Deportivo Riestra
Nicolás Sansotre
Žuti karton · Foul
5'
Deportivo Riestra
Nicolás Sansotre
Žuti karton · Foul
18'
Central Cordoba de Santiago
Santiago Moyano
Izmena · Fernando Martinez
18'
Central Cordoba de Santiago
Santiago Moyano
Izmena · Fernando Martinez
38'
Central Cordoba de Santiago
Michael Santos
Gol · Fernando Martinez
38'
Central Cordoba de Santiago
Michael Santos
Gol · Fernando Martinez
45'
Deportivo Riestra
Agustín Graneros
Izmena · Tomás González
45'
Deportivo Riestra
Agustín Graneros
Izmena · Tomás González
45'
Deportivo Riestra
Jonathan Goitia
Izmena · Pedro Ramírez
45'
Deportivo Riestra
Jonathan Goitia
Izmena · Pedro Ramírez
51'
Central Cordoba de Santiago
Marco Iacobellis
Žuti karton · Foul
51'
Central Cordoba de Santiago
Marco Iacobellis
Žuti karton · Foul
58'
Central Cordoba de Santiago
Diego Barrera
Izmena · Nicolás Tomás Garrido Aparicio
58'
Central Cordoba de Santiago
Diego Barrera
Izmena · Nicolás Tomás Garrido Aparicio
58'
Central Cordoba de Santiago
Michael Santos
Izmena · Lucas Varaldo
58'
Central Cordoba de Santiago
Michael Santos
Izmena · Lucas Varaldo
66'
Central Cordoba de Santiago
Alejandro Maciel
Žuti karton · Foul
66'
Central Cordoba de Santiago
Alejandro Maciel
Žuti karton · Foul
73'
Central Cordoba de Santiago
Darío Cáceres
Izmena · Leonardo Marchi
73'
Central Cordoba de Santiago
Darío Cáceres
Izmena · Leonardo Marchi
74'
Central Cordoba de Santiago
Lucas González
Izmena · Enzo Tiziano Ramirez Suarez
74'
Central Cordoba de Santiago
Lucas González
Izmena · Enzo Tiziano Ramirez Suarez
77'
Deportivo Riestra
Antony Alonso
Izmena · Gabriel Obredor
77'
Deportivo Riestra
Antony Alonso
Izmena · Gabriel Obredor
86'
Deportivo Riestra
Braian Sánchez
Izmena · Ángel Almada
86'
Deportivo Riestra
Braian Sánchez
Izmena · Ángel Almada
41%
Ball Possession
59%
7
Total Shots
10
4
Shots on Goal
3
1
Shots off Goal
2
2
Blocked Shots
5
1
Shots insidebox
4
6
Shots outsidebox
6
3
Corner Kicks
3
1
Offsides
2
11
Fouls
10
1
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
3
307
Total passes
443
209
Passes accurate
345
9
Free Kicks
11

Analiza tipova · Deportivo Riestra

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Central Cordoba de Santiago

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Deportivo Riestra kod kuće · Central Cordoba de Santiago u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
96,4%
Deportivo Riestra 100,0% (14) · Central Cordoba de Santiago 92,9% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
92,9%
Deportivo Riestra 92,9% (14) · Central Cordoba de Santiago 92,9% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,9%
Deportivo Riestra 92,9% (14) · Central Cordoba de Santiago 92,9% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
92,9%
Deportivo Riestra 100,0% (14) · Central Cordoba de Santiago 85,7% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
92,9%
Deportivo Riestra 100,0% (14) · Central Cordoba de Santiago 85,7% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
92,9%
Deportivo Riestra 100,0% (14) · Central Cordoba de Santiago 85,7% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
89,3%
Deportivo Riestra 92,9% (14) · Central Cordoba de Santiago 85,7% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
82,1%
Deportivo Riestra 71,4% (14) · Central Cordoba de Santiago 92,9% (14)
Bolji uzorak
TipDeportivo Riestra
kod kuće
Central Cordoba de Santiago
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
96,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
92,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
92,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
92,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
92,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
92,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
85,7%
uzorak 14
89,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
71,4%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
82,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
78,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
78,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
85,7%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
78,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
75,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
75,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
71,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
71,4%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
71,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
64,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
60,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
57,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
42,9%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
39,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
39,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
32,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
17,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
14,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
3,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
3,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Deportivo Riestra

