Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Egnatia Rrogozhinë
0P 1N 0I
20. mesto · 1 bodova
Forma · FC Midtjylland
4P 1N 0I
16. mesto · 1 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 100% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 0 — 0
0 prethodnih mečeva u bazi
Još nema dovoljno podataka za izdvojeni signal
Forma, H2H i detaljna statistika utakmice i dalje su dostupni u karticama ispod.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
League Stage - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Arena Kombetare
Grad
Tirana

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Egnatia Rrogozhinë
20. mesto · 1 bodova
FC Midtjylland
16. mesto · 1 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 0 završenih utakmica

Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi

Egnatia Rrogozhinë i FC Midtjylland odigrali su nerešeno 1:1 u prvom kolu UEFA Europa Conference League na stadionu Air Albania u Tirani.
26'
Egnatia Rrogozhinë
I. Gruda
Gol · A. Kryeziu
26'
Egnatia Rrogozhinë
I. Gruda
Gol · A. Kryeziu
33'
FC Midtjylland
Cho Gue-Sung
Gol · R. Kristensen
33'
FC Midtjylland
Cho Gue-Sung
Gol · R. Kristensen
40'
FC Midtjylland
Cho Gue-Sung
VAR
40'
FC Midtjylland
Cho Gue-Sung
VAR
46'
FC Midtjylland
Hong Hyun-Seok
Izmena · K. Watjen
46'
FC Midtjylland
Hong Hyun-Seok
Izmena · K. Watjen
46'
FC Midtjylland
Cho Gue-Sung
Izmena · F. Etim
46'
FC Midtjylland
Cho Gue-Sung
Izmena · F. Etim
46'
FC Midtjylland
D. Martinez
Izmena · S. Iheanacho
46'
FC Midtjylland
D. Martinez
Izmena · S. Iheanacho
56'
FC Midtjylland
M. Rajovic
Izmena · S. Johannesen
56'
FC Midtjylland
M. Rajovic
Izmena · S. Johannesen
66'
Egnatia Rrogozhinë
G. Jaime
Izmena · G. Smajli
66'
Egnatia Rrogozhinë
G. Jaime
Izmena · G. Smajli
66'
Egnatia Rrogozhinë
A. Albanese
Izmena · I. Diabate
66'
Egnatia Rrogozhinë
A. Albanese
Izmena · I. Diabate
72'
Egnatia Rrogozhinë
D. Adjessa
Izmena · J. Montenegro
72'
Egnatia Rrogozhinë
D. Adjessa
Izmena · J. Montenegro
77'
FC Midtjylland
D. Castillo
Izmena · M. Uhre
77'
FC Midtjylland
D. Castillo
Izmena · M. Uhre
81'
Egnatia Rrogozhinë
I. Gruda
Izmena · Fernando Medeiros
81'
Egnatia Rrogozhinë
I. Gruda
Izmena · Fernando Medeiros
81'
Egnatia Rrogozhinë
K. Loukili
Izmena · N. Ajetovikj
81'
Egnatia Rrogozhinë
K. Loukili
Izmena · N. Ajetovikj
86'
Egnatia Rrogozhinë
I. Diabate
Žuti karton · Roughing
86'
Egnatia Rrogozhinë
I. Diabate
Žuti karton · Roughing
52%
Ball Possession
48%
12
Total Shots
13
5
Shots on Goal
5
5
Shots off Goal
6
2
Blocked Shots
2
6
Shots insidebox
9
6
Shots outsidebox
4
2
Corner Kicks
6
1
Offsides
3
12
Fouls
14
1
Yellow Cards
0
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
4
399
Total passes
346
328
Passes accurate
273
82%
Passes %
79%
0.59
expected_goals
1.37
-0.77
goals_prevented
-0.77

Analiza tipova · Egnatia Rrogozhinë

UEFA Europa Conference League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Nerešeno
X Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · FC Midtjylland

UEFA Europa Conference League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno
X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Egnatia Rrogozhinë kod kuće · FC Midtjylland u gostima · UEFA Europa Conference League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Još nema tipova sa najmanje 2 obrađene utakmice na obe strane. Kompletna uporedna tabela je dostupna ispod.
TipEgnatia Rrogozhinë
kod kuće
FC Midtjylland
u gostima
Zajednički trend
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 3
100,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
75,0%
Nerešeno
X Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
50,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
66,7%
uzorak 3
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
33,3%
uzorak 3
25,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 3
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Egnatia Rrogozhinë

Formacija: 4-3-3
Startna postava 11
98Mario DajsinaniG
22Guillem JaimeD
33Eneo BitriD
28Eljon SotaD
29Andrey YagoD
17Altin KryeziuM
6Albano AleksiM
20Karim LoukiliM
77Ildi GrudaF
2Daniel AdjessaF
10Alessandro AlbaneseF
Klupa 10
55Geralb SmajliD
8Ibrahim DiabatéM
99Jurguens MontenegroF
24Numan AjetovikjD
7Fernando MedeirosM
12Bruno PujaG
1Levan TandilashviliG
4Zamiq AliyevD
13Alessandro KacbufiD
16Edison NdrecaD

FC Midtjylland

Formacija: 3-5-2
Startna postava 11
25Nordin BakkerG
5Rasmus KristensenD
4Ousmane DiaoD
22Mads Bech SørensenD
98David Martínez MoralesM
20Hong Hyun-seokM
8Philip BillingM
21Denil CastilloM
38Julius EmefileM
10Gue-sung ChoF
9Mileta RajovićF
Klupa 10
29Kjell WätjenM
18Stanley IheanachoF
90Friday EtimF
27Sofus JohannesenM
17Mikael UhreF
60Mark UgbohG
30Ovie EjeheriG
15Beni JuniorD
34Abdou Aziz NdiayeD
19Pedro BravoM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 16.10.2026. 3 min čitanja

Egnatia Rrogozhinë - FC Midtjylland 1:1, UEFA Europa Conference League

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru prvog kola UEFA Europa Conference League, Egnatia Rrogozhinë i FC Midtjylland odigrali su nerešenu utakmicu rezultatom 1:1 na stadionu Air Albania u Tirani. Ovaj susret doneo je golove u prvom poluvremenu, a obe ekipe su imale svoje prilike tokom utakmice, što je rezultiralo izjednačenim rezultatom na kraju susreta.

