Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Fatih Karagümrük
3P 1N 1I
18. mesto · 30 bodova
Forma · Gençlerbirliği S.K.
3P 0N 2I
14. mesto · 34 bodova
Golovi · Over 1.5
76% vs 53%
BTTS 41% / 41% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 2
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Fatih Karagümrük 88,2% · Gençlerbirliği S.K. 88,2%
88,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 32
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Ataturk Olimpiyat
Grad
Istanbul

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Fatih Karagümrük
18. mesto · 30 bodova
Gençlerbirliği S.K.
14. mesto · 34 bodova
Utakmica Fatih Karagümrük - Gençlerbirliği S.K. donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Süper Lig, Turkey.
17'
Fatih Karagümrük
T. Cukur
Gol · I. Lichnovsky
45+3'
Gençlerbirliği S.K.
Adama Malouda Traoré
VAR
45+4'
Fatih Karagümrük
Igor Lichnovsky
Žuti karton · Foul
45+6'
Gençlerbirliği S.K.
Dimitris Goutas
Žuti karton · Argument
46'
Fatih Karagümrük
T. Ahmed
Izmena · Serginho
46'
Fatih Karagümrük
B. Kalayci
Izmena · S. Larsson
49'
Gençlerbirliği S.K.
Abdurrahim Dursun
Žuti karton · Argument
59'
Fatih Karagümrük
B. Ozcan
Izmena · B. Elmaz
69'
Gençlerbirliği S.K.
S. Onur
Izmena · C. Canak
70'
Fatih Karagümrük
Tiago Cukur
Žuti karton · Foul
77'
Gençlerbirliği S.K.
M. Mimaroglu
Izmena · G. Gurpuz
78'
Gençlerbirliği S.K.
A. Traore
Izmena · M. Niang
82'
Gençlerbirliği S.K.
F. Tongya
Izmena · P. Pereira
82'
Gençlerbirliği S.K.
A. Dursun
Izmena · O. Ulgun
84'
Fatih Karagümrük
T. Cukur
Izmena · A. Cinar
90+3'
Fatih Karagümrük
S. Babicka
Izmena · C. Kurukalip
37%
Ball Possession
63%
6
Total Shots
13
2
Shots on Goal
4
3
Shots off Goal
9
1
Blocked Shots
0
6
Shots insidebox
11
0
Shots outsidebox
2
1
Corner Kicks
6
1
Offsides
1
13
Fouls
9
2
Yellow Cards
2
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
1
339
Total passes
563
247
Passes accurate
483
73%
Passes %
86%
0.81
expected_goals
2.14
0.03
goals_prevented
0.03

Analiza tipova · Fatih Karagümrük

Süper Lig · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Gençlerbirliği S.K.

Süper Lig · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 10 7 58,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Fatih Karagümrük kod kuće · Gençlerbirliği S.K. u gostima · Süper Lig 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
88,2%
Fatih Karagümrük 88,2% (17) · Gençlerbirliği S.K. 88,2% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
85,3%
Fatih Karagümrük 82,4% (17) · Gençlerbirliği S.K. 88,2% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
85,3%
Fatih Karagümrük 82,4% (17) · Gençlerbirliği S.K. 88,2% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
82,4%
Fatih Karagümrük 82,4% (17) · Gençlerbirliği S.K. 82,4% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
73,5%
Fatih Karagümrük 70,6% (17) · Gençlerbirliği S.K. 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
73,5%
Fatih Karagümrük 64,7% (17) · Gençlerbirliği S.K. 82,4% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
70,6%
Fatih Karagümrük 76,5% (17) · Gençlerbirliği S.K. 64,7% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
70,6%
Fatih Karagümrük 76,5% (17) · Gençlerbirliği S.K. 64,7% (17)
Bolji uzorak
TipFatih Karagümrük
kod kuće
Gençlerbirliği S.K.
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
88,2%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
88,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
85,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
85,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
82,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
70,6%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
73,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
73,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
70,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
70,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
58,8%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
61,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
58,8%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
58,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
52,9%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
70,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
64,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
64,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
64,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
64,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
58,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
61,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
58,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
55,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
41,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
52,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
52,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
41,2%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
38,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
47,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
41,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
35,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
35,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
35,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
38,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
35,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
32,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
35,3%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
26,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
26,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno
X Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
29,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
29,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
23,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
23,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
11,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
8,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Fatih Karagümrük

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Onur Korkmaz
Startna postava 11
13I. GrbicG
47R. EsgaioD
4D. BiraschiD
3I. LichnovskyD
25F. MladenovicD
8B. OzcanM
5M. KranevitterM
88T. AhmedM
72B. KalayciM
80S. BabickaM
21T. CukurF
Klupa 10
99F. BeklevicG
22F. KurucukD
70SerginhoM
33C. KurukalipD
24B. ErsoyM
32M. KadiogluD
23S. LarssonM
6B. ElmazM
94A. CinarD
19Y. OnogoM

Gençlerbirliği S.K.

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Ozcan Bizati
Startna postava 11
24R. VelhoG
88F. UzumD
6D. GoutasD
4Z. ZuzekD
77A. DursunD
42O. DiabateM
8S. OnurM
20A. TraoreM
70F. TongyaM
10M. MimarogluM
22S. KoitaF
Klupa 10
18E. ErenturkG
29M. NiangF
23M. HanousekD
61E. KemalogluM
15T. Dele-BashiruM
99C. CanakF
44A. CelikM
13P. PereiraD
35O. UlgunM
11G. GurpuzM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.