Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · ES Tunis
4P 1N 0I
1. mesto · 66 bodova
Forma · CS Sfaxien
2P 2N 1I
7. mesto · 44 bodova
Golovi · Over 1.5
73% vs 53%
BTTS 53% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 5 — 0
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

ES Tunis 93,3% · CS Sfaxien 80,0%
86,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 28
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Stade olympique Hammadi-Agrebi
Grad
Radès

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

ES Tunis
1. mesto · 66 bodova
CS Sfaxien
7. mesto · 44 bodova
Utakmica ES Tunis - CS Sfaxien donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Ligue 1, Tunisia.
17'
ES Tunis
Yan Sasse
Gol
32'
CS Sfaxien
M. Absi
Žuti karton
37'
ES Tunis
M. Derbali
Žuti karton
57'
ES Tunis
Rodrigo Rodrigues
Izmena · A. Jabri
60'
CS Sfaxien
M. Ben Ali
Izmena · M. Aidi
66'
ES Tunis
Yan Sasse
Izmena · E. Mokwana
66'
ES Tunis
C. Jebali
Izmena · H. Tka
67'
CS Sfaxien
F. Sekkouhi
Izmena · A. Ajjal
67'
CS Sfaxien
M. Trabelsi
Izmena · M. Guesmi
79'
CS Sfaxien
M. Absi
Žuti karton
79'
CS Sfaxien
M. Absi
Crveni karton
82'
CS Sfaxien
H. Haj Hassen
Izmena · M. Sekrafi
85'
ES Tunis
M. Ben Hamida
Žuti karton
86'
ES Tunis
Y. Belaili
Žuti karton
90+2'
ES Tunis
Y. Belaïli
Izmena · E. Bouzaiene
90+2'
ES Tunis
O. Ogbelu
Izmena · M. Tougaï
90+6'
ES Tunis
M. Tougai
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · ES Tunis

Ligue 1 · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · CS Sfaxien

Ligue 1 · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

ES Tunis kod kuće · CS Sfaxien u gostima · Ligue 1 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,7%
ES Tunis 93,3% (15) · CS Sfaxien 80,0% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
83,3%
ES Tunis 100,0% (15) · CS Sfaxien 66,7% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
76,7%
ES Tunis 66,7% (15) · CS Sfaxien 86,7% (15)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
76,7%
ES Tunis 66,7% (15) · CS Sfaxien 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
76,7%
ES Tunis 86,7% (15) · CS Sfaxien 66,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
73,3%
ES Tunis 80,0% (15) · CS Sfaxien 66,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
73,3%
ES Tunis 80,0% (15) · CS Sfaxien 66,7% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
73,3%
ES Tunis 86,7% (15) · CS Sfaxien 60,0% (15)
Bolji uzorak
TipES Tunis
kod kuće
CS Sfaxien
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
93,3%
uzorak 15
80,0%
uzorak 15
86,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
83,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
76,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
86,7%
uzorak 15
76,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
76,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
73,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
73,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
86,7%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
73,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
86,7%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
73,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
63,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
63,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
60,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
53,3%
uzorak 15
93,3%
uzorak 15
73,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
70,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
63,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
63,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
66,7%
uzorak 15
60,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
60,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
60,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
73,3%
uzorak 15
56,7%
Nerešeno
X Ceo meč
40,0%
uzorak 15
40,0%
uzorak 15
40,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
53,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
53,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
53,3%
uzorak 15
43,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
46,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
40,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
36,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
40,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
36,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
43,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
43,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
60,0%
uzorak 15
43,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
40,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
40,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
36,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
36,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
30,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
30,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
26,7%
uzorak 15
26,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
53,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
36,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
30,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
26,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
26,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
36,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
23,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
23,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13,3%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
23,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
13,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
46,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
26,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
46,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
26,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
26,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
26,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6,7%
uzorak 15
46,7%
uzorak 15
26,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
23,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
23,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
16,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
13,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
13,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6,7%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
13,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
16,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 15
16,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
33,3%
uzorak 15
16,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
10,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
10,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
10,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
20,0%
uzorak 15
10,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
13,3%
uzorak 15
6,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,7%
uzorak 15
3,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.