Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Eintracht Frankfurt
2P 1N 2I
8. mesto · 8 bodova
Forma · 1. FC Köln
1P 1N 3I
11. mesto · 7 bodova
Golovi · Over 1.5
67% vs 67%
BTTS 67% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 5 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PAO Ceo meč
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Mali uzorak Manja promena trenda
86,1%
model procena
Liga 82,6% n=46
Domaćin kod kuće 66,7% n=3
Gost u gostima 66,7% n=3
Izdvojeno PAO Ceo meč
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
Mali uzorak Manja promena trenda
83,5%
model procena
Liga 80,4% n=46
Domaćin kod kuće 66,7% n=3
Gost u gostima 66,7% n=3
Izdvojeno PAO Ceo meč
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
Mali uzorak Trend je promenljiv
83,5%
model procena
Liga 76,1% n=46
Domaćin kod kuće 66,7% n=3
Gost u gostima 66,7% n=3
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
14 stavki
Izdvojeno 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
86,1%Detalji
Izdvojeno 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
83,5%Detalji
Izdvojeno 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
83,5%Detalji
Izdvojeno 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
83,5%Detalji
Izdvojeno 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
77,8%Detalji
Izdvojeno 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
77,8%Detalji
Izdvojeno 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
74,6%Detalji
Izdvojeno 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
74,6%Detalji
Izdvojeno 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
74,6%Detalji
Tipsteri 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster · I1+&2+
86,1%Detalji
Tipsteri 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Tipster · I1+&II2+
74,6%Detalji
Tipsteri 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster · 3+
77,8%Detalji
AI tiketi 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster tiket · 16.10.2026. · tiket #38 · par 1
86,1%Detalji
AI tiketi 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster tiket · 16.10.2026. · tiket #37 · par 1
77,8%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Tipsteri 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster · I1+&2+
86,1%Detalji
Tipsteri 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Tipster · I1+&II2+
74,6%Detalji
Tipsteri 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster · 3+
77,8%Detalji
AI tiketi 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster tiket · 16.10.2026. · tiket #38 · par 1
86,1%Detalji
AI tiketi 16.10.2026. 20:30
Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster tiket · 16.10.2026. · tiket #37 · par 1
77,8%Detalji
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Deutsche Bank Park
Grad
Frankfurt

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Eintracht Frankfurt
8. mesto · 8 bodova
1. FC Köln
11. mesto · 7 bodova
U utakmici 6. kola nemačke Bundeslige, Eintracht Frankfurt je na svom terenu u Deutsche Bank Parku savladao 1. FC Köln sa 1:0. Jedini gol postigao je Younes Ebnoutalib.
24'
Eintracht Frankfurt
Mario Götze
Žuti karton · Foul
24'
Eintracht Frankfurt
Mario Götze
Žuti karton · Foul
39'
Eintracht Frankfurt
Lilian Brassier
Žuti karton · Foul
39'
Eintracht Frankfurt
Lilian Brassier
Žuti karton · Foul
45'
1. FC Köln
Ísak Bergmann Jóhannesson
Žuti karton · Foul
45'
1. FC Köln
Ísak Bergmann Jóhannesson
Žuti karton · Foul
68'
1. FC Köln
Ísak Bergmann Jóhannesson
Izmena · Paul Okon-Engstler
68'
1. FC Köln
Ísak Bergmann Jóhannesson
Izmena · Paul Okon-Engstler
68'
1. FC Köln
Linton Maina
Izmena · Mikey Moore
68'
1. FC Köln
Linton Maina
Izmena · Mikey Moore
68'
1. FC Köln
Joel Schmied
Izmena · Alessio Castro-Montes
68'
1. FC Köln
Joel Schmied
Izmena · Alessio Castro-Montes
71'
Eintracht Frankfurt
Mario Götze
Izmena · Noel Aseko
71'
Eintracht Frankfurt
Mario Götze
Izmena · Noel Aseko
71'
Eintracht Frankfurt
Nnamdi Collins
Izmena · Ansgar Knauff
71'
Eintracht Frankfurt
Nnamdi Collins
Izmena · Ansgar Knauff
77'
Eintracht Frankfurt
Younes Ebnoutalib
Gol · Noel Aseko
77'
Eintracht Frankfurt
Younes Ebnoutalib
Gol · Noel Aseko
82'
Eintracht Frankfurt
Jonathan Burkardt
Izmena · Elias Niklas Baum
82'
Eintracht Frankfurt
Jonathan Burkardt
Izmena · Elias Niklas Baum
84'
1. FC Köln
Said El Mala
Izmena · Reigan Heskey
84'
1. FC Köln
Said El Mala
Izmena · Reigan Heskey
84'
1. FC Köln
Sebastian Soraas Sebulonsen
Izmena · Luca Waldschmidt
84'
1. FC Köln
Sebastian Soraas Sebulonsen
Izmena · Luca Waldschmidt
90+4'
1. FC Köln
Borna Sosa
Žuti karton · Foul
90+4'
1. FC Köln
Borna Sosa
Žuti karton · Foul
56%
Ball Possession
44%
15
Total Shots
9
7
Shots on Goal
3
4
Shots off Goal
2
4
Blocked Shots
4
11
Shots insidebox
7
4
Shots outsidebox
2
7
Corner Kicks
3
1
Offsides
0
8
Fouls
17
2
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
6
449
Total passes
360
360
Passes accurate
270
1.84
expected_goals
0.82
16
Free Kicks
8

