Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · FC Cincinnati
1P 2N 2I
9. mesto · 36 bodova
Forma · New England Revolution
3P 0N 2I
3. mesto · 49 bodova
Golovi · Over 1.5
92% vs 87%
BTTS 77% / 73% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 3 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Domaćin - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,6%
model procena
Liga 83,9% n=435
Domaćin kod kuće 92,3% n=13
Gost u gostima 93,3% n=15
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,8%
model procena
Liga 82,5% n=435
Domaćin kod kuće 92,3% n=13
Gost u gostima 86,7% n=15
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Više od 1,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,8%
model procena
Liga 82,5% n=435
Domaćin kod kuće 92,3% n=13
Gost u gostima 86,7% n=15
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
13 stavki
VIP 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,6%Detalji
VIP 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Ukupno golova 2+
85,8%Detalji
VIP 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Više od 1,5 gola
85,8%Detalji
Izdvojeno 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
79,0%Detalji
Izdvojeno 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
78,1%Detalji
Izdvojeno 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
71,2%Detalji
Tipsteri 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Oba tima daju gol - Da
GG Tipster · GG
67,3%Detalji
Tipsteri 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
85,8%Detalji
Tipsteri 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster · I1+&2+
78,1%Detalji
Tipsteri 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster · 3+
68,1%Detalji
Tipsteri 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Golovi AI · II1+&FT2+
79,0%Detalji
AI tiketi 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster tiket · 15.10.2026. · tiket #33 · par 1
78,1%Detalji
AI tiketi 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster tiket · 15.10.2026. · tiket #32 · par 2
68,1%Detalji
VIP 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Domaćin - 1+ gol
86,6%Detalji
VIP 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Ukupno golova 2+
85,8%Detalji
VIP 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Više od 1,5 gola
85,8%Detalji
Tipsteri 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Oba tima daju gol - Da
GG Tipster · GG
67,3%Detalji
Tipsteri 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Ukupno golova 2+
2+ Tipster · 2+
85,8%Detalji
Tipsteri 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster · I1+&2+
78,1%Detalji
Tipsteri 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster · 3+
68,1%Detalji
Tipsteri 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Golovi AI · II1+&FT2+
79,0%Detalji
AI tiketi 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster tiket · 15.10.2026. · tiket #33 · par 1
78,1%Detalji
AI tiketi 15.10.2026. 01:30
FC Cincinnati – New England Revolution
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster tiket · 15.10.2026. · tiket #32 · par 2
68,1%Detalji
Kolo
Regular Season - 29
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:3
Poluvreme
1:2
Stadion
TQL Stadium
Grad
Cincinnati

