Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 2:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Empoli
0P 2N 3I
18. mesto · 8 bodova
Forma · Juve Stabia
2P 2N 1I
16. mesto · 9 bodova
Golovi · Over 1.5
60% vs 67%
BTTS 40% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 3
4 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
83,9%
model procena
Liga 82,8% n=93
Domaćin kod kuće 60,0% n=5
Gost u gostima 83,3% n=6
Izdvojeno PAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
79,0%
model procena
Liga 78,5% n=93
Domaćin kod kuće 80,0% n=5
Gost u gostima 83,3% n=6
Izdvojeno PAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
Mali uzorak Skoriji trend stabilan
78,9%
model procena
Liga 76,3% n=93
Domaćin kod kuće 60,0% n=5
Gost u gostima 83,3% n=6
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
Izdvojeno 01.11.2026. 15:00
Empoli – Juve Stabia
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
83,9%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 15:00
Empoli – Juve Stabia
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
79,0%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 15:00
Empoli – Juve Stabia
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
78,9%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 15:00
Empoli – Juve Stabia
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
72,7%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
2:1
Stadion
Carlo Castellani
Grad
Empoli

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Empoli
18. mesto · 8 bodova
Juve Stabia
16. mesto · 9 bodova
U utakmici 10. kola italijanske Serije B na stadionu Carlo Castellani u Empoliju, domaći Empoli i gostujuća Juve Stabia podelili su bodove rezultatom 2:2.
33'
Juve Stabia
Antonio Di Nardo
Gol
33'
Juve Stabia
Antonio Di Nardo
Gol
36'
Juve Stabia
Davide Buglio
Žuti karton · Foul
36'
Juve Stabia
Davide Buglio
Žuti karton · Foul
38'
Empoli
Bogdan Popov
Gol
38'
Empoli
Bogdan Popov
Gol
44'
Empoli
Edoardo Saporiti
Gol · Dawid Bembnista
44'
Empoli
Edoardo Saporiti
Gol · Dawid Bembnista
53'
Empoli
Marco Curto
Žuti karton · Foul
53'
Empoli
Marco Curto
Žuti karton · Foul
56'
Juve Stabia
Manuel Ricciardi
Izmena · Tommaso Maggioni
56'
Juve Stabia
Manuel Ricciardi
Izmena · Tommaso Maggioni
56'
Juve Stabia
Leonardo Candellone
Izmena · Giusepe Sibilli
56'
Juve Stabia
Leonardo Candellone
Izmena · Giusepe Sibilli
56'
Juve Stabia
Nermin Karić
Izmena · Thomas Battistella
56'
Juve Stabia
Nermin Karić
Izmena · Thomas Battistella
59'
Juve Stabia
Antonio Di Nardo
Gol · Fabio Maistro
59'
Juve Stabia
Antonio Di Nardo
Gol · Fabio Maistro
64'
Juve Stabia
Fabio Maistro
Izmena · Sana Fernandes
64'
Juve Stabia
Fabio Maistro
Izmena · Sana Fernandes
70'
Empoli
Filippo Bandinelli
Žuti karton · Foul
70'
Empoli
Filippo Bandinelli
Žuti karton · Foul
72'
Empoli
Joseph Ceesay
Izmena · Filippo Di Stefano
72'
Empoli
Joseph Ceesay
Izmena · Filippo Di Stefano
76'
Empoli
Niccolo Corrado
Izmena · Matteo Egan
76'
Empoli
Niccolo Corrado
Izmena · Matteo Egan
76'
Empoli
Filippo Bandinelli
Izmena · Edoardo Biondini
76'
Empoli
Filippo Bandinelli
Izmena · Edoardo Biondini
86'
Juve Stabia
Thomas Battistella
Žuti karton · Foul
86'
Juve Stabia
Thomas Battistella
Žuti karton · Foul
86'
Empoli
Edoardo Saporiti
Izmena · Florijan Meznar
86'
Empoli
Edoardo Saporiti
Izmena · Florijan Meznar
42%
Ball Possession
58%
15
Total Shots
19
6
Shots on Goal
6
4
Shots off Goal
7
5
Blocked Shots
6
9
Shots insidebox
12
6
Shots outsidebox
7
5
Corner Kicks
5
2
Offsides
0
11
Fouls
16
2
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
4
364
Total passes
525
274
Passes accurate
440
1.72
expected_goals
1.28
15
Free Kicks
11