Analiza tipova · Eintracht Frankfurt

Bundesliga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno
X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · 1. FC Köln

Bundesliga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno
X Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Eintracht Frankfurt kod kuće · 1. FC Köln u gostima · Bundesliga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
100,0%
Eintracht Frankfurt 100,0% (3) · 1. FC Köln 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%
Eintracht Frankfurt 100,0% (3) · 1. FC Köln 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
Eintracht Frankfurt 100,0% (3) · 1. FC Köln 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno
83,3%
Eintracht Frankfurt 66,7% (3) · 1. FC Köln 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin ili gost
83,3%
Eintracht Frankfurt 66,7% (3) · 1. FC Köln 100,0% (3)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
83,3%
Eintracht Frankfurt 66,7% (3) · 1. FC Köln 100,0% (3)
Srednji uzorak
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
83,3%
Eintracht Frankfurt 66,7% (3) · 1. FC Köln 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
83,3%
Eintracht Frankfurt 66,7% (3) · 1. FC Köln 100,0% (3)
Srednji uzorak
TipEintracht Frankfurt
kod kuće
1. FC Köln
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
83,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
66,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
100,0%
uzorak 3
66,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
50,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
66,7%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
33,3%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
16,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 3
0,0%
uzorak 3
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Eintracht Frankfurt

Formacija: 4-4-2 · Trener: A. Hütter
Startna postava 11
1N. AtuboluG
34N. CollinsD
4R. KochD
3L. BrassierD
26K. KosugiD
20R. DōanM
25R. OnyedikaM
27M. GötzeM
8F. ChaïbiM
9J. BurkardtF
11Y. EbnoutalibF
Klupa 9
31L. ArrhovM
15N. Aséko NkiliM
2Elias BaumD
29A. AmaimouniF
22T. ChandlerD
40Kauã SantosG
7A. KnauffF
37J. MaluzeD
42C. UzunM

1. FC Köln

Formacija: 5-3-2 · Trener: René Wagner
Startna postava 11
1M. SchwäbeG
28S. SebulonsenD
2J. SchmiedD
22Jahmai Simpson-PuseyD
24L. LochoshviliD
3B. SosaD
8Í. Bergmann JóhannessonM
5T. KraußM
37L. MainaM
30M. BülterF
10S. El MalaF
Klupa 9
17A. Castro-MontesM
11Reigan HeskeyF
14G. MensahD
47M. MooreF
23Paul Michael Junior Okon-EngstlerM
29J. ThielmannM
7L. WaldschmidtF
20R. ZielerG
46A. Kotya-FofanaD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 17.10.2026. 3 min čitanja

Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln 1:0, Bundesliga 6. kolo

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 6. kola nemačke Bundeslige, na stadionu Deutsche Bank Park u Frankfurtu, sastali su se domaći Eintracht Frankfurt i gostujući 1. FC Köln. Utakmica je završena minimalnom pobedom domaćina rezultatom 1:0.

Tok utakmice

Tok meča obeležile su brojne žute kartone i izmene na obe strane. Domaći tim je u 24. minutu dobio dva žuta kartona za igrača Maria Götzea zbog prekršaja, dok je njegov saigrač Lilian Brassier takođe zaradio žuti karton u 39. minutu. Na strani gostiju, Ísak Bergmann Jóhannesson je u 45. minutu dobio dva žuta kartona za prekršaje, a u 68. minutu je izašao iz igre, a u njegovo ime ušao je Paul Okon-Engstler. U istom minutu, 1. FC Köln je izvršio još dve izmene ulaskom Lintona Maine i Joela Schmieda umesto Mikey Moorea i Alessia Castro-Montesa.

