Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Deportivo Riestra
0P
3N
2I
15. mesto · 11 bodova
Forma · Estudiantes L.P.
2P
1N
2I
1. mesto · 31 bodova
Golovi · Over 1.5
57%
vs
57%
BTTS
29% /
29% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 0 —
2
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Ukupno golova 0-3
Deportivo Riestra 100,0%
· Estudiantes L.P. 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Guillermo Laza
Grad
Buenos Aires
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
8 / 14
57,1%
Over 1.5
8 / 14
57,1%
2 / 14
14,3%
Over 2.5
3 / 14
21,4%
0 / 14
0,0%
Over 3.5
1 / 14
7,1%
6 / 14
42,9%
Under 1.5
6 / 14
42,9%
12 / 14
85,7%
Under 2.5
11 / 14
78,6%
14 / 14
100,0%
Under 3.5
13 / 14
92,9%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 2 završenih utakmica
0
Deportivo Riestra pobede
0
Nerešeno
2
Estudiantes L.P. pobede
09.02.2026.
Estudiantes L.P. - Deportivo Riestra
Liga Profesional Argentina
1:0
21.05.2024.
Estudiantes L.P. - Deportivo Riestra
Liga Profesional Argentina
2:0
Utakmica Deportivo Riestra - Estudiantes L.P. donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga Profesional Argentina, Argentina.
7'
Estudiantes L.P.
Santiago Núñez
Žuti karton · Foul
9'
Deportivo Riestra
Braian Sánchez
VAR
12'
Deportivo Riestra
M. Celiz
Gol iz penala
44'
Deportivo Riestra
Antony Alonso
Žuti karton · Foul
45+2'
Deportivo Riestra
Carlos Quintana
Žuti karton · Foul
53'
Deportivo Riestra
Milton Celiz
Žuti karton · Argument
53'
Estudiantes L.P.
José Sosa
Žuti karton · Argument
60'
Estudiantes L.P.
E. Cetre
Izmena · B. Aguirre
60'
Estudiantes L.P.
V. Pierani
Izmena · A. Castro
60'
Estudiantes L.P.
J. Sosa
Izmena · T. Palacios
61'
Estudiantes L.P.
Ramiro Funes Mori
Žuti karton · Foul
66'
Deportivo Riestra
P. Monje
Izmena · J. Goitia
66'
Deportivo Riestra
B. Sanchez
Izmena · N. Watson
72'
Deportivo Riestra
A. Diaz
Izmena · T. Gonzalez
73'
Deportivo Riestra
A. Alonso
Gol · N. Watson
76'
Deportivo Riestra
A. Alonso
Izmena · G. Flores
77'
Deportivo Riestra
P. Ramirez
Izmena · M. Bracamonte
79'
Estudiantes L.P.
F. Farias
Izmena · Perez Fabricio
79'
Estudiantes L.P.
J. Pereyra
Izmena · J. Burgos
90+2'
Estudiantes L.P.
Alexis Castro
Žuti karton · Foul
28%
Ball Possession
72%
10
Total Shots
9
4
Shots on Goal
1
3
Shots off Goal
4
3
Blocked Shots
4
7
Shots insidebox
3
3
Shots outsidebox
6
2
Corner Kicks
0
Offsides
16
Fouls
13
3
Yellow Cards
4
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
2
231
Total passes
609
132
Passes accurate
505
57%
Passes %
83%
1.80
expected_goals
0.21
-0.37
goals_prevented
-0.37
Analiza tipova · Deportivo Riestra
Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
14 | 14 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W14 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
14 | 14 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W14 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
14 | 14 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W14 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
14 | 13 | 1 | 92,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
14 | 13 | 1 | 92,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 13 | 1 | 92,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 14 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W14 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Estudiantes L.P.
Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
14 | 13 | 1 | 92,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
14 | 13 | 1 | 92,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 14 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W14 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Deportivo Riestra kod kuće · Estudiantes L.P. u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 0-3
100,0%Deportivo Riestra 100,0% (14) · Estudiantes L.P. 100,0% (13)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
100,0%Deportivo Riestra 100,0% (14) · Estudiantes L.P. 100,0% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%Deportivo Riestra 100,0% (14) · Estudiantes L.P. 100,0% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
100,0%Deportivo Riestra 100,0% (14) · Estudiantes L.P. 100,0% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
92,9%Deportivo Riestra 92,9% (14) · Estudiantes L.P. 92,9% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,9%Deportivo Riestra 92,9% (14) · Estudiantes L.P. 92,9% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
92,6%Deportivo Riestra 85,7% (14) · Estudiantes L.P. 100,0% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
92,6%Deportivo Riestra 85,7% (14) · Estudiantes L.P. 100,0% (13)
Bolji uzorak
| Tip | Deportivo Riestra kod kuće | Estudiantes L.P. u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 14 |
100,0% uzorak 13 |
100,0% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 14 |
100,0% uzorak 13 |
100,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 14 |
100,0% uzorak 13 |
100,0% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 14 |
100,0% uzorak 14 |
100,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
92,9% uzorak 14 |
92,9% uzorak 14 |
92,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
92,9% uzorak 14 |
92,9% uzorak 14 |
92,9% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
85,7% uzorak 14 |
100,0% uzorak 13 |
92,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
100,0% uzorak 13 |
92,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
100,0% uzorak 13 |
92,6% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
92,9% uzorak 14 |
85,7% uzorak 14 |
89,3% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
84,6% uzorak 13 |
85,2% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
84,6% uzorak 13 |
85,2% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
76,9% uzorak 13 |
74,1% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
85,7% uzorak 14 |
69,2% uzorak 13 |
77,8% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
85,7% uzorak 14 |
69,2% uzorak 13 |
77,8% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
69,2% uzorak 13 |
70,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
69,2% uzorak 13 |
70,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
64,3% uzorak 14 |
71,4% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
64,3% uzorak 14 |
64,3% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
64,3% uzorak 14 |
64,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
76,9% uzorak 13 |
66,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
57,1% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
59,3% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
57,1% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
59,3% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
57,1% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
59,3% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
57,1% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
59,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
59,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
59,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
59,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
59,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
57,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
57,1% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
53,9% uzorak 13 |
66,7% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
53,9% uzorak 13 |
55,6% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
53,9% uzorak 13 |
55,6% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
76,9% uzorak 13 |
63,0% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
55,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
61,5% uzorak 13 |
55,6% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
53,6% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
53,9% uzorak 13 |
51,9% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
51,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
48,1% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
53,9% uzorak 13 |
48,2% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
53,9% uzorak 13 |
48,2% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
50,0% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
46,4% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
44,4% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
44,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
44,4% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
48,1% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
44,4% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
44,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
44,4% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
42,9% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
40,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
37,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
37,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
37,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
37,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
37,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
37,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
37,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
35,7% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
35,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
40,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
40,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
33,3% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
33,3% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
37,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
33,3% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
29,6% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
29,6% |
Nerešeno X Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
37,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
37,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
25,9% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
25,9% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
25,9% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
33,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
46,2% uzorak 13 |
33,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
38,5% uzorak 13 |
29,6% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
22,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
22,2% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
22,2% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
22,2% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
18,5% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
18,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
18,5% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
14,3% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
22,2% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
14,3% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
22,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
22,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
22,2% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
21,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
21,4% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
14,8% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
14,8% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
14,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
14,8% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
7,7% uzorak 13 |
18,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
7,7% uzorak 13 |
18,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
14,8% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
14,8% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
23,1% uzorak 13 |
14,8% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
11,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
11,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
11,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
11,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
11,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
11,1% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
11,1% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
11,1% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
11,1% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
11,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
7,7% uzorak 13 |
7,4% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
7,7% uzorak 13 |
7,4% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
7,7% uzorak 13 |
7,4% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
7,7% uzorak 13 |
7,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
7,7% uzorak 13 |
7,4% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
7,7% uzorak 13 |
7,4% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
30,8% uzorak 13 |
14,8% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
14,3% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
7,4% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
14,3% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
7,4% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
7,4% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
15,4% uzorak 13 |
7,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
0,0% uzorak 14 |
7,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
0,0% uzorak 14 |
7,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
7,7% uzorak 13 |
3,7% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
7,7% uzorak 13 |
3,7% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
3,7% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
3,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
3,7% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 14 |
0,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 14 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 14 |
0,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 13 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 14 |
0,0% uzorak 14 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Deportivo Riestra
Formacija: 5-4-1 · Trener: Gustavo Benitez
Startna postava 11
1Ignacio ArceG
15Nicolás SansotreD
24Facundo MiñoD
22Cristian PazD
2Carlos QuintanaD
5Pedro RamírezD
10Braian SánchezM
8Milton CelizM
14Pablo MonjeM
7Antony AlonsoM
11Alexander DíazF
Klupa 12
16Nicolas WatsonM
27Yonatan GoitiaD
21Tomás GonzalezF
32Gonzalo FloresF
36Mariano BracamonteD
23Marino ArzamendiaG
6Ignacio GariglioD
13Rodrigo GalloD
3Eric TovoD
40Gabriel ObredorM
9Nicolás BenegasF
35Ángel StringaF

Estudiantes L.P.
Formacija: 5-3-2 · Trener: Alexander Medina
Startna postava 11
1Fabricio IacovichG
40Eros MancusoD
35Valente PieraniD
4Santiago NúñezD
26Ramiro Funes MoriD
36Joaquin PereyraD
11Facundo FaríasM
8Gabriel NevesM
7José SosaM
18Edwuin CetréF
19Adolfo GaichF
Klupa 12
28Brian AguirreF
22Alexis CastroM
10Tiago PalaciosM
29Fabricio PérezF
17Joaquín Tobio BurgosF
12Rodrigo BorzoneG
20Eric MezaD
24Tomás PalaciosD
13Gastón BenedettiD
52Bautista KociubinskiM
21Ezequiel PioviM
27Lucas AlarioF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