Formacija: 4-4-2 · Trener: G. Duró
Startna postava 11
1I. ArceG
15N. SansotreD
19J. RandazzoD
22C. PazD
36M. BracamonteD
10B. SánchezM
8M. CélizM
14P. MonjeM
27J. GoitíaM
29M. GranerosF
7Antony Daniel Alonso EspinozaF
Klupa 12
23M. ArzamendiaG
13R. GalloD
6I. GariglioD
21T. GonzálezF
20T. LauroM
40G. ObredorM
2C. QuintanaD
5P. RamírezD
35Á. StringaF
3E. TovoD
16N. WatsonM
17Á. AlmadaM

Central Cordoba de Santiago

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: S. Domínguez
Startna postava 11
1A. AguerreG
33S. MoyanoD
21F. AguilarD
2A. MacielD
23D. CáceresD
22M. VeraM
28L. SequeiraM
10M. IacobellisM
18L. GonzálezM
7D. BarreraM
27M. SantosF
Klupa 12
9L. VaraldoF
17Y. CasermeiroD
47M. CuitinoF
32N. GarridoD
3L. MarchiD
20F. MartínezD
19E. NayaF
30F. RodriguezM
25J. VallejosG
44Kevin Jacobo Adrián IbañezF
41Enzo Tiziano Ramirez SuarezD
43Ignacio Nahuel SantillanF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 06.10.2026. 4 min čitanja

Deportivo Riestra 1:1 Central Cordoba - Argentina Liga 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

Utakmica 11. kola Clausura dela sezone Lige Profesional Argentina između Deportivo Riestra i Central Cordoba de Santiago odigrana je 5. oktobra 2026. godine na stadionu Estadio Guillermo Laza u Floresu. Rezultat je bio nerešen 1:1, sa po jednim golom na obe strane.

Tok utakmice

Central Cordoba je započeo utakmicu sa žutim kartonom za Felipe Aguilara već u prvoj minuti zbog prekršaja. Samo dva minuta kasnije, Deportivo Riestra je došao do prednosti golom Miltona Celiza u 3. minutu. U 5. minutu i domaći su dobili žuti karton, koji je zaradio Nicolás Sansotre zbog prekršaja. U 18. minutu Central Cordoba je izvršio prvu izmenu kada je Santiago Moyano ušao u igru umesto Fernanda Martineza.

Central Cordoba je uspeo da izjednači u 38. minutu golom Michaela Santosa, kome je prethodila akcija u kojoj je učestvovao Fernando Martinez. Na poluvremenu su obe ekipe izvršile izmene; Deportivo Riestra je ušao Agustín Graneros umesto Tomása Gonzáleza i Jonathan Goitia umesto Pedra Ramíreza.

U drugom poluvremenu Central Cordoba je nastavio sa promenama u sastavu, uvodeći Diega Barreru i isključujući Nicolása Tomása Garrido Aparicija u 58. minutu, kao i Michael Santosa koji je izašao a zamenio ga je Lucas Varaldo. Žuti karton je dobio Marco Iacobellis u 51. minutu, a Alejandro Maciel u 66. minutu, oba zbog prekršaja. Dalje izmene su se nizale kod Central Cordobe, sa Daríom Cáceresom i Lucasom Gonzálezom koji su ušli u igru u 73. i 74. minutu, dok je Deportivo Riestra menjao Gabriela Obredora za Antonyja Alonsa u 77. i Ángela Almadu za Braiana Sáncheza u 86. minutu.