Eintracht Frankfurt je izvršio tri izmene: u 71. minutu Mario Götze je izašao, a ušao je Noel Aseko, dok je Nnamdi Collins ušao umesto Ansgara Knauffa. U 82. minutu ušao je i Jonathan Burkardt umesto Eliasa Niklasa Bauma.

Jedini gol na utakmici postigao je Younes Ebnoutalib u 77. minutu, nakon akcije u kojoj je u igru prethodno ušao Noel Aseko.

U završnim minutima utakmice, tačnije u 90+4. minutu, Borna Sosa iz 1. FC Köln je dobio žuti karton zbog prekršaja.

Ključni momenti
  • 24' - Dva žuta kartona za Maria Götzea (Eintracht Frankfurt)
  • 39' - Žuti karton za Liliana Brassiera (Eintracht Frankfurt)
  • 45' - Dva žuta kartona za Ísaka Bergmanna Jóhannessona (1. FC Köln)
  • 68' - Izmene u timu 1. FC Köln: ušli Paul Okon-Engstler, Linton Maina i Joel Schmied
  • 71' - Izmene u timu Eintracht Frankfurt: ušli Noel Aseko i Nnamdi Collins
  • 77' - Gol Younesa Ebnoutaliba za 1:0 (Eintracht Frankfurt)
  • 82' - Izmena u timu Eintracht Frankfurt: ušao Jonathan Burkardt
  • 84' - Izmene u timu 1. FC Köln: ušli Said El Mala i Sebastian Soraas Sebulonsen
  • 90+4' - Žuti karton za Bornu Sosu (1. FC Köln)
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Eintracht Frankfurt 4-4-2 A. Hütter
1. FC Köln 5-3-2 René Wagner
Tim Broj Igrač Pozicija
Eintracht Frankfurt1N. AtuboluG
Eintracht Frankfurt34N. CollinsD
Eintracht Frankfurt4R. KochD
Eintracht Frankfurt3L. BrassierD
Eintracht Frankfurt26K. KosugiD
Eintracht Frankfurt20R. DōnM
Eintracht Frankfurt25R. OnyedikaM
Eintracht Frankfurt27M. GötzeM
Eintracht Frankfurt8F. ChaïbiM
Eintracht Frankfurt9J. BurkardtF
Eintracht Frankfurt11Y. EbnoutalibF
1. FC Köln1M. SchwäbeG
1. FC Köln28S. SebulonsenD
1. FC Köln2J. SchmiedD
1. FC Köln22Jahmai Simpson-PuseyD
1. FC Köln24L. LochoshviliD
1. FC Köln3B. SosaD
1. FC Köln8Í. Bergmann JóhannessonM
1. FC Köln5T. KraußM
1. FC Köln37L. MainaM
1. FC Köln30M. BülterF
1. FC Köln10S. El MalaF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte56%44%
Blokirani šutevi44
Korneri73
Očekivani golovi (xG)1.840.82
Prekršaji817
Slobodni udarci168
Odbrane golmana36
Offside10
Precizni pasovi360270
Žuti kartoni22
Šutevi unutar šesnaesterca117
Šutevi van okvira gola42
Šutevi na gol73
Šutevi van šesnaesterca42
Ukupni pasovi449360
Ukupno šutevi159
Crveni kartoni00
Zaključak

Eintracht Frankfurt je na domaćem terenu iskoristio svoje prilike i slavio rezultatom 1:0 protiv 1. FC Köln u 6. kolu Bundeslige. Statistički podaci pokazuju da je domaći tim imao veći broj preciznih pasa, uglavnom bolju šutersku aktivnost sa 15 ukupnih šuteva u odnosu na 9 gostujućih, kao i veću brojku kornera. Očekivani golovi (xG) takođe su bili na strani Frankfurta, što ukazuje na kvalitetnije prilike. Sa druge strane, 1. FC Köln je napravio više prekršaja, što je moglo uticati na ritam utakmice. Izmene su bile značajne za obe ekipe, a jedini gol je postignut u drugom poluvremenu. Ova analiza se zasniva isključivo na dostupnim podacima i pruža uvid u ključne aspekte utakmice bez dodatnih interpretacija.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.