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

FC Cincinnati
9. mesto · 36 bodova
New England Revolution
3. mesto · 49 bodova
Utakmica 29. kola MLS između FC Cincinnati i New England Revolution završena je rezultatom 2:3. Pratimo ključne momente, statistiku i formacije timova.
4'
New England Revolution
Ilay Feingold
Žuti karton · Foul
4'
New England Revolution
Ilay Feingold
Žuti karton · Foul
13'
FC Cincinnati
Tom Barlow
Gol · Tyrell Malacia
13'
FC Cincinnati
Tom Barlow
Gol · Tyrell Malacia
21'
New England Revolution
Dor Turgeman
Gol · Peyton Miller
21'
New England Revolution
Dor Turgeman
Gol · Peyton Miller
31'
FC Cincinnati
Tyrell Malacia
Žuti karton · Foul
31'
FC Cincinnati
Tyrell Malacia
Žuti karton · Foul
43'
New England Revolution
Joshua Wynder
Gol · Carles Gil
43'
New England Revolution
Joshua Wynder
Gol · Carles Gil
44'
FC Cincinnati
Tom Barlow
Žuti karton · Foul
44'
FC Cincinnati
Tom Barlow
Žuti karton · Foul
45'
FC Cincinnati
Obinna Nwobodo
Izmena · Pavel Bucha
45'
FC Cincinnati
Obinna Nwobodo
Izmena · Pavel Bucha
45'
FC Cincinnati
Tom Barlow
Izmena · Kenji Mboma Dem
45'
FC Cincinnati
Tom Barlow
Izmena · Kenji Mboma Dem
45'
FC Cincinnati
Julian Malatini
Izmena · Samuel Mawuena Gidi
45'
FC Cincinnati
Julian Malatini
Izmena · Samuel Mawuena Gidi
51'
New England Revolution
Dor Turgeman
Gol · Peyton Miller
51'
New England Revolution
Dor Turgeman
Gol · Peyton Miller
51'
New England Revolution
Dor Turgeman
VAR
51'
New England Revolution
Dor Turgeman
VAR
67'
FC Cincinnati
Kevin Denkey
Gol · Tyrell Malacia
67'
FC Cincinnati
Kevin Denkey
Gol · Tyrell Malacia
68'
FC Cincinnati
Tyrell Malacia
Izmena · Evander
68'
FC Cincinnati
Tyrell Malacia
Izmena · Evander
69'
New England Revolution
Dániel Gazdag
Izmena · Luca Daniel·Langoni
69'
New England Revolution
Dániel Gazdag
Izmena · Luca Daniel·Langoni
74'
New England Revolution
Ilay Feingold
Izmena · Jackson Yueill
74'
New England Revolution
Ilay Feingold
Izmena · Jackson Yueill
81'
FC Cincinnati
Kyle Smith
Izmena · Ayoub Jabbari
81'
FC Cincinnati
Kyle Smith
Izmena · Ayoub Jabbari
83'
New England Revolution
M. Mitrovic
Žuti karton · Dissent
83'
New England Revolution
M. Mitrovic
Žuti karton · Dissent
84'
FC Cincinnati
Evander
Žuti karton · Dissent
84'
FC Cincinnati
Evander
Žuti karton · Dissent
89'
New England Revolution
Peyton Miller
Izmena · Tanner·Beason
89'
New England Revolution
Peyton Miller
Izmena · Tanner·Beason
89'
New England Revolution
Dor Turgeman
Izmena · Cody Baker
89'
New England Revolution
Dor Turgeman
Izmena · Cody Baker
58%
Ball Possession
42%
21
Total Shots
10
9
Shots on Goal
5
7
Shots off Goal
2
5
Blocked Shots
3
9
Shots insidebox
9
12
Shots outsidebox
1
12
Corner Kicks
5
2
Offsides
4
8
Fouls
7
3
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
7
545
Total passes
380
485
Passes accurate
322
1.96
expected_goals
1.69
7
Free Kicks
8

Analiza tipova · FC Cincinnati

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · New England Revolution

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 9 6 60,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 9 6 60,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

FC Cincinnati kod kuće · New England Revolution u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
92,9%
FC Cincinnati 92,3% (13) · New England Revolution 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,9%
FC Cincinnati 92,3% (13) · New England Revolution 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,9%
FC Cincinnati 92,3% (13) · New England Revolution 93,3% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
89,3%
FC Cincinnati 92,3% (13) · New England Revolution 86,7% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
89,3%
FC Cincinnati 92,3% (13) · New England Revolution 86,7% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
85,7%
FC Cincinnati 84,6% (13) · New England Revolution 86,7% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
85,7%
FC Cincinnati 84,6% (13) · New England Revolution 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
85,7%
FC Cincinnati 84,6% (13) · New England Revolution 86,7% (15)
Bolji uzorak
TipFC Cincinnati
kod kuće
New England Revolution
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
93,3%
uzorak 15
92,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
93,3%
uzorak 15
92,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
93,3%
uzorak 15
92,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
86,7%
uzorak 15
89,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
92,3%
uzorak 13
86,7%
uzorak 15
89,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
84,6%
uzorak 13
86,7%
uzorak 15
85,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
84,6%
uzorak 13
86,7%
uzorak 15
85,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
86,7%
uzorak 15
85,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
82,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
82,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
86,7%
uzorak 15
82,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
78,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
73,3%
uzorak 15
75,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
76,9%
uzorak 13
73,3%
uzorak 15
75,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
75,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
75,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
75,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
73,3%
uzorak 15
71,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
67,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
67,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
76,9%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
67,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
67,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
100,0%
uzorak 15
78,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
73,3%
uzorak 15
64,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
64,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
64,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
60,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
60,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
60,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
60,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
57,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
64,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
60,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
60,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
53,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
53,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
53,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
64,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
46,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
46,2%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
86,7%
uzorak 15
64,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
60,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
73,3%
uzorak 15
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
73,3%
uzorak 15
57,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
53,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
53,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
46,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
46,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
46,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
46,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
46,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
46,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
46,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
46,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
42,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
42,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
35,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
66,7%
uzorak 15
50,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
42,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
42,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
39,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
39,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
39,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
39,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
39,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
32,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
32,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
53,6%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
80,0%
uzorak 15
53,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
42,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
60,0%
uzorak 15
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
39,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
39,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23,1%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,7%
uzorak 15
35,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
32,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
32,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
32,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
32,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
32,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
32,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
39,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
39,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
39,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
35,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
32,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
25,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
21,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
35,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
53,3%
uzorak 15
35,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
28,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
28,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
28,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
26,7%
uzorak 15
21,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
17,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
20,0%
uzorak 15
17,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
35,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
23,1%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
17,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
17,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
17,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
17,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
14,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
40,0%
uzorak 15
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
21,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
10,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
10,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
13,3%
uzorak 15
10,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
10,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7,7%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
7,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
7,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
7,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7,7%
uzorak 13
6,7%
uzorak 15
7,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
0,0%
uzorak 15
21,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
0,0%
uzorak 15
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
0,0%
uzorak 15
21,4%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
0,0%
uzorak 15
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
33,3%
uzorak 15
17,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 15
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