Analiza tipova · Empoli

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Juve Stabia

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Empoli kod kuće · Juve Stabia u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
90,9%
Empoli 100,0% (5) · Juve Stabia 83,3% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,9%
Empoli 80,0% (5) · Juve Stabia 100,0% (6)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
81,8%
Empoli 80,0% (5) · Juve Stabia 83,3% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
81,8%
Empoli 80,0% (5) · Juve Stabia 83,3% (6)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
81,8%
Empoli 80,0% (5) · Juve Stabia 83,3% (6)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
81,8%
Empoli 80,0% (5) · Juve Stabia 83,3% (6)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
81,8%
Empoli 80,0% (5) · Juve Stabia 83,3% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
72,7%
Empoli 80,0% (5) · Juve Stabia 66,7% (6)
Bolji uzorak
TipEmpoli
kod kuće
Juve Stabia
u gostima
Zajednički trend
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
90,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
100,0%
uzorak 6
90,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
81,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
81,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
81,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
81,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
81,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
72,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
83,3%
uzorak 6
72,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
63,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
63,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
54,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
54,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
54,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
66,7%
uzorak 6
54,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
45,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
45,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
36,4%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
36,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
27,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
27,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
50,0%
uzorak 6
27,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
18,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
33,3%
uzorak 6
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
16,7%
uzorak 6
9,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
9,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Empoli

Formacija: 3-5-2 · Trener: M. Andreoletti
Startna postava 11
12J. SeghettiG
36D. BembnistaD
28G. IndragoliD
25M. CurtoD
98K. ZedadkaM
23F. BandinelliM
21Gerard YepesM
10E. SaporitiM
91N. CorradoM
77B. PopovF
15J. CeesayF
Klupa 11
40R. BerizziD
39E. BiondiniM
5D. Degli InnocentiM
44L. DeliM
20F. DistefanoF
35M. EganD
13E. FilippisG
16F. MeznarF
1S. PerisanG
31T. RuganiD
37Diego AntoniniD

Juve Stabia

Formacija: 4-3-3 · Trener: P. De Giorgio
Startna postava 11
1A. VukovićG
2M. RicciardiD
87D. BettellaD
6M. BellichD
25T. DouglasD
17N. KarićM
8D. BuglioM
24J. KumiM
37F. MaistroF
9Antonio Di NardoF
27L. CandelloneF
Klupa 12
20L. CaccavoF
23P. BoerG
5T. BattistellaM
4M. BaldiD
80F. ArtioliM
92F. GalleaD
96T. MaggioniD
77S. FernandesF
7Nicola PatanèF
10C. PierobonM
11K. PiscopoF
33G. SibilliF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.11.2026. 3 min čitanja

Empoli i Juve Stabia remizirali u Seriji B

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 10. kola italijanske Serije B, na stadionu Carlo Castellani u Empoliju odigrana je utakmica između domaćeg Empolija i gostujuće Juve Stabie, koja je završena rezultatom 2:2. Obe ekipe su pokazale borbenost i efikasnost, što se odrazilo na rezultat sa po dva postignuta gola.

Tok utakmice

Prvi pogodak na utakmici postigao je Antonio Di Nardo za Juve Stabiu u 33. minutu. Samo tri minuta kasnije, Empoli je odgovorio golom Bogdana Popova. Pred kraj prvog poluvremena, u 44. minutu, Edoardo Saporiti je doneo vođstvo Empoliju nakon što je primio loptu od Dawida Bembniste.

U drugom poluvremenu, Juve Stabia je izjednačila u 59. minutu golom Antonija Di Narda, koji je ovom prilikom iskoristio asistenciju Fabija Maistra. Tokom meča zabeležene su i važne izmene, naročito kod gostiju u 56. minutu kada su ušli Manuel Ricciardi umesto Tommasa Maggionija, Leonardo Candellone umesto Giusepea Sibillija i Nermin Karić umesto Tomasa Batistelle. Kasnije je ušao i Fabio Maistro umesto Sane Fernandesa u 64. minutu.