Ključni momenti
  • 1' - Žuti karton Felipe Aguilar (Central Cordoba) zbog prekršaja.
  • 3' - Gol Milton Celiz (Deportivo Riestra).
  • 5' - Žuti karton Nicolás Sansotre (Deportivo Riestra).
  • 18' - Santiago Moyano ušao u igru umesto Fernanda Martineza (Central Cordoba).
  • 38' - Gol Michael Santos (Central Cordoba), asistirao Fernando Martinez.
  • 45' - Agustín Graneros i Jonathan Goitia ušli u igru umesto Tomása Gonzáleza i Pedra Ramíreza (Deportivo Riestra).
  • 51' - Žuti karton Marco Iacobellis (Central Cordoba).
  • 58' - Diego Barrera i Michael Santos ušli u igru umesto Nicolása Tomása Garrido Aparicija i Lucasa Varalda (Central Cordoba).
  • 66' - Žuti karton Alejandro Maciel (Central Cordoba).
  • 73' i 74' - Darío Cáceres i Lucas González ušli u igru umesto Leonarda Marchija i Enza Tiziana Ramireza Suareza (Central Cordoba).
  • 77' i 86' - Antony Alonso i Braian Sánchez ušli u igru umesto Gabriela Obredora i Ángela Almada (Deportivo Riestra).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Central Cordoba de Santiago 4-4-2 S. Domínguez
Deportivo Riestra 5-4-1 G. Duró
Tim Broj Igrač Pozicija
Central Cordoba de Santiago1A. AguerreG
Central Cordoba de Santiago33S. MoyanoD
Central Cordoba de Santiago2A. MacielD
Central Cordoba de Santiago21F. AguilarD
Central Cordoba de Santiago23D. CáceresD
Central Cordoba de Santiago10M. IacobellisM
Central Cordoba de Santiago22M. VeraM
Central Cordoba de Santiago18L. GonzálezM
Central Cordoba de Santiago7D. BarreraM
Central Cordoba de Santiago28L. SequeiraF
Central Cordoba de Santiago27M. SantosF
Deportivo Riestra1I. ArceG
Deportivo Riestra36M. BracamonteD
Deportivo Riestra27J. GoitíaD
Deportivo Riestra22C. PazD
Deportivo Riestra19J. RandazzoD
Deportivo Riestra15N. SansotreD
Deportivo Riestra10B. SánchezM
Deportivo Riestra8M. CélizM
Deportivo Riestra14P. MonjeM
Deportivo Riestra7Antony Daniel Alonso EspinozaM
Deportivo Riestra29M. GranerosF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession41%59%
Blocked Shots25
Corner Kicks33
Fouls1110
Free Kicks911
Goalkeeper Saves23
Offsides12
Passes accurate209345
Red Cards00
Shots insidebox14
Shots off Goal12
Shots on Goal43
Shots outsidebox66
Total passes307443
Total Shots710
Yellow Cards13
Zaključak

Utakmica između Deportivo Riestra i Central Cordoba de Santiago završena je rezultatom 1:1, što odražava izjednačenost u postignutim golovima. Central Cordoba je imao veću kontrolu igre prema statistici poseda lopte od 59%, kao i više ukupnih i preciznih dodavanja (443 ukupno i 345 preciznih) u odnosu na domaćina. Takođe, Central Cordoba je zabeležio više ukupnih šuteva (10 prema 7) i šuteva unutar šesnaesterca (4 prema 1). S druge strane, Deportivo Riestra je imao nešto više šuteva u okvir gola (4 prema 3), što može ukazivati na efikasniju realizaciju prilika. Broj prekršaja i žutih kartona bio je relativno izjednačen, sa blagom prednošću za Central Cordobu u kartonima. Izmene su bile česte kod oba tima, što je uticalo na dinamiku utakmice. Sve u svemu, rezultat i statistika ukazuju na ujednačen susret u kome nijedna ekipa nije uspela da ostvari dominantnu prednost.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.