Tok utakmice

Prvi pogodak na utakmici postigao je Ildi Gruda za domaćine u 26. minutu, nakon asistencije Altina Kryeziua. Samo sedam minuta kasnije, FC Midtjylland je izjednačio golom Cho Gue-Sunga, koji je pogodak ostvario uz asistenciju Rasmusa Kristensena. U 40. minutu, gol Cho Gue-Sunga je poništen zbog ofsajda nakon intervencije VAR tehnologije.

U nastavku susreta, ekipa FC Midtjyllanda izvršila je nekoliko izmena na poluvremenu, kada su u igru ušli Hong Hyun-Seok umesto Kjella Wätjena, Cho Gue-Sung je zamenio Friday Etima, a David Martínez ušao je umesto Stanleyja Iheanacha. Kasnije su ušli i Mileta Rajović umesto Sofusa Johannesena, kao i Denil Castillo umesto Mikaela Uhrea.

Domaćin je takođe izvršio izmene tokom drugog poluvremena: Guillem Jaime ušao je umesto Geralba Smajli, Alessandro Albanese zamenio je Ildija Diabatéa, dok je Daniel Adjessa ušao umesto Jurguensa Montenegra. U 81. minutu, Ildi Gruda je izašao iz igre, a ušao je Fernando Medeiros, dok je Karim Loukili zamenio Numana Ajetovikja. U 86. minutu, Ildi Diabaté je dobio žuti karton zbog grube igre.

Ključni momenti
  • 26' - Gol Ildija Grude za Egnatiu, asistirao Altin Kryeziu.
  • 33' - Izjednačenje Cho Gue-Sunga za FC Midtjylland, asistirao Rasmus Kristensen.
  • 40' - Poništen gol Cho Gue-Sunga zbog ofsajda posle VAR intervencije.
  • 46' - Tri izmene u FC Midtjyllandu na poluvremenu.
  • 81' - Dve izmene u Egnatii u drugom poluvremenu.
  • 86' - Žuti karton za Ildija Diabatéa (Egnatia) zbog grube igre.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Egnatia Rrogozhinë 4-3-3 -
FC Midtjylland 3-4-3 -
Tim Broj Igrač Pozicija
Egnatia Rrogozhinë98Mario DajsinaniG
Egnatia Rrogozhinë22Guillem JaimeD
Egnatia Rrogozhinë28Eljon SotaD
Egnatia Rrogozhinë33Eneo BitriD
Egnatia Rrogozhinë29Andrey YagoD
Egnatia Rrogozhinë17Altin KryeziuM
Egnatia Rrogozhinë6Albano AleksiM
Egnatia Rrogozhinë20Karim LoukiliM
Egnatia Rrogozhinë77Ildi GrudaF
Egnatia Rrogozhinë2Daniel AdjessaF
Egnatia Rrogozhinë10Alessandro AlbaneseF
FC Midtjylland25Nordin BakkerG
FC Midtjylland5Rasmus KristensenD
FC Midtjylland4Ousmane DiaoD
FC Midtjylland22Mads Bech SørensenD
FC Midtjylland98David Martínez MoralesM
FC Midtjylland21Denil CastilloM
FC Midtjylland8Philip BillingM
FC Midtjylland20Hong Hyun-seokM
FC Midtjylland10Gue-sung ChoF
FC Midtjylland9Mileta RajovićF
FC Midtjylland38Julius EmefileF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte52%48%
Blokirani šutevi22
Korneri26
Očekivani golovi (xG)0.591.37
Faulovi1214
Odbrane golmana34
Spriječeni golovi-0.77-0.77
Offside13
Preciznost pasova82%79%
Precizni pasovi328273
Ukupni pasovi399346
Šutevi ukupno1213
Šutevi u okvir gola55
Šutevi van okvira gola56
Šutevi izvan kaznenog prostora64
Šutevi unutar kaznenog prostora69
Žuti kartoni10
Crveni kartoni--
Zaključak

Utakmica između Egnatie Rrogozhinë i FC Midtjyllanda završena je rezultatom 1:1, što pokazuje ravnotežu u postignutim golovima i šansama. Statistički podaci ukazuju na blagu dominaciju gostiju u očekivanim golovima (1.37 naspram 0.59), kao i većem broju kornera i šuteva unutar kaznenog prostora. Međutim, domaći tim je imao nešto veću preciznost pasova i ukupno više pasova, što ukazuje na solidnu kontrolu igre. Poništeni gol gostiju zbog ofsajda i žuti karton domaćina nisu značajno uticali na konačan ishod. Izmene su bile brojne kod obe ekipe, što je pokazalo želju za prilagođavanjem taktike i osveženjem igre tokom meča. Na osnovu dostupnih podataka, može se zaključiti da je utakmica bila izjednačena i da su oba tima pokazala kvalitet u ovom susretu UEFA Europa Conference League.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.