FC Cincinnati

Formacija: 3-5-2 · Trener: Pat Noonan
Startna postava 11
13E. LouroG
24K. SmithD
6J. MalatiniD
15T. HadebeD
66E. EcheniqueM
27B. AnungaM
22G. ValenzuelaM
5O. NwobodoM
3T. MalaciaM
16T. BarlowF
9K. DenkeyF
Klupa 9
99A. JabbariF
4N. HagglundD
11S. GidiM
10EvanderM
23D. DouděraM
18R. CelentanoG
20P. BuchaM
17K. Mboma DemF
29Bryan Josías Ramírez LeónD

New England Revolution

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: M. Mićović
Startna postava 11
30M. TurnerG
12I. FeingoldD
22E. KohlerD
66J. WynderD
23W. SandsD
8M. PolsterM
21B. RainesM
25P. MillerM
10Carles GilM
16D. GazdagM
99D. TurgemanF
Klupa 9
14J. YueillM
15C. BakerD
4T. BeasonD
77D. FagundezM
27W. HarrisF
41L. LangoniF
33D. ParisianG
65J. SiqueiraM
7G. YowF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 15.10.2026. 4 min čitanja

FC Cincinnati - New England Revolution 2:3

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 29. kola Major League Soccer sezone 2026, na stadionu TQL u Cincinnatiju odigrana je utakmica između domaćeg tima FC Cincinnati i gostiju iz New England Revolution. Konačan rezultat glasio je 2:3 u korist gostujućeg sastava, što je donelo zanimljiv i dinamičan duel između dva tima.

Tok utakmice

Već u četvrtom minutu Ilay Feingold iz New England Revolution dobio je žuti karton zbog prekršaja, što je postavilo ton borbenosti u meču. Domaći tim je prvi došao do gola u 13. minutu kada je Tom Barlow iskoristio asistenciju Tyrella Malacije za vođstvo od 1:0.

Međutim, New England je brzo odgovorio golom Dor Turgemana u 21. minutu, uz asistenciju Peyton Millera, izjednačivši rezultat. Novi preokret dogodio se u 43. minutu kada je Joshua Wynder, uz asistenciju Carlesa Gila, doneo gostima prednost od 2:1.

U samoj završnici prvog poluvremena domaći su zabeležili još jedan žuti karton, Tom Barlow je kažnjen zbog prekršaja, a u pauzi su izvršili tri izmene: Obinna Nwobodo je ušao umesto Pavela Buche, Tom Barlow je zamenio Kenji Mboma Dema, dok je Julian Malatini ušao umesto Samuela Mawuena Gidija.

Drugo poluvreme donelo je još golova. U 51. minutu Dor Turgeman je postigao svoj drugi gol na utakmici, potvrđen VAR-om, čime je New England povećao prednost na 3:1. Domaći su u 67. minutu smanjili rezultat golom Kevina Denkeya, uz još jednu asistenciju Tyrella Malacije.

Ubrzo nakon toga, Malacia je izašao iz igre, a ušao je Evander. New England je izvršio izmene u 69. i 74. minutu, dok je FC Cincinnati u 81. minutu uveo Kyle Smitha umesto Ayoub Jabbari.

U završnim minutima susreta zabeleženi su žuti kartoni za M. Mitrovica i Evandera zbog nesuglasica sa sudijom. New England je u 89. minutu izveo još dve izmene, sa Peyton Millerom i Dorom Turgemanom koji su izašli, a ušli Tanner Beason i Cody Baker.

Ključni momenti
  • 4' - Žuti karton za Ilay Feingolda (New England Revolution) zbog prekršaja.
  • 13' - Gol Tom Barlowa (FC Cincinnati), asistencija Tyrella Malacije.
  • 21' - Gol Dor Turgemana (New England Revolution), asistencija Peyton Millera.
  • 31' - Žuti karton za Tyrella Malaciju (FC Cincinnati).
  • 43' - Gol Joshua Wyndera (New England Revolution), asistencija Carlesa Gila.
  • 44' - Žuti karton za Tom Barlowa (FC Cincinnati).
  • 45' - Tri izmene kod FC Cincinnati: ušli Obinna Nwobodo, Tom Barlow i Julian Malatini.
  • 51' - Gol Dor Turgemana (New England Revolution) potvrđen VAR-om, asistencija Peyton Millera.
  • 67' - Gol Kevina Denkeya (FC Cincinnati), asistencija Tyrella Malacije.
  • 68' - Izmena kod FC Cincinnati: ušao Evander, izašao Tyrell Malacia.
  • 69' - Izmena kod New England Revolution: ušao Dániel Gazdag, izašao Luca Daniel·Langoni.
  • 74' - Izmena kod New England Revolution: ušao Ilay Feingold, izašao Jackson Yueill.
  • 81' - Izmena kod FC Cincinnati: ušao Kyle Smith, izašao Ayoub Jabbari.
  • 83' - Žuti karton za M. Mitrovica (New England Revolution) zbog nesuglasica.
  • 84' - Žuti karton za Evandera (FC Cincinnati) zbog nesuglasica.
  • 89' - Dve izmene kod New England Revolution: ušli Tanner Beason i Cody Baker.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
FC Cincinnati 3-5-2 Pat Noonan
New England Revolution 4-3-3 M. Mićović
Tim Broj Igrač Pozicija
FC Cincinnati13E. LouroG
FC Cincinnati24K. SmithD
FC Cincinnati6J. MalatiniD
FC Cincinnati15T. HadebeD
FC Cincinnati66E. EcheniqueM
FC Cincinnati5O. NwobodoM
FC Cincinnati22G. ValenzuelaM
FC Cincinnati27B. AnungaM
FC Cincinnati3T. MalaciaM
FC Cincinnati16T. BarlowF
FC Cincinnati9K. DenkeyF
New England Revolution30M. TurnerG
New England Revolution12I. FeingoldD
New England Revolution22E. KohlerD
New England Revolution66J. WynderD
New England Revolution23W. SandsD
New England Revolution10Carles GilM
New England Revolution8M. PolsterM
New England Revolution21B. RainesM
New England Revolution25P. MillerF
New England Revolution99D. TurgemanF
New England Revolution16D. GazdagF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession58%42%
Blocked Shots53
Corner Kicks125
Expected Goals (xG)1.961.69
Fouls87
Free Kicks78
Goalkeeper Saves27
Offsides24
Passes accurate479325
Red Cards00
Shots insidebox99
Shots off Goal72
Shots on Goal95
Shots outsidebox121
Total passes540383
Total Shots2110
Yellow Cards31
Zaključak

Utakmica između FC Cincinnati i New England Revolution na TQL Stadiumu donela je pet golova i nekoliko značajnih preokreta. Statistički podaci pokazuju da je domaći tim imao veći broj šuteva i kornera, kao i veći broj preciznih pasa, dok je New England uspeo da iskoristi svoje šanse efikasnije, što se ogleda u rezultatu 3:2. Prisutni su bili i kartoni koji su uticali na ritam igre, posebno u prvom poluvremenu. Izmene su bile aktivne na obe strane, što je dodatno uticalo na dinamiku susreta. Ova analiza zasniva se isključivo na dostupnim podacima, bez dodatnih tumačenja ili prognoza.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.