Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:2
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Emelec
1P 0N 4I
10. mesto · 39 bodova
Forma · Aucas
1P 1N 3I
4. mesto · 50 bodova
Golovi · Over 1.5
76% vs 56%
BTTS 47% / 44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 4 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Emelec 100,0% · Aucas 93,8%
97,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 23
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio George Capwell
Grad
Guayaquil

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Emelec
10. mesto · 39 bodova
Aucas
4. mesto · 50 bodova
Utakmica Emelec - Aucas donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga Pro, Ecuador.
30'
Emelec
A. Mina
Žuti karton · Foul
37'
Aucas
E. Preciado
Gol · A. Mena
52'
Aucas
L. Arroyo
Žuti karton · Foul
56'
Emelec
J. Cevallos
Izmena · G. Napoli
56'
Emelec
A. Mina
Izmena · F. Pizzini
60'
Emelec
L. Fragozo
Izmena · J. Ayovi
78'
Emelec
L. Klimowicz
Izmena · A. Viteri
79'
Aucas
A. Mena
Izmena · S. Tapiero
79'
Aucas
L. Arroyo
Izmena · A. Garcia
80'
Aucas
E. Preciado
Gol · P. Guzman
85'
Emelec
A. Leguizamon
Žuti karton · Foul
86'
Aucas
M. Vera
Izmena · D. S. Espinosa
86'
Aucas
E. Preciado
Izmena · R. Bolanos
55%
Ball Possession
45%
8
Total Shots
9
3
Shots on Goal
5
4
Shots off Goal
3
1
Blocked Shots
1
6
Shots insidebox
6
2
Shots outsidebox
3
4
Corner Kicks
3
2
Offsides
0
14
Fouls
13
2
Yellow Cards
1
Red Cards
5
Goalkeeper Saves
3
416
Total passes
349
306
Passes accurate
249
74%
Passes %
71%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Emelec

Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 9 8 52,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Aucas

Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Emelec kod kuće · Aucas u gostima · Liga Pro 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
97,0%
Emelec 100,0% (17) · Aucas 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
93,9%
Emelec 100,0% (17) · Aucas 87,5% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,9%
Emelec 100,0% (17) · Aucas 87,5% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
90,9%
Emelec 94,1% (17) · Aucas 87,5% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
90,9%
Emelec 94,1% (17) · Aucas 87,5% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
84,9%
Emelec 88,2% (17) · Aucas 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
78,8%
Emelec 76,5% (17) · Aucas 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
78,8%
Emelec 76,5% (17) · Aucas 81,3% (16)
Bolji uzorak
TipEmelec
kod kuće
Aucas
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 17
93,8%
uzorak 16
97,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
93,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
93,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
90,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
90,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
84,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
78,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
78,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
78,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
75,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
75,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
72,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
72,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
66,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
58,8%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
63,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
66,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
63,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
60,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
57,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
52,9%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
54,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
54,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
54,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
60,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
60,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
60,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
54,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
51,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
51,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
51,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
48,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
48,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
48,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
48,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
51,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
51,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
48,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
48,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
48,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
42,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
42,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
39,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
39,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
39,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
36,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
30,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
33,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
33,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
30,3%
Nerešeno
X Ceo meč
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
24,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
24,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
24,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
21,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
21,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
18,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
9,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
9,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
9,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
6,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Emelec

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Cristian Nasuti
Startna postava 11
1Mario ValeroG
80Orlando HerreraD
2Aníbal LeguizamónD
4Estalin SeguraD
3Ignacio GuerricoD
16Sergio QuinteroM
19Juan Ruiz GómezM
5Angelo MinaM
21José CevallosM
15Luis FragozoM
7Luca KlimowiczF
Klupa 11
8Gonzalo NápoliM
10Francisco PizziniF
17Jaime AyovíF
24Andrés ViteriF
22Ezequiel CastañedaG
51Stalin ValenciaD
25Rafael NarváezM
18Mathias CarabalíD
27Luis Fernando LeónD
6Víctor GriffithM
28Tobar BolivarM

Aucas

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Norberto Araujo
Startna postava 11
13Hamilton PiedraG
37Alex ZovaD
16Luis GustavinoD
2Santiago MoralesD
28Ederson QuiñónezD
6Agostino SpinaM
57Maverick VeraM
21Piero GuzmánM
18Andres MenaM
10Ayrton PreciadoM
29Luis ArroyoF
Klupa 7
63Ariel GarcíaD
14Stiven TapieroM
20Diego EspinosaF
11Alexander BolañosF
1Iván ChavesG
31Byron CarabalíD
5Thiago SerpaM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.