Empoli je izvršio četiri izmene: u 72. minutu ušao je Joseph Ceesay umesto Filippa Di Stefana, u 76. minutu Niccolo Corrado umesto Mattea Egana i Filippo Bandinelli umesto Edoarda Biondinija, dok je u 86. minutu Edoardo Saporiti izašao, a ušao Florijan Meznar.

Žuti kartoni su podeljeni u nekoliko navrata, a najvažniji su bili za Davidea Buglia (Juve Stabia) u 36. minutu, Marka Curta (Empoli) u 53. minutu, Filippa Bandinelija (Empoli) u 70. minutu i Tomasa Batistellu (Juve Stabia) u 86. minutu, što je uticalo na disciplinu i ritam igre.

Ključni momenti
  • 33' - Antonio Di Nardo (Juve Stabia) postiže prvi gol.
  • 36' - Žuti karton za Davidea Buglia zbog prekršaja.
  • 38' - Bogdan Popov (Empoli) izjednačuje rezultat.
  • 44' - Edoardo Saporiti (Empoli) postiže gol, asistira Dawid Bembnista.
  • 53' - Žuti karton za Marka Curta (Empoli).
  • 56' - Tri izmene kod Juve Stabie: Ricciardi, Candellone, Karić ulaze u igru.
  • 59' - Antonio Di Nardo (Juve Stabia) postiže svoj drugi gol, asistira Fabio Maistro.
  • 64' - Fabio Maistro ulazi umesto Sane Fernandesa (Juve Stabia).
  • 70' - Žuti karton za Filippa Bandinelija (Empoli).
  • 72' i 76' - Tri izmene kod Empolija: Ceesay, Corrado i Bandinelli ulaze u igru.
  • 86' - Žuti karton za Tomasa Batistellu (Juve Stabia) i izmena Saporiti-Meznar (Empoli).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Empoli 3-5-2 M. Andreoletti
Juve Stabia 4-3-3 P. De Giorgio
Tim Broj Igrač Pozicija
Empoli12J. SeghettiG
Empoli36D. BembnistaD
Empoli28G. IndragoliD
Empoli25M. CurtoD
Empoli98K. ZedadkaM
Empoli23F. BandinelliM
Empoli21Gerard YepesM
Empoli10E. SaporitiM
Empoli91N. CorradoM
Empoli77B. PopovF
Empoli15J. CeesayF
Juve Stabia1A. VukovićG
Juve Stabia2M. RicciardiD
Juve Stabia87D. BettellaD
Juve Stabia6M. BellichD
Juve Stabia25T. DouglasD
Juve Stabia17N. KarićM
Juve Stabia8D. BuglioM
Juve Stabia24J. KumiM
Juve Stabia37F. MaistroF
Juve Stabia9Antonio Di NardoF
Juve Stabia27L. CandelloneF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession42%58%
Blocked Shots56
Corner Kicks55
Expected Goals (xG)1.721.28
Fouls1116
Free Kicks1511
Goalkeeper Saves44
Offsides20
Passes accurate274440
Red Cards00
Shots inside box912
Shots off Goal47
Shots on Goal66
Shots outside box67
Total passes364525
Total Shots1519
Yellow Cards22
Zaključak

Utakmica između Empolija i Juve Stabie donela je izjednačen rezultat 2:2, što potvrđuju i statistički podaci. Juve Stabia je imala nešto veći posed lopte (58%) i više preciznih pasa (440 naspram 274), kao i više ukupnih šuteva (19 prema 15). Sa druge strane, Empoli je imao nešto viši očekivani broj golova (1.72 u odnosu na 1.28), što se odrazilo i na rezultat. Oba tima su pokazala efikasnost u napadu, a utakmica je bila obeležena i taktičkim promenama tokom drugog poluvremena. Prisutnost žutih kartona i učestale izmene ukazuju na borbenost i prilagođavanje tokom meča. Ovakav rezultat odražava izjednačenost u ovom susretu Serije B, a detaljnija analiza može pomoći u razumevanju daljih trendova obe ekipe u sezoni.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.