Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · FC Halifax Town
2P 0N 3I
6. mesto · 70 bodova
Forma · Altrincham
1P 1N 3I
9. mesto · 64 bodova
Golovi · Over 1.5
57% vs 83%
BTTS 39% / 61% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 5 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

FC Halifax Town 78,3% · Altrincham 78,3%
78,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 23
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 44
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:3
Poluvreme
0:1
Stadion
The Shay Stadium
Grad
Halifax, West Yorkshire

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

FC Halifax Town
6. mesto · 70 bodova
Altrincham
9. mesto · 64 bodova
Utakmica FC Halifax Town - Altrincham donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja National League, England.
10'
Altrincham
J. Bickerstaff
Gol · L. Banks
24'
Altrincham
J. Bickerstaff
Žuti karton
40'
Altrincham
I. Marriott
Žuti karton
41'
FC Halifax Town
D. Nkrumah
Žuti karton
58'
FC Halifax Town
L. Leigh
Crveni karton
59'
FC Halifax Town
R. Galvin
Žuti karton
65'
Altrincham
R. Linney
Gol iz penala
66'
FC Halifax Town
T. Pugh
Izmena · O. Bray
72'
FC Halifax Town
J. Cooke
Žuti karton
72'
Altrincham
J. Bickerstaff
Izmena · L. Weaver
73'
Altrincham
R. Linney
Gol · L. Weaver
77'
FC Halifax Town
D. Nkrumah
Izmena · D. Eze
77'
Altrincham
I. Marriott
Izmena · C. Dolan
81'
Altrincham
C. Olson
Izmena · J. Jones
82'
FC Halifax Town
J. Jenkins
Izmena · S. Tarima
82'
FC Halifax Town
L. Thomas
Izmena · Z. Emmerson
84'
FC Halifax Town
A. Cappello
Izmena · H. Sutcliffe
87'
Altrincham
A. Newby
Izmena · O. Crankshaw
90+3'
Altrincham
L. Weaver
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · FC Halifax Town

National League · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23 9 14 39,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
23 14 9 60,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23 10 13 43,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
23 20 3 87,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23 13 10 56,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
23 20 3 87,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23 9 14 39,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23 14 9 60,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23 20 3 87,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23 2 21 8,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
23 16 7 69,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23 9 14 39,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23 2 21 8,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
23 20 3 87,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Altrincham

National League · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
23 16 7 69,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23 9 14 39,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23 13 10 56,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

FC Halifax Town kod kuće · Altrincham u gostima · National League 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
78,3%
FC Halifax Town 78,3% (23) · Altrincham 78,3% (23)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
78,3%
FC Halifax Town 87,0% (23) · Altrincham 69,6% (23)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
78,3%
FC Halifax Town 87,0% (23) · Altrincham 69,6% (23)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,3%
FC Halifax Town 87,0% (23) · Altrincham 69,6% (23)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
73,9%
FC Halifax Town 69,6% (23) · Altrincham 78,3% (23)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
73,9%
FC Halifax Town 65,2% (23) · Altrincham 82,6% (23)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
73,9%
FC Halifax Town 65,2% (23) · Altrincham 82,6% (23)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
71,7%
FC Halifax Town 65,2% (23) · Altrincham 78,3% (23)
Bolji uzorak
TipFC Halifax Town
kod kuće
Altrincham
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
78,3%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
78,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
87,0%
uzorak 23
69,6%
uzorak 23
78,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
87,0%
uzorak 23
69,6%
uzorak 23
78,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
87,0%
uzorak 23
69,6%
uzorak 23
78,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
69,6%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
73,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
65,2%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
73,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
65,2%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
73,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
65,2%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
71,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
65,2%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
71,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60,9%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
69,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60,9%
uzorak 23
65,2%
uzorak 23
63,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
87,0%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
71,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
56,5%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
69,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
56,5%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
69,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
60,9%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
58,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
52,2%
uzorak 23
60,9%
uzorak 23
56,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
52,2%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
52,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
43,5%
uzorak 23
65,2%
uzorak 23
54,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
56,5%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
43,5%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
43,5%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
56,5%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
39,1%
uzorak 23
60,9%
uzorak 23
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
39,1%
uzorak 23
60,9%
uzorak 23
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
60,9%
uzorak 23
39,1%
uzorak 23
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
47,8%
uzorak 23
39,1%
uzorak 23
43,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
41,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
39,1%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
41,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
56,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
34,8%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
56,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
45,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
34,8%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
45,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
39,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
34,8%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
39,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
37,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
39,1%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
37,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
30,4%
uzorak 23
60,9%
uzorak 23
45,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
60,9%
uzorak 23
45,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
60,9%
uzorak 23
45,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,4%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
39,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
30,4%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
37,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
26,1%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
41,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
28,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
26,1%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
26,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
65,2%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
43,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
65,2%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
43,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
56,5%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
39,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
37,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
39,1%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
30,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
39,1%
uzorak 23
30,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
39,1%
uzorak 23
30,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
30,4%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
26,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
23,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
23,9%
Nerešeno
X Ceo meč
21,7%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
21,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
43,5%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
30,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
43,5%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
30,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17,4%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
30,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17,4%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
26,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17,4%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
26,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
34,8%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
26,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
30,4%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
23,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,4%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
21,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
19,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13,0%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
28,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13,0%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
28,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13,0%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
21,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
21,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13,0%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
21,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13,0%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
21,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13,0%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
19,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
26,1%
uzorak 23
19,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21,7%
uzorak 23
13,0%
uzorak 23
17,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
15,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,0%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
15,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8,7%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
15,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
13,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
13,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13,0%
uzorak 23
8,7%
uzorak 23
10,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4,4%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
13,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4,4%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
10,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17,4%
uzorak 23
4,4%
uzorak 23
10,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8,7%
uzorak 23
4,4%
uzorak 23
